שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לבחור בין אהבה לבדס"מ

Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Lady Hightower​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2022
סווריןן כתב/ה:
נשמע שאת מתארת שני גברים שאינם מתאימים לך
קשר אוהב ופתוח, מסוגל להתפתח למקומות שניתן להגיע אליהם רק עם מי שתבטחי בו.
קשר מיני עמוק באמת, כנראה לא אמור להישאר רק מיני, כי החיבור הנדרש מבקש יותר .
כל בחירה תיצור אצלך תסכול, כך נשמע, אבל לא בגלל הבחירה והצומת שאת לכאורה מצויה בה, אלא בגלל שכל אחד מהגברים הללו אינו פרטנר טוב עבורך: אחד סוגר מראש את הדלת בפני קשר רחב יותר (מאיפה לו?) ואצל השני, את כבר יודעת להגיד מראש שהקשר המיני יהיה רק בערך (מאיפה לך?)

כתבת שאלה באופן פתוח וכן, ואני מקווה שמה שכתבתי לא עובר כפסקנות בפרוטה. אני מסכים עם מי שכתבה לך שמשהו באופן בו הצגת את הדברים מחייב יותר בדיקה עצמית מאשר עצה בנוגע להתלבטות עצמה

לא, אני לא מרגישה שזו פסקנות icon_smile.gif. תודה על זווית הראיה שלך. זה בהחלט חומר למחשבה.
לגבי השולט, אני חושבת שאתה צודק.
לגבי האהוב, ובכן - כמו שאמרת, "מאיפה לך" - אולי אני באמת ממהרת לשפוט, כי לא באמת הספקנו לחקור את הנושא לעומק. פשוט באינטואיציה שלי - אולי אני טועה, הוא לא שולט, זה לא כל כך האופי שלו. קינקי - כן. אני באמת תוהה האם שליטה זה משהו שאפשר לעורר בו לפחות במידה מסוימת או לא.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
shirazbar​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2022
זה לא שאתם מתחתנים מחר. ואת השולט רק הכרת אז לא נראה לי קריטי.
הייתי בוחרת מאה פעם באהבה אמיתית.
הייתי מתחילה קשר עמוק עם האהבה ובודקת עם הזמן האם עדיין מגרד לי שליטה במובן שאני חייבת לממש.
רק מציינת שמי שבוער בו מבפנים זה יקרה בשלב כלשהו אי אפשר לברוח מעצמנו.
בהצלחה
Venus in Furs
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Venus in Furs • 20 בנוב׳ 2022
אני הייתי מציף את העניין מול האהוב בכנות מוחלטת.
אם הוא באמת חיבור חד פעמי ונדיר עבורך חשיפת הנטייה שלך רק תעצים את הקשר ביניכם.
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
shirazbar כתב/ה:
זה לא שאתם מתחתנים מחר. ואת השולט רק הכרת אז לא נראה לי קריטי.
הייתי בוחרת מאה פעם באהבה אמיתית.
הייתי מתחילה קשר עמוק עם האהבה ובודקת עם הזמן האם עדיין מגרד לי שליטה במובן שאני חייבת לממש.
רק מציינת שמי שבוער בו מבפנים זה יקרה בשלב כלשהו אי אפשר לברוח מעצמנו.
בהצלחה

כמה מדויק. תודה icon_smile.gif))
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Venus in Furs כתב/ה:
אני הייתי מציף את העניין מול האהוב בכנות מוחלטת.
אם הוא באמת חיבור חד פעמי ונדיר עבורך חשיפת הנטייה שלך רק תעצים את הקשר ביניכם.

תודה!
כן, אני בהחלט מתכוונת לעשות את זה אם וכאשר נחזור.
העלתי את זה בעבר מולו, אבל אני חושבת שלא הייתי מספיק ברורה ושזה הצטייר יותר כמשהו בסגון "יהיה מגניב אם תקשור אותי או תיתן לי ספנקים".
ובכל מקרה לא הייתה לנו הזדמנות של ממש לחקור את זה.
הוא כבר עבר כברת דרך כה עצומה בחייו בזכות היחסים שלנו, ואמר לי שבזכותי הוא פתוח הרבה יותר לדברים חדשים (לא רק במיניות).
אני גם חושבת שעצם ההצפה של העניין תהיה הקלה עצומה בשבילי, עוד לפני השאלה לאן זה יקח אותנו.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 בנוב׳ 2022
קשה לי לדמיין איך אפשר בכלל לוותר על אהוב כשאת מאוהבת בו. איך אפשר לעשות בחירה שכלתנית כזאת?

אני לא באה להוריד לך או לפקפק בך, אבל האם את באמת באמת אוהבת אותו? את זה שמחכה לך?
Dort​(נשלטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Dort​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2022
אני אקצר ואגיד שאני בחרתי באהבה.. אבל.. וזה אבל גדול... אחרי כמה שנים ביחד הוא הבין שהוא לא יכול לספק לי את הצרכים המיניים שלי עד הסוף ( הbdsmים שלי) והוא התקרב אלי בנושא.
היום הסקס שלנו הוא כזה של יחסי נשלטת שולט, אבל המערכת יחסים שלנו היא שיוויונית לחלוטין.
הגעתי למקום השליו שלי וזה לקח הרבה זמן ועבודה קשה משני הצדדים להבין מה עושה לנו טוב כזוג.
נשואים וביחד 8 שנים מתוכם 3 בעולם bdsm

טיפים לאיך לגרום לאדם ונילי לשלוט בך קיימים בפרטי אם תרצי 😅 אבל זה תהליך ארוך ממש וצריך לראות שבכלל יש בו עניין בזה
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
פרלין כתב/ה:
קשה לי לדמיין איך אפשר בכלל לוותר על אהוב כשאת מאוהבת בו. איך אפשר לעשות בחירה שכלתנית כזאת?

אני לא באה להוריד לך או לפקפק בך, אבל האם את באמת באמת אוהבת אותו? את זה שמחכה לך?

זה ממש בסדר.
אני מאמינה שכן. באמת לא אוכל לוותר עליו.
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 20 בנוב׳ 2022
Dort כתב/ה:
אני אקצר ואגיד שאני בחרתי באהבה.. אבל.. וזה אבל גדול... אחרי כמה שנים ביחד הוא הבין שהוא לא יכול לספק לי את הצרכים המיניים שלי עד הסוף ( הbdsmים שלי) והוא התקרב אלי בנושא.
היום הסקס שלנו הוא כזה של יחסי נשלטת שולט, אבל המערכת יחסים שלנו היא שיוויונית לחלוטין.
הגעתי למקום השליו שלי וזה לקח הרבה זמן ועבודה קשה משני הצדדים להבין מה עושה לנו טוב כזוג.
נשואים וביחד 8 שנים מתוכם 3 בעולם bdsm

טיפים לאיך לגרום לאדם ונילי לשלוט בך קיימים בפרטי אם תרצי 😅 אבל זה תהליך ארוך ממש וצריך לראות שבכלל יש בו עניין בזה

תודה!
זה גם מה שאני מחפשת, שליטה רק במיטה, לא בשאר מערכת היחסים.
אבל לא הבנתי היכן ה"אבל" במה שאת מספרת icon_smile.gif