אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבא חטוב\אמא חטובה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 8 חודשים • 27 באוג׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 באוג׳ 2023
מרווה מכונפת כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:
עוד מומחה מטעם עצמו שמצליח לעבוד על אנשים. טוען שהדיאטה שלו מבוססת מחקרים ולא מציג מחקר אחד מבוסס.
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

כן, הז'רגון הוא הקטע שאני פחות אוהבת בזה - לגמרי אחד מהמאפיינים של כת.
לגבי השאר - לא בטוחה שהוא עובד על אנשים. חלק מהדברים שהוא אומר אני מכירה ממקומות אחרים.

הבעיה שאני לא מכירה ולו בן אדם אחד שלא העלה הכל בחזרה. מאוד ברור שמרזים בדיאטה כזאת שההגבלות מרובות, אבל המדע שלו מסביב הוא די בולשיט.
תחת כנפיך
תחת כנפיך • 27 באוג׳ 2023
אביב נעורים כתב/ה:
מרווה מכונפת כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:
עוד מומחה מטעם עצמו שמצליח לעבוד על אנשים. טוען שהדיאטה שלו מבוססת מחקרים ולא מציג מחקר אחד מבוסס.
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

לגבי השאר - לא בטוחה שהוא עובד על אנשים. חלק מהדברים שהוא אומר אני מכירה ממקומות אחרים.

תזונה זה עניין שמותאם אישית לכל אדם. רצוי לגשת לבעל מקצוע וגם עליו לעשות ביקורת ( למידה עצמית מבוססת מדעית ).

נשמע הגיווני.
Blonde
Blonde • 27 באוג׳ 2023
היי icon_smile.gif

אני בהחלט מנסה לשמור על חיטוב גוף, התחלתי לעבוד לפני שלושה חודשים בערך ועדיין לא הצלחתי למצוא את השגרת קסם שתשלב גם אימונים וגם טיפול בית, אני אוכלת יחסית בשעות קבועות ואני משתדלת ללכת חצי שעה ביום, לשתות הרבה מים וגם אני עושה צום לסירוגין, לפעמים אני קצת חורגת אוכלת גם מעבר, אבל משתדלת לשמור icon_smile.gif

בעלי לא הצטרף אליי,הוא עושה משהו מטורף שהוא אוכל פעם ביום בשעה הזויה, ניסתי לדבר איתו ללא הצלחה אז פשוט ויתרתי הוא ילד גדול.
גמלנמר
גמלנמר • 27 באוג׳ 2023
למזלי ושמחתי, אני לא צריך לעשות. אבל ראיתי תוצאות מדהימות של אנשים שעשו 180 מלהיות חסר חשק לאחריות על קטע שמשפיע מאוד על החיים. לא רק במישור הפסיכולוגי שאותו מאוד אוהבים להציף היום. גם במישור הפיזי. מרגש לשמוע אנשים שהיו מבקשים מהילדים שלהם לשרוך להם את הנעליים, מגיעים לשרוכים בכוחות עצמם. רק דוגמא קטנטנה לשיפור באיכות החיים. נשמע פאתטי. רק דוגמא אחת. אבל אם אוספים את מה שאנשים מציפים שקשה להם עם מעט מטען מיותר, אפשר להידהם מהרשימה.
Tzel​(שולט)
Tzel​(שולט) • 27 באוג׳ 2023
עברתי תהליך באבא חטוב לפני כשנה.
השלתי כ 13קג ומצליח לשמור (רוב הזמן).
רואה עצמי כלקוח מרוצה, מוזמנת לפנות בפרטי.
SupperNova​(שולט)
SupperNova​(שולט) • 27 באוג׳ 2023
פרלין כתב/ה:
מרווה מכונפת כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

הבעיה שאני לא מכירה ולו בן אדם אחד שלא העלה הכל בחזרה. מאוד ברור שמרזים בדיאטה כזאת שההגבלות מרובות, אבל המדע שלו מסביב הוא די בולשיט.

למה החלטת שזה בולשיט?

הרעיון הכללי שמזון מעובד מודרני מעוות את תחושות הרעב\שובע. וזה לגמרי לא בולשיט, מגובה מחקרית לגמרי.
חברות המזון יודעות את זה וכל המאכלים מכוונים לזה. מאכלים שמשלבים שומן, פחמימה ומלח עושים לנו את זה.

ברגע שמאזנים את הרעב אוכלים פחות.

הוא קורא לזה השיטה הלפטנית כי לפטין זה אחד ההורמונים ששולטים על התיאבון.
אהבהבדסמית
אהבהבדסמית • 27 באוג׳ 2023
חבר עשה אבא חטוב, הוריד 30 ק"ג, מדהים.
היה מסור לתהליך, סה"כ לאחר שנכנס לשגרה מעיד שלא היה קשה.
BlueBear
BlueBear • 27 באוג׳ 2023
SupperNova כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
מרווה מכונפת כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

למה החלטת שזה בולשיט?

הרעיון הכללי שמזון מעובד מודרני מעוות את תחושות הרעב\שובע. וזה לגמרי לא בולשיט, מגובה מחקרית לגמרי.
חברות המזון יודעות את זה וכל המאכלים מכוונים לזה. מאכלים שמשלבים שומן, פחמימה ומלח עושים לנו את זה.

כי גירעון קלורי גורם לנזק וזה גם מגובה מחקרית.
כי אי אפשר להתמיד בגירעון קלורי. כמה זמן אפשר לחיות במחסור? וברגע שמפסיקים עם הגירעון עולים חזרה.
כי בהתחלה הוא אולי דואג לעשות איתחול למערכת אבל, אחרי זה מאפשר לאכול את אותם מאכלים שמקפיצים את הסוכר בדם, מקפיצים אינסולין ואז נפילת סוכר ואז לך תחזיק בלי לאכול יותר מדיי.

השאלה אומנם הופנתה למישהי אחרת אבל התשובה בשמי בלבד
Holden​(אחר)
Holden​(אחר) • 27 באוג׳ 2023
לדעתי, צריך לחלק את העניין לשניים:

1. הפרקטיקה: מי שמתמיד ומחויב לתהליך, יצליח. בסך הכל עקרונות הגיוניים של תשומת לב למנגנוני הרעב והשובע, שתיית מים מרובה ואכילה מבוקרת. מה שתמיד עובד למי שמתמיד. השאלה אם מתמיד. אז למה זה מקבל כזה הדהוד? בגלל:

2. התאוריה: "השיטה הלפטינית", כמו שאמרו קודמים, היא פשוט אחלה סלוגן שיווקי. והשילוב של שיווק מצוין עם רשתות חברתיות, עם טירגור מעולה של פלח שוק ונהירת "עדר", הופך תאוריות דיאטה די פשוטות ואף פשטניות ל"שיטה" על סף הכת.

לכשעצמי כמעט ומעולם לא הייתי צריך להוריד הרבה משקל (למעט תקופה מסוימת אחרי הצבא שהמשכתי לדחוף המון קלוריות, רק בלי להוציא, והייתי צריך להוריד איזה עשירייה), אבל אני אוהב לנסות על עצמי דברים והתנסיתי בשיטות תזונה נטולות גלוטן וסוכר-פעם אחת בתצורת קטו עתירת בשר ושומנים, ופעם אחרת בגרסה הטבעונית.

בשתי הפעמים, ההשטחה של הבטן היתה כמעט מיידית (משהו כמו חודש). בשתי הפעמים, היה קשה מאד להתמיד לתקופה ארוכה באמת. פשוט לא כיף לחיות בכפוף לעקרונות נוקשים כלכך כל הזמן, צריך לדעת לשחרר.

אז היום עם אולי שלושה עד חמישה קילו מעל המשקל האידאלי, אני לא מגביל את עצמי בכלום חוץ מגבולות הטעם הטוב והסביר, ו-וואלה לא רע לי.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 באוג׳ 2023
BlueBear כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
מרווה מכונפת כתב/ה:
אביב נעורים כתב/ה:
" השיטה הלפטינית "🤣🤣🤣

למה החלטת שזה בולשיט?

כי גירעון קלורי גורם לנזק וזה גם מגובה מחקרית.
כי אי אפשר להתמיד בגירעון קלורי. כמה זמן אפשר לחיות במחסור? וברגע שמפסיקים עם הגירעון עולים חזרה.
כי בהתחלה הוא אולי דואג לעשות איתחול למערכת אבל, אחרי זה מאפשר לאכול את אותם מאכלים שמקפיצים את הסוכר בדם, מקפיצים אינסולין ואז נפילת סוכר ואז לך תחזיק בלי לאכול יותר מדיי.

השאלה אומנם הופנתה למישהי אחרת אבל התשובה בשמי בלבד

אני חותמת על זה.