צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 12 בינו׳ 2023
Hattrick כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
ומן הסתם שכשהוא תוקע אלפי נשים, יהיו מלא כאלה שיפגעו וירצו נקמה, ככה שזה באמת לא אומר כלום. הרבה פחות הגיוני סטטיסטית שלא יהיו בחורות שנפגעו מהקשר איתו. יתרה מכך, נתתי דוגמה לאדם שאני מכיר אישית שפתחו עליו שבע נשים שבע תלונות שונות בגלל נערה אחת שהוא לא ענה לחיזורים שלה, ואם זה קרה בגלל בחורה אחת, הסיפור שעומד כאן לא כזה תלוש.

פששש...
איזה גבר אתה.
"תוקע אלפי נשים"

איזה שיח של אדם ברמה גבוהה, יאללה!

הבנתי עם מי יש לי עסק.

שיהיה לך בהצלחה חבוב.

אוי נו.
איזו תגובה לא עניינית.
Hattrick​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Hattrick​(שולט) • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
Hattrick כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Hattrick כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Cyber Girl כתב/ה:
אני מאמינה לבנות.
הבחורה הבלונדינית החמודה לא נראית כמו מישהי שמשקרת.
גם אם יש לה onlyfans זה לא נותן רשות למישהו לנצל ולפגוע בה מינית.

וזאת שחזרה מלילה איתו שלמחרת לא זכרה כלום.

לי זה לא נראה נורמלי.
מה שבטוח בניסן הזה נראה גם כמו אנס.
מקווה שהוא יקבל את העונש שמגיע לו.
שאנשים יחרימו את המועדון שלו ושהוא יכנס לכלא

טוב, תני לי לבדוק אם הבנתי אותך נכון. את מסיקה מסקנה שללא ספק עלולה להרוס חיים של בן אדם, והנימוקים שלך הם:
1 - הבלונדינית לא נראית שקרנית.
2 - ניסן נראה אנס.
האם הבנתי נכון?

אומנם עומדת בפניו חזקת החפות, אך ללא ספק נעברו שם עבירות פליליות.
ברגע שיש עדויות של עשרות נשים, עדויות על ניצול של קטינות, ניצול של בחורות עם מסכנות עם חסכים, קיום יחסי מין שלא ברצון (אונס), נגיעות ללא רצון כאשר נשים ישנות.
****הסיפור מוכר למשטרה!!!****

ברור שיש שם משהו, ולדעתי מה שראינו הוא רק קצהו של הקרחון.

אתה סותר את עצמך. אתה לא יכול להגיד שאין ספק לכך שהוא עבריין ולטעון שחזקת החפות עומדת בפניו, יש פה סתירה משפטית ברורה מאוד.

טוב אדון עו"ד - שלכאורה מכיר את הנפשות הפועלות.
אז אעשה לך סדר בעולמות המשפט, זה שנעברו עבירות פליליות ועדין לא הוגש כתב אישום או ניתן פס"ד בעניין לא אומר שלא נעברו עבירות פליליות.
הוא עדין לא הורשע, אך כמות העדויות הפכה להיות מסה קריטית שאתה לא יכול להתעלם ממנה.

גם אם היו מיליון עדויות, עדות זאת לא ראייה קונקרטית אחינו.

עדות אחת, מקרה
שתי עדויות - צירוף מקרים.
שלוש עדויות - מגמה.

עשרות עדויות - הדרך לכתב אישום קצרה מאוד.
בהצלחה במשפט.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Hattrick כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Hattrick כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Hattrick כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Cyber Girl כתב/ה:
אני מאמינה לבנות.
הבחורה הבלונדינית החמודה לא נראית כמו מישהי שמשקרת.
גם אם יש לה onlyfans זה לא נותן רשות למישהו לנצל ולפגוע בה מינית.

וזאת שחזרה מלילה איתו שלמחרת לא זכרה כלום.

לי זה לא נראה נורמלי.
מה שבטוח בניסן הזה נראה גם כמו אנס.
מקווה שהוא יקבל את העונש שמגיע לו.
שאנשים יחרימו את המועדון שלו ושהוא יכנס לכלא

טוב, תני לי לבדוק אם הבנתי אותך נכון. את מסיקה מסקנה שללא ספק עלולה להרוס חיים של בן אדם, והנימוקים שלך הם:
1 - הבלונדינית לא נראית שקרנית.
2 - ניסן נראה אנס.
האם הבנתי נכון?

אומנם עומדת בפניו חזקת החפות, אך ללא ספק נעברו שם עבירות פליליות.
ברגע שיש עדויות של עשרות נשים, עדויות על ניצול של קטינות, ניצול של בחורות עם מסכנות עם חסכים, קיום יחסי מין שלא ברצון (אונס), נגיעות ללא רצון כאשר נשים ישנות.
****הסיפור מוכר למשטרה!!!****

ברור שיש שם משהו, ולדעתי מה שראינו הוא רק קצהו של הקרחון.

אתה סותר את עצמך. אתה לא יכול להגיד שאין ספק לכך שהוא עבריין ולטעון שחזקת החפות עומדת בפניו, יש פה סתירה משפטית ברורה מאוד.

טוב אדון עו"ד - שלכאורה מכיר את הנפשות הפועלות.
אז אעשה לך סדר בעולמות המשפט, זה שנעברו עבירות פליליות ועדין לא הוגש כתב אישום או ניתן פס"ד בעניין לא אומר שלא נעברו עבירות פליליות.
הוא עדין לא הורשע, אך כמות העדויות הפכה להיות מסה קריטית שאתה לא יכול להתעלם ממנה.

גם אם היו מיליון עדויות, עדות זאת לא ראייה קונקרטית אחינו.

עדות אחת, מקרה
שתי עדויות - צירוף מקרים.
שלוש עדויות - מגמה.

עשרות עדויות - הדרך לכתב אישום קצרה מאוד.
בהצלחה במשפט.

אבל נתתי לך דוגמה למקרה שהוכח והופרך, שבו שבע נשים הגישו תלונה בגלל אישה אחת. בסופו של דבר עדות גרידא זה לא משהו שישמש אותן בבית משפט.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
וטוב שכך. ביום שבו אם יהיו 3+ תלונות על בן אדם אז הוא אוטומטית יואשם, פשוט יוכלו להוריד כל אדם שירצו להוריד, לכן בין היתר זה גם בחיים לא יעבור בחוק, זאת פשוט דרך משפטית קלה מדי לדפוק בני אדם שכל פרימט יכול להוציא אותה לפועל.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
טוב, נראה לי שמיציתי ואני גם חייב לזוז לישון.
בכללי, אחת מהמטרות שלי היא להצמיד מעט היגיון לכל אשכול מהסוג הזה כדי שאדם שעוד לא נכנס למטריקס החולני הזה יוכל לשמוע עוד דעות ולהפעיל טיפה את האונה הפרונטלית שלו. אבל עשיתי מספיק.

לפני שאזוז אני הייתי רוצה להעביר את הנקודה האחרונה שלי עם שיר מאוד נוקב, לאו דווקא לכלוב אלא בכללי לשיח הרדיקלי והקיצוני שנהיה כאן בנוגע לכל מה שקשור למערכת המשפט. וכמובן שהשיר יהיה של דת', כי אין להקה שמבינה אותי טוב יותר ממנה.
https://www.youtube.com/watch?v=_JkK0IlEDB4

עזבו את זה שיש פה מלא משפטים מאוד נוקבים כמו "guilty until proven innocent" או "take part in a diminishing breed where complex turns to simplicity" (להפוך עדויות לאמת מוחלטת? לגמרי simplicity), אני רוצה לעסוק דווקא בבית ששמתי לב שדנים בו הכי פחות, והוא זה שהכי מעניין:

distracted by the imagination
that experiments with ease
if you could taste it, it might be addictive
where life will crush those who defy

ה-"דמיון" (imagination) הוא דימוי מנטלי לעולם שבו לא מתקבלות החלטות קשות והכול נשאר שגרתי. החיים האלה יהיה כל כך קלים, עד כדי כך שלא ישאר לך דבר מלבד זמן בחייך. וכמובן שלדמיין עולם כזה יהיה מדהים וכולם ירצו להתנסות בו (כמו שנאמר, it might be addictive). ובנוגע ל-"the people who defy" - זה תיאור לאנשים שמתנגדים לכל גושי החרא שצפים להם מעל פני המים. כפי שהשיר אומר בצורה מדויקת לחלוטין, הם יהיו מנודים חברתית, אנשים יהיו בזים להם (where life will crush) בגלל שהם ייראו כאנשים שמנסים להרוס את תבנית החיים המושלמת הזאת, את ה-imagination, אך כמובן שמדובר בחיי חיקוי ולכן חייהם אינם חיים בכלל.

וזה מסכם את הכול על רגל אחת. הכול מאוד נוח. הכול מאוד חד-צדדי. כל השיח כבר הפך לשיח דתי ובעל אמונה עיוורת. הכול הפך לפשוט. complex turns to simplicity. לגברים נדפקים החיים גם כשאין ראיות. גם כשהוכח אחרת לבסוף. והצד שלהם לא נשמע. רק צד אחד באופן מאוד מגמתי נשמע. לאנשים לא אכפת ממה שקורה לגברים האלה לאחר שכל תלונה כזאת יוצאת החוצה. הוכחות קונקרטיות כבר הפכו לחסרי חשיבות. עדויות הפכו לאמת אובייקטיבית שמצדיקות אמונה עיוורת. טיעונים רציניים הפכו ל-"ניסן נראה אנס" ו-"הבלונדה נראית דוברת אמת". האם יכול להיות שהייתה כאן פגיעה? בהחלט, אבל זה לא משהו שאני או אתם מסוגלים להחליט, אנחנו יכולים רק לתת השערות. כשאין לך בסיס ראייתי להסתמך עליו, הכלל המנחה של אדם שפוי הוא לא להקיז דם של אף אחד... לפחות בעולם מתוקן. לחלק האשמות על סמך מה שנראה לנו, על סמך סיסמאות ששיננו מאמריקה, על סמך עדויות, זה לגמרי הפיתרון הקל ביותר.
שוב נזכר למה אני מיזנתרופ.
ולמה אני מתעב בני אדם.
ולמה בני אדם הם מין כושל בלי שכל שלא מסוגלים לראות את האמת הפשוטה למרות שהיא נמצאת כל הזמן באוויר.
אין לי כוח לכל זה.

ניסן, אין לי מושג מה עשית, אבל קח בחשבון שאני בחיים לא אאשים אותך ללא ראייה חד-משמעית. מבחינתי לפחות, אתה לגמרי ראוי לחזקת החפות בשלבים אלה. אם לא עשית משהו, אני שולח לך המון אהבה ואשמח לשבת איתך במידה ויתבהרו הדברים לטובתך. אם אתה קורא את זה, אתה לגמרי מוזמן לשלוח לי את הצד שלך בפרטי. בנוגע למתלוננות - בשנייה הראשונה שהן יספקו הוכחה ויעשו משהו מעבר ללתת עדות, אשמח להצטרף לשורותיכן ולדאוג שניסן יקבל כמה שיותר שנים בכלא כי זה פשע נוראי. מי כמוני יודע כמה אונס זה דבר שהורס את החיים. אני האחרון שיקל ראש כשזה מגיע לפגיעות מיניות מהסוג הזה. יאללה, תתחילו להתפרע על התגובות שלי, תתחילו לדחוף לי מילים בכוח ולקבל אהדה על זה, תמשיכו לכתוב לי שטויות, אין מי שיגיב.

העולם הזה עצוב.
החתול המנומס
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
החתול המנומס • 13 בינו׳ 2023
מי שמסנגר על אנס בעל גבי 9 עמודים, צריך להטיל ספק בתמימותו.
דתי אמיץ
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
דתי אמיץ • 13 בינו׳ 2023
שרשור מרתק, למרות שהידע שלי בנידון קטן והניסיון אפסי, הוויכוחים פה מלמדים אותי הרבה, תודה.

לצערי, בשקרי תקשורת ועלילות שווא יש לי יותר ניסיון, מבהיר שאינני מכיר את המקרה הזה, (הידע שלי מתמצה בכך שידעתי שקיים מועדון כזה) מהמקרים שמכיר, התקשורת יכולה להפוך שחור ללבן, לנפח דברים בשקרים מוחלטים וגם אנשים יחידים יכולים להכפיש אדם באמצעות עיוות עובדות או הוצאת דברים מהקשרם.
זה מהניסיון האישי המר שלי, אדגיש שהנ"ל לא קשור לבדס"מ או אפילו למין, צביעות וטיפשות יש בכל מקום, לצערי, ראיתי.

בעיקר, בתור מישהו מחוץ לעסק הזה מבחינה רגשית ומעשית (מעולם לא עברתי משהו קרוב לאונס, מעולם לא הייתי עד למשהו כזה) התבוננות אובייקטיבית יחסית מראה שהבחור שמתווכח פה עם כולם לא מסנגר על אנס לאורך 9 עמודים, אלא מסנגר על ההיגיון וההגינות, יש עדות, יש תחקיר, אין הכרעה בבית משפט ולכן אין להניח בוודאות שאדם אשם, זה לא נכון רק למין ורק לבדס"מ, זה נכון לכל תחום שהוא.
נ.ב. למתקשים, אני לא מביע דעה בנושא הכתבה, אפילו לא ראיתי אותה, חסכו מבוכה ואל תמהרו להאשים אותי במה שזה לא יהיה הפעם, תודה.
slu
slu
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

אתה אדיוט!

slu • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
כמה דברים:
1 - לנשים האלה יש אונליפאנס, אז אני שם את התמימות שלהן בספק.
2 - זה באמת מהמקומות האלה שהספק הוא הכרחי וקריטי בהם יותר מתמיד, כי מדובר ב-BDSM. קל נורא להציג אקט שנעשה בהסכמה כאקט בכפייה, במיוחד לאדם מבחוץ שלא מתמצא בעולם הבדסמ"י, הוא לא יודע איך בחורה מביעה עונג ואיך היא מביעה כאב וסבל, איך ההבדלים נראים וכו'. קל נורא לנצל שולטים מבחינה משפטית, המערכת נוטה להיות מוטה בנוגע לכל מה שקשור ל-BDSM. במילים פשוטות יותר - קל הרבה יותר לצייר שולט כאנס מאשר לצייר ונילי כאנס, או נשלט.
3 - אני בספק שהוא עשה משהו מהסיבה הפשוטה שהוא מעמיס בחורות בערימות ואין לו צורך לאנוס מישהי, לפחות על פי מה שנראה על פני השטח.
4 - נחכה לתחקיר ונבדוק את חומר הראיות, זה הכי חשוב בסוף היום.

בשורה התחתונה, אם הייתי צריך להמר אם הן משקרות או שלא, הייתי מהמר שכן. כל המקרה פשוט נראה לי לא סביר בעליל. אבל כמו שאמרתי, אני לא מונע מחישובי סבירות, נחכה לחומר הראיות.

אונס הוא פשע אלים! לא מעשה תשוקה או אהבה!!

גם פרוצות נאנסות! ומי שב.א.מ.ת מכיר את התחום יודע, שגם אצלנו - לא זה לא!!!

הדברים שלך מטרידים ומוזרים אפילו לחברה פתוחה כמו כאן.

בניגוד לדבריך אתה לא מחכה לתחקיר אלא כבר זיכית אותו והרשעת אותן בשקר.

צריך להוסיף אותך לרשימת המסוכנים.
Chimaera
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

לא נראה לך סביר כי אין לך מוסג על מה מדובר.

Chimaera • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
כמה דברים:
1 - לנשים האלה יש אונליפאנס, אז אני שם את התמימות שלהן בספק.
2 - זה באמת מהמקומות האלה שהספק הוא הכרחי וקריטי בהם יותר מתמיד, כי מדובר ב-BDSM. קל נורא להציג אקט שנעשה בהסכמה כאקט בכפייה, במיוחד לאדם מבחוץ שלא מתמצא בעולם הבדסמ"י, הוא לא יודע איך בחורה מביעה עונג ואיך היא מביעה כאב וסבל, איך ההבדלים נראים וכו'. קל נורא לנצל שולטים מבחינה משפטית, המערכת נוטה להיות מוטה בנוגע לכל מה שקשור ל-BDSM. במילים פשוטות יותר - קל הרבה יותר לצייר שולט כאנס מאשר לצייר ונילי כאנס, או נשלט.
3 - אני בספק שהוא עשה משהו מהסיבה הפשוטה שהוא מעמיס בחורות בערימות ואין לו צורך לאנוס מישהי, לפחות על פי מה שנראה על פני השטח.
4 - נחכה לתחקיר ונבדוק את חומר הראיות, זה הכי חשוב בסוף היום.

בשורה התחתונה, אם הייתי צריך להמר אם הן משקרות או שלא, הייתי מהמר שכן. כל המקרה פשוט נראה לי לא סביר בעליל. אבל כמו שאמרתי, אני לא מונע מחישובי סבירות, נחכה לחומר הראיות.

תכנן על מי ליפול עם חברים... חיכה שהיא תשאר אחרי המסיבה...לקח אותן הביתה והכניס חברים לחגיגה בלי הסכמה....
מה הקשר לונליפאנס... מה הקשר שהוא יכול להעמיס... רצף שטויות שאין דברים כאילו
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
דתי אמיץ כתב/ה:
שרשור מרתק, למרות שהידע שלי בנידון קטן והניסיון אפסי, הוויכוחים פה מלמדים אותי הרבה, תודה.

לצערי, בשקרי תקשורת ועלילות שווא יש לי יותר ניסיון, מבהיר שאינני מכיר את המקרה הזה, (הידע שלי מתמצה בכך שידעתי שקיים מועדון כזה) מהמקרים שמכיר, התקשורת יכולה להפוך שחור ללבן, לנפח דברים בשקרים מוחלטים וגם אנשים יחידים יכולים להכפיש אדם באמצעות עיוות עובדות או הוצאת דברים מהקשרם.
זה מהניסיון האישי המר שלי, אדגיש שהנ"ל לא קשור לבדס"מ או אפילו למין, צביעות וטיפשות יש בכל מקום, לצערי, ראיתי.

בעיקר, בתור מישהו מחוץ לעסק הזה מבחינה רגשית ומעשית (מעולם לא עברתי משהו קרוב לאונס, מעולם לא הייתי עד למשהו כזה) התבוננות אובייקטיבית יחסית מראה שהבחור שמתווכח פה עם כולם לא מסנגר על אנס לאורך 9 עמודים, אלא מסנגר על ההיגיון וההגינות, יש עדות, יש תחקיר, אין הכרעה בבית משפט ולכן אין להניח בוודאות שאדם אשם, זה לא נכון רק למין ורק לבדס"מ, זה נכון לכל תחום שהוא.
נ.ב. למתקשים, אני לא מביע דעה בנושא הכתבה, אפילו לא ראיתי אותה, חסכו מבוכה ואל תמהרו להאשים אותי במה שזה לא יהיה הפעם, תודה.

איזה נסיך אתה
מה למדת? אשמח לדעת אם פיספסתי משהו