שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אופציות להעברת כסף

Honey Bee​(נשלטת)
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
Honey Bee​(נשלטת) • 17 בנוב׳ 2022
לא הבנתי מה שורף לכם, ומי אתם בכלל ומה אתם קשורים, לצקצק על אנשים כי מה שהם עושים ומה שעושה להם, נראה לכם מוזר.

טרחנים.
    התגובה האהובה בשרשור
ghostרוח רפאים
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
ghostרוח רפאים • 17 בנוב׳ 2022
פייפאל הכי פשוט הכי מהיר,אל תפתחי כעסק אלא כאדם רגיל,את חדשה בפייפאל אז יעכבו את הכסף בהתחלה מקסימום 21 יום,יש אפשרות לזרז את קבלת הכסף,תלחצי שם הכסף על שירות וירטואלי ולא מוצר,ואז תסמני חודש אחורה שהיה השירות,ומקסימום 7 ימים הכסף אצלך בפייפאל יכולה להעביר אותו לכרטיס ויזה שלך
עבד משועבד{עבד}
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
עבד משועבד{עבד} • 17 בנוב׳ 2022
כמו שולטות שמוכרות תחתונים משומשים.
באמצעות שליח עם קטנוע.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
הוא​(שולט) • 17 בנוב׳ 2022
בכספומטים יש מצלמה
קצת ונילי קצת לא
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
קצת ונילי קצת לא • 17 בנוב׳ 2022
סתם ככה מהראש עולה לי שאפשר בפייפאל - ביט ופייבוקס עם סים שונה-קוד לכספומט ומעבירים את הקוד בטלגרם - קוד לוולט או קוד לביימי ומעבירים בטלגרם
ScatNerd
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
ScatNerd • 17 בנוב׳ 2022
תאכלס, כל אחד ועניניו. אם יש בין שני הצדדים אמון מספק אז שיעשו מה שטוב להם. אני באופן אישי לא הייתי מעביר שקל למישהי שפוחדת לחשוף את עצמה, לפחות ברמה מינימילית. כי אי אפשר לדעת מי באמת נמצא בצד השני של המסך, אצטרך לפחות איזו הוכחה שהיא מי שהיא אומרת שהיא.
קרה לי מקרה כזה בדיוק לא מזמן, מישהי שהיא אנונימית לחלוטין ולא הייתה מוכנה אפילו להוכיח לי שהיא בחורה בצד השני.. אפילו שהפרופיל שלה היה הכי אמין בעולם וגם לאחר שהתכתבנו לא מעט והתרשמתי שהיא לא נוכל, זה לא הספיק לי. מצטער..כדי להעביר כסף למישהי אני צריך לדעת ב 100% ולא ב 99.
והיא גם רצתה שאשים כסף בתוך מעטפה באיזה drop point ..

חוץ מזה, זה הרבה יותר כיף ששני הצדדים נחשפים אחד לשני. לא מזמן היה לי מפגש עם מישהי שהכרתי (דרך אפליקציית הכרויות בכלל)
ונפגשנו בקניון והיא קנתה דברים על חשבוני. היה כיף להמתין בצד בזמן שהיא מודדת בגדים ובוחרת מה שהיא אוהבת ובסוף לשלם עליה icon_smile.gif
וגם דיברנו תוך כדי והיה ממש נחמד.
וזה גם הופך את כל העסק לכ"כ יותר נח, לא צריך את כל הקומבינות שהוזכרו לעיל.. פשוט מעבירים דרך ביט ונגמר הסיפור.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
אני רק אגיד שאם זה לא מישהו שאת מכירה אל תעוורי את עצמך בגלל הבטחות שנראות מפתות.
קודם כל יש פה אלמנט של מוצר ותשלום שלא יקרה מצב שאת הסחורה בסוף.
אם באמת בפינדום עסקיננו הייתי ממליצה על הכנה של חוזה פשוט שאת והוא חותמים עליו שכל מה שקורה ביניכם קורה בהסכמה מודעת ורצון חופשי. יכול לקרות מצב שהוא יתהפך עלייך ויתלונן.

מתנות הן אף פעם לא בחינם (בהכרות שטחית).
domoroco​(שולט)
לפני שנה • 17 בנוב׳ 2022
domoroco​(שולט) • 17 בנוב׳ 2022
כרטיס ויזה נטען,
הוא יכול לטעון אליו כסף דרך האתר של בנק ישראל ואת יכולה למשוך ממנו כסף בכספומט עם הקוד הסודי שלו

העברה יכולה להתבצע ע''י אדם שלישי לדוגמא