לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"חייב להמר על האחת הנכונה" - פמניזם או הגזמה

kawaiit​(נשלטת)
לפני 8 חודשים • 12 באוג׳ 2023
kawaiit​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2023
זוג פלוס כתב/ה:
השיר הזה הוא בליל של מילים שלא קשורות לכלום.
לא הייתי מייחסת שום משמעות פילוסופית או עמוקה לשום דבר שם.

ולשאלתך..
לא מדובר בהחפצה.
גם פה כולם מחפשים את הנכון עבורם.
אפילו את.
ואם מצאת....אז הרווחת.

לחלוטין, פשוט חושבת ששירים כאלו ואחרים משקפים מציאות נוכחית ודעה מסוימת.

העלאתי את הסוגיה הזו בעקבות ההתעסקות הנוכחית בפמניזם (כדוגמת ההיסטריה סביב הסרט של ברבי).
פשוט עניין אותי מאוד מה אחרים חושבים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוג' 12, 2023 9:37 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Bitchy
Bitchy • 12 באוג׳ 2023
האמת אני ממש אוהבת את השיר הזה בכללי,

אני יכולה להבין את הסיטואציה,
זאת יציאה, בסופו של דבר רוצים לצאת מערב שכזה עם מישהי שווה
צריך להמר על איזו בחורה כדאי לשקיע את התשומת לב כדי שדבר כזה יקרה.
ולכן
זה מה שיפה בזה, זו רולטה

לגבי החפצה\ פמניזם וזה, לדעתי זה מה זה Reach אבל כל אחד יקח את זה לכיוון שלו.
Imike
Imike • 12 באוג׳ 2023
כל החלטה בחיים היא סוג של הימור, לא?
בסוף בסוף, מזל מנצח שכל בעיני....
מיצי קפיצי​(נשלטת)
מיצי קפיצי​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2023
שבע דקות ללימוזןןןןן

יאללה זה תיאור של חבורת אלירנים ישראלית
אם את לא בריטית שתויה ביוון הסירי דאגה מליבך3>
הרץ במבוך​(שולט)
הרץ במבוך​(שולט) • 12 באוג׳ 2023
גם לי נתקע השיר חחח אהבתי את ההעברות של עולה ת'בר ובר או נטע לרולטה והביט פגז.

אם זה לא היה ברור, הגבר בשיר מהמר על האחת הנכונה לזיון היום בלילה (הוא במועדון לא ספרייה), אישה לא צריכה להמר על זיון כי כמעט כל גבר יסכים איתה.

אולי את לא מכירה את החוויה הגברית של גברים נורמאליים בברים. המוזרים והאלה שלא מבינים מה זה לא גורמים לזה שנשים מפתחות שיטות מזלזלות ומוגזמות להגיד לא (ובצדק) ואחרי חמש-שש כאלה פעמים גם אם אתה סתם מנסה ליצור שיח ולא זורם אתה מאבד עניין מלהתחיל עם בחורות.

אני אישית לא מתחיל במועדונים נורמאליים וסתם הולך לרקוד, יותר כיף וגם האמיצות מתחילות איתי.
kawaiit​(נשלטת)
לפני 8 חודשים • 13 באוג׳ 2023
kawaiit​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2023
הרץ במבוך כתב/ה:
גם לי נתקע השיר חחח אהבתי את ההעברות של עולה ת'בר ובר או נטע לרולטה והביט פגז.

אם זה לא היה ברור, הגבר בשיר מהמר על האחת הנכונה לזיון היום בלילה (הוא במועדון לא ספרייה), אישה לא צריכה להמר על זיון כי כמעט כל גבר יסכים איתה.

אולי את לא מכירה את החוויה הגברית של גברים נורמאליים בברים. המוזרים והאלה שלא מבינים מה זה לא גורמים לזה שנשים מפתחות שיטות מזלזלות ומוגזמות להגיד לא (ובצדק) ואחרי חמש-שש כאלה פעמים גם אם אתה סתם מנסה ליצור שיח ולא זורם אתה מאבד עניין מלהתחיל עם בחורות.

אני אישית לא מתחיל במועדונים נורמאליים וסתם הולך לרקוד, יותר כיף וגם האמיצות מתחילות איתי.

תודה על הדעה שלך!
כששאלתי חברים קרובים, נאמר לי מכמה מהם שהוא מהמר על האחת הנכונה למערכת יחסים ארוכת טווח. שבחיים שלנו אנחנו מהמרים על בני זוג... common הוא באמת לא בספריה... בואו.
BlueBear
BlueBear • 13 באוג׳ 2023
לרוב הגברים אחוז הדחייה הוא גבוה.
אם כי היא תפוסה, אם כי היא לא במצב רוח ואם כי הוא פשוט לא הטעם שלה. זה לא משנה.
אם אתה רואה שתי בחורות, אתה יכול לנסות להתחיל רק עם אחת ואם תקבל דחיה, אתה לא יכול פשוט לנסות להתחיל עם השניה. דחיה מאחת זה פסילה גם אצל השניה.

הבעיה בפמיניזם שהוא דוחף לך עמוק לתת מודע שאת קורבן והחפצה וכו' וכו' ואז זה הדבר היחיד שאת רואה.
הפמניזם הוא זה שמעודד נשים להיות קלות ושפתיחות מינית אומר להתנסות עם הרבה גברים.
הנשים הן אלה שמחליטות אם לתת גישה או לא ונשים הן אלה שמאפשרות גישה קלה. אז אם כגבר, אני לא צריך לחזר, לא צריך להראות יציבות או איכפתיות. אם כל מה שאני צריך זה להצחיק אותך קצת כשאת גם ככה שיכורה, למה את מצפה שיראו בך יותר מזה?
kawaiit​(נשלטת)
kawaiit​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2023
BlueBear כתב/ה:
לרוב הגברים אחוז הדחייה הוא גבוה.
אם כי היא תפוסה, אם כי היא לא במצב רוח ואם כי הוא פשוט לא הטעם שלה. זה לא משנה.
אם אתה רואה שתי בחורות, אתה יכול לנסות להתחיל רק עם אחת ואם תקבל דחיה, אתה לא יכול פשוט לנסות להתחיל עם השניה. דחיה מאחת זה פסילה גם אצל השניה.

הבעיה בפמיניזם שהוא דוחף לך עמוק לתת מודע שאת קורבן והחפצה וכו' וכו' ואז זה הדבר היחיד שאת רואה.
הפמניזם הוא זה שמעודד נשים להיות קלות ושפתיחות מינית אומר להתנסות עם הרבה גברים.
הנשים הן אלה שמחליטות אם לתת גישה או לא ונשים הן אלה שמאפשרות גישה קלה. אז אם כגבר, אני לא צריך לחזר, לא צריך להראות יציבות או איכפתיות. אם כל מה שאני צריך זה להצחיק אותך קצת כשאת גם ככה שיכורה, למה את מצפה שיראו בך יותר מזה?

עצוב, תודה על שיתוף הדעה שלך
nonee​(ג׳נדר פלואיד מתחלפת)
לפני 8 חודשים • 14 באוג׳ 2023
אני לא חושבת שזה שוביניזם במלוא מובן המילה, זה השפעות של חינוך לתרבות רעה שאנחנו נמצאים בא.
לא הייתה פה שנאה או הדרת נשים אלה יותר החפצה מסויימת.
שלא באה ממקום של לפגוע, הוא לא אמר בשורה הזאת משהו נגד נשים (יכול להיות בהמשך לא מכירה את השיר🤷)
הוא יותר אמר משהו שמבהיר שהוא בחברה שחלק גדול ממנה מתייחס לנשים בפרט ולכל אדם אחר ככלל כאל אובייקט לאומתך.
אני בטוחה שאם הוא היה הומו הוא היה אומר את אותו משפט רק כלפי גברים.
אבל שוב, זה גם אמירה שבעיקר האמרת על ידי גברים אז יש סיכוי שזה כן קשור לשטביניזם. אולי יותר להשלכותיו על הגברים בקשר לתפיסת העולם ולא בהכרח לפגיעה בנשים (באופן ישיר)
טוב מרגיש לי שטיפה התפזרתי לי כאן😅
מקווה שהבנתם את דעתי
King of Hearts
לפני 8 חודשים • 15 באוג׳ 2023
King of Hearts • 15 באוג׳ 2023
האם אהמר על צילי או על גילי .
אנחנו לא מדברים עם מי אני אבלה את שארית חיי ומי תהיה האמא
של ילדי.
האם אבלה במסיבה עם,זו או זו, והאם יהיה לנו מספיק טוב ביחד שנרצה להשלים את הלילה ביחד .

ותשובתי, באמת דילמה מאוד קשה.
זה באמת כיף לבלות עם מישהי שנחמד לך איתה. ולסיים את הלילה ביחד.
רק מי שעבורו לחזור הביתה לבד זה סוג של כישלון ויו מה אני אעשה לבדי לבדי בחדרי הוא כל כך פטאט ועלוב נפש שיתמודד בלעדי.
אני אישית הייתי מנסה לסיים את הערב,עם צילי וגילי ביחד. אבל זה אני שלא יודע להמר .