בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אורגזמה הרוסה

Menta​(שולטת)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2023
Boy Toy כתב/ה:
יש באותן שניות בודדות המון הנאה..זה אני יכול להגיד לפחות מהצד שלי.

תודה!
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
ברגע האמת, כשכל כולו מכווץ ומרוכז בהנאה, והוְריד על הזקפה מתחיל לפעום ויש תחושה שהוא עוד רגע יקרע את העור שנדמה שנמתח עד בלתי אפשרי כדי לעטוף את הזקפה שהגיעה לשיאה, עושים משהו מפתיע ורצוי לא נעים.
כמו למשל לקחת את הדלי עם הקרח, לשלוף ממנו את בקבוק השמפניה ולהטיל את תוכנו של הדלי על החלציים שלו.
לא פחות חשוב לחייך תוך כדי, כדי שיבין שזה לטובתו.
ולגבי האוננות — לא משנה. אבל עדיף שיאונן לעצמו כדי שהידיים שלך תהיינה פנויות. את שולטת, את לא חייבת להפגין מולטיטסקינג.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2023
אני חושב שגם מגע מוגזם באיבר מין אחרי הגמירה זה עינוי לשמו. שווה לחקור גם את הכיוון הזה כי הוא הופך את הגמירה לסבל צרוף

אל תגידו שאני סיפרתי לכן את זה, כן?
Erykah
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
Erykah • 20 בפבר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
אני חושב שגם מגע מוגזם באיבר מין אחרי הגמירה זה עינוי לשמו. שווה לחקור גם את הכיוון הזה כי הוא הופך את הגמירה לסבל צרוף

אל תגידו שאני סיפרתי לכן את זה, כן?

אני חושבת שאת זה יודעות (:
זו אחלה התעללות, אם כבר החלטת לתת לו לגמור.
devotee​(נשלט)
לפני שנה • 20 בפבר׳ 2023
devotee​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2023
שולטת חכמה פעם אמרה לי: "אורגזמה הרוסה היא עדיין אורגזמה", רגע לפני ששלחה אותי לדרכי כשאני נעול.
ותשובה קצת יותר עניינית, כמו שאמרו לפניי, עם הזמן אפשר ללמוד לזהות את נקודת האל החזור אבל עד אז תמיד אפשר לדרוש שהנשלט יגיד לך רגע לפני שזה קורה, ואז את יכולה להרוס איך שבא לך icon_smile.gif
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2023
ברייה כתב/ה:
ברגע האמת, כשכל כולו מכווץ ומרוכז בהנאה, והוְריד על הזקפה מתחיל לפעום ויש תחושה שהוא עוד רגע יקרע את העור שנדמה שנמתח עד בלתי אפשרי כדי לעטוף את הזקפה שהגיעה לשיאה, עושים משהו מפתיע ורצוי לא נעים.
כמו למשל לקחת את הדלי עם הקרח, לשלוף ממנו את בקבוק השמפניה ולהטיל את תוכנו של הדלי על החלציים שלו.
לא פחות חשוב לחייך תוך כדי, כדי שיבין שזה לטובתו.
ולגבי האוננות — לא משנה. אבל עדיף שיאונן לעצמו כדי שהידיים שלך תהיינה פנויות. את שולטת, את לא חייבת להפגין מולטיטסקינג.

ללא ספק, התגובה שהכי הצליחה להאיר את עיניי.
ולגרום לי לחייך.
וכ"כ לשמוח ששבת אלינו.
יוני הכלבלבון
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
יוני הכלבלבון • 21 בפבר׳ 2023
לנו הגברים אורגזמה הרוסה זה אחד הדברים הקשים שיש.
עד שכבר מותר לגמור אז להרוס באמצע, עדיף כבר לא לגמור
Corgi KOG​(נשלט){Queen Sky}
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
Corgi KOG​(נשלט){Queen Sky} • 21 בפבר׳ 2023
יוני הכלבלבון כתב/ה:
לנו הגברים אורגזמה הרוסה זה אחד הדברים הקשים שיש.
עד שכבר מותר לגמור אז להרוס באמצע, עדיף כבר לא לגמור

צודק לחלוטין,
הבעיה העיקרית היא תחושת חוסר הסיפוק במגיעה אחרי...
עבורי, אורגזמה הרוסה היא סבל עצום בגלל שאפילו שאתה גומר.. עדיין יש בך חרמנות מטורפת אבל אין שום תחושת סיפוק/פורקן/High... זה מאוד מתסכל
אם גם מוסיפים לזה אלמנטים של כלוב צניעות או סירוב אורגזמה נוספת לתקופה ארוכה זה יכול לחרפן נשלט
פישוטו
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
פישוטו • 21 בפבר׳ 2023
זה עובד רק כשהאישה מאוננת לגבר או גם כשהוא מאונן לעצמו?[/quote]

חד משמעית יכול לעבוד גם באוננות עצמית. יצא לי כמה פעמים גם מתוך חקירה וגם כשלא רציתי לגמור אך לא הצלחתי לעצור בזמן.

לדעתי אפילו כדאי במפגשים ראשונים לתת לנשלט לשחק עם עצמו ולבחון ולשאול מה הוא אוהב ואיך. לא מתוך רצון לסיפוק שלו, אלא מתוך רצון ללמוד איך המנגנונים שלו עובדים והידע הזה יוכל לשמש אותך בהמשך למשחק איתו. אצלי אפילו אני יודע שמול מישהי בהתחלה כדאי לוותר על כמה מניירות של שליטה ולעשות את זה באווירה פחות מלחיצה והיררכית, בשביל שנטו הפאן הפיזי ישחק תפקיד כשהיא לומדת את הגוף שלי.

זה דבר אחד כשהנשלט צריך לאמר לשולטת שהוא קרוב כדי שהיא תפסיק או תהרוס, ואז המודעות למה שיקרה משחקת תפקיד. ודבר שונה לגמרי כאשר השולטת עושה כרצונה ויודעת בדיוק על אילו כפתורים ללחוץ בשביל להשיג את התוצאה הרצויה (שפיכה, גמירה או משחק על הקצה). אתן לא קוראות מחשבות וכל גוף וזין עובדים אחרת, אז כמה פעמים של היכרות ולמידה יכולים לעשות פלאים.

בתור נשלט זה מאוד מבאס כשהשולטת למשל רוצה להמשיך למשוך אותי אבל היא עושה דברים פיזיים שלא יאפשרו לי למנוע גמירה או לחילופין כשרוצה לחרמן אותי ולא לוחצת על הנקודות הנכונות. אני מצאתי שתקשורת, התבוננות בנשלט מענג את עצמו ואיזשהו ויתור בהתחלה על כללים ונהלים על מנת לייצר תקשורת יותר שיוויונית ופתוחה (לפעמים הכניעות וההתמסרות מונעות מאיתנו לדבר "בשם עצמנו") יכולה להוביל לתוצאות מטריפות בהמשך. ושוב חוזר לנקודה שבשביל לשחק עם גוף של אדם אחר, צריך קודם כל להכיר אותו.
עבד משועבד{עבד}
לפני שנה • 21 בפבר׳ 2023
עבד משועבד{עבד} • 21 בפבר׳ 2023
בניגוד לאשה.
אורגזמה של גבר לא נהרסת.
אשה צריכה להתחיל מהתחלה.
גבר ממשיך מהנקודה שבה עצר.