שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך ייראו מסיבות ה- BDSM אחרי התחלפות המשטר במדינה?

זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 15 במרץ 2023
זאב פטיש{סאדיסט} • 15 במרץ 2023
Arachne כתב/ה:
ותיאור אחד של מסיבת-בדס"מ-מחתרת לא קיבלתי פה.
מה יהיה?

חוזרים לשנות השמונים/תשעים, הכל מתחיל ונגמר אצל אנשים פרטיים בבתים שלהם..

את המידע אוספים מאיזה חנות סקס ואו שולטות בתשלום שמעורבבות בקהילה..

מה שבטוח שאם תהייה כאן חזרה אחורה לימי המחתרת,
דינוזאורים יחזרו לקבל תוקף ועבורי זה דווקא חדשות טובות...
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 15 במרץ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 15 במרץ 2023
זאב פטיש כתב/ה:
Arachne כתב/ה:
מה יהיה?

חוזרים לשנות השמונים/תשעים, הכל מתחיל ונגמר אצל אנשים פרטיים בבתים שלהם..

את המידע אוספים מאיזה חנות סקס ואו שולטות בתשלום שמעורבבות בקהילה..

מה שבטוח שאם תהייה כאן חזרה אחורה לימי המחתרת,
דינוזאורים יחזרו לקבל תוקף ועבורי זה דווקא חדשות טובות...

חחח נכון.
הייתי במסיבות אז.
מפגש מלכות ועבדים של המלכה שרון.
געגוע.
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 15 במרץ 2023
dark enlightment​(שולט) • 15 במרץ 2023
Arachne כתב/ה:
מה יהיה?

זה כי את לא מהמחתרת.
כל המחתרת כבר קיבלה.
תראי את הסימן המוסכם ותקבלי.

(הסיסמא היא כבר לא "אחותך מופקרת" אז אל תנסי)
toAll
לפני שנה • 15 במרץ 2023
toAll • 15 במרץ 2023
dark enlightment כתב/ה:

אתה רק מחזק את דבריי לגבי האליטה.
אותם אנשים שאתה מדבר עליהם הם כדבריך בנו את המדינה וכל מה שיש בה כרגע. הם המוח הלב הערכים והמוסר של ישראל.
אלה שלא נמצאים בקבוצה המובחרת הזאת הם "אנשים אחרים" כדברי יאיר לפיד. לאנשים האחרים אין את הדברים האלה.

הם לא "מבינים עניין" במה שקורה סביבם כמו שהאנשים המובחרים מבינינו. סתם אנשים רגילים.
אגב, לא כל האנשים האחרים הם טוקבקיסטים...

"גונב את המדינה" אני מניח הכוונה לבנימין נתניהו.
הוא נבחר בצורה דמוקרטית ולא בפעם הראשונה. המפלגה שלו גם קיבלה את הכי הרבה קולות
בחרו במפלגה שלו ומפלגות אחרות גם "אנשים אחרים" שאת קולם אתה לא סופר מסתבר.
גם אם לא אוהבים את זה - אלה הבחירות. 32 מנדטים זה לא גניבה זו מציאות בשטח.

בנט עם 6 מנדטים נבחר בקומבינות להיות ראש ממשלה.
6 מנדטים. (אם כבר דיברנו על גניבה). אני לא יודע אם התרעמת על זה אבל מה שבטוח מחנה השמאל היה מרוצה
מאוד באותה העת. גם יאיר לפיד היה מרוצה. זה לא "גניבה של ממשלה" בעיניו.

אני אסכם זאת כך:
אם אתה ואולי גם חבריך שמים את כל יהבם על האליטה אז מדוע יש בחירות בכלל?
נכנס את כל האליטה ביום אחד גורלי וניתן רק להם פתק הצבעה.
אחרי הכל. הם בנו את המדינה. היא שייכת להם בלבד. כל השאר "אנשים אחרים" שלא עשו כלום.
למה להשלות את האנשים האחרים, הלא מובחרים, ולתת להם פתק הצבעה?
מי הם בכלל לעומת האליטה שבנתה את המדינה?

עוד הערה קטנה לגבי זה שאמרת שצריך להקשיב לאליטה בגלל הייחוס המקצועי שלהם.
אז אנשים הקשיבו וחלק גדול מהעם החליט לא לקבל את הצעותיהם.
לגיטימי לשמוע עצה מפי איש כה גדול מיוחס ומובחר ולא לקבל את הצעתו?
לגיטימי לסרב או שחובה לעשות מה שאליטה אומרת?

נ.ב:
גם אני לא אדם פוליטי בחיי.

יאללה בוא נזרום איתך וניכנס הכי חזק למיתוס של "ישראל האחרת" מול ה"אליטה". יהיה שמח.

כן, בעולם שלך יאיר לפיד הוא אליטיסט, גזען, שמייצג חבורה של (אשכנזים??) פריווילגים חילונים עשירים, שאוכלים חזיר בשבת, ותופסים תחת על מצביעי הליכוד המקופחים. כן, הם רשת של אליטיסטים חולי שליטה שמקושרים כמובן לבגץ וכל מה שהם רוצים כל היום זה לכפות על מדינת ישראל ערכים שמאלניים מסריחים של הגנה על זכויות אדם והדמוקרטיה. (והשם ישמור, אפילו זכויות של אזרחי ישראל הלא יהודים). באמת. אנשים בזיון.
לא רק זה, הם גם חצופים. הם קוראים לביביסטים "טיפשים וחסרי השכלה." הם צוחקים עליהם שהם כל כך מטומטמים שהם מצביעים לראש ממשלה שמשתין עליהם בקשת ודופק אותם מבחינה חברתית כלכלית עוד מאז שנות התשעים. מי נתן להם את הזכות לשפוט ככה את הדעות הפוליטיות של אדם אחר? והם מדברים על דמוקרטיה? והם, האליטיסטים האלה, קוראים לעצמם נאורים? איזה דאבל סטאנדרט...
והאגו שלהם כל כך נפוח שהם לא מסוגלים להפסיד פעם אחת בחיים שלהם בלי להפוך את המדינה, לחסום כבישים ולהביא אותנו למלחמת אזרחים. יודע מה? אני איתך. רק ממה ששמעתי עד עכשיו אני שונא להם את האמא.

אתה יודע מה הבעיה? ששום דבר מזה לא עובר בוחן מציאות:
- קודם כל, ה"שמאל" לא קיים. די. אין יותר שמאלנים. בין הדעות של האנשים ברחובות ובין השמאל אין שום קשר. רמטכלים זה שמאל? המוסד והשבכ זה שמאל? המשטרה זה שמאל? ליברמן? סער? בנט?
- ומה זה "אליטה"? באים מכל העדות. מכל המגזרים. חלקים גדולים מהם לא עשירים, לא משכילים ולא מקושרים לאף אחד. כן, דיברתי קודם על זה שיש שם הרבה אנשים שהם מפכלים לשעבר, רמטכלים, בכירים בצבא ובמדינה ומה לא... וכמו שאמרתי, אם ה"אליטה" הזאת יוצאת לרחובות, זה סימן שמה שקורה כאן זה חמור מאוד. אבל לא. הרבה מהם מגיעים מכל הגוונים של הקשת הפוליטית, דתית וסוציואקונומית. כי מה נראה לך, שימנים רוצים דיקטטורה?
- מציבעי ליכוד הם "ישראל האחרת"? מי? אנשים שטסים פעמיים בשנה לדובאי? אנשים שהמפלגה שלהם כבר 14 שנה בשלטון? אלה מקופחים? אני אגיד לך מי מקופח – אני. מאז שיש לי זכות הצבעה, המדינה רחוקה שנות אור מהדעה הפוליטית שלי. אני שאין לי למי להצביע, והאופציה הכי טובה זה מפלגות שבכלל לא מייצגות אותי, שאין סיכוי שיכנסו לממשלה, ומונהגות על ידי אנשים חסרי חזון וחסרי יכולת. אני מקופח, שמאז שיש לי זכות הצבעה, יש כל כך הרבה שנאה כלפי השמאל, שאנשים פוחדים להגיד בכלל את המילה הזאת.

וגם... מה זה ה"שמאל" הזה שאתה כל כך פוחד ממנו. אתה בכלל יודע מה הם הערכים של השמאל? זכויות אדם לא מדבר אליך?
להגן על החלשים לא מדבר אליך?
לדאוג לקשישים, לשכבות החלשות, להעלות את שכר המינימום, להעלות את הפנסיה, להנגיש שירותי בריאות, לתת כוח לארגוני עובדים... זה לא מדבר אליך?
להיות אחראי על כל השכבות במדינה, לא רק דתיים, לא רק חילוניים, לא רק אשכנזים או מזרחים. לדאוג גם לדרוזים, לבדואים, לפלסטינים, לעובדים הזרים ולמבקשי המקלט. זכויות נשים. להכיר בכך שכולם בני אדם, וכל מי שנמצא בתוך גבולות המדינה צריך שיתחסו אליו כאל בנאדם, שיכבדו אותו, ייצגו אותו בממשלה, וידאגו לו במידה שווה – לא מדבר אליך? אתה חושב שמי שלא יהודי... לא מגיע לו לנשום חמצן?
כי אם אני לא מתבלבל אתה טענת שהשמאל זה אליטה, ואתה בצד של ה"אנשים האחרים" שאת קולם לא סופרים. אז נחש מה – אם אתה חושב שצריך לדאוג לחלשים, לאנשים הלא מיוצגים – אתה שמאלני. אם אתה חושב שצריך לקחת כוח מהחזקים ולחלק אותו לכולם – אתה שמאלני.
אתה יודע מה זה ימין? ימין זה החזק רומס את החלש:
ימין זה לראות במי שאינו יהודי, או אינו דתי, אינו חילוני, או אינו וואטאבר – אויב - ולרצות לחסל אותו לפני שהוא מחסל אותך.
ימין זה להעדיף שוק חופשי על פני עזרה לחלש. זה להגיד לאנשים "נולדתם בשכונה קשה? תתמודדו", במקום שהמדינה תתערב נגד אפליה וקיפוח. זה לזרוק את הקשישים לרחוב. זה להפריט את מערכת הבריאות כך שמי שאין לו כסף לא יוכל לשלם על טיפול. זה לתת לטייקונים כמה שיותר חופש, ולאפשר להם לשלם כמה שפחות מיסים. ימין זה שוק חופשי, תחרות, החזק מנצח והחלש הולך לעזאזל.

אני אגיד לך מה זה "אליטה". אני אגיד לך מה זה "אנשים אחרים". זה הכל שטות שביבי מצץ מהתחת של שרה וירק בפנים של עם ישראל, כדי שאתה תשנא אותי בזמן שהם מעבירים את הרפורמה. שאנחנו נתווכח על מי "אחר" ומי "אליטה" ומי הפסיד ומי ניצח ונלך מכות ברחוב בזמן שהם יושבים בכנסת עם משכורות מגוחכות, מועלים בכספים כמה שבא להם עם חסינות משפטית ומעבירים סדרה של חוקים שמפרקת בצורה אלימה את הדמוקרטיה. חיפשת אליטה? קיבלת אליטה. תתעורר. הם יושבים בירושלים. אליטה של שרים שהם מעל החוק, עושים מה בא להם, מרוויחים כמה שבא להם, מקבלים שוחד כמה שבא להם, והולכים לפרק את מערכת המשפט של ישראל כדי שכל בעל תפקיד במדינה יהיה כפוף אליהם ישירות ויפוטר אם יעז להביע דעה אחרת. והם מעבירים חוקים שיתנו להם כוח לבטל את הבחירות או כל דבר הזוי אחר – התהליך יהיה מיידי וחסר התנגדות.

בגץ הוא השטן בעיניך? למה כי התערב כדי להגן החלשים משהו כמו 20 פעם במהלך ההיסטוריה של המדינה? זה השטן? אתה יודע מה המשמעות אם לא יהיה לבגץ כוח. זה אומר שהממשלה יכולה לבטל בחירות. האם לבטל בחירות מנוגד לחוקי ישראל? כן. התפקיד של מי לשפוט את המדינה במקרה הזה ולהגיד לה שזה בניגוד לחוק? של בגץ. אם לבגץ אין כוח וכולם שם מינוי פוליטי של שר המשפטים, נחש מה – אין מה שיעצור ממשלה מלהחליט שאין יותר בחירות.
"אבל הם לא באמת הולכים לעשות את זה"? אולי כן. אולי לא. מי יודע. מה שכן יודעים זה שהרפורמה נותנת להם כוח לעשות את זה. ומדינה כזאת היא מדינה שבורה. וגם שבירה במובן שה"דמוקרטיה" בה יכולה להתנפץ כל רגע. כי אין שום הגנה על האזרחים מפני הממשלה – חוץ מהרצון הטוב של ה"אליטה האמיתית" – כלומר שרי הממשלה. והרי ידוע שלשרים הנוכחיים אין הרבה רצון טוב. תראה מה עושים, במקום להקדיש אפילו שעה ביום לטפל בבעיות האמיתיות של המדינה, הם עסוקים 24/7 בלהסיט אותך נגדי.

אז תגיד לי, ה- 32 מנטים שדיברת עליהם. - האם הם הצביעו לדיקטטורה? כי דיקטטורה זו המדיניות היחידה שהממשלה הזאת מקדמת מאז שהושבעה. אתה אומר שבנט רימה את הבוחרים שלו? בנט זה כלום לעומת הבגידה שהממשלה הזאת בוגדת במצביעים שלה. גם בך. וגם בכל אחד מה- 64 מנדטים שלה. וזה פשוט טירוף שאתה לא רואה את זה, ובמקום מביא את הבולשיט של ה"אליטה" ו"ישראל האחרת". אין חלוקה של עם ישראל לקטגוריות. בגץ הוא לא השטן. שמאלנים הם לא השטן. בגץ פה בשביל להיאבק עליך, ושמאלנים פה בשביל להיאבק עליך. יש פה רק קבוצה קטנה מאוד של פוליטיקאים שמשתמשים בשנאה שלך כלפי האחים שלך ככלי בזמן שהם חוטפים את השלטון, וזה בלתי נתפס שאנשים כל כך איטיים לקלוט את זה.
נשלט צנוע​(נשלט)
לפני שנה • 15 במרץ 2023
נשלט צנוע​(נשלט) • 15 במרץ 2023
היום נכנס אלי למשרד לקוח שמאלני והסביר לי שחייבים לעשות את זה בהסכמה. כי אי אפשר לכפות ולא לדבר.
שאלתי אותו ולמה בהתנתקות כן היה אפשר בכפייה ובלי לדבר?
אז הוא ענה לי, כי שמה זה רק 8000 אנשים אז אפשר. היום זה חצי מהעם אז אי אפשר.
היגיון של שמאלני.
ועוד מילה קטנה, אני חי בחברה החרדית שנים רבות. רוב המשפחות הנורמליות והבריאות (כמובן שיש חריגים אבל הם חריגים) שאני מכיר, האשה קובעת כמעט הכל בחיי הבית והמשפחה.
אז נראה למישהו שפתאום הנשים יסכימו שירמסו אותן? רק מי שחי בתוך המגזר מבין עד כמה החשש הזה מופרך ולא מציאותי.
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 15 במרץ 2023
Zord​(מתחלף) • 15 במרץ 2023
אני חותם לכם ב 100% שלא יקרה כלום.
הבעיה שאתם מקשיבים יותר מדי לחדשות.

עוד שבועות / חודשים בודדים יעברו למשבר / סוף העולם הבא.

לא יקרה כלום ישכחו מכל הסיפור הזה בקרוב מאוד בתקשורת ויעברו לדבר הבא.

שום דבר לא יקרה ואתם תחזרו לחיות כרגיל, עד לפעם הבאה שה.קשורת תגייס אותכם להפגין.
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 15 במרץ 2023
dark enlightment​(שולט) • 15 במרץ 2023
לגבי הטענה של אנשים על "מה ימנע מהקואליציה לבטל בחירות ולהמשיך בכהונה כמה שהיא רוצה"

https://www.youtube.com/watch?v=QwcfSQ3EcN8

שמחה רוטמן מסביר מעל בימת הכנסת.
אני אתייחס לקטע 4:20 ועד סוף הסרטון.

הוא מסביר שיש סעיף בהצעת החוק המוצעת שבו כתוב במפורש שהוראת ההתגברות לא תחול ולא יכולה לחול
כאשר עוסקים בהוראות חוק יסוד אשר סותרים את הסעיפים בחוק יסוד הכנסת שלמעשה אוסרים על הכנסת להאריך
את תקופת כהונתה. הצעת החוק הזאת הופיעה כבר ביומה הראשון.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 15 במרץ 2023
קטלב​(מתחלף) • 15 במרץ 2023
נשלט צנוע כתב/ה:
היום נכנס אלי למשרד לקוח שמאלני והסביר לי שחייבים לעשות את זה בהסכמה. כי אי אפשר לכפות ולא לדבר.
שאלתי אותו ולמה בהתנתקות כן היה אפשר בכפייה ובלי לדבר?
אז הוא ענה לי, כי שמה זה רק 8000 אנשים אז אפשר. היום זה חצי מהעם אז אי אפשר.
היגיון של שמאלני.
ועוד מילה קטנה, אני חי בחברה החרדית שנים רבות. רוב המשפחות הנורמליות והבריאות (כמובן שיש חריגים אבל הם חריגים) שאני מכיר, האשה קובעת כמעט הכל בחיי הבית והמשפחה.
אז נראה למישהו שפתאום הנשים יסכימו שירמסו אותן? רק מי שחי בתוך המגזר מבין עד כמה החשש הזה מופרך ולא מציאותי.

את ההתנתקות יזם והעביר הליכוד. ב. נתניהו הצביעה בעדה.
אני רק מזכיר את המציאות. סליחה.