שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסומים

--Nir--
לפני 10 חודשים • 4 ביוני 2023
--Nir-- • 4 ביוני 2023
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
"איך את מעזה לפנות אליי בפורום ציבורי?!?!?!"

זה בהחלט ה- dumbest take שנתקלתי בו היום בכלוב. אבל אנחנו רק ב-12:00 אז אני מניח שרק התחלנו.

אתה בהחלט לא מבין על חשבון מי הבדיחה.
אני לא המצאתי את הפרקטיקה. אני בסה"כ לקחתי את הפרקטיקה צעד קדימה.
וזאת בדיוק הנקודה שלי.

אתה מטרידן ואני חוסם אותך. וגם אתה אל תכנס לבלוג שלי. מבין?

אוקיי אז אני הולך לחסום אותך בחזרה כדי שלא תוכל לראות גם את הבלוג שלי! נה-נה בננה הכל חוזר אליך וקקה בידיך!

בול.

עכשיו אתה מתנסח ברמה שהן מבינות.
זאת בדיוק פרקטיקת החסימות שילדות כאן המציאו. לא אני.
מילים גדולות ילדות קטנות.

אבל בדיוק כאן נשאלת השאלה - אם זה כל כך ילדותי, מה אכפת לך אם הן חוסמות או לא, ומה הן כותבות בבלוג?
אם מחר אגלה שמישהי חסמה אותי בגלל סיבה שבעיניי אידיוטית לחלוטין לא יזיז לי בשום צורה שאין לי גישה לבלוג שלה.
גם לא תהיה לי גישה לוואטסאפ שלה ולטלגרם שלה ולסגולות ולאדומות שלה. למה זה כל כך קריטי?

אתה טוען שהן ילדותיות ותת רמה - אז חסכו לך עבודה, ונשארת רק עם הבלוגים של אלו שלא ילדותיות ולא תת רמה והרווחת סינון בלי להתאמץ.

אני באמת לא מבין למה שיהיה אכפת לי כל כך לקרוא הגיגים של אדם שיחליט לחשוב שאני כזה בלתי נסבל.
זה יכול להיות מעצבן ופוגע אם היה ביניכם איזשהו קשר אישי והחסימה הגיעה בעקבותיו, אבל אז הבעיה היא בעצם החסימה ולא במה היא כוללת.
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 4 ביוני 2023
Aristotle כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

זה בהחלט ה- dumbest take שנתקלתי בו היום בכלוב. אבל אנחנו רק ב-12:00 אז אני מניח שרק התחלנו.

וזאת בדיוק הנקודה שלי.

אוקיי אז אני הולך לחסום אותך בחזרה כדי שלא תוכל לראות גם את הבלוג שלי! נה-נה בננה הכל חוזר אליך וקקה בידיך!

בול.

הביזוי העצמי ממשיך במלוא המרץ 🍿

ברור. אתה מחליט.
Marcus Wright​(אחר)
--Nir-- כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

וזאת בדיוק הנקודה שלי.

בול.

אבל בדיוק כאן נשאלת השאלה - אם זה כל כך ילדותי, מה אכפת לך אם הן חוסמות או לא, ומה הן כותבות בבלוג?
אם מחר אגלה שמישהי חסמה אותי בגלל סיבה שבעיניי אידיוטית לחלוטין לא יזיז לי בשום צורה שאין לי גישה לבלוג שלה.
גם לא תהיה לי גישה לוואטסאפ שלה ולטלגרם שלה ולסגולות ולאדומות שלה. למה זה כל כך קריטי?

אתה טוען שהן ילדותיות ותת רמה - אז חסכו לך עבודה, ונשארת רק עם הבלוגים של אלו שלא ילדותיות ולא תת רמה והרווחת סינון בלי להתאמץ.

אני באמת לא מבין למה שיהיה אכפת לי כל כך לקרוא הגיגים של אדם שיחליט לחשוב שאני כזה בלתי נסבל.
זה יכול להיות מעצבן ופוגע אם היה ביניכם איזשהו קשר אישי והחסימה הגיעה בעקבותיו, אבל אז הבעיה היא בעצם החסימה ולא במה היא כוללת.

לגמרי פיספסת את הנקודות והטיעונים שלי..
ממש לא אכפת לי מבלוג של מישהי שחסמה אותי. וגם כתבתי את זה בהתחלה. הבעיה מתחילה בזה שהן בזויות. ומכפישות. כשהבלוג שלהן חשוף, החשיפה משמשת אמצעי הגנה טבעי.
למה שאני לא אשאל שאלה הפוכה. למה להסתיר?
איזה אינטרס טהור יש בהסתרה?
להיפך. שקיפות מייצרת הוגנות, ולא הסתרה.
באמת הייתי צריך להסביר את זה?
והן משתמשות באופציות החסימה ככלי ניגוח ולא ככלי הגנתי מפני הטרדות מיניות. ומגדילות לבקש שנסתיר גם את הבלוג כדי להגדיל את עוצמת הניגוח. וכל הטוב הזה בשם אני חשה מוטרדת שפירסמתי משהו ברבים וכולם יכולים לראות את זה.
פרסמת ברבים, כולם רואים. ככה זה עובד.. שילכו לטלגרם להכפיש שם. בזה הן אלופות.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2023
בניכוי ההכללות והזעם ויותר משמץ שנאת הנשים של מרקוס, אני מסכימה איתו.
Marcus Wright​(אחר)
--Nir-- כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
יש סיבה אחת טובה והיא שאם נחסמת (ואגב, גם אני נחסמתי! בלי להיות גבר!) ואתה נמצא באיזה סכסוך הכפשות בכלוב (לא מופרך), עדיף שתהיה לך את היכולת לראות מה כותבים עליך. גם כדי שתוכל להגן על עצמך וגם כדי שתוכל להסיר את הפוסט במקרה של אאוטינג.

אני מקווה שבמקרה של אאוטינג יהיה דיווח מיידי (גם לא של קרבן האאוטינג) וסגירה מיידית ומחיקת הבלוג של החשבון שממנו זה הגיע

כבר היו בעבר סיכסוכים שהתחילו בכלוב והגיעו עד לבית משפט.הכרתי אישית מישהי שהיתה צריכה לפרסם התנצלות רבתי בכלוב כחלק מהפסד בבית משפט. נו. לא הזיה?
אתה נאיבי לחשוב שאם בלוג יוסתר תהיה צדיקה בסדום שתדווח. מקסימום תוציא את עצמה מהבלוג אבל לא תדווח. אתה באמת חושב שבקבוצת טלגרם של א.נשים מהסוג הזה יש מי שמדווחת?
בלוג אינו קבוצת טלגרם. זאת הפלטפורמה וגם אני לא המצאתי אותה. אני פשוט למדתי והבנתי איפה אני נמצא. וגם על חסימות. אני לא בוכה. זה בעיקר דוחה.
Alpha1one1​(שולט)
Alpha1one1​(שולט) • 4 ביוני 2023
Marcus Wright כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אנשים שחסמתי לרוב הם אנשים שעברו את הגבול ברמה שהיא מאיימת או חודרנית. הייתי שמחה שלא יהיו חלק מהמרחב שלי. אני לא צריכה להרגיש מוטרדת .
ואני לא מדברת על מקרים כלים של פשוט תפסיקי לענות להם.
זה אנשים שיותר מפעם אחת קיבלו לא ולעתים גם שלחו הודעות מאיימות. מדוע שידעו מה קורה אתי וידלו פרטים עלי

אתן לא מבינות ולא חושבות עד הסוף איך זה עובד אז אסביר.
גם אם כלובי יפתח פיצ'ר שכזה זה לא ימנע ממי שרוצה לצפות בבלוג שלך לפתוח פרופיל חדש ואז לצפות בבלוג. ואם הוא חכם מספיק אז הוא לא יסגיר את עצמו.
כל עוד אין מנגנון זיהוי אמין יותר בכלוב הפיצ'ר הזה לא רלוונטי.
מנגנון זיהוי אמין יותר יכול להיות הצמדה של פרופיל למספר נייד. נו. מי מוכן למסור את הנייד הפרטי שלו לכלוב?
וגם אז. מה ימנע ממני לרכוש סים חד פעמי?
אקיצר. צר לי לנפץ את הרעיון.

יש חוק ישן נושן. אם אפשר לראות את זה או לשמוע את זה אפשר להעתיק את זה.
על אותו משקל. פירסמתן? תיקחו בחשבון את ההשלכות ותחיו איתן. קוראים לזה בגרות.

גם אם תשים סורגים, מישהט ימצא את הדרך לפרוץ.
אבל הורדתי את כמות האנשים שיפרצו לך כי הקשית עליהם לבצע משהו שאתה מנסה להימנע ממנו.
כנ"ל לגבי חסימה ופתחית פרופיל חדש
Marcus Wright​(אחר)
פרלין כתב/ה:
בניכוי ההכללות והזעם ויותר משמץ שנאת הנשים של מרקוס, אני מסכימה איתו.

שכחי מזה. אני לא שונא נשים. אני שונא נשים מטומטמות. ויש בניכן כמה מדהימות.

ואני כותב כלפי נשים כי הן עיקר הבעיה. אבל אני בטוח שיש גם כמה גברים ילדותיים באותה מידה..

ולפני שעוד מישהו מחליט שהוא מפרש אותי. אני נגד הטרדות מיניות והטרדות בכלל מכל סוג כלפי כל מגדר.
אני פשוט לא מוכן להתנהל בנימוס מול חוסמות, חוסמים. וכל קונסטלציה אחרת של חסימה.
ולא אכפת לי אם מישהו/י חושב שאני מבזה את עצמי. הדבר הזה מיצה את עצמו בעשור הקודם.

#די_לחסימות_ילדותיות
Marcus Wright​(אחר)
Alpha1one1 כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אנשים שחסמתי לרוב הם אנשים שעברו את הגבול ברמה שהיא מאיימת או חודרנית. הייתי שמחה שלא יהיו חלק מהמרחב שלי. אני לא צריכה להרגיש מוטרדת .
ואני לא מדברת על מקרים כלים של פשוט תפסיקי לענות להם.
זה אנשים שיותר מפעם אחת קיבלו לא ולעתים גם שלחו הודעות מאיימות. מדוע שידעו מה קורה אתי וידלו פרטים עלי

אתן לא מבינות ולא חושבות עד הסוף איך זה עובד אז אסביר.
גם אם כלובי יפתח פיצ'ר שכזה זה לא ימנע ממי שרוצה לצפות בבלוג שלך לפתוח פרופיל חדש ואז לצפות בבלוג. ואם הוא חכם מספיק אז הוא לא יסגיר את עצמו.
כל עוד אין מנגנון זיהוי אמין יותר בכלוב הפיצ'ר הזה לא רלוונטי.
מנגנון זיהוי אמין יותר יכול להיות הצמדה של פרופיל למספר נייד. נו. מי מוכן למסור את הנייד הפרטי שלו לכלוב?
וגם אז. מה ימנע ממני לרכוש סים חד פעמי?
אקיצר. צר לי לנפץ את הרעיון.

יש חוק ישן נושן. אם אפשר לראות את זה או לשמוע את זה אפשר להעתיק את זה.
על אותו משקל. פירסמתן? תיקחו בחשבון את ההשלכות ותחיו איתן. קוראים לזה בגרות.

גם אם תשים סורגים, מישהט ימצא את הדרך לפרוץ.
אבל הורדתי את כמות האנשים שיפרצו לך כי הקשית עליהם לבצע משהו שאתה מנסה להימנע ממנו.
כנ"ל לגבי חסימה ופתחית פרופיל חדש

שווה שתקרא את כלל הטיעונים שעלו בשרשור כי לדעתי פיספסת נקודות וטיעונים נוספים שכבר הבהירו עמדה..
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}
אף על פי שהמגיבים כאן שונאים את פייסבוק משום מה, אני מהדור הדבילי שדווקא כן מחבב. אני מחבבת פיצ'ר אחד מסוים בחסימות- שאי אפשר לראות תגובות של החסום.
יש דיונים מסוימים, ואנשים מסוימים, שהייתי שמחה מאוד לא לראות את התגובות שלהם. אפילו שזה פורום וזה כביכול סותר את המטרה. סתם כי אני לא נכנסת לפורומים מרוב שנמאס לי לקרוא חרא מיזוגני במסווה של התמרמרות לגיטימית.

אז כן, קבלי פלוס אחד לרשימת המבקשות חסימה גם מהבלוגים. וגם מכל מקום, אם זה בכלל מקל על העניינים מבחינת קידוד...
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 4 ביוני 2023
אוקיי. יש לי הסבר מצויין ללמה כדי שמי שחסום לא יוכל לראות את הבלוג שלי.
אני אתן לך דוגמא: מישהו שולח לי הודעות מטרידות או לא מבין את המילה לא.
אני חוסמת אותו. הבלוג שלי לפעמים כולל מידע שהאדם הרגיל לא יעשה בו שום שימוש אבל האדם המטריד שמחפש אותי דווקא יעזר בו למצוא אותי במדיות אחרות.

אתה שואל את עצמך כמה זה סביר? וואל זה כבר קרה לי. נכון יש מטרידנים שיושבים בשקט ואוספים מידע עד שיפצחו את הזהות פה של נשים שבא להם להטריד. אבל זה יכול להיות פיצר נחמד.

אם אתה אדם שהוא לא נעים לי אני לא רוצה שתיהיה לך גישה לדברים ולמידע שלי.

אגב כמו שיש אופציה להסתיר את הבלוג שלי מאנשים לא רשומים לאתר ובזה אני קצת מצמצמת את האנשים שנחשפים אליו.

פשוט אני לא מבינה את הכאס שלך.
הרי אם היא מגזימה ולאנשים לא אכפת מהבלוג אז למה אכפת לך שלא תיהיה לך גישה אליו?
אם הפיצר הזה לא באמת אפקטיבי, אתה יכול בקלות לעקוף אותו ולמה אכפת לך?
אם נשים חוסמות אותך באופן ילדותי לחלוטין ולא מוצדק אתה בעצמך לא מעוניין ומעדיף שהן לא יהיו חלק מהחוויה שלך באתר?

לגביי זה שיכתבו עליך בבלוג שאתה חסום מלראות. לפי החוקים אני אישית חושבת שחשוב לשמור עליהם ומדווח במקרה שמשהו קורה. אסור לציין שמות של משתמשים אחרים. (נכון קיימים מקרים שאנשים מציינים ולרוב זה בתור הוקרת תודה על משהו) בכל מקרה אחר זה צריך להיות מדווח ולרדת.
אבל אתה יודע, כמו שאמרת פה שלא כל אישה היא מרכז היקום לא כל מי שנחסם הוא מרכז היקום ויקבל פוסט עליו. לרוב חוסמים וממשיכים הלאה בחיים.