בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

נשלטוש
לפני 7 חודשים • 23 בספט׳ 2023
נשלטוש • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
נשלטוש כתב/ה:
הכרתי המון נשים מהממות לא רוצה להגיד כשולטות
אלה כנשים
נשים שהן יודעות לקבל לתת מעצמן לתמוך ולהראות אכפתיות גם שאין להן כוח אלי 🙃
אבל הן פתחו את הלב בשבילי והראו לי דרך מדהימה ולמידה על הנשים

אמרתי כמה פעמיים שלא ידעתי בעבר איך לפנות לנשים ביישן גרוע ולאט לאט לימדו אותי עוד ועוד והיום אני שמח שנפתחתי והצלחתי ליצור לעצמי חברים מדהימים שבזכותם אני עף גבוהה

יש כאלה גברים,נשלטים,שולטות, שפשוט חושבים לעצמם שמגיע להם הכל ואני חושב שצריך להיות פייר בין שתי הצדדים עם זה קשר בדיסמי או קשר שליטה או סשנים
אחרת למה אנחנו פה ?
מה אנחנו עושים פה ?

אני מסכימה עם מה שכתבת בגדול...
מה אנחנו עושים כאן?
כותבים בלוג, מגיבים בפורומים, לומדים על העולם, שואבים השראה מבלוגים... לווא דווקא להכיר

זה גם אופציה לא אמרתי שלא 😇
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2023
אשמתך שהזדהית כאישה, ביקשת את זה
מואדיב המשחרר

Re: למה אני צריכה להתעורר ליותר מ-10 הודעות חרמניות?

מואדיב המשחרר • 23 בספט׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
שואלת אתכם? באמת ששואלת.
אם מישהו היה משאיר לכם את הזבל ליד הדלת הייתם כועסים אולי אפילו פונים לגורמים שונים שיטפלו בזה. למה אני צריכה לקבל את זה בשוויון נפש ולענות בנימוס?

א. את לא חייבת.
ב. לא יודע בת כמה את - אבל כשתגיעי לגיל מסויים וההודעות האלה יעלמו - כי תהיי פחות מושכת - את תתגעגעי אל היחס הזה.
ג. תקחי אותם בתור מחמאה - מישהו נמשך אלייך ורוצה אותך.
ד. קבלי בהבנה את חוסר האיזון הקבוע בין הגברים לנשים בעולם - תמיד גברים ירדפו אחרי נשים -
תמיד לנשים יהיו מיליון הודעות באינבוקס.
ה. בגילגול הבא תבקשי להיות זכר - ותביני גם את הצד השני סוף סוף - את תהיי זו שתשאיר הודעות חרמניות לנשים בפרופילים בכלוב - בפייסבוק בצאט - בכל מקום.
כן - את תהיי זו שמעצבנת אחרות עם ההודעות שלה.

עולם כמנהגו נוהג - אין חדש תחת השמש.
מואדיב המשחרר
bondman כתב/ה:
הלוואי עלי הודעה אחת.
icon_smile.gif

קיבלת - אני מגשים משאלות לאנשים.
Dark Fire

Dark Fire • 23 בספט׳ 2023
מואדיב המשחרר כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שואלת אתכם? באמת ששואלת.
אם מישהו היה משאיר לכם את הזבל ליד הדלת הייתם כועסים אולי אפילו פונים לגורמים שונים שיטפלו בזה. למה אני צריכה לקבל את זה בשוויון נפש ולענות בנימוס?

א. את לא חייבת.
ב. לא יודע בת כמה את - אבל כשתגיעי לגיל מסויים וההודעות האלה יעלמו - כי תהיי פחות מושכת - את תתגעגעי אל היחס הזה.
ד. קבלי בהבנה את חוסר האיזון הקבוע בין הגברים לנשים בעולם - תמיד גברים ירדפו אחרי נשים -
ה. בגילגול הבא תבקשי להיות זכר - ותביני גם את הצד השני סוף סוף - את תהיי זו שתשאיר הודעות חרמניות לנשים בפרופילים בכלוב - בפייסבוק בצאט - בכל מקום.

ופה אפשר לסיים את השרשור
Bluecollar​(שולטת)

Bluecollar​(שולטת) • 23 בספט׳ 2023
מואדיב המשחרר כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
שואלת אתכם? באמת ששואלת.

א. את לא חייבת.

א. תודה על אישור
ב. אני תמיד אהיה יפה ומושכת. גם כשאהיה בגילך בוודאי יהיה לי מישהו שיתלהב ממני כמו כלבלב
ג. בגלגול הבא אני מבקשת להיות סלע, ככה אני אשחק יותר לאט

אני כבר עכשיו מעצבנת. אז טיעונייך אינם תקפים.
ואני מוקפת, רואה ומכירה המוני גברים שאינם להם דחף להשאיר הודעות חרמניות לנשים זרות.
איזה יופי וקסום עולמנו שיש מציאות כזו של יכולת של אנשים להתנהל ככה
hardonforbrokenthing
hardonforbrokenthing • 23 בספט׳ 2023
BlueBear כתב/ה:
אם את לא רוצה תשומת לב ולא מעוניינת להכיר בפלטפורמה שמשמשת גם להכרויות, תורידי סממנים שמושכים תשומת לב.
כמו ההגדרה שלך כאישה וההגדרה שלך כשולטת ואז תוכלי לנדוד ברחבי הכלוב בחופשיות ובשקט. פשוט לא?

אבל אם את כן רוצה את תשומת הלב ואת האופציה שמישהו שעונה לדרישות שלך ייצור איתך קשר, אל תתלוני כשאת בעמדה פריבילגית.
אני יודע שאת לא מרגישה ככה, אז אני אסביר את זה ככה.
יש אנשים שצריכים ללכת לחפש ולהכין אוכל.
ויש אנשים שמביאים אליהם את האוכל והם מתלוננים שזה לא מה וכמו שהם רצו.

לא. כ"כ לא. זו תפיסה לגמרי חד-צדדית של מציאות התקשורת בין גברים לנשים (בכלוב ובכלל). זה שאתה כגבר רוצה משהו, לא אומר שאני כאישה רוצה את אותו הדבר. אני לא רוצה דיק-פיקס. ואני לא רוצה עשרות פניות מגברים שלא קראו את הפרופיל שלי. אני באופן כללי לא רוצה להיות נחווית כמינית עבור 99.9% מהאוכלוסיה ולפעמים גם לא לעצמי. ההמצגה הזו של מצב העניינים, כאילו יש כאן חוסר איזון בוטה בין גברים לנשים מחמיצה את כל האופנים בהם ההתנהלות הגברית מעצבת את המרחב.

אומנם, בניגוד לפותחת השרשור, אני לא תופסת את ההודעות שאני מקבלת כערימת זבל שלאף אחד אין זכות להשאיר לי - אני חושבת שהן מחויבות הפלטפורמה, שהן תוצר של פשרה בין מה שאני כאישה הייתי רוצה לראות, לבין מה שהגברים רוצים ויכולים לראות - אבל זה לא אומר שמצב העניינים בהכרח מיטיב אתי.
מואדיב המשחרר

Re: שרשור אחד?

Bluecollar כתב/ה:
נימרייה כתב/ה:
תראי... את לא צריכה לקבל שוב דבר. ואת לא חייבת לענות בנימוס. לא מתאים לך? לא כיבדו אותך בהודעה? תתעלמי ו/או תחסמי. במקרים חריגים אפשר לדווח לכלובי. כך או כך עסקת חבילה של איך האתר מתנהל.

(אני חייבת להבין אם פתיחת השרשור הזה זה אקט כנגד השרשור המתבכיין שאין אפשר למצוא פה שולטת)

א. כן, קצת
ב. כל כך מבאס ומעליב לפעמים
ג. מעצבנות אותי התגובות של "כך זה דרכו של העולם"

מעצבנות אותך התגובות של "כך זו דרכו של העולם".

אוקי אז.
את חושבת שאת יכולה לשנות את זה - תשני.
בואי תשני את העולם.
תפתחי בבקשה מפלגה שבמצע שלה רשום - לסרס את כל הגברים.

הרי זו הבעיה - הטסטוסטרון שלנו - אבולוציונית אנחנו בנויים לרדוף.
בואי -
תפתחי מפלגה כזו
אני אצטרף.

עד שאת לא מוצאת דרך לשנות את העולם - ופועלת לשנות אותו -
אל תתעצבני על הדרך בה הוא פועל

כן - העולם חרא
תתמודדי.
את ילדה קטנה או מה?

ובנימה אופטימית זו -

https://youtu.be/gP6PS-poyMg?si=CrktOyHiX8AYga90

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ספט' 23, 2023 1:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מואדיב המשחרר