צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

Leaker​(נשלט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
Leaker​(נשלט) • 13 בינו׳ 2023
השקל תשעים שלי על הכתבה:
1. דבר ראשון- במובן האנושי, אני רואה חבורה של ילדי כאפות דחויים שהפכו לגברים דוחים שמנסים להוכיח לעצמם שהם גברים על חשבון נשים חלשות/ נשים במשבר.
2. במובן הפלילי- אני לא שופט אנשים לפי סגנון החיים שהם בוחרים לעצמם. אני לא חושב שעצם קיום המקום הזה ואורח החיים הזה הוא כולו פלילי ויש הרבה תחום אפור ובאמת לראייה חלק מהנשים שהיו להן אופציות אחרות בחרו לחזור לשם. ובטח אנשים כמונו שחשופים לא מעט לפנטזיות של לא מעט א.נשים על מין כוחני ולעתים עם יותר מפרטנר.ית אחד.ת. יכולים וצריכים להבין את המורכבות הזאת. עם זאת- המקרים המתוארים על אקט שהתחיל עם גבר אחד ואז הצטרפות של גברים אחרים ללא הבעת רצון מפורשת מצד האישה- אם זה לא אונס, אני לא יודע מה כן. ואם תוארו כל מיני מצבים שהם בגדר "כרטיס צהוב" שני המקרים הנ"ל שתוארו (ואפשר להניח שהיו יותר) הם בגדר "כרטיס אדום" בכיוון אחד לכלא.
3. אני מחכה לתגובה של הקשת המזרחית שתגיד שאם ניסן במלעיל היה ניסן במלרע לא היו עושים את הכתבה הזאת.
4. יכול להיות שזה טאבו מדי (ראיתן מה עשיתי כאן?), אבל אני לגמרי רואה את אלי פיניש עושה חיקוי של ניסן בארץ נהדרת...
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 13 בינו׳ 2023
הטרול הצליח.
במקום לדבר על מי שידע ושתק, במקום לדבר על מי שתמך ועזר, במקום לשאול כמה אנשים יגיעו לטאבו שבוע הבא - במקום להתעסק בכל בעיה אמיתית - הדיון כאן הוא אם יש אונליפן או אין אונליפן.

הטרול הצליח. וכל עוד לא תלמדו שלא להגיב לו בשום תרחיש, הוא ימשיך להצליח. יש אנשים שהתועלת שלהם לעולם חיובית רק לאחר פעולות מתמטיות. אתם לא תתקנו אותו. אתם לא תשכנעו אותו. הוא כאן כדי ליצור תוהו גם אם זה אומר להגן על אנשים רעים. זה לא ישתנה בבקשה, למדו לעמוד בפני ההטרלות הנבזיות שלו. מה שהוא רוצה זה תשומת לב. גם אם בדרך נרמסות כמה נשים. לא אכפת לו. הוא כאן בשביל ההרס.
אל תאכילו את הטרול. הוא ניזון מתשומת לב. אם לא יאכילו אותו, הוא יגווע ברעב.

הטרול הצליח. למישהו יש קישור לאונליפן? אני רוצה גם!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2023
לגמרי. ומכיוון שיש אלפי הודעות של אותו אחד, נוצר רושם כאילו זאת הדעה הרווחת.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
קטלב כתב/ה:
הטרול הצליח.
במקום לדבר על מי שידע ושתק, במקום לדבר על מי שתמך ועזר, במקום לשאול כמה אנשים יגיעו לטאבו שבוע הבא - במקום להתעסק בכל בעיה אמיתית - הדיון כאן הוא אם יש אונליפן או אין אונליפן.

הטרול הצליח. וכל עוד לא תלמדו שלא להגיב לו בשום תרחיש, הוא ימשיך להצליח. יש אנשים שהתועלת שלהם לעולם חיובית רק לאחר פעולות מתמטיות. אתם לא תתקנו אותו. אתם לא תשכנעו אותו. הוא כאן כדי ליצור תוהו גם אם זה אומר להגן על אנשים רעים. זה לא ישתנה בבקשה, למדו לעמוד בפני ההטרלות הנבזיות שלו. מה שהוא רוצה זה תשומת לב. גם אם בדרך נרמסות כמה נשים. לא אכפת לו. הוא כאן בשביל ההרס.
אל תאכילו את הטרול. הוא ניזון מתשומת לב. אם לא יאכילו אותו, הוא יגווע ברעב.

הטרול הצליח. למישהו יש קישור לאונליפן? אני רוצה גם!

יש פה אנשים שדיברו איתי לא מעט. קח לדוגמה מהפוסט הזה את אריסטו. את סימפל גירל. יש את דארק וולף הנפלא. יש את זורד. יש כל כך הרבה אנשים שאתה יכול לאמת איתם האם אני אכן חושב כך או שאני סתם משועמם שמבסס טענות רציונליות כטרול. אתה רק מוכיח לי למה למין האנושי אין תקווה. אומנם אנחנו רחוקים מנקודת השבר, אבל העולם ללא ספק ייחרב בעתיד בגלל הטמטום ההמוני לשמחתי.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:

פשוט להתעלם. רק להתעלם. לתת לו יחס של נפיחה מצחינה שלא מדברים עליה בקול רם.
רק לא להגיב לו. בלי תמריצים חיוביים, הוא יפסיק בסוף.
וגם אם לא, לא יהיו דיונים על אונליפן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
קטלב כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

פשוט להתעלם. רק להתעלם. לתת לו יחס של נפיחה מצחינה שלא מדברים עליה בקול רם.
רק לא להגיב לו. בלי תמריצים חיוביים, הוא יפסיק בסוף.
וגם אם לא, לא יהיו דיונים על אונליפן.

אלוהים ישמור
וואטאבר
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
בכל מקרה, תן לי לעזור לך עם מה שאתה מכנה "טרול". יש לזה שם, זה נקרא "אדם קונטרוברסלי", שמח שעזרתי.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:

צודקת בהחלט
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
N e l l a כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

צודקת בהחלט

שוב, אין תקווה למין האנושי. אדם שמאבד ביטחון בגלל שהוא מרגיש מיעוט הוא אדם מאוד קטן. זה גם רומז על כך שהוא תמיד ינסה להתיישר עם הנרטיב הקולקטיבי כי זה נוח לו. אדם שנמצא במיעוט לאו דווקא טועה, ואם אצטרך לתת דוגמאות לכך שלא כוללות ליטרלי את כל ההיסטוריה האנושית, אין לי דוגמאות.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 13 בינו׳ 2023
לפי העדויות זה נשמע לא שפוי, לא בטוח וממש, אבל ממש לא בהסכמה.

אלף נורות אדומות, והאונליפאנס פשוט לא רלוונטי למקרה הזה.

גם אם לא יהיה ניתן להוכיח בבית משפט שהיה פה אונס, יש פה ניצול חד משמעי של פערי גיל, מעמד ותמימות.

ומהמשתמע בצ'אט, בבלוגים ובפורום, יש לא מעט שידעו ושתקו ולדעתי על זה צריכה להיות השיחה.