בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם הייתם עושים? עובדת ישירה שלך מתוודה שהיא נשלטת ונמשכת אליך?

ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 23 בינו׳ 2023
בהנחה וזה אמיתי ולא פנטזיה:
בהתנהגות הזו היא מראה שהיא לא מכבדת גבולות, לא יודעת/רוצה להפריד בין האישי למקצועי, לא מקבלת סירוב ולא ממשיכה הלאה בצורה בוגרת.
בנוסף היא מנסה להפעיל עליך מניפולציה ולסחוט אותך עם "אם לא תגשים לי פנטזיה אני אתפטר וזה בגללך".
היא יודעת איפה ללחוץ עליך ככה שתרגיש פחד לאבד אותה, ואפילו תאשים את עצמך.
משהו נשמע מאוד לא יציב ולא בריא בהתנהלות שלה.

נניח ואתה מממש איתה יחסי שליטה ומשהו שם הולך לא לרוחה (וזה יכול להיות כל דבר- תלוי בגחמה שתהיה לה), או שיבוא לך להפסיק, או שהיא בעצמה תתבדה ותיפול עליה ההבנה שבמציאות זאת לא הרפתקאה מוצלחת כמו בפורנו...
אתה באמת סומך עליה שהיא תכבד גבולות ותדע להתמודד עם התסכולים שלה בצורה בוגרת במקום לנסות לנקום?
אתה באמת סומך עליה שהיא לא תפעיל עליך מניפולציה נוספת כמו שהיא עושה עליך עכשיו והפעם עם האיום שהיא תחשוף את הקשר ביניכם אם לא תעשה עבורה משהו שהיא מבקשת?

אל תכנס לזה. אל תערבב יחסי מרות עם פנטזיות.
נ.ב שום עו"ד שמכבד את עצמו לא יחתים אותכם על מסמך כזה של יחסים בהסכמה בתוך יחסי מרות. זה לא קביל ולא יעניין אף שופט.
Master Bruce
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
Master Bruce • 23 בינו׳ 2023
היות ויש בינכם יחסי מרות, לא הייתי מתעסק בזה.
הדבר האחרון שאתה רוצה, זה שאחרי זה היא תחליט שבא לה להתנקם בך, מאיזו שהיא סיבה שלא תהיה, ואתה תמצא את עצמך בכלא.
הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות זה לא רק לסרב לה, אלא להקליט אתכם בזמן שאתה עושה את זה, רק למקרה והיא בכל זאת תחליט להתהפך עליך.
Cruvi
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
Cruvi • 23 בינו׳ 2023
נשמע שכדאי שתקליט שיחות איתה ותוריד את קובץ ההתכתבות בוואטסאפ למקרה שיום אחד תיאלץ להוכיח שהיא זו שלחצה עליך. אה ואל תשכב איתה כל עוד היא עובדת אצלך 😕
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 23 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 23 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
במקרה טוב, הייתי מתעוררת מהחלום.
במקרה הרע, הייתי מתעדת את השיחות שלי איתה שבהן אני אומרת לה - לא. אני לא מעוניין. זה אסור.
ובכללי ממשיכה לתעד כל שיח איתה.

תיעודים אפשר לזייף. היא יכולה למחוק תגובות. אני הייתי אומר לה שאחשוב על זה וישר אקח את הטלפון למשטרה ואציג את ההודעות, אח"כ אפטר אותה כמובן. זה גם ימנע ממנה לדפוק אנשים אחרים, האמינות שלה תרד. רק בחורה לא בריאה בנפשה מסוגלת לעשות דבר כזה, זה לא משהו שאתעסק איתו. לכי תדעי מאיפה היא תביא לי את הזמבורה במידה ואסרב לה, או גרוע יותר - אסכים (מה שכמובן בחיים לא יקרה).
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2023
התבלבלת, TLV confessions זה בפייסבוק
ZO E
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023

יש מצב שנועה קירל לא באמת תייצג אותנו באירוויזיון.

ZO E • 24 בינו׳ 2023
בכוח המוח כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
#מכל_הדברים_שלא_קרו_זה_הכי_לא_קרה

זה כל כך לא קרה, עד שזה ביטל דברים שכן קרו.
LordofAct
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
LordofAct • 24 בינו׳ 2023
נשמע כמו רעיון שיכניס אותך לכלא או יהרוס לך את העבודה.
מי אני באמת
לפני שנה • 24 בינו׳ 2023
מי אני באמת • 24 בינו׳ 2023
אני רוצה להציע נקודת מבט אחרת למרות שאהבתי את התגובות כאן (במיוחד של ArchAngel שבעיני חכמה מאוד).

אני בכל זאת רוצה להציע נקודת מבט שונה כי הייתי במקום דומה. פעמיים. ומהצד השני.
בשני הפעמים היה מתח מיני מאוד ברור והרבה פלירטוטים שקדמו לכל העניין והמצב הזה נמשך זמן רב.
בפעם הראשונה השינוי היה לאחר שהודעתי שאני עוזבת ולכאורה כבר לא היו יחסי מרות (חוקית לפי מה שזכור לי יחסי מרות נחשב גם כמה חודשים אחרי כך שמבחינת החוק זה עדיין היה אסור). במקרה הזה לא היה סקס רק המון מיזמוזים בסתר במקום העבודה וכמה פעמים שכמעט נתפסנו. שנים אח"כ נפגשנו ושכבנו - הקסם כבר לא היה שם...
בפעם השניה שלב הפלירטוטים נמשך כמעט שנה עד שנמאס לי והחלטתי להגיד משהו. באותה שיחה הוא הודע בתחושות שלו אבל אמר שלא יכול לעשות כלום כיוון שאנחנו עובדים יחד. אמרתי לו שמבחינתי זה בסדר אבל ביקשתי להפסיק עם הפלירטוטים וההזמנות לפגישות מחוץ לעבודה. ככה המשכנו עוד חצי שנה עד שעזבתי ואז התחלנו לצאת.

שתי המקרים נגמרו מזמן וחשוב לי להגיד שמעולם לא חשבתי להגיש תלונה למשטרה על אחד מהם. עשיתי את הבחירות שלי מתוך מקום בוגר וגם אם חלק מהמשיכה נבע מיחסי המרות ביננו מבחינתי זה היה מתוך רצון הדדי.

כתבת שהיו בינכם פלירטוטים. אז אולי פשוט נמאס לה מהמצב ביניים הזה והיא רוצה לעשות עם זה משהו.
אולי ה"איום" שלה להתפטר הוא לא איום כמו שהוא הצעה לפיתרון.
לפעמים אי אפשר להמשיך יותר במצב הביניים הזה (זאת הייתה תחושתי כשאני יזמתי שיחה דומה במקרה השני) ואז חייבים לעשות משהו.
בעיני, יש סיכוי גבוה שתאבד אותה כעובדת בכל מקרה. כיוון שגם אם תגיד לה לא, כבר לא תוכלו להמשיך באותו מצב.

אני לא יודעת האם המקרה שלכם הוא כמו המקרים שאני חוויתי או כמו מה שאנגל מתארת - אתה כנראה יודע יותר מכולנו מה באמת קורה בינכם. אבל אולי הניסיון שלי יוכל לעזור לך לראות את הדברים מהעיניים שלה 🤷‍♀️

בהצלחה.