ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
אם אני מבינה את ירוקאפור, הטיעון שלו עמוק יותר ומעניין: יש בעיה עם שיח שמרני מהזן הזה (האשמת הקורבנות, נטייה לתאוריות קונספירציה) באתר שחרט על דיגלו ליברליזם מיני.

וזה נכון. זה האתר וזאת האג׳נדה. באתר כזה להגיד על מישהי שהולכת להתנסויות מיניות מגוונות שהיא משולה למישהו ששוכב על הכביש, זה בעייתי. אנחנו פה בשביל להתנסות מינית, לא? זה הרעיון, לא?

אבל בכל עמדה ליברלית ושמרנית יש כל מיני ניואנסים שאתה יכול לאמץ יותר ופחות. לדוגמה, יכול להיות שיש אדם שהוא קפיטליסט וחושב שהצורה הטובה ביותר שתושג בה טובת הכלל היא על ידי כך שכל אחד ידאג לאינטרסים שלו ושיהיו לו אמצעים שהוא יוכל להתנהל איתם ולדאוג להם גם בלי עבודת פרך. עם זאת, זה לאו דווקא אומר שהוא שולל את המודל של מדינת רווחה. אין מדינה אחת בעולם שהיא 100% קפיטליסטית, וניתן ללמוד מכך שהאנשים שמאמצים דעות מסוימות לא הולכים איתן בהכרח עד הסוף. אגב, קפיטליזם מוחלט הוא אנרכו-קפיטליזם, וזאת דעה לא רווחת בכלל.

ואני מניח שאת תחלקי עליי, אבל אני לא חושב שיש פה אדם אחד שניסה להאשים את הקורבן, ולהציג את הדברים ככה זה פשוט לקחת את כל הדעות של האנשים האלו ולהציג אותן בצורה מאוד פשטנית. כמו ש-dark enlightment​ אמר, מדובר בסה"כ בהטלת ספק / הישארות בעמדה ניטרלית, אז אני חוזר על השאלה שלו - זה מה שהופך את הדעות הללו ללא לגיטימיות?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בינו׳ 2023
היה לפחות אחד שטען בדיוק את זה ועוד אחד שביטל את כל העניין וטען שזה לא נכון כי זאת קונספירציה ועוד אחד שלעג לנשים שהן קופאות במצבים כאלה ועוד אחת שקראה לנאנסות מטומטמות וכו׳. השיט סטורם שהיה פה בימים האחרונים היה, בעיניי, עצוב.

מה לא היה? ספק ואמפטיה. ספק שאולי הדיעה שלנו לא נכונה. כולנו רק רצינו לנצח בויכוח. ואמפטיה לנשים שעברו (לכאורה וכו׳) אונס במקום שהיה אמור להיות בטוח ומאפשר.
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023

Re: האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

Zord​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2023
Grey / Green כתב/ה:
דל״פ, בס״ד, טל״ח.

אם כן - תפדאלו, תרבחו ותסעדו, אבל כנראה בלעדינו. (אני שומע יותר ויותר, בעיקר בפייסבוק, מנשים וגברים שלא יכולים להכיל את האתר הזה יותר. אמנם הרבה מהתלונות הן על מבול ההודעות הקריפיות שנשים מקבלות בפרטי, אבל זה כבר נושא אחר. אולי).

מצד אחד אתה כאילו "שואל שאלה" מצד שני אתה כבר עונה עליה בעצמך במשפט הראשון...סתם כתבת יותר מדי טקסט אחרי זה.

אינסלים הם הרוב-משלם-המיסים בכל אפליקציה או אתר היכרויות למטרות מין.

אינסלים שלטו באתר הזה עוד לפני שנתנו להם שם והצליחו לאפיין את / ליצור פרופיל לאוכלוסיה.

אתה לא יכול לצנזר את מי שמשלם על השרתים של האתר הזה.

האינסלים.

בלי האינסלים שום אתר היכרויות /סקס כמו המקום הזה לא היה מתקיים.

כל אינסל ניסה את מזלו עם נשים ונכשל לפני שהפך ל"אינסל על מלא" , ניסה להיות גבר חתיך ומושך במשך תקופה לא קצרה אך ללא הצלחה.

בזכות אותם אינסלים שממשיכים לנסות אתה יכול להמשיך להיות מי שאתה, כי ליד האינסלים אתה הצלחה, הם גורמים לך לזהור. בלעדיהם התחרות שלך תהיה יותר קשה.
יש סיכוי שתהפוך לממורמר...

בקיצור אינסלים ואתרי היכרויות הם כמו דבורים ופרחים, אחד לא יכול להתקיים ללא השני. הם אלו המפרנסים את בעלי האפליקציות ובעלי האפליקציות שמחים שהם קיימים כי בלעדיהם לא היו כמעט לקוחות שמוכנים לשלם.

אז תשכח מצנזורה, תשכח מלפתח פלטפורמת היכרויות ללא אינסלים, תשכח מתלונות של נשים על זה שאינסלים קיימים ויוצרים אינטראקציה.

כל אלו הם זיוני שכל פרוגרסיביים...
דרך אגב, לאחרונה, הפרוגרסיביות נתקלת בהתנגדות מצד השמרנים, יותר ויותר אנשים "נורמיטיבים" תומכים בה.

אז אל תחשוב שהסטטוס של הנאורות העילאית ישאר איתך לנצח, אחי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
את מוזמנת לתקן אותי במידה ואני טועה, אבל הרעיון שהבנתי מהתגובה שלך הוא כזה:
"מדובר בליברליות מינית בתחום הבדס"מ, לכן ראוי ליישם כאן מדיניות של ליברליות מינית בכל אספקט אחר של האתר". וזאת הצגה מאוד פשטנית של המציאות. אני לדוגמה אדם בדסמ"י שנהנה מהמיניות שלו ומדבר על זה בפתיחות, גם על הבעיות שיש לי עם הנושא. כלומר - נקטתי כאן בעמדה של ליברליות מינית. למה אני חייב ליישם את זה בעוד אספקטים?

ואני לא מדבר איתך על לעג או קללות ונאצות שמן הסתם הן לא לגיטימיות בלי קשר. אני מדבר איתך על גרעין הרעיון שלהם, על הדעה שלהם ולא על איך שחלקם מעבירים אותה בקללות - האם היא לגיטימית או לא? האם להטיל ספק / להישאר ניטרלי זה לא לגיטימי?
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
יולי,
העלית תהיה מדוע אנשים ממשיכים להתדיין עם אלו שהם עצמם כינו ״טרול״. הסברתי שממשיכים כי הכינוי ״טרול״ איבד את משמעותו. אם אני מכנה כל אדם שאיני מסכימה עמו ״טרול״, אני אמשיך להתדיין אתו, כי חוסר הסכמה לא מצדיקה הפסקת דיון. אילו הייתי חושבת שהוא באמת טרול, לפי ההגדרה האינטרנטית, מן הסתם הדיון היה מפסיק שם.

ומסתבר שמרוב טרולות לא רואים את הכלוב. הבנתי 😂

מודרציה על סמך גסות רוח קיימת בכלוב, כפי שכתבתי. בהתעלם מחוקים סובייקטיביים, אובייקטיבית — כשכונית מטומטמת ונרדפת ברחבי הפורום, המקלל הורחק או הוזהר, אם זכרוני אינו מטעה אותי. אם מישהו חצוף, מתנשא, לא נעים, לא מנומס, מדובר בבעיה סובייקטיבית. חצוף בעיניך יכול להיות סתם חסר סבלנות בעיניי, או להפך. לכן אי אפשר להעיף אנשים לשמאל ולימין רק כי הם לא באים למישהו בטוב. אם הם לא באים למישהו בטוב, אז שהמישהו יואיל בטובו לא להמשיך להתדיין או שיזדיין בסבלנות וקור רוח ויבליג.
לא מבקרת את האוטופיה שלך, אני חולקת אותה אתך והלוואי והכלוב היה מורכב רק מאנשים שבאים לי בטוב. אבל זה לא פרקטי ולא ישים.
the rain song
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
the rain song • 15 בינו׳ 2023
הכלוב תמיד היה שמרן.
האתר דוגל בליברליות וכלובי למזלנו ליברלי בעצמו אבל תמיד היתה פה שמרנות.
זה ממש לא חדש.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
כוניתי מטומטמת יותר מפעם אחת icon_smile.gif
לגבי המקרה הספציפי ההוא - הוא לא הורחק מהפורום בזמן שזה קרה, ואין לי מושג מה קורה איתו היום. לא הייתה אזהרה ע"ג הפורום. אני לא דיווחתי עליו, מישהי אחרת כן.
בכל אופן זה לא הדבר הכי גרוע שאמרו לי פה.
אני לא מציעה להעיף אף אחד. אני חושבת שלכל פורום בעולם יכולות להיות מוסכמות שמגדירות מה מקובל בו ומה לא, ואני חושבת שלכל פורום זה טוב ומועיל אם לכולם ברור מה בדיוק מטרת הפורום, לאיזה סוג דיונים אפשר לצפות בו, ומהם הקוים האדומים שבעל הבית לא מוכן לתת לנו לעבור. אני חושבת שזה יותר נעים ככה.

לא בטוחה שהבנתי אותך עם האוטופיה - את חושבת שנדמה לי שאוטופיה יכולה להתקיים? לא נדמה לי דבר כזה. אני פשוט מציגה את הרעיונות שלי וההצעות שלי, בתקווה שמישהו יחשוב שהם טובים.
למעשה כל מה שכתבתי מכוון לכך שעלינו להכיר בעובדה שלא ניתן לרצות את כולם ולכן יש טעם לחשוב את מי יותר חשוב לנו לרצות ועל מי הכללים שלנו צריכים להגן, כי נרצה או לא נרצה לכל מקום יש מוסכמות חברתיות, בין אם בעל המקום מצהיר עליהן ובין אם אנחנו מסיקים אותן לבד מאיך שאחרים מתנהגים.
כדי שבמקום כלשהו תהיה אווירה נעימה, מישהו צריך להקדיש זמן למחשבה איך לעשות שיהיה נעים. אם אף אחד לא עושה את זה - לא יהיה נעים. סה לה וי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
יולי,
אם קיימת מודרציה, אם ברור לכולם שאסור לקלל, אז על מה אנחנו מדברות כאן?
או שאת חושבת שלא לכולם ברור. לכולם ברור שאסור לעבור באדום, אבל עדיין יש כאלה שעוברים, מכל מיני סיבות. עברייני תנועה סדרתיים, אנשים שלא שמו לב, אנשים שמיהרו, שובבים בגיל ההתבגרות, שיכורים, וכן הלאה.
אני באמת לא מבינה על מה הדיון אם כך. את גרייגרין, כמדומני הבנתי. הוא מבקש חוקים נוקשים, לגבי התבטאויות מסוג מאוד ספציפי כי הן פוגעות שבתחושת החופש וההכלה שהאתר הזה מתיימר להציע. אני חושבת שחוקים כאלה יהיה סובייקטיביים ולכן לא ישימים. לצערי. אבל אותך אני כנראה מפספסת כי נראה לי שכל מה שאת מציעה כבר קיים ממילא.
Grey / Green
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Grey / Green • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
אם אני מבינה את ירוקאפור, הטיעון שלו עמוק יותר ומעניין: יש בעיה עם שיח שמרני מהזן הזה (האשמת הקורבנות, נטייה לתאוריות קונספירציה) באתר שחרט על דיגלו ליברליזם מיני.

וזה נכון. זה האתר וזאת האג׳נדה. באתר כזה להגיד על מישהי שהולכת להתנסויות מיניות מגוונות שהיא משולה למישהו ששוכב על הכביש, זה בעייתי. אנחנו פה בשביל להתנסות מינית, לא? זה הרעיון, לא?

בדיוק. תודה פרלין ❤️
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
יולי,
אם קיימת מודרציה, אם ברור לכולם שאסור לקלל, אז על מה אנחנו מדברות כאן?
או שאת חושבת שלא לכולם ברור. לכולם ברור שאסור לעבור באדום, אבל עדיין יש כאלה שעוברים, מכל מיני סיבות. עברייני תנועה סדרתיים, אנשים שלא שמו לב, אנשים שמיהרו, שובבים בגיל ההתבגרות, שיכורים, וכן הלאה.
אני באמת לא מבינה על מה הדיון אם כך. את גרייגרין, כמדומני הבנתי. הוא מבקש חוקים נוקשים, לגבי התבטאויות מסוג מאוד ספציפי כי הן פוגעות שבתחושת החופש וההכלה שהאתר הזה מתיימר להציע. אני חושבת שחוקים כאלה יהיה סובייקטיביים ולכן לא ישימים. לצערי. אבל אותך אני כנראה מפספסת כי נראה לי שכל מה שאת מציעה כבר קיים ממילא.

לא הבנתי, את חושבת שקיימת מודרציה בפורומים? יש בעלים לאתר וניתן להתלונן בפניו כשקורה משהו חריג, אבל הפורומים פה לא מנוטרים. ליטרלי אין מודטים.

בכל אופן אני חושבת שהנושא שירוקאפור ניסה לפתוח הוא יותר מעניין מהתת-נושא של נימוס ודרך ארץ, ואני מסכימה איתו.