סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זה בשבילכן גבר אלפא?

טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 18 בנוב׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר • 18 בנוב׳ 2022
גבר אלפא הוא אלוהים שיכול להתגלם בתור תודעה אחת שחווה בו זמנית סיטואציה שבה אישה (שהוא חווה אותה מתוכה כאישה) נמשכת לגברים עם כוח שרירי של פיל וזין ענק ושיכול לזיין בקלות ואלוהים גם יצר את זה (וגם חווה את זה), ובסיטואציה יש דמות שלישית שאלוהים מגלם אותה והיא דמות של גבר חלש עם זין קטן. גבר אלפא הוא אלוהים שיודע לייצר הרמוניה משלושת הדמויות האלה מתוך חוויה (תודעה) סימולטנית שמייצרת נרטיב אופייני שכתבתי לאורך כל הבלוג שלי. גבר אלפא הוא האלוהים שגם חווה כל אחת מהם בנפרד, וגם חווה את ההרמוניה של שלושתם ומצליח גם להפתיע את עצמו וגם לגלם את הסיפור שהוא בעצמו רוצה להניע משלושתם כתודעה ששולטת על שלושתם כשלמעשה הוא גם מהווה כל אחד מהם כי הוא גם חווה כל אחד מהם בנפרד.
זה בשבילי "גבר אלפא", והיה כזה בעולם הבא כאשר אהיה חלק מאלוהים אז אעשה את זה. פתאום תראו בחורה צעירה שאוהבת להזדיין עם הרבה גברים ליד מישהו חלש שמתגרה מזה, היא כל פעם מתה ומתחלפת בגוף נשי צעיר לצורך הגשמת הפנטזיה. הגברים מופתעים מבחינת הגבר החלש והבחורה, כאשר למעשה גם את הגברים המתחלפים זו אותה יישות שהיא חלק מהשלושה.
זה בשבילי גבר אלפא שאהיה בעולם הבא. כרגע אני מגלמת שרמוטה שמוצצת לגברים אקראיים ברחוב, מגלמת לנשים קוקסית עם זין קטן כאשר הן מתגרות להזדיין מולי עם גברים שיש להם זין גדול כדי לייעד לי תפקיד ללקק להן ולמצוץ לגברים, אבל בעולם הבא אקבל כוחות עליוניים מ"גבר אלפא" (אלוהים) שיעניק לי את היכולת לעבור ממוח למוח ולחוות מוחות של אנשים שונים בו זמנית. כי התקדמתי בחיים ! וגבר אלפא יעזור לי בזה ויקדם אותי להיות תודעה גבוהה יותר שהיא חלק מגבר אלפא.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 18 בנוב׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 18 בנוב׳ 2022
מבחינתי מדובר רק בהגדרה של בידיאסאם
ושאין לה קשר לטבע.
הרי כנשלט וכדו-מיני פאסיבי כל חיי הם למעשה סוג של התרסה כנגד הטבע.

כשאני מגדיר את עצמי כגבר בטא,
הכוונה שלי שאני רואה את עצמי נמשך לאישה אלפה.
שזה אומר שאני רוצה להיות מונהג על ידי אישה אוהבת אבל בו זמנית קשוחה דומיננטית דורשת ומשרת ביטחון. שאוהבת שמפנקים ומעריצים את גופה.
כשאני בקשר בסוג של מעמד נמוך יותר מתמסר ומרצה יותר.

לעומת זאת מה חשוב לי בגבר אלפה ?
הרבה יותר פשוט.
רק שיעמוד לו חזק, שיהיה לו כושר, ושיוביל בזמן האקט.
icon_smile.gif
Elsa​(אחרת)
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022

זה לא אלפא, זה נרקסיסט

Elsa​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Guy Dickson כתב/ה:
ממש שרשור מעניין תודה 🙏

מתחבר להגדרות של דומיננטי/כנוע שזה יותר התייחסות ספציפית להתנהגות בנקודת זמן מסוימת מאשר לטייטל שאמור לייצר איזו שיטה להבחנה בין "סוגי אנשים"(צורת חשיבה לא מפותחת בפני עצמה.)

הרבה פעמים קיבלתי פידבק שאני דומיננטי וכריזמטי ומוביל שינוי בסביבה שלי וכ"ו אבל עם זאת, היו ויהיו מקרים בחיים בהם לא הייתי דומיננטי...
אם הייתי משתמש בהגדרות כוללות( כדוגמת "גבר אלפא") הייתי מכניס את עצמי לקונפליקט בהגדרה ובזהות שלי - קונפליקט שמאובחן כדרמטי בעליל.
לכן החלוקה היא להתנהגויות. במידה והסביבה הקרובה שלך מהווה השפעה חיובית - אחלה, תקשיב להם.

כן אענה מה זה התנהגות דומיננטית:
חושב עצמאית, מתנסח בבירור ובביטחון, לא חושש לפעול.
עומד כנגד השפעות לא רצויות - בין אם מתוך עצמו ובין אם מבחוץ.
שולט בעצמו 😍 וקשוב לסביבתו.

גבר בטופ או "אלפא" (תקרא לזה איך שבא לך) זורק זין על הסביבה ומברר מיהו באמת כצעד ראשוני. אין דבר חשוב יותר מהמשמעות האישית שלך, ההמונים רק יסיחו אותך מלהבין מי אתה כי רוב האנשים מהווים השפעה שלילית. אדם צריך להיות לבד לפחות לפרק זמן לא מבוטל כדי להתעסק במה שחשוב באמת, לפחות ניטשה שיכנע אותי בזה. אם להקשיב לסביבה זה ערך עליון מבחינתך, מבחינתי אתה בטא (אתה מוזמן לתת לזה איזה שם אחר שבא לך). מבחינתי אלפא צריך להתנתק מהסביבה ולהתעסק בשאלות החשובות באמת, אחרת אתה מוח מת בזרם ברוב המוחלט של המקרים.

אלפא הוא המנהיג שחושב על כולם, לא זורק זין, וממש לא מתבודד. מה שתיארת זו הפרעת אישיות נרקסיסטית אנטי-סוציאלית הימנעותית.
חבל שבני אנוש עיוותו את המונח הזה.
כי איך אפשר להתעסק במה שחשוב באמת, כשהראש שלך תקוע בתחת של עצמך, בלי לראות את העולם סביבך? בשביל אלפא, מה שחשוב באמת זה העולם שכולנו חיים בו, והקהילה כמושג שלם, ולא האגו.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022
N e l l a​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2022
אין דבר כזה גבר אלפא,
יש גבר דומיננטי,אסטרטיבי וכו.

גבר אלפא זה מונח שבא מבעלי חיים שחיים בלהקות וצריכים שיהיה היררכיה לשם הסדר בלהקה ושיהיה להם מנהיג שידאג להם וגם על חברי הלהקה והוא גבר אלפא.

אצלנו כבני אדם אין דבר כזה,
כל אדם לעצמו בוחר להגן על עצמו ולדאוג לעצמו.
אין צורך בגבר אלפא שידאג לנו באופן אישי.

אענה על השאלות שלך כהתייחסות לגבר דומיננטי ולא כגבר אלפא.

1.
הבדל בין גבר לזכר לפחות בעיני כיום זה שגבר (גם גבר דומיננטי) יודע להתנהג כגבר ויודע להיות רגיש ומכיל בוא זמנית ולכבוש דרך השכל או דרך הרגש ואילו זכר משתמש בזין שלו ובצרכים המיניים שלו (דוש) כדי להשיג כמה שיותר כיבושים מבלי באמת לשים לב לזה.

2.
בהחלט אפשר להיות גבר דומיננטי מבלי לעמוד בסטנדרט היופי הגברי,כי דומיננטיות קשורה יותר לאופי מאשר ליופי.

3.
אפשרי בהחלט,
אך מעמד כלכלי יותר תורם למשיכה של גברים דומיננטים כי במחשבה/ פנטזיה הם גם דואגים ויהיו חייבים לפרנס

4.
אין קשר, דומיננטיות זו תכונה באופי שמאפיינת את האדם אין קשר למעגל החברי וכו.

5.
אינני יודעת לא חקרתי את הנושא

(:
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 19 בנוב׳ 2022
זה כאילו אני חיה ביקום מקביל.
לא הכרתי אף גבר (או אשה) שעונים על הקריטריונים הרבים והמגוונים בשרשור הזה.

כן פגשתי אותם בסדרות טלוויזיה וברומנים רומנטיים.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022
N e l l a​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2022
[quote="פרלין"]זה כאילו אני חיה ביקום מקביל.
לא הכרתי אף גבר (או אשה) שעונים על הקריטריונים הרבים והמגוונים בשרשור הזה.

כן פגשתי אותם בסדרות טלוויזיה וברומנים רומנטיים.[/quote
]

לא הכרת גברים/נשים דומיננטים/יות בחיי היום יום שלך?
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022
dark enlightment​(שולט) • 19 בנוב׳ 2022
כשמדברים על אלפא גבר יש כמה קטגוריות:

המישור המקצועי (דוגמאות ביחד או לחוד: עבודה,עסקים,כסף וכו')
המישור החברתי (דוגמאות ביחד או לחוד: כריזמטי, אהוב על אנשים, בולט מעל אחרים, בעל השפעה על אנשים)
המישור האישי (דוגמאות ביחד או לחוד: נוכחות אישית, כוח רצון,עקשנות גם אם זה בעוכריו, חכמה
נתתי דוגמאות מסוימות סטריאוטיפיות אך כל אחת יכולה להכניס למשוואה את התכונות שמושכות אותה(למשל רגישות)

(המישורים תקפים גם לנשים אלפא אך שם יהיו רשומות מעלות אחרות)

מעט מאוד אנשים טובים בכל השלושה.
הצלחה במישור אחד יכולה לגרום לנו להאמין שגם בשני המישורים האחרים יש הצלחה אוטומטית ולדמיין אותו כך
גם אם זה לא נכון ובפועל לעוור אותנו לאמת.
האמת היא שיש מעט מאוד אנשים שטובים בכל השלושה בנפרד, מבלי להסתמך על מישור אחד כדי לחזק את השני.

אז כשאישה מסתכלת על גבר אלפא זה משנה לאיזה מישור היא נמשכת יותר.
לא בהכרח במובן של קשר איתו אלא כאיך שהיא רואה גבר שבולט יותר בין גברים אחרים.

יש אישה שמספיק לה מישור אחד כדי להכריז על הגבר "אלפא" ויש אישה שצריכה שתיים מתוך שלוש או אפילו את כל השלושה.

לסיכום:
אלפא יותר תלוי בעיני המתבוננת ולמה היא ספציפית נמשכת.

זה לא הוא אלפא
זה היא עושה אותו אלפא icon_smile.gif
מתיר ייסורים
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022

תודה על היחס האישי🐺

מתיר ייסורים • 19 בנוב׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Guy Dickson כתב/ה:
ממש שרשור מעניין תודה 🙏

מתחבר להגדרות של דומיננטי/כנוע שזה יותר התייחסות ספציפית להתנהגות בנקודת זמן מסוימת מאשר לטייטל שאמור לייצר איזו שיטה להבחנה בין "סוגי אנשים"(צורת חשיבה לא מפותחת בפני עצמה.)
...
....

גבר בטופ או "אלפא" (תקרא לזה איך שבא לך) זורק זין על הסביבה ומברר מיהו באמת כצעד ראשוני. אין דבר חשוב יותר מהמשמעות האישית שלך, ההמונים רק יסיחו אותך מלהבין מי אתה כי רוב האנשים מהווים השפעה שלילית. אדם צריך להיות לבד לפחות לפרק זמן לא מבוטל כדי להתעסק במה שחשוב באמת, לפחות ניטשה שיכנע אותי בזה. אם להקשיב לסביבה זה ערך עליון מבחינתך, מבחינתי אתה בטא (אתה מוזמן לתת לזה איזה שם אחר שבא לך). מבחינתי אלפא צריך להתנתק מהסביבה ולהתעסק בשאלות החשובות באמת, אחרת אתה מוח מת בזרם ברוב המוחלט של המקרים.

מעניין שהזכרת את ניטשה, אתה מבין שקונספטואלית ניטשה יגיד לך למות בגיל 40 כי משם זו רק הידרדרות... קח הכל במידה 🙏.
אני כמובן לא אתווכח איתך על הגדרה סובייקטיבית אלפא שמלפא בטא שמטא, שלך שלך.😊

מה שכן אני חייב לציין שקיבוץ והרמוניה עם הסביבה היא מה שהביא אותנו כאנושות להישגים.. לא הפוך.
הערך העליון בעיני הוא צמיחה/חיים ולהבין את הזירה החברתית בה אני נמצא יקדם ויצמיח אותי יותר מאשר התנהגות של גיל 16(למרות תמונת הפרופיל המאוד מזוהה עם הלך הרוח הזה - זו בדיחה).

אסיים בתפירה עילית לכותרת - השקעתי בתשובה כי מאמין אנוכי ביחס גורר יחס 🖤🙏
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 19 בנוב׳ 2022

Re: זה לא אלפא, זה נרקסיסט

WitchFuneral​(שולט) • 19 בנוב׳ 2022
Elsa כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Guy Dickson כתב/ה:
ממש שרשור מעניין תודה 🙏

הרבה פעמים קיבלתי פידבק שאני דומיננטי וכריזמטי ומוביל שינוי בסביבה שלי וכ"ו אבל עם זאת, היו ויהיו מקרים בחיים בהם לא הייתי דומיננטי...
אם הייתי משתמש בהגדרות כוללות( כדוגמת "גבר אלפא") הייתי מכניס את עצמי לקונפליקט בהגדרה ובזהות שלי - קונפליקט שמאובחן כדרמטי בעליל.
לכן החלוקה היא להתנהגויות. במידה והסביבה הקרובה שלך מהווה השפעה חיובית - אחלה, תקשיב להם.

אלפא הוא המנהיג שחושב על כולם, לא זורק זין, וממש לא מתבודד. מה שתיארת זו הפרעת אישיות נרקסיסטית אנטי-סוציאלית הימנעותית.
חבל שבני אנוש עיוותו את המונח הזה.
כי איך אפשר להתעסק במה שחשוב באמת, כשהראש שלך תקוע בתחת של עצמך, בלי לראות את העולם סביבך? בשביל אלפא, מה שחשוב באמת זה העולם שכולנו חיים בו, והקהילה כמושג שלם, ולא האגו.

מה הבעיה בסביבה הכללית? שהיא רעה, לכן אין להקשיב לרצונותיה ויש לעשות כרצונך ככל הניתן, כמובן שלא בכל מקרה, במסגרת האתיקה כמובן.
כלומר, אם הסביבה טובה - אין סיבה שלא להקשיב לה. להפך, אני בעד שתקשיב לה, זה יעזור לך לצמוח, להיות אדם טוב יותר, להתקדם בחיים וכן הלאה.
אני אתן דוגמה קיצונית סתם להמחשה - היית מקשיבה לקבוצה של ניאו-נאצים? לא. למה? היא רעה. 99% מבני האדם מהווים השפעה שלילית עליך, אני לא אכנס לזה כי זה נושא ארוך ואין לי ממש כוח להסביר את הפילוסופיה שלי.
לרוב גם אנשים עם כוונות טובות מהווים השפעה שלילית ד"א.
ונראה לי שמבחינה ביולוגית את צודקת, מבחינתי אלפא זה דבר אחר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת נוב' 19, 2022 12:14 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים