שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מערכות יחסים בדסמיות אלימות או רעילות

TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023

מערכות יחסים בדסמיות אלימות או רעילות

למען התאמת מידע על אלימות במערכות יחסים, אני רוצה לנתח האם יש דפוסי התנהגות או סממנים ספציפיים שרלוונטיים לקהילה ולא נמצאים במאגרי המידע הרבים על מערכות יחסים אלימות וניליות.

בשביל זה יצרתי סקר אנונימי לגמרי על קשרים קינקיים אלימים או רעילים, שממנו אוכל לנתח את המידע כמיטב יכולתי ואז להנגיש אותו לכם.

אני מאוד אעריך אם כל מי שהיה בקשר רעיל או קשר אלים יענה על הסקר:

https://forms.gle/VHwLLvmWbnGxx6Sz9
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בינו׳ 2023
לדעתי דפוסי ניצול והתעללות דומים בלי קשר לבדסמ או כל הקשר אחר.

יתכן שיש דגש יותר חזק על ניצול של פערי ידע וניסיון כמו "סאב.ית אמיתי.ת עושה X" או על העובדה שיש אנשים שהבדסמ שלהם נעשה תוך הסתרה משותפים לחיים ולכן חשופים יותר לאיומים וסחיטה.

כלומר הדפוסים האלו קיימים גם בהתעללות של הותיקים בצעירים בבית ספר או בצבא ובסחיטה של אנשים גשם בהקשרים וניליים, אך יתכן שהתדירות תהיה גבוהה יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
Little Dreamer​(מתחלפת)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Little Dreamer​(מתחלפת) • 12 בינו׳ 2023
Dan_Kap כתב/ה:

יתכן שיש דגש יותר חזק על ניצול של פערי ידע וניסיון כמו "סאב.ית אמיתי.ת עושה X" או על העובדה שיש אנשים שהבדסמ שלהם נעשה תוך הסתרה משותפים לחיים ולכן חשופים יותר לאיומים וסחיטה.

כלומר הדפוסים האלו קיימים גם בהתעללות של הותיקים בצעירים בבית ספר או בצבא ובסחיטה של אנשים גשם בהקשרים וניליים, אך יתכן שהתדירות תהיה גבוהה יותר.

אני מאוד מסכימה
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Little Dreamer כתב/ה:
האם את מאשרת לי להעביר את השאלון לחברים מהקהילה שלא נימצאים באתר?

כמובן! תודה רבה. כמה שיותר נתונים, יותר טוב.
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Dan_Kap כתב/ה:

נכון, רוב הדפוסים יהיו זהים ואני לוקחת את זה בחשבון. אבל אפילו אם אמצא דפוס אחד שייחודי לבדסמ ולא נמצא במקורות המידע הרגילים, אולי זה יעזור.
אני חושדת שאולי יעלו מילות מפתח מסוימות או דפוסי ציד שלאו דווקא מוכרים לעולם הונילי.
אין לי בעיה להשקיע את הזמן כדי לגלות. מקסימום, זה רק יאמת את המידע הקיים ואוכל להרגיש בנוח לפרסם אותו כפי שהוא.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Dan_Kap כתב/ה:

אני חושבת שאתה צודק בגדול, אבל במקביל אני חושבת שבבדס"מ יש אתגר *נוסף* שלא קיים ביחסים וניליים. כי מנעד הדברים שאפשר לעשות ביחד גדול יותר, ובהתאם גם קשת הסיכונים רחבה יותר. הדוגמה הכי קלה היא אקטים ספציפיים - סטירות, מכות, עונשים וכיו"ב - בזוגיות ונילית ממוצעת אין להם מקום בכלל. בזוגיות שבה יש להם מקום, יש גם סיכונים נלווים וצורך מוגדל לעסוק בגבולות. גם קשת המניפולציות הרגשיות שניתן לעשות על בן זוג רחבה יותר.
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
ומצד שני, יש עידוד לשיחה על גבולות שבעולם הוונילי די נדיר שתתקיים ויש ידע שנגיש יותר ויותר כך שחלק מהמנצלים צריכים לחפש א.נשים שחדשים לתחום כי מי שיש להם טיפה ידע וניסיון או גישה לאנשים עם ידע וניסיון כבר מנפנפים אותם.
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
TomahDav כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:

נכון, רוב הדפוסים יהיו זהים ואני לוקחת את זה בחשבון. אבל אפילו אם אמצא דפוס אחד שייחודי לבדסמ ולא נמצא במקורות המידע הרגילים, אולי זה יעזור.
אני חושדת שאולי יעלו מילות מפתח מסוימות או דפוסי ציד שלאו דווקא מוכרים לעולם הונילי.
אין לי בעיה להשקיע את הזמן כדי לגלות. מקסימום, זה רק יאמת את המידע הקיים ואוכל להרגיש בנוח לפרסם אותו כפי שהוא.

תוכלי למצוא מבחר פנינים של סדרתיים שנתקלתי בהם במסגרת הקו החם במאמר הזה מ-2006 - https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=152911
snorkaa​(שולטת)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
snorkaa​(שולטת) • 13 בינו׳ 2023
אין קשר בין בדסמ לזוועות ניצול רועה לשם תאוות גועלית שנמצאת גם אצל אנשים "מהשורה "
היה יש תמיד יהיו פושעי אנושות .