ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הכלוב הוא אתר לאינסלים?

BlueBear
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
BlueBear • 15 בינו׳ 2023
1.
Grey / Green כתב/ה:
אין לי בעיה עם השתקה של התבטאויות מזיקות, זה לא נראה לי כל כך חמור.

אני חושב או לפחות מקווה שזאת בחירת מילים לא טובה ולא באמת מה שהתכוונת להגיד.

2.
Grey / Green כתב/ה:
מודה גם שאני לא יודע מספיק על הדעות שלך ספציפית כדי לדעת אם אתה אינסל, או שונא נשים. לא זוכר התבטאות שלך שהייתי מוחק.

זה בגלל שאני יודע איפה אני נמצא ומה עדיף שלא להגיד בכלל. לא כי אני מפחד מהדעות שלי, אלא בגלל שאני יודע שזה יפול על אוזניים ערלות.
בגלל שההגדרות שלנו לשנאת נשים היא שונה. כמו שאמרתי בתגובה הקודמת. אתה חושב שהדעות שלי פוגעות בנשים ואני חושב שהדעות שלך פוגעות בהן. אם אין לנו הגדרה זהה, אין לנו שפה משותפת. ובעצם על זה הדיון. מה כן פוגע ומה לא פוגע. אבל במקום דיון ולדבר לתוכן....אינסל.

וזה מביא אותי ל-3.
Grey / Green כתב/ה:
אבל אינסל זה לא נשק פרוגרסיבי. זה תיאור של השקפת עולם סדורה ומגובשת שהיא באמת, באמת בעייתית ומזיקה. קרא את הלינק האחרון ששלחתי ותבין. אם אתה בצד הזה אז וואלה גבר אולי לא כדאי שתכתוב באתר שעוסק במיניות בדסמית. ואם לא, נהדר, זה ישמח אותי.

יש לנו הגדרה אחרת לאינסל. זה בדיוק נשק פרוגרסיבי שהפמניזם הקיצוני משתמש בו כדי להשתיק טענות לגיטימיות של גברים.
כי אם זה לא נשק, מה ההקבלה הנשית של אנסיל?
ומאחר ואני יודע שאין, מה הטענה שלך שאין הקבלה נשית? שהן לא יכולות להיות רעילות ופוגעניות כלפי נשים? שהן לא יכולות להיות רעילות ופוגעניות כלפי גברים?

ואל תשלח אותי לקרוא לינקים. אני יכול לתת פה אלף לינקים למאמרים עם דעה דומה לשלי. ככה לא מנהלים דיון.
הדעה היא שלך או של כותב המאמר? אם היא שלך אתה צריך להיות מסוגל להביע אותה בדיון.

4.
Grey / Green כתב/ה:
קרא את הלינק האחרון ששלחתי ותבין. אם אתה בצד הזה אז וואלה גבר אולי לא כדאי שתכתוב באתר שעוסק במיניות בדסמית. ואם לא, נהדר, זה ישמח אותי.

בוא תסביר לי מה זה הצד הזה כדי שאני אדע אם מקומי באתר שעוסק במיניות בדסמית או לא.
Agate
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Agate • 15 בינו׳ 2023
אנשים אלימים הם אנשים אלימים, ומקרי אלימות עלולים לקרות לכל אדם

יש לי שאלה -
במה שונה אינסל שמאשים נשים בחוסר ההצלחה הרומנטית שלו, שזועם על הזכות של אישה לדחות אותו, במיוחד על בסיס פרמטרים שמאוד קשים עבורו כמו פתיחות רגשית, מודעות, ואולי אפילו גובה, אורך הזין, גובה המשכורת, ובעצם צריך לקחת אחריות על עצמו, להשתפר, להתקדם רגשית, לחזק את הביטחון והמיומנויות החברתיות והרומנטיות כדי להיות מושך יותר לקשר זוגי,
לבין אישה שמאשימה גברים שלא מזהים את המצב הרגשי הרגיש של אישה, שלא בודקים את ההיסטוריה שלה, את המניעים שבגללם היא מגיעה למפגש מיני, שנפגעת מההתעלמות מסימני גוף שעלולים להעיד שהיא לא באמת רוצה משהו, שלא עוצרים ושואלים הרבה שאלות כדי להיות בטוחים שהיא באמת רוצה מין. אולי היא גם צריכה לקחת על עצמה אחריות לחזק את תחושת הערך, לדבר את הרצון או אי הרצון שלה ולא בסימני גוף, וכשהיא מודעת לכך שהיא במצב רגשי פגיע, לא בתודעה מלאה, שאין לה שליטה על שיקול הדעת, להימנע.
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
יש פיקוח תכנים באתר ועד עכשיו כל הודעה שנשארה פה היא מבחינת "התבטאות לא מזיקה"
או אם תרצו להיות רשמיים יותר "עוברת את הצנזורה".

אז כדי לשבור את הקרח קצת:
למי יש את אייל גולן בספוטיפי?
Grey / Green
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Grey / Green • 15 בינו׳ 2023
BlueBear כתב/ה:

בוא תסביר לי מה זה הצד הזה כדי שאני אדע אם מקומי באתר שעוסק במיניות בדסמית או לא.

אני מרגיש שלא הבנת את מה שכתבתי וזה עושה לי עצוב בפנים. אינסל הוא לא עלבון (״פמניאצית!״) אלא שם של תנועה קיצונית של גברים, שהמאפיינים שלה הם טינה ועוינות כלפי נשים, תחושה שמין הוא זכות מולדת, שנגזלה מהם בגלל שלנשים יש יותר מדי כוח בשוק הדייטים, גישה פסימית ליכולת שלהם להשיג מיניות ואהבה, ועוד כמה דברים שתוכל להשלים לבד בלינקים ששלחתי לך ובשיטוט זריז בוויקיפדיה. אם אתה כותב מתוך שנאה לנשים ומתוך תחושה שנשים חזקות מדי ובכך מסרסות אותך, כן, אני אישית לא רוצה שתכתוב פה. מקווה שהפעם היה קצר מספיק כדי שתוכל להבין. אם לא הצלחתי גם הפעם, אני מרים ידיים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 9:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
dark enlightment כתב/ה:
יש פיקוח תכנים באתר ועד עכשיו כל הודעה שנשארה פה היא מבחינת "התבטאות לא מזיקה"
או אם תרצו להיות רשמיים יותר "עוברת את הצנזורה".

אז כדי לשבור את הקרח קצת:
למי יש את אייל גולן בספוטיפי?

מוזיקה ללא 200 פעמות לדקה שלא שורבטה על טבלטורה זאת מוזיקה?
זה חדש לי.
Grey / Green
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Grey / Green • 15 בינו׳ 2023
ס
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בינו׳ 2023
Agate כתב/ה:

יש לי שאלה -
במה שונה אינסל שמאשים נשים בחוסר ההצלחה הרומנטית שלו, שזועם על הזכות של אישה לדחות אותו, במיוחד על בסיס פרמטרים שמאוד קשים עבורו כמו פתיחות רגשית, מודעות, ואולי אפילו גובה, אורך הזין, גובה המשכורת, ובעצם צריך לקחת אחריות על עצמו, להשתפר, להתקדם רגשית, לחזק את הביטחון והמיומנויות החברתיות והרומנטיות כדי להיות מושך יותר לקשר זוגי,
לבין אישה שמאשימה גברים שלא מזהים את המצב הרגשי הרגיש של אישה, שלא בודקים את ההיסטוריה שלה, את המניעים שבגללם היא מגיעה למפגש מיני, שנפגעת מההתעלמות מסימני גוף שעלולים להעיד שהיא לא באמת רוצה משהו, שלא עוצרים ושואלים הרבה שאלות כדי להיות בטוחים שהיא באמת רוצה מין. אולי היא גם צריכה לקחת על עצמה אחריות לחזק את תחושת הערך, לדבר את הרצון או אי הרצון שלה ולא בסימני גוף, וכשהיא מודעת לכך שהיא במצב רגשי פגיע, לא בתודעה מלאה, שאין לה שליטה על שיקול הדעת, להימנע.

נראה לי שההבדל הוא בתוצאה. אגב, הנשים המדוברות לחלוטין רצו מין ואפילו בדסמ. הן לא רצו שיזיינו אותן עוד גברים מלבד מי שהן בחרו. מה יש ללכת כל כך סחור סחור סביב החרא הזה כאילו זה איזה דיון על גברים ונשים שווים זה לזה?

או שזאת סתם תגובה? באופן עקרוני?
Agate
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
Agate • 15 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
Agate כתב/ה:

יש לי שאלה -

נראה לי שההבדל הוא בתוצאה. אגב, הנשים המדוברות לחלוטין רצו מין ואפילו בדסמ. הן לא רצו שיזיינו אותן עוד גברים מלבד מי שהן בחרו. מה יש ללכת כל כך סחור סחור סביב החרא הזה כאילו זה איזה דיון על גברים ונשים שווים זה לזה?

או שזאת סתם תגובה? באופן עקרוני?

ומה ההבדל בתוצאה?
גבר גם מרגיש חוסר אונים ונפגע, וזה לא בסדר שהוא מאשים?
גברים ונשים לא שווים, זה הקטע היפה נכון?
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 15 בינו׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 15 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:

מוזיקה ללא 200 פעמות לדקה שלא שורבטה על טבלטורה זאת מוזיקה?
זה חדש לי.

כל אחד וה-בטהובן שלו.

תהיה אדם מכיל icon_smile.gif

נ.ב
אני כבר לא יודע באיזה שירשור אני.
this is all messed up

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 15, 2023 9:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת