בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראות

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 בנוב׳ 2022
"ביפן למשל רק 2% מהאוכלוסיה סובלת מעודף משקל. למה? תרבות."

יש לך מקור שיצדיק את הטענה הזו או שזו סטטיסטיקה שהרגע המצאת?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 בנוב׳ 2022
Dan_Kap כתב/ה:
"ביפן למשל רק 2% מהאוכלוסיה סובלת מעודף משקל. למה? תרבות."

יש לך מקור שיצדיק את הטענה הזו או שזו סטטיסטיקה שהרגע המצאת?

מגוגל קצר נדמה שזה 3.6%. במקסימום טעיתי, קורה. תוסיף לזה את העובדה שזה אפילו לא עשירית ממה שיש בחברה מודרנית.
בכללי, יצא לי לטייל הרבה בעולם. יפנים באמת כמעט תמיד רזים. וזאת תוצאה של תרבות מן הסתם.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 בנוב׳ 2022
ואם תרצה לדעת איך הם הגדירו עודף משקל במחקר:
BMI מעל 30. נראה לי הוגן למדי. רק 3.6% מאוכלוסיית יפן עם BMI מעל 30. פחות מ-4 אנשים מתוך 100, אלה תוצאות מרשימות למדי. וכמובן שזה רק מוכיח שהשמנה לרוב זאת תוצאה של תרבות.
נימרייה​(שולטת)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
נימרייה​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2022
אני לא חושבת שאת צריכה לרעוב או לחשוב על ניתוח או כל שינוי בך רק כי אחרים לא מקבלים אותך. אם אתה מרגישה טוב עם עצמך ומרוצה מהגוף שלך תישארי כמו שאת אם משהו מפריע לך תשני כי את זו שרוצה שינוי.
עכשיו לעניין השמנה = מוזנחת.
לא, ברור שזה לא כל אדם עם עודף משקל יש גם רזים מוזנחים ולהפך אנשים עם עודף משקל שדואגים ועושים מעל ומעבר לניראות ולטיפוח שלהם.

אם לך אישית מפריע איך שאת מרגישה או ניראה עם המשקל הנוכחי שלך את (כמעט) תמיד יכולה לפעול לשנות אותו.

ומי שלא רוצה אותך זה עניין שלו, תמשיכי הלאה. זה נשמע פשוט וטריוויאלי אבל כבחורה שמנמנה אומרת לך הכי בכנות, ביום שבו החלטתי שאני רוצה מישהו שיואהב אותי כמו שאני זה היום שבוא הפסקתי להתרגש מאנשים שאומרים לי שהמשקל שלי זה אישיו.
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
Zord​(מתחלף) • 22 בנוב׳ 2022
אין לי מושג על מה את מדברת, בכל האונליין דייטינג כולל מה שהאתר הזה (טינדר עם בלוג ופורום) זה הפוך, האפליה היא נגד גברים על סמך מראה.

נשים נמשכות לאותו phenotype של גברים.
לגברים לעומת זאת יש טעם מגוון, גברים נמשכים לכל דבר בעצם.

כל אישה פה יכולה להשיג איזה חתיך תורן, בלי קשר בכלל לגיל ולמראה, רק צריכה להיות זמינה.

גבר חייב אשכרה להיות מעל הממוצע בהחלט ברוב הקריטריונים כדי שישיג מישהי סבירה לטעמו (אם בכלל).
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 22 בנוב׳ 2022
Zord​(מתחלף) • 22 בנוב׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
אנשים מחפשים את מושא הפנטזיה שלהם לא בהכרח את מה שהם באמת צריכים וטוב בשבילם.
באופן הזה הם גם מחזקים את עצמם.
זה נכון לפלטפורמות הכרויות ''רגילות'' ונכון לפלטפורמות דוגמת הכלוב.

כי מי לא רוצה אשה אוהבת, תומכת..שותפה אמיתית?
בפנטזיה, היא גם גבוהה, חטובה עם חזה מתפרץ שמדגמנת בגדי ים לספורט אילוסטרייטד.

ואז, מדלגים על מישהו שאולי מונח לנו ממש מתחת לאף ומנסים להשיג את הבלתי מושג.

מה? לא נכון. גברים יהיו סבבה עם כל אישה שנראית fine. אפילו השמנות פה מקבלות כל יום הודעות (הרבה פחות אבל עדיין הרבה, במיוחד אם היא לא מאוד שמנה) שמעידות על כך שהאדם ששולח להן את ההודעה נמשך אליהן, סתם בולשיט. רוב הגברים הם חסרי סטנדרטים וימשכו גם לקליפת בננה. רק גברים שנראים ממש טוב יחפשו פצצת על, זה הגיוני וזה ככה גם כשהמקרה הפוך. תכלס המקרה שלי מיוחד ופריקיות אוהבות אותי, אבל מחוץ לתחום הזה אני לא אמצא מישהי מעל 6/10 (בגג) שתתחנן לצאת איתי, וזה ככה גם אצל כל גבר ברמת היופי שלי. אני סתם ממוצע.

אני אוהב את הכנות והאמת חסרת התקנה בפוסט הזה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 23 בנוב׳ 2022
בטוח שחסרת תקנה זה הביטוי פה?

היא מדברת על החוויה שלה, אז כנראה שהבחורה, למרות התאוריות המגובשות שלך, יודעת על מה היא מדברת. בכל זאת היא אשה שמנה ופנויה ואתה לא. אז בחיי שלא הבנתי מה זה נותן להגיד לה שמה שהיא רואה זה לא נכון. זה מה שעובר עליה.
זה פשוט הזוי ותהרוג אותי אם אני מצליחה להבין את ההגיון פה.
Average
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
Average • 23 בנוב׳ 2022
כולכם צודקים! (חוץ מהלוויות המכשפה)!
מצד אחד - נשים הרבה יותר בררניות לגבי מראה חיצוני כשמדובר בקשר מזדמן ופחות כשמדובר על זוגיות ארוכה.
ומצד שני - גברים הרבה פחות בררניים לגבי מראה חיצוני כשמדובר בקשר מזדמן והרבה יותר כשמדובר בזוגיות ארוכה.

כאחד שנמשך לנשים שמנות, מלאות, ואפילו לרזות, אני אומר לך שזה בולשיט. הכי חשוב שתאהבי את עצמך.
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 23 בנוב׳ 2022
Lady Hightower​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2022
אני חושבת שזה מצוין שאנשים מתק/שרים את ההעדפות שלהם וכנים לגביהן. אני בטוחה שגם לך יש וזה בסדר גמור.
מי שלא מעוניין בך, הלאה. את ממש לא צריכה לרעוב, אלא פשוט לעבור הלאה למישהו שכן מעוניין.
אני בכל מקרה לא הייתי רוצה להיות עם מישהו שכדי להיות איתו יש צורך ש: או שהוא ידכא את העדפותיו, או שאני אצטרך לשנות את איך שאני נראית כדי שיימשך אליי.

האם רוב הגברים (לא רק כאן באתר, בכלל) יעדיפו רזה/ממוצעת? כן, זה נכון. אבל אין מה לעשות.
אפשר לקבל את זה שמאגר הגברים הפוטנציאליים עבורך הוא מעט קטן יותר, או לנסות להוריד במשקל אם זה עד כדי כך מפריע לך - ואם את בוחרת באופציה הזו, אז קודם כל בשביל עצמך.
בשורה התחתונה חשוב להגיע להשלמה עם עצמך - לא מתוך הרמת ידיים או פשרה, אלא מתוך הרצון לחיות את החיים הטובים ביותר המתאימים לך. כשתהיי שלמה עם עצמך, השאר כבר יבוא.
אני מאמינה שעד כמה שזה קשה ללמוד לחיות בשלום עם עצמך ו/או לערוך שינויים בחייך, זה קשה פי אלף לנסות לשנות את הסביבה, ותמיד נידון לכישלון.