בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטרפ און בקשר רציני ?

fleur
לפני 11 חודשים • 20 במאי 2023

Re: סטרפ און בקשר רציני ?

fleur • 20 במאי 2023
michaelll כתב/ה:
האם שימוש בסטרפ און יכול להיות עם בת זוג בקשר רציני? האם זה לא פוגע ב"גבריות" של הגבר.
אשמח לשמוע מה דעתן של הנשים בנושא הזה. האם אתן מעדיפות את זה בתור פנטזיה או כחלק יומיומי עם בן זוג.

נשמע שמודל הגבריות שלך דורש רענון 🙃
slipknot
slipknot • 20 במאי 2023
זה כל מה שגבר מחפש היום פשוט מתביישים לדבר על זה
BraindamagedCutie​(מתחלף)
BraindamagedCutie​(מתחלף) • 20 במאי 2023
פעם שאלתי את מי שאז הייתה בת הזוג שלי אם זה מוריד לה ממני, בדיוק בהקשר הזה. של גבריות וכו'

אמרה שהאקט של החדירה לא מוריד לה בכלל, אבל מהיותי סוויץ' היא תמיד העדיפה שאשלוט בה.

היא שיתפה אותי פעם אחת שלשלוט בגבר לא מוריד לה מהגבריות שלו, כל עוד היא יודעת שהוא חזק ממנה ויכול להכניע אותה פיזית, לו היה רוצה.
michaelll
michaelll • 20 במאי 2023
הו..זה נקודה יפה שהעלת. "כל עוד היא יודעת שהוא חזק ממנה ויכול להכניע אותה פיזית..".
shachaf2727​(מתחלף)
לפני 11 חודשים • 26 במאי 2023

אתה לא כל כך מבין את נפלאות להיות נחדר

shachaf2727​(מתחלף) • 26 במאי 2023
michaelll כתב/ה:
חלק מהתגובות כאן של הנשים מתעלמות מחוקי הטבע.
כשגבר חודר אז אלו חוקי הטבע. כשגבר נחדר אז הוא איבד במודע את את התפקיד של הגבר בטבע. השאלה למה הוא עושה את זה.
אני לא חושב שהרבה עושים את זה פרופר בשביל הנאה. תמיד יש משהו מאחורי זה (תרתי משמע). או מישהי שזה בעצם הרצון שלה. בעצם היא אומרת "גם את התפקיד היחיד שנתן לך הטבע, גם את זה אני לוקחת לך".

אתה רחוק שנות אור בתיאור המציאות מיכאל. ראשית, אתה טועה לחלוטין באשר להענק תפקיד החודר לגבר על יד הטבע... התפקידים המגדריים במין הם הבניה חברתית כלומר פרי המצאת האדם. הם אולי משקפים ערכים חברתיים מסוימים ולכן שונים בין חברה לחברה, אך באופן כללי - מעשי אדם. אז אם תבין שלא הטבע העניק לך את תפקיד החודרף אלה אתה למעשה רק מתיישר כמו תוקי והמוסכמות של הרוב, תוכל להשתחרר ולחיות את החיים עם פחות פראנויות.

ואם תטען שמיניות היא לא הבניה חברתית אלה מעשה מהותני, דע לך שגם לגברים יש נקודת ג'' ועל מנת להגיע אליה... צריך להיכנס מהדלת האחרוית. ברגע שתשתחרר מהאובססיה שנחדרות פוגעת בגבריות שלך תוכל לשבור כמא טבואים.

הטאבו הראשון שתשבור הוא שגברים לא ניהנים להיחדר - טעות ידידי... אין כל קשר בין גמירה של גבר בלי שמגרים את נקודת הג'י ולאחר שמגרים את הנקודה. אין קשר לא בעוצמה ולא באורך. בעצם, אם כבר אתה משתעבד לתפיסה שהטבע עשה אותך חודר (גבר) ולא נחדר, תיקח בחשבון שהזיקפה ומידת ההתקשות של הזיין הרבה יותר חזקים כאשר אתה נחדר. אז אם כבר - הטבע דרש שתהיה נחדר.

אתה חיי כבול בתפישות של שנות השבעים של המאה הקודמת
האקסלי​(נשלט)
האקסלי​(נשלט) • 26 במאי 2023
שמח על התשובות פה.
בתור מישהו שרוצה קשר רציני, לא הייתי רוצה שרוח ההרפתקה תיעלם.
קשר רציני לא צריך להיות מות הפנטזיה.
בעיקר בקשר רציני שיכול להימשך כל החיים (אנשים מקימים משפחות וכו).
מדוע שקשירת הקשר החשוב ביותר אוטומטית תוביל לביטול הקשירות?
אני חושב שזה נהדר שאנשים רואים את בן ובת הזוג דרך כמה עדשות שונות בו זמנית.
michaelll
michaelll • 26 במאי 2023
כן כנראה שצריך פשוט למצוא את האחת הנכונה. הסיכוי הוא כמו לזכות בלוטו/טוטו אבל אסור לאבד תקווה.
אליפסה​(שולטת)
לפני 11 חודשים • 27 במאי 2023
אליפסה​(שולטת) • 27 במאי 2023
אצלנו זה חלק בלתי נפרד מהקשר.

איך חווים את זה, מה המשמעות של זה, ומה היחס של זה לגבריות ונשיות, זה כמובן אישי מאוד.

עקרונית, זה לא חייב להשליך על הזהות הגברית או הנשית, או שיהיה לזה קשר לבדס"מ. זה יכול להיות פשוט אקט כייפי או צורה שבה נעים להיות ביחד ולגעת.

אצלי יש לזה משמעות של בעילה ושל שלילת הגבריות. אני לא מייחסת לזה משמעויות פילוסופיות עמוקות. זה פשוט האופן שבו אנחנו חווים את זה וחלק ממה שמושך אותו ומחבר אותנו לבדס"מ. כמובן שזה לא מוריד לי ממנו מאדם. להפך, זה עושה אותו הרבה יותר סקסי.
michaelll
michaelll • 27 במאי 2023
כן הבנתי. אצל כל אחת זה שונה. אצלך זה שלילת הגבריות ואת בעצם מתפקדת בתור הגבר.
אצל אחרות זה לא קשור בכלל לגבריות והן יוצאות נגד העובדה שדווקא הגבר צריך לזיין את האישה (למרות חוקי הטבע כביכול).
הדעה שלך זה מה שחשבתי בהתחלה, אבל קצת שינו את דעתי פה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 במאי 2023
michaelll כתב/ה:
חלק מהתגובות כאן של הנשים מתעלמות מחוקי הטבע.
כשגבר חודר אז אלו חוקי הטבע. כשגבר נחדר אז הוא איבד במודע את את התפקיד של הגבר בטבע. השאלה למה הוא עושה את זה.
אני לא חושב שהרבה עושים את זה פרופר בשביל הנאה. תמיד יש משהו מאחורי זה (תרתי משמע). או מישהי שזה בעצם הרצון שלה. בעצם היא אומרת "גם את התפקיד היחיד שנתן לך הטבע, גם את זה אני לוקחת לך".

מה זה דרך הטבע? גם כשאתה שם קונדום בסקס זה לא דרך הטבע.

האם חקרת את כל הטבע? אתה יודע למשל שאצל הצבועים לנקבה יש איבר שהוא דמוי פין? והם גם מטריאכליים והזכר שהנקבה בוחרת יהיה הכי נחמד וסבלני ולא הכי חזק ואגרסיבי, הזכר משתחווה לנקבה בטקס חיזור כדי שתרצה בו, כיבכול נגד "תפקיד הגבר בטבע".

לבני אדם יש מונח מאוד מצומצם על טבע, הם נוטים להשליך מהמבנה החברתי שלהם (ותמיד של התרבות המערבית, ושוכחים שקיימות חברות שבטיות שבהן זה גם נראה אחרת) על כל עולם החי. כשבפירוש יש חיות בטבע שמתנהגות אחרת מהאדם.

אני לא אוהבת את הטיעון "דרך הטבע" שתמיד שולפים כשזה מגיע לסקס שבו הגבר נחדר ע"י אישה.
יש אלף ואחד אקטים בסקס ונילי וגם בדס"מי שהם ממש לא דרך הטבע, ואף אחד חושב לשלוף את זה כטיעון כשמדברים עליהם.
כנראה כי יותר קל לקבל אותם מאשר את העובדה שגבר יכול להיחדר וזה לא חייב לעמוד בסתירה לגבריות שלו או בכלל לגעת בה באיזשהו אופן.

הרי יש משהו כדרך הטבע כשאתה מתייחס לנשלטת שלך כמו לכלבה? כשאתה מקבל הצלפות? כשבת הזוג לוקחת גלולות?
אבל את זה יותר קל לחברה לקבל. כי אישה נשלטת היא כיבכול הקצנה של המציאות החברתית הקיימת, כי הצלפות יכולות להיות נטרליות למגדר, כי לקחת גלולות משרת אינטרס ואף אחד לא רוצה להוליד ילדים בכל פעם שעושה סקס.
אבל אין לזה באמת קשר לטבע, וכולם מבינים את זה.

אנשים עושים סקס עם "תסריט מסוים" או אביזר מסוים כי זה מדליק אותם, כי זה מענג אותם, כי יש להם צרכים פסיכולוגיים מסוימים.
אבל הם לא באמת חושבים על חוקי הטבע ומנסים להיאבק בהם, לא בדרך כלל.
וחוץ מזה, מגע בפי הטבעת עבור מי שרוצה בכך, פשוט מענג. ובאופן טבעי אפשר לגרות את הערמונית דרך פי הטבעת אצל גברים.

אז הסקס שלי לא פחות טבעי מסקס ונילי, וגם אם זה לא האיבר הביולוגי שלי זה לא שונה מסקס ונילי שבו משלבים או לגמרי מתבססים על דילדו וצעצועים אחרים, ואף אחד לא ממהר לצאת נגד הטבעיות של העניין כי סוגיית "הטבע" לא מעניינת אף אחד כשזה מתיישב בתבנית חברתית מוסכמת.