סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המאבק בסלקציה והאפליה במועדונים ומסיבות של קהילת הbdsm וfetish בישראל

Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 7 בינו׳ 2023
aii nawa shibari כתב/ה:

כמו שמועדונים מסויימים לא מכניסים עדות מסויימות ? למה ? כי זה הנוהל ובחירת המועדון לעשות מה שהוא מרגיש לנכון.

בגדול אני יכול להבין ולקבל את רוב מה שכתבת אבל השורה הזו פשוט מזעזעת בכל דרך אפשרית.

אתה נותן לגיטימציה לאפליה ממניעי גזע.
זה אומר שזה בסדר לא להכניס אנשים כהי עור לבריכות כי אלו הנהלים?

או לסרב להשכיר דירה לכהי עור כי "זה מה שאני מרגיש לנכון"?

יש סיבה שהחוק לא מאפשר דברים כאלו ואני חושב שצריך לתבוע כל בית עסק שמפעיל מדיניות כזו עד שהבעלים ימצאו את עצמם ברחוב.
פנתר-שחור
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
פנתר-שחור • 7 בינו׳ 2023
Eii nawa shibari

אז ככה חמש שנים עם לא יותר
היה לנו את ליין הספייס מסיבות
כל שבוע כל יום חמישי ואני הייתי
במסיבות האלה ולא היה שום
איזון מגדרי ואיך שהוא חיינו
עם זה במשך שנים

אני הייתי במסיבת 10 שנים
למועדון ה ד ולא היה שום נוהל
של איזון מגדרי וכל אחד היה
יכול להירשם ולהיכנס

במשך שנים אתם עבדתם במועדון
ה ד בלי שום איזון מגדרי

האיזון המגדרי זה משהו שהתחלתם
לעשות רק בשנים האחרונת

והנהלים שלכם לא חוקיים

ומועדונים שלא מכניסים עדות מסויימות
מקבלים הרבה תביעות בבית משפט
בשנים האחרונות ומשלמים הרבה
כסף פיצויים

ואתם תעבדו לפי החוק
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 7 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
תשמע, אם זאת תקנה שמפלה זוגות חד מיניים, אז זה אכן לא חוקי ומזעזע. זאת הדאגה שלך?

אתה צודק לגמרי שזה לא הוגן להפלות גברים בודדים או נשים בודדות שרוצות להיכנס למסיבות בדסמ, אבל זה גם זכותם של בעלי העסקים להרוויח. מה יקרה אם יהיה רוב של גברים על מעט מאוד נשים? הנשים ידירו את רגליהם ובעקבותיהן גם רוב הגברים הסטרייטים שלא באים למסיבות כאלה בשביל להתרועע עם גברים.

בקיצור, האיזון המגדרי אולי פתרון לא הוגן, אבל גם לא רע. אני מקווה שתמצא לך מישהי שתיכנס איתך ותפתור לשניכם בעיה.

פרלין, זה מה ששמעתי מהתגובה שלך:
* אבל לפני זה כמה הסתייגויות- הדוגמא שלי היא מתוך הנחה שיש דעה רווחת שנשים רזות (וגברים) יותר 'מוכרות' ומושכות את העין מאשר נשים שמנות (וגם גברים). זאת לא דעתי האישית.
* כמובן שאני לא מדברת עליך או על מישהי/ו באופן אישי.

את צודקת לגמרי שזה לא הוגן להפלות גברים שמנים או נשים שמנות שרוצות להיכנס למסיבות, אבל זה גם זכותם של בעלי העסקים להרוויח. מה יקרה אם יהיה רוב של נשים שמנות על מעט מאוד נשים רזות? הגברים ידירו את רגליהם ובעקבותיהם גם רוב הנשים הסטרייטיות שלא באות למסיבות כאלה בשביל להתרועע עם נשים.

בקיצור, זה אולי פתרון לא הוגן, אבל גם לא רע. אני מקווה שתרזי וזה יפתור לך את הבעיה.

זה מה ששמעתי.

*זה כמובן לא חופף אחד לאחד אבל נראה לי שהעברתי את הרעיון.
*אין לי שום עניין לעצבן או לעשות דרמה.
MyLexicon
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
MyLexicon • 7 בינו׳ 2023
לא יודע מה חוקי ומה לא, אני לא משפטן, אבל אני מרגיש שהאפליה האמיתית מתרחשת בתוך המועדון עצמו - נניח וכבר יש איזון מגדרי, למה בתדריך אומרים במפורש לגברים אסור להיכנס לבד ל"אזור השמח" וגבר שימצא שם לבד יורחק.

זה אומר שבכל פעם שאני רוצה ללכת לשירותים (או הג'אנקית), אני לא יכול לעשות את זה בלי "ליווי".

מעבר לזה לא בא לי להיכנס להצשיך לחפור פה כי אני קפיטליסט וליברל ורוצה מינימום התערבות
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
תשמע, אם זאת תקנה שמפלה זוגות חד מיניים, אז זה אכן לא חוקי ומזעזע. זאת הדאגה שלך?

אתה צודק לגמרי שזה לא הוגן להפלות גברים בודדים או נשים בודדות שרוצות להיכנס למסיבות בדסמ, אבל זה גם זכותם של בעלי העסקים להרוויח. מה יקרה אם יהיה רוב של גברים על מעט מאוד נשים? הנשים ידירו את רגליהם ובעקבותיהן גם רוב הגברים הסטרייטים שלא באים למסיבות כאלה בשביל להתרועע עם גברים.

בקיצור, האיזון המגדרי אולי פתרון לא הוגן, אבל גם לא רע. אני מקווה שתמצא לך מישהי שתיכנס איתך ותפתור לשניכם בעיה.

פרלין, זה מה ששמעתי מהתגובה שלך:
* אבל לפני זה כמה הסתייגויות- הדוגמא שלי היא מתוך הנחה שיש דעה רווחת שנשים רזות (וגברים) יותר 'מוכרות' ומושכות את העין מאשר נשים שמנות (וגם גברים). זאת לא דעתי האישית.
* כמובן שאני לא מדברת עליך או על מישהי/ו באופן אישי.

את צודקת לגמרי שזה לא הוגן להפלות גברים שמנים או נשים שמנות שרוצות להיכנס למסיבות, אבל זה גם זכותם של בעלי העסקים להרוויח. מה יקרה אם יהיה רוב של נשים שמנות על מעט מאוד נשים רזות? הגברים ידירו את רגליהם ובעקבותיהם גם רוב הנשים הסטרייטיות שלא באות למסיבות כאלה בשביל להתרועע עם נשים.

בקיצור, זה אולי פתרון לא הוגן, אבל גם לא רע. אני מקווה שתרזי וזה יפתור לך את הבעיה.

זה מה ששמעתי.

*זה כמובן לא חופף אחד לאחד אבל נראה לי שהעברתי את הרעיון.
*אין לי שום עניין לעצבן או לעשות דרמה.

גם עצבנת וגם עשית דרמה.
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 7 בינו׳ 2023
😅
תראי, לבעל העסק יש אינטרס, למדינה יש אינטרס ולי כאזרחית יש אינטרס. העניין הוא למצוא את איזון הכי טוב לכולם.
המועדונים הנ"ל מצאו פיתרון שפותר את בעיית המטרידים כמו שaii nawa shibari ציין וגם את העניין העיסקי. ועם זאת, אם יש מספיק אנשים שמתלוננים, בתוספת לחוק שמגבה אותם אפשר להסיק שהפיתרון הזה הוא לא מספיק טוב ולא מספיק מותאם למציאות. מי אחראי למצוא את הפתרון המאוזן הזה? אני חושבת שהוא קורה באופן טבעי כשאזרח שמשהו מפריע לו בא ואומר ומנסה לשנות, ובעל עסק שמשהו מפריע לו גם מנסה לשנות.. האיזון קורה מעצמו בעזרת הקשבת הממשלה וטיפול שלה.
ובמשפט הרבה יותר קצר- זה לא התפקיד שלי למצוא את הפיתרון המאוזן הנכון לכולם. אני בתור אזרחית רוצה להיכנס למועדון.

* אגב, אני לא הולכת למועדונים האלה. מדברת לשם הדיון.
dondor​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
dondor​(שולט) • 7 בינו׳ 2023
aii nawa shibari כתב/ה:
אז לכותב הפוסט שלום , עובד בחיי הלילה 6 שנים, מתוכן אני עובד 4 וחצי שנים בבדסם .

ופה אתה טועה.

מועדון בדסם הדגש שלו גם בחוקים הוא לא מועדון רגיל, החוק שאתה מדבר עליו לא יהיה תקף למועדוני בדסם, אחרת כבר היית שומע על כך בחדשות ולא היו ליינים של בדסם.

למה צריך איזון מגדרי , אני לא אסכים איתך בשום מה שנרשם.

איזון מגדרי הסיבה שהוא חשוב, שאנשים בודדים לא יעשו צרות, כן כן תתפלא אני מכיר יותר טוב מכולם את המערכת.

גברים ונשים בודדים באים לטרוף, יש מלא הטרדות מבודדים או מאנשים שבאים בזוג ולא באמת זוג.
.

1. אינך בקי בחוק.
2. אתה עושה הכללה וזה בדיוק מה שהחוק מנסה למנוע.

אני לא מכיר לעומק את הכללים של המועדונים אותם רשמתם מעלה אך צריך להבין משהו.

ברגע שהמועדון מכניס אישה המגיע לבד ומונע כניסה מגבר המגיע לבד אז הוא כבר עובר על החוק ומפלה.

אצטט מאתר של אחד המועדונים -

"בשל אופיו הייחודי, המועדון שומר על איזון מגדרי ואינו מאפשר כניסה ליחידים, אלא אם הם חברי מועדון

כרטיס חבר מועדון מיועד ללקוחות מוכרים וקבועים- ניתן לרכוש אותו בקופה במהלך המסיבות, באישור אחד המנהלים".

במקרה של תביעה יהיה על אותו מועדון לספק תקנון או קביעה מאוד משמעותית מי יכול להשתייך לאותו מועדון ומי לא.
מה הכללים, על סמך מה הם נקבעו וכו' וכו'....

ואני כבר אומר לך שהקביעות של בתיק המשפט במקרים האלו הם מאוד לטובת בליינים.
סביר מאוד שמי שבאמת ילך לבית משפט יצא עם כסף ולא מעט.
זאלופון​(שולט)
לפני שנה • 7 בינו׳ 2023
זאלופון​(שולט) • 7 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:

* אגב, אני לא הולכת למועדונים האלה. מדברת לשם הדיון.

ארגמן, בכל הכבוד, המשפט הזה אומר הכל.
אני כן הולך למסיבות האלה. הייתי במסיבות שלא הגבילו את כמות הגברים הבודדים. הן מלאות בהטרדות והאווירה בהן לא נעימה.
נכון, לא כולם מטרידים. אבל מספיק מהם כן בשביל שליינים שונים יגיעו למסקנה שאנשים שאינם גברים בודדים פשוט לא רוצים לבוא למסיבה שמלאה בכאלה.

גם לי לא נעים שאני צריך "ליווי" כדי לצאת ולהכנס מאזור המשחקים. אבל אני מבין מהיכן זה הגיע ומעדיף את זה כך מאשר שלא תהיה לי סיבה להכנס לאזור המשחקים מלכתחילה, מפני שזה למעשה אזור ההטרדות והבהיות. למרבה הצער, לגבר בודד אין יותר מדי מה לעשות במסיבות הללו מלבד לבהות ולשחר לטרף, כך שזה מה שרבים מהם עושים.

דעתו של מי שלא הולך למסיבות על אופן הטיפול בבעיה הזו משולה בעיניי לדעתו של מי שאינו אתיופי על אופן הטיפול ביחס המשטרה כלפי העדה האתיופית. זה לא שהיא בהכרח שגויה, אבל יש כל כך הרבה שהוא לא חווה ולא יכול להבין.