שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעות לוואי של כדורים לADHD וחשק מיני חזק.

LostInsideMyDesire​(מתחלף)
לפני 10 חודשים • 23 ביוני 2023

תופעות לוואי של כדורים לADHD וחשק מיני חזק.

LostInsideMyDesire​(מתחלף) • 23 ביוני 2023
אני מדבר על תרופות כמו רטלין ואטנט. התופעה שאני מנסה להסביר היא לא רק חשק מיני חזק, אלה נעילה/ראית מנהרה להיות מסופק לא משנה מה, בקושי אפשר לחשוב על משהו אחר. אפילו אם זה לבצע אקט אם מישהו שלא מכירים(כלומר רעיון רע ולא בטוח). עשיתי קצת קריאה בנושה נדמה שקוראים לזה "מניה"? האם מישהו פה במקרה מבין מה זה מניה וידע לתת תשובה אם זה אכן התופעה? או שאולי אני התבלבלתי.
לאלו בינכם שיש לכם תופעות קשב וריכוז כמוני, ומשתמשים בתרופות, האם יצא לכם להתקל בתופעת לוואי כזאת? האם זה רעיון טוב לבצע אקט מיני כאשר תופעה כזאת קוראת? אם כן איך בן/בת זוג מגיבים לזה?
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 10 חודשים • 23 ביוני 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 23 ביוני 2023
מה שאתה מתאר זה לא תופעת לוואי של ריטלין ואטנט זאת סתם נימפומניות.
אתה בכלוב.
במקום הנכון
ברוך הבא.
icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
לא מלכודת​(לא בעסק)
לפני 10 חודשים • 24 ביוני 2023
לא מלכודת​(לא בעסק) • 24 ביוני 2023
תופעת לוואי נפוצה.
כדי שזה יהיה נחשב מאניה הסימפטומים צריכים להיות לאורך זמן ולא רק בזמן ההשפעה.
אין שום בעיה לעשות אקט מיני ככה, אם זה לא גורם לך לעשות דברים שמזיקים לך. תשקול להוריד מינון אם ההשפעה הזאת באה ברע.
התגובה של בן/בת זוג מאוד אינדיבידואלית. את חלק מהאנשים זה ידליק וחלק יזעזע.
Blonde
Blonde • 24 ביוני 2023
זאת לא תופעת לוואי של הכדור מאחר וגם נותנים ריטלין וקונצרטה גם לילדים קטנים

אדרל ואטנט יותר חזקים, ואולי אתה צריך לעבור למשהו פחות חזק, תתייעץ עם רופא

נשמע פשוט כמו דרייב מיני חזק בלי קשר

בהצלחה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יכול לקרות, במיוחד הקטע עם ראיית מנהרה.
יש תופעה שהכדור כאילו לוקח רגש קיים וממקד את כל תשומת הלב עליו וגורם לך "להיתקע" על זה.
זו תופעת לוואי. יכול להיות שהכדור הספציפי פחות מתאים לך ויכול להיות שהמינון גבוה - דבר על זה עם הרופא, אולי תנסו כדור אחר.

הדמיון לתסמיני מאניה מובן לי, כי ראיתי אנשים מפגינים תסמיני מאניה בגלל מנת יתר של אחת מהתרופות האלה. בסופו של דבר אלה אמפטמינים, אז מאד סביר שמנת יתר תדחוף לכיוון הזה.

מאניה יכולה להיות הפרעה נפשית בפני עצמה, ויכולה להופיע כתופעת לוואי. סביר להניח שמה שתיארת לא מגיע לכדי מאניה ממש, אבל אני מבינה למה גוגל הוביל לשם, כי תופעת הלוואי נראית כמו מעין מיני-מאניה.

קיצר התשובה היא כן, יש תופעת לוואי כזאת, אין צורך פשוט לחיות איתה, מוטב להחליף כדור.

אני מסכימה עם מה שאמרת על סיכון - סקס עם זרים יכול להיות סבבה, אבל כשזה בא מדחף "בלתי נשלט" זה אכן מסוכן, כי זה פוגע בשיפוט וביכולת להעריך סיכונים.

קיצר אתה לא הראשון. לדעתי פנה לרופא שרשם לך, תסביר לו שזה עושה לך תחושות מאניות ותנסו כיוון אחר.
ערן shadow
ערן shadow • 24 ביוני 2023
היי
א. מומלץ להתייעץ עם פסיכיאטר
ב. בגדול מאניה זה לפחות 3 סימפטומים מתוך רשימה שלמה בינהם: מוסחות, ריגושים( קניות, הימורים וכו)
מיעוט בשינה ועוד כמה
למשך 7 ימים לפחות.
אז זה לא נראה זה.
ריטלין ודומיו זה ממריצים אז הגיוני מה שתיארת

בהצלחה
--Nir--
--Nir-- • 24 ביוני 2023
למרות שחלק מהמגיבים פה החליטו על סמך עצמם שזו פשוט חרמנות, זו תופעה שבהחלט קיימת. אני כבר שנים לא משתמש בריטלין כך שלא זכור לי קיום אקטים מיניים בהשפעתו, אבל לגמרי מכיר את זה.
ברמה של חוסר יכולת להמשיך ללמוד למבחן כי הריכוז ננעל על גירוי מיני חזק מאד.

זה סיקרן אותי מאד בזמנו ויצא לי גם לשאול על זה בעבר אדם שמתעסק ברפואה מינית וזו אכן אפקט אפשרי ביותר וממה שזכור לי הוא אמר שאין שום בעיה לקיים יחסים ככה. (אין באמור להוות ייעוץ רפואי וכו׳)
Pikoya
Pikoya • 24 ביוני 2023
אני מסכים עם מה שרבים כתבו לפני פה , וגם אם תחפש באנגלית מאמרים ומחקרים על הנושא אתה תראה שאחוזון לא קטן של אנשים שכשאר לוקחים אטנט חווים הפרעה בחשק והתפקוד המיני , חלק מהם חווים הגדלה של החשק וחלקם סובלים מהקטנה של החשק ואף פגיעה בתפקוד המיני.
תעשה טובה , ואל תחשוב שדוקטור גוגל ייתן לך אבחון אמיתי עליך . תדע שהבעיה הזאת לא נדירה ותלך להבדק אצל רופא אם אתה חושב שאתה לא מצליח להתמודד לבד עם ההפרעה הזאת . יכול להיות שכדורים אחרים לקשב וריכוז יעזרו לך יותר .
ועצה שעבדה לי , גם אני סבלתי מהפרעה הזאת בעבר, וכל פעם שלא הצלחתי לעשות משהן אחר חוץ מלחשוב על זה עצרתי הכל והלכתי לעשות ספורט כלשהו . גם זה עזר לי להפוך את "הזמן המת" הזה למשהו פרודוקטיבי וגם עם הזמן זה השיח אותי מספיק כדי לחזור לעשייה היום יומית שלי.
blindrigger​(שולט)
לפני 10 חודשים • 25 ביוני 2023
blindrigger​(שולט) • 25 ביוני 2023
ADHD in itself can have symptoms of hypersexuality or hyposexuality.

and yes, all amphetamines, including
Methylphenidate can lead to hypersexuality by causing the release of dopamine.

if you feel that your life is hurt by obsessives sexual behaviors or that your judgement is impaired, you should not engage in activities in such a time.
because the risk of making grave safety errors that may hurt you or your partner is high.

the common solution is reducing the dosage or switching to a different type of medication.
LostInsideMyDesire​(מתחלף)
לפני 10 חודשים • 25 ביוני 2023
LostInsideMyDesire​(מתחלף) • 25 ביוני 2023
--Nir-- כתב/ה:
למרות שחלק מהמגיבים פה החליטו על סמך עצמם שזו פשוט חרמנות, זו תופעה שבהחלט קיימת. אני כבר שנים לא משתמש בריטלין כך שלא זכור לי קיום אקטים מיניים בהשפעתו, אבל לגמרי מכיר את זה.
ברמה של חוסר יכולת להמשיך ללמוד למבחן כי הריכוז ננעל על גירוי מיני חזק מאד.

זה סיקרן אותי מאד בזמנו ויצא לי גם לשאול על זה בעבר אדם שמתעסק ברפואה מינית וזו אכן אפקט אפשרי ביותר וממה שזכור לי הוא אמר שאין שום בעיה לקיים יחסים ככה. (אין באמור להוות ייעוץ רפואי וכו׳)

אין לי ספק שזה לא סתם חרמנות אלה משהו יותר מזה. כרגע העפתי את הכדורים, אבל תופעה בהחלט מעניינת. מעניין אם אנשים אחרים מנצלים אותה לטובה בדרך מסויימת.