ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

הטופר המפשר
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
הטופר המפשר • 1 בספט׳ 2022
נראה לי ששווה לשבת על כוס קפה ולפתוח את העניין הזה. ראשית , לא נראה שנכון לשחק ברגשות של אנשים או להיות אדיש אליהם. ושנית, לא לשים את עצמך על תקן "המטפל" של אף אחת או אחד. לאהבה יש גוונים רבים, אנחנו אוהבים את החברים שלנו, את בני משפחתנו או את בן\בת הזוג שלנו.

באיזה אופן אנחנו אוהבים את "השולט" \ "השולטת" \ "נשלטת" \ "נשלט" שלנו"? זו בהחלט שאלה מורכבת. ואני לא בטוח שלגמרי אפשר להפריד בין "סוגי האהבה" השונים ולרוב הכל תמיד מעורבב ביחד. זה מה שהופך את העניינים האלה לכלכך מורכבים. לכן, אם צד אחד אדיש לעניין ובשבילו זה רק איזה משחק מיני ותו לא, ולעומת זה הצד האחר, רגשותיו הולכים ומתעצמים, אז אולי שווה לעשות הפרדת כוחות מחשש לפגיעה.
morningdew​(שולט)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
morningdew​(שולט) • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
במקום לקחת שני צעדים אחורה נראה שהדחייה מצידו דווקא מדרבנת אותה.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

לו היה מדובר בי, אני הייתי חותכת וזה מה שהצעתי לו, אבל הוא בוחר אחרת.

מה אתם הייתם עושים?

לפי מה שאת מתארת, הוא בן-אדם מבוגר והיא בן-אדם מבוגר וזו דינמיקה ביניהם שאין בה הונאה או תקוות-שווא אלא פשוט מערכת רגשית לא -שוויונית ששני-הצדדים מודעים לה וכנראה נהנים ממנה. למה לא לתת להם להינות מהמערכת שלהם על מורכבותה? זה שאת לא היית רוצה להיות במצב הזה לא אומר שום דבר על רצונותיה של הנשלטת ו/או של השולט.
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 1 בספט׳ 2022
morningdew כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:

הסיטואציה הזו מתרחשת בין הבעל שלי לנשלטת שלו ולא שהוא לא ברור מספיק או משלה את הגברת באשר לכוונות שלו וטיב הקשר.
עכשיו, מעבר להצהרות האהבה נראה שהיא גם מנסה לגרום לו לקנא כשמספרת לו על מפגשים שיש לה או יציאה למועדון עם מישהו.
למותר לציין שזה לא מזיזי לו והוא מצידו אדיש לגמרי ומתעלם, מה שעוד יותר מדליק אותה ומלבה אצלה את האש.

מה אתם הייתם עושים?

לפי מה שאת מתארת, הוא בן-אדם מבוגר והיא בן-אדם מבוגר וזו דינמיקה ביניהם שאין בה הונאה או תקוות-שווא אלא פשוט מערכת רגשית לא -שוויונית ששני-הצדדים מודעים לה וכנראה נהנים ממנה. למה לא לתת להם להינות מהמערכת שלהם על מורכבותה? זה שאת לא היית רוצה להיות במצב הזה לא אומר שום דבר על רצונותיה של הנשלטת ו/או של השולט.

הרוב משום מה סבורים שיש לי איזושהי בעיה עם אופי הקשר שיש ביניהם או שאני מוטרדת ממנו באיזשהו אופן.

בפעם המיליון - אין לי!

אם הם נהנים, שייהנו כמה שבא להם עד שייצא להם מהאף..אני לגמרי מפרגנת.
גם ברור לי לגמרי שמה שמתאים לי, לא בהכרח מתאים לאחרים.
זו לא ביקורת על אופי הקשר שלהם.

פשוט, כשזה מגיע לעניינים שבלב, רוב האנשים
(ואני ביניהם) לא היו נשארים בקשר כזה שאין בו הדדיות.
ובואו לא נתייפייף, הבלוגים באתר מלאים בסיפורים על שברונות לב, אז זה לא שהכל דבש.
LUNA and DADDY
לפני שנה • 1 בספט׳ 2022
LUNA and DADDY • 1 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
LUNA and DADDY כתב/ה:
זה נראה לי ממש נורמלי שהנשלטת שלו מאוהבת בו.
עכשיו-
כשאת אומרת שהוא לא בעניין... מה הכוונה? לא בעניין שלה או לא בקטע שמישהי עכשיו תתאהב בו?

הוא לא בעניין של להחזיר לה אהבה, שלפי כל מה שהיא עושה, נראה שזה מה שהיא רוצה.

אני גם רוצה מליון דולר. אבל לא נראה לי שאני אקבל אז יש לי תכנית ב.

אני מבינה אבל מה שאת אומרת, את מתכוונת לזה שהוא מוטרד מכך שזה הולך למקום שהוא קצת לא יודע איך להתמודד עם העובדה שזה חד צדדי? שאין לזה לאן להתקדם?
קוברהה לבנהה
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

Re: מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

קוברהה לבנהה • 2 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

מה אתם עושים כשהנשלט או הנשלטת שלכם מגלים סימני התאהבות ומפריחים ביטויי אהבה
כמו ''אני מתה עליך'', ''אתה יודע שאני אוהבת אותך'', ''אני מתגעגעת'' כשמנגד, אתם ממש לא בעניין?

מה אתם הייתם עושים?

איך שר שלא להתגעגע ולאהוב את האדם שהחלטת לקיים אותו קשר של התמסרות?
זה כל כך טבעי שהיא מאוהבת.
oral-b​(אחרת){דרוש מברשת}
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

[quote="בכוח המוח"]
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים..

אני מניחה שאם זה מפריע לו, הוא היה מסיים את הקשר, ואת לא היית צריכה לכתוב פוסט כזה שכנראה פוגע בה, ומלבין את פניה מול מי שמכיר את הקשר, ומציג אותה כנשלטת כפייתית ומאוהבת, מול בן זוגך שלטענתך "הוא ממש לא בעניין".
לעניין עצמו: מערכת שליטה היא מערכת שמעוררת די בקלות את המערך הרגשי, וצריך להבין את זה ולבנות את זה נכון. אני מבינה כמובן גם את המורכבות של המקום שלך, אבל זו לא דרך לפתור סיטואציה כזו.

זה לא ייאמן כמה תמיד את כל כך מדוייקת ורגישה. באמת לא מחנופה, פשוט נפלאץ
oral-b​(אחרת){דרוש מברשת}
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022

[quote="זוג פלוס"][quote="בכוח המוח"][quote="זוג פלוס"][quote="בכוח המוח"]
זוג פלוס כתב/ה:
נעזרת בחכמת ההמונים...

אם היא היתה חוששת שהוא ינטוש אותה, היה יותר הגיוני מצידה להצניע את ההתאהבות לנוכח הדחייה מצידו ולא לעשות דווקא את הדבר ההפוך.

אני כאן רק לציין שהרבה פעמים "הישרפות מאש האהבה" ברומנטיקה ההזויה שנבנית בראש שלי יכולה לחרמן ולהיות פטרונית בפני עצמה הרבה יותר מה"שולט" עצמו. אני יכולה להעדיף מערכת יחסים שמיועדת להיהרס רק כדי להרגיש את הצריבה והרומנטיקה הנכזבת בלב
טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר • 2 בספט׳ 2022
בחרתם באישה שלא יודעת להבדיל בין תשוקה מינית לגבר לבין אהבה.

קוביות המשחק מסתדרות כך:

זה נובע בגלל שבת הזוג דאגה לבן זוגה, שתהיה לו אישה אבל בחרה את סגנון האישה שנראית לה מושכת בעיניה להגשים איתה פנטזיות.

גם בן הזוג עלול לשגות ולדאוג לבת הזוג גבר, אבל בחר את סגנון הגבר שנראה לו מושך בעיניו להגשים איתו פנטזיות.

הפנטזיה הנפוצה לאישה תפוסה היא בת הזוג (התפוסה) רוצה ללקק לצעירה אז היא בוחרת לבן זוגה (שהיא דואגת לו) צעירה.
הפנטזיה הנפוצה לגבר תפוס היא שבן הזוג (התפוס) רוצה למצוץ לגבר עם זין גדול אז הוא בחר לבת הזוג (שהוא דואג לה) גבר מושך.

הואיל והמשיכה חזקה, אז גם סיכויי ההתאהבות מזנקים.

מלכתחילה, הטעות של הזוג נבעה בגלל שהם רצו להכתיב מה מושך אותם, מה צריך להיות בבחורה שמצרפים וכך הזמינו לעצמם בדיוק את קוביות המשחק שמסתדרות כך בעצמן שסיכויי ההתאהבות מזנקים.

פעם הבאה, תבחרו לצרף אישה (אפשר קוקסית שרק מענגת את בעלך, מלקקת לאישה את הכוס והבעל מזיין את אשתו ובסוף האישה עולה על הקוקסית ונותנת לקוקסית לגמור בתוך הכוס של האישה) שתגשים לעצמה את הפנטזיה שלה איתכם, ותצלמו אותה בוידאו, על מנת שזוגות אחרים גם ייראו אותה, ואתם תהנו מהפנטזיה שלה.
טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 2 בספט׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר • 2 בספט׳ 2022
לדעתי, מה שאת צריכה לעשות הוא לדבר עם בן זוגך, שהתכוונתם למשהו X ויצא משהו שאתם לא רצים מראש Y כי זה יהרוס ביניכם את הקשר, ושבמצב הזה אתם מוחקים אותה לגמרי מהאווסצאפ, מהפייסבוק ולפני כן יסביר לה בקול נחוש "אין לי רגשות אליך, את מנסה להפריד, אני מצטער ואני מבקש ממך לא ליצור קשר יותר, תלכי לזוג אחר".
פשוט להבהיר לה