סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות פרופיל עם זין

לולקי
לפני שנה • 3 במרץ 2023
לולקי • 3 במרץ 2023
הכי כן! זין זה סקסי ונפלא.
אבל כמו כל דבר אחר, זה תלוי במה התמונה משדרת לי.
הוא​(שולט)
לפני שנה • 3 במרץ 2023
הוא​(שולט) • 3 במרץ 2023
אני חושב שתרבותית יותר 'מקובל"
ושכיח שנשים ישתמשו / השתמשו במיניות שלהן לפתות או למשוך
הן היו האובייקט. יתכן שאנשי הדיקפיק פשוט מחוברים לצד הנשי שלהם בלי לדעת על זה icon_smile.gif

אבל יותר ברצינות אני חושב שיש משהו אלים בשליחת דיק מעבר לטימטום שבדבר , במסגרת אבדן הערכים בעשורים האחרונים, והערך התחשבות בזולת שזה די מיינסטרים היום, בבחינת למה מי היא שתגיד לי מה לשלוח או לעשות?
ed
ed
לפני שנה • 4 במרץ 2023
ed • 4 במרץ 2023
איכס...גם בעולמנו איכס פיחס !!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 4 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 4 במרץ 2023
השאלה היא למה שתשאל דבר כזה מלכתחילה? אתה יכול לעשות מה שבא לך. אני חושב שהכי טוב שתעשה את מה שאתה רוצה, בשביל כולנו.
למה בשביל כולנו?
אני לא אוהב לראות תמונות של בולבולים ושדיים ובכללי עירום. פחות כי אכפת לי ממה שאני מרגיש מהתמונות, יותר כי אני מעדיף לידי אנשים שרואים במיניות דבר פרטי ובגלל עוד כמה סיבות. מה שכן, לא הייתי רוצה להיות באתר שבו אנשים מנסים לרצות אותי בצורה לא אותנטית ושכולם בו ישימו רק תמונות עם וילון של אמבטיה וכאפייה. אני רוצה לבסס את הרגשות שלי כלפי אנשים שמתנהגים לידי בצורה כנה וזה גם מה שאני מציע. לא רוצה שמישהי תגיד לי שהיא X, אהיה מושקע בה רגשית אך ורק כי אני חושב שהיא X (יש פה תנאי), ולאחר מכן אגלה שהיא Y. לדעתי, זה טוב שתחליט בעצמך במה תבחר. אם כולנו היינו כנים ואותנטיים היינו כבר מזמן חיים בעולם שקל יותר לבטוח בו על אנשים ולהתחבר אליהם, היינו יכולים להתרחק מאנשים שלא מתאימים לנו בקלות. לכן, אותנטיות לדעתי זה ערך עליון. זה הופך את העולם לנוח יותר (בהנחה שמרבית האוכלוסיה לכל הפחות תקבל על עצמה את הרעיון, לדעתי יש פה אינטרס משותף, לי ולהם). גם אתה, תעשה מה שאתה רוצה ותמצא את מי שאתה מחפש. זה הרעיון. למי אכפת אם יהיה לך קשה יותר למצוא בחורה או שבולבול פחות פונה למיינסטרים מציצי? שים על זה זין ותחפש את מה שאתה רוצה ובחורה שההתנהגויות והאקטים שלך לא מפריעים לה, לא עדיף? בקיצור, אני לא יודע מה אתה מעדיף, לא ממש סיפקת מידע ברור, אבל ניכר שאתה לא שמרן גדול. פשוט תזרום עם זה אם זהו רצונך. זו העצה שלי.
Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנה • 4 במרץ 2023
Lady Hightower​(נשלטת) • 4 במרץ 2023
shahafb כתב/ה:
אם יתחיל איתכן גבר שמבחינת תוכן בפרופיל זה בול מה שחיפשתן, ותמונה ראשית דיק פיק😂
תמשיכו להיכרות?

חד משמעית לא. זו די אינדיקציה לכך שהוא לא מתאים לי.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנה • 5 במרץ 2023
בלוסום​(לא בעסק) • 5 במרץ 2023
חוסך לי עגמת נפש בהמשך. תודה שחסכת ממני להבין מאוחר יותר/מדי שאין לך מה להציע לי...ובטח נרתעת. ישר חסימה.
StreetCat
לפני שנה • 5 במרץ 2023
StreetCat • 5 במרץ 2023
יש נשים שאוהבות את זה ורוצות בזה.
יש נשים שלא, ושיפסלו על כך.

השאלה האם אתה רוצה מישהי שאוהבת ורוצה את זה או לא.

(שימו לב, לא מדובר פה על שליחת דיקפיק. אלא על תמונת פרופיל כזו.
מי שרוצה לקבל דיקפיק בפרטי בד"כ תבקש את זה ישירות, אין צורך לשלוח לנו את זה כי אולי תהיה אחת שתאהב)
--Nir--
לפני שנה • 5 במרץ 2023
--Nir-- • 5 במרץ 2023
ברייה כתב/ה:
shahafb כתב/ה:
אם יתחיל איתכן גבר שמבחינת תוכן בפרופיל זה בול מה שחיפשתן, ותמונה ראשית דיק פיק😂
תמשיכו להיכרות?
אני לא 🫣😂

אבל… מה עם הנשים שתמונת הפרופיל שלהן שדיים וישבנים?
נה נה בננה. משום מה זה דווקא כן נתפס כמושך ולאף אחד לא יבוא לראש לשאול: אבל אם היא תתאים לך על-פי כל הפרמטרים, האם תפגש עם אחת שתמונת הפרופיל שלה זה ציצי?

אולי זה הרקע השמרני שלי, אבל עירום נשי שמוצג לראווה בפרופיל יוריד לי ברוב המקרים את הרצון לפנות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 5 במרץ 2023
--Nir-- כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
shahafb כתב/ה:
תמשיכו להיכרות?
אני לא 🫣😂

נה נה בננה. משום מה זה דווקא כן נתפס כמושך ולאף אחד לא יבוא לראש לשאול: אבל אם היא תתאים לך על-פי כל הפרמטרים, האם תפגש עם אחת שתמונת הפרופיל שלה זה ציצי?

אולי זה הרקע השמרני שלי, אבל עירום נשי שמוצג לראווה בפרופיל יוריד לי ברוב המקרים את הרצון לפנות.

למי לא? זה לא מיוחד בכלל.
שמע, יש הרבה יותר נשים כאלה מאשר גברים שמסתכלים עליהן כגירלפרינד מטיריאל. אין הרבה אנשים שיסתכלו עליהן כגירלפרינד מטיריאל. בדר"כ הן גומרות אצל סטוציונרים.
--Nir--
לפני שנה • 5 במרץ 2023
--Nir-- • 5 במרץ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
shahafb כתב/ה:
תמשיכו להיכרות?
אני לא 🫣😂

למי לא? זה לא מיוחד בכלל.
שמע, יש הרבה יותר נשים כאלה מאשר גברים שמסתכלים עליהן כגירלפרינד מטיריאל. אין הרבה אנשים שיסתכלו עליהן כגירלפרינד מטיריאל. בדר"כ הן גומרות אצל סטוציונרים.

זהו שיש פה הטיה מסוימת, כי עירום ימשוך לרוב המון פניות (חלקן למרבה הצער יהיו מטרידות, מה שכמובן לא לגיטימי בשום צורה) מאותם סטוציונרים או מסתם אנשים שלא מעניין אותם עומק ואישיות והן יקבלו את הרושם שאת ״הגברים במילא מעניין רק עירום״

בלי להבין שאלה שמעניין אותם יותר מזה אולי הרגע איבדו עניין ולא תשמעי מהם