לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים ונשלטות

CTAC DM​(שולט)
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
CTAC DM​(שולט) • 1 באפר׳ 2023
כאשר הצעתי לנשים להיכנס לתפקיד הבאטלר.
הדבר הראשון שקיבלתי "למה לי? אני לא מנקה אני נשלטת, אני רוצה יחסים, סקס "

בקיצור, שירותיות כפטיש לרוב לא קיים כערך אצל רוב הנשים אלא תחת התמסרות ונתינה שזה משהו אחר לגמרי.
אצל גברים כנראה שירותיות זה ערך חשוב יותר והפטיש הוא יותר מקודם בשיח והאינטרקציה.
yaakovfrank
לפני שנה • 1 באפר׳ 2023
yaakovfrank • 1 באפר׳ 2023
יש גם יותר שולטות בתשלום משולטים בתשלום. ובגלל שאנחנו בעולם קפיטליסטי שבו time is money, העבודה השירותית נמצאת איפשהו על התפר שבין שליטה בתשלום ושלא בתשלום, לפחות במקרה שהנשלט אשכרה מנקה וכו' ולא סתם משחק אותה. לצד כמובן ההפוך על הפוך - מחפשים ניוש כי ניקיון ושירותיות מקושרים לנשיות. עובדה שאין (נראה לי) קינק מקביל לניוש של "גיבוּר". בקיצור, כמו עוד הרבה דברים, בגלל הסדר הפטריארכלי והקפיטליסטי.
AIR​(נשלט)
לפני שנה • 3 באפר׳ 2023
AIR​(נשלט) • 3 באפר׳ 2023
כל אחד שונה ומגוון, בעל רגשות ומניעים שונים.
לרב אני מפריד את המיניות ואהבה זוגית מתחושות הערצה וסגידה.
הרצון לשרת ולהיות מנוצל הינו רגש וצורך בפני עצמו שלרב לא ניתן להסביר.

הייתי בשני הצדדים של השוט, אבל מה שכן אוכל להגיד, שלראות את הגבירה שלך מסופקת ולתת לה הרגשה של נסיכה שעושים בשבילה דברים שמועילים לה שווה את כל המאמץ.

דרך אגב, לא תמיד תהיה את הכימיה וזה יהיה מפגש חד פעמי וקשה מאוד למצוא את המכסה לסיר.
המטרה היא קשר לאורך טווח ארוך כמו כל קשר.
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 4 באפר׳ 2023
ענןקטן​(נשלט) • 4 באפר׳ 2023
אני דווקא מכיר גברים שמחפשים דברים שכאלו.
אל בכללי אתה צודק, זה יותר נדיר.

לדעתי זה עניין של מוסכמות חברתיות.
כלומר, בחברה שלנו יש אי שיווין תפיסתי לגבי המקום של נשים וגברים. הגברים הם הדומיננטים, החזקים שמבאים את הפרנסה לבית והנשים הן עושות ילדים, כביסה וכלים (למען הסר ספק, אני לא מסכים אם הדברים, אך לא צריך לחפש יותר מדי כדי למצוא המון מחקרים בתחום הסצולוגיה שבדקו את זה).
כאשר באים לדחוף מערכת יחסים גבר-אישה יותר לכיוון יש יחסים לא שיוויונים ושליטה.

כך שהגבר, עבד לחברה שעיצבה אותו יקח את זה לכיוון האגרסיבי והאלים יותר, אם לצרכים סקס ואם להנאות סדיסטיות.
מצד שני לאישה, שמראש מתחילה בנקודה לא שיוויונית, יש מנעד גדול יותר של לאן "לדחוף" את הקשר. החל מה לתת לגבר תפקידים "נשיים" (לסדר ולנקות), דרך תפקידי שירות (נהג) ועד לשילטה בסקס.

** הדברים שכתבתי לעיל, הם תמצית של מאמר שקראתי פעם בנושא (שלצערי עכשיו אני כמובן לא מצליח למצוא אותו).
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 4 באפר׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 4 באפר׳ 2023
לטעמי מדובר בשילוב בין היצע וביקוש, בין מה שמדבר לגברים ונשים בעולם השליטה.
כמובן שאני מדברת עכשיו בהכללה, ויש מקרים יוצאים דופן וכו'

מרגיש לי שגברים, באופן ממוצע, מכוונים יותר למין. כשולטים, במצב היפותטי שהם יכולים עכשיו לעשות פחות או יותר מה שבא להם עם נשלטת שהם מרגישים שתציית להם, הם יעדיפו שזה יהיה קשור בסקס.
פחות יעניין אותם לראות אותה שוטפת כלים או מנקה אבק, ועושה נטו את זה ובזה יסתכם הסשן ושתלך הביתה.
אם כבר, לשלוח אותה לנקות משהו יהיה מעין משחק מקדים שדי מהר יתפתח לאקט מיני מובהק. זה יהיה חלק, כגירוי מנטאלי לפני המיני, אבל לא הדבר הבלעדי.
נדיר ששולט יתעקש "ללא מין" או "ללא בדס"מ" כמו שעושות שולטות.

בנוסף, לרוב באקטים של "קבלת שירות" כשמדובר בגבר, תרבתית מקשרים את זה למשהו שמעיד על חוסר עצמאות וחוסר גבריות מצידו.
נניח, מישהו שמחפש נהגת- זה נתפס לא גברי שאין לו רכב או רישיון משל עצמו.
מישהו שיחפש מישהי שתזמין לו אוכל ותשלם לו חשבונות- נתפס כלא גברי שהוא לא יודע להתנהל כלכלית ולממן את עצמו.
גם ניקיון- אם הוא גר בדירה מוזנחת שהוא לא מצליח להשתלט על הסדר שלה, עם כלים עבשים שעולים על גדותיהם בכיור, הוא יוצר רושם שהוא ילד מגודל שלא רכש כישורי חיים בסיסיים, ולא בדיוק "שולט חזק ועוצמתי".

כשמדובר בגבר נשלט, הוא גם מצפה למין, אבל הוא מתמודד עם היצע וביקוש. אין יותר מדי שולטות בהשוואה לשולטים. זה פשוט נתון קיים.
ומהיותו גבר הוא בצד המחזר, שצריך למצוא חן.
אם זה היה תלוי בנשלטים, רובם היו רוצים מישהי שיש לה פטיש זהה לשלהם ושזה מה שהם יעשו ביחד- שהיא תצליף, תשפיל, תקשור, תלביש וכו'... עד שהם יגיעו לסיפוק.
העניין הוא שאין להם הרבה הזדמנויות לזה. כשהם למשל נכנסים ללוח "מלכות בעבדים" מה הם רואים? 99% הצעות לנהגים, ניקיון, סבלות... פעולות טכניות ששמים עליהן דגש עם מיטב כוכביות אזהרה שזה ללא מין, ללא יחס, לא סשן וכו'
אז מבחינתם זו הדרך להשיג גישה ראשונית לאישה שולטת, והם מספרים לעצמם סיפור שאם יתנו שירות אולי יצא להם מזה משהו, אולי אם הם יבואו אליה הביתה וינקו גרוע היא תשלוף את השוט ויתחיל תסריט הפורנו שהם מייחלים לו.

(באותו עניין- כמה מפתיע שהפורנו הפופולרי שנצרך ע"י נשלטים הוא סביב פטישים מיניים ולא של מישהו ששוטף כלים נטו, כמה מפתיע שבלוגים של נשלטים יהיו עם gifs של אקט מיני בדס"מי ולא של מישהו נוהג ברכב בצורה נטולת מין וכו').

יעידו הפוסטים הרבים של השולטות כמה השירותים שסיפקו להם היו איכותיים- כמה אשכרה סיבנו את הכלים וכמה סיבנו להן את השכל, כמה באמת עניין מישהו לנקות להן את הבית וזה היה הסיפוק שלו.
חוץ ממקרים בודדים שאני בטוחה שקיימים והיו נפלאים, לרוב מתואר שהנשלטים מצפים לקצת יותר, ואפילו נוטים להתלונן על "ניצול" לאחר מכן למרות שכללי העסקה היו ברורים להם, רק בגלל שהם מאוכזבים שהתסריט הפנטזיוני שייחלו שיתגשם לא קרה בסוף "ונאצלו" רק לנקות או רק להסיע.

ואצל נשים כשנשלטות- יש להן היצע רחב של שולטים. מהיותו גבר, השולט הוא בכל זאת בצד המחזר, שמנסה ליצור רושם בשביל שאישה תסכים לבחור בו.
לכן אם שולט יבוא אליה בדרישות שמטריחות אותה ולא מדליקות אותה היא תתקדם הלאה, ויש לה לאן.
כשיש שולטים אחרים שיכולים לפנק אותה, לדאוג לה, להסיע אותה, לשלם על הדייט... ברור שהיא תלך על גבר שיעשה את זה, מאשר לאחד שמשדר שהוא לא מצליח להתמודד לבד עם מטלות שהן כישורי חיים בסיסיים.
לנשלטות יש פנטזיה מינית שהן רוצות להגשים עם הגבר שמולן, להסיע את השולט שלהן הלוך ושוב לחוג שלו במתנ"ס לא יעניין אותן במיוחד כמו את הנשלטים, רק שלהן לעומת נשלטים יש מבחר שמאפשר להן למצוא את השולט שיחזר אחריהן ולא הן אחריו, שיגשים להן את הפנטזיה שהן רוצות, איך שהן רוצות, מבלי שהן יצטרכו לעשות דברים שמשעממים אותן בדרך, ושגם מלכתחילה לא ידברו למרבית השולטים שלא יבזבזו את הזמן שלהן עם אישה נשלטת שמושכת אותם ומוכנה להתמסר על שתסיע אותם לסידורים ותלך.

ובעניין של שולטות- כי הן פשוט יכולות. תמיד יהיו כאלו שיפנו אליהן למרות המרמור.
לא ברור לי עד כמה זה מיני אצל רובן ולא פשוט צורך במילוי פונקציה כשהן ממהרות להזהיר שלא יעיזו לחשוב על זה כסשן.
מהיותן נשים הן בצד המחוזר, הגבר צריך להתאמץ לפנות אליהן ולא להפך. וכשהמספר שלהן מצומצם בעולם השליטה, הגברים שרוצים אותן מוכנים להתגמש אפילו יותר מהגבר הממוצע בשביל הסיכוי איתן.

שורה תחתונה: יחסי שליטה לא מבטלים את יחסי הכוחות בין גברים ונשים.
נשים עדיין המחוזרות וגברים עדיין המחזרים, לא משנה מה התפקיד הבדס"מי שלהם. גברים ירצו למצוא חן בעיניי נשים, והם יהיו בצד הנותן כלפיהן.
בעולם השליטה רק האופן של הנתינה הזו משתנה, נניח נשלטים יתנו ממקום מתמסר ושולטים ממקום שמראה שיש להם בסיס יציב שהיגעו אליו בזכות ההישגים שלהם והם לא תלויים.
במידה וגבר לא מעניק לאישה ברמה כזו או אחרת (לא חייב להיות חומרי), לא משדר לה שאיתו יש לה נוחות וכיף, היא תעבור הלאה לגבר שכן.
במקרה של שולטות ונשלטים זה הולך לקיצון בבקשות בגלל היצע וביקוש, וכשהזין עומד השכל בתחת- לא משנה מאיזה צד אתה בשוט.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 4 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 4 באפר׳ 2023
ארקרנג׳ל כל מילה.

הייתי רק מוסיף שיש שולטות חכמות שיודעות לזרוק איזה עצם כשהן רוצות שזה יהפוך לשרות מתמשך.
והנשלט מנסה את מזלו כמו דייג. בתקווה שאולי יתמזל מזלו והוא יקבל רסיסי יחס.

לפחות מקריאת בלוגרים ובלוגריות מחו״ל זה קורה…