שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון בתשלום.

E Boy​(נשלט)
לפני 7 חודשים • 29 בספט׳ 2023
E Boy​(נשלט) • 29 בספט׳ 2023
נשלט פוט פטיש והחפצה כתב/ה:
E Boy כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
אם המנקה שאני מעסיקה בשכר היה פתאום מציע לי עיסוי, הייתי מעיפה אותו על טיל ומרגישה מאד מוטרדת.
הרעיון של למצוא מעסיקה לצורך סיפוק הפטיש שלך דוחה אותי ממש.

הכי קל לעוות את הדברים שכתבתי.
לגבי ההצעה למסאז' בכף הרגל אמרתי שזאת יכולה להיות אפשרות, בסיטואציה מסוימת (לא חובה), עם הרבה טאקט ורק כהצעה על הדרך. אם בנית לך תסריט דימיוני אחר זאת זכותך.
לגבי הטענה השנייה שלך "שזה דוחה אותך ", אז הטענה הזאת ודומות לה נטחנו עד דק בפוסט הזה, אמרתי את דעתי , מוזמנת לא להסכים.

תקשיב, וזאת התגובה האחרונה שתהיה לי פה.
אני לא מבין את הקטע שלך. באת לריב ולהתנצח, או שבאת לשאול אנשים מה הם חושבים?

אם כולם אומרים שאתה נוסע נגד כיוון התנועה כנראה שאתה נוסע נגד כיוון התנועה חביבי.

כל האנשים אמרו לך פה שזאת התנהגות לא ראויה וקריפית, ובכל זאת אתה מנסה להתווכח עם כולם ולהראות כמה שזה כן בסדר אז בשביל מה שאלת??

אם אתה בשלך ואתה רוצה לנסות את זה בחייאת לך תנסה ואל תבזבז לנו את הזמן!
שא באחריות ותעדכן איך הלך

קודם כל אני ממש שמח שזאת התגובה האחרונה שלך בפוסט הזה.מהרבה סיבות. כשלא הסתדר לך משהוא עם התגובה שלי השלכת את זה עלי, רק בהודעה הזאת כתבת "מה באת לריב" WTF? אם יש לי דעה אני לא אמור להביע אותה? להביע דעה נקרא לריב? פתחתי פוסט ואני יכול לתמוך ברעיון ושל הפוסט וכמו בכל פוסט יש בעד ונגד. לא אני קיללתי וניבלתי את הפה: דוחה, דביל, ועוד מילים למגיבים/ות שהדעה שלי לא הסתדרה להם/ן.
כתבת "אם כולם אומרים שאתה נוסע...." אז קודם כל עצה אחת ממני, לעולם אל תלך על פי הרוב בעיניים עצומות ובכל מקרה, תשאל את גלילאו גליליי, "ואף על פי כן נוע תנוע". כל סוגיה לגופה, ואם הרוב צודק אז יופי תיהיה עם הרוב ואם לדעתך הרוב לא צודק אז לא, והכל בסדר.
חזרת כמעט בכל התגובות שלך על אותם משפטים (חוץ מהתגובה על סוכני המכירות) וובחלק מהשאלות שלך נתתי תשובה בדיוק לאותה לשאלה בתגובות הקודמות שלי (קצת מתיש למחזר תשובות), בנוסף סיגלת לעצמך נוהג כשאתה מגיב, לרשום משפט אחד קצת ושהצד השני צריך להבין שהאמת נמצאת רק אצלך, כבר בתגובה הראשונה שלך בהתחלת התגובה רשמת *לא פשוט לא*, אתה על באמת חושב שמדובר בילדים בני 4 שתוכל לשכנע אותם בציווי? הדו שיח איתך בהחלט היה "דו שיח של חרשים" ואפילו בתגובה הזאת אתה מייחס לי כל כך הרבה אי דיוקים על דעת עצמך, כתבת בסוף "אם אתה רוצה לנסות את זה" כשמראש בפוסט ההתחלתי אמרתי שהחלטתי שאניי לא רוצה לנסות את זה אלא זה אמור להיות דיון. הגדלת לרשום "אל תבזבז לנו את הזמן" פחחחחחחחחחחחחחח פה לא הפסקתי לצחוק בקול, אני מבזבז את הזמן? אתה לא מפסיק להגיב פה.
לפחות אתה נראה לי אדם עם כבוד, אם אמרת שלא תגיב פה מבחינתי זה סגור, שלום ולא להתראות.

רוצה להאמין שאתה פשוט טרול... מאחל לך בריאות...
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 29 בספט׳ 2023
סווריןן כתב/ה:
מתנצל שלא קראתי את כל השרשור. הנקודה המוסרית, לדעתי, טמונה בקיום קשר מיני בו רק צד אחד מודע לכך שהאינטראקציה מינית, ואילו הצד השני לא הסכים לכך. בנית תסריט בו אין נזק: המעבידה לא יודעת שכל זה מתקיים. היא לא סובלת, ולכן אין כאן, לכאורה, בעיה מוסרית.
הכשל טמון בכך שמצב כלשהו עלול להיות רע עבורי, גם מבלי שאני סובל בו. כמו שכולם כאן יודעים, אני גר בדיור מוגן. נניח שאני נכנס לקומה. נניח שיש כאן אחות שחושבת שאני מושך. נניח שכחלק מהטיפול שלה בי, אחת לכמה זמן היא מתחככת בי עד שהיא מגיעה לאביונתה. אני בקומה, ולא מודע לכך שכל זה קורה. האם היא פוגעת בי? האם היא כופה עלי משהו, למרות שאיני מודע לכך?
אם לתחושתך יש כאן ניצול מצב מצידה, גם ללא פגיעה שאני חווה, תוכל לגלול את כל זאת אחורה לתסריט שלך. בניגוד לקשיש בקומה, המעסיקה שלך אינה חסרת ישע. אבל בתסריט שהעלית נכפה עליה קשר מיני מבלי שהיא שותפה להחלטה. היא מתוסרטת לתוך תאטרון פנימי של המנקה, מבלי שהיא הסכימה להיות שחקנית. הפגיעה בזכות ההסכמה קיימת גם אם המעסיקה אינה סובלת או מודעת לכך שמשתמשים בה באופן הזה. בעצם "המנקה" עושה לה סוג של gaslighting...

ההבדל בין מצב כזה לבין לפנטז על מישהו זר, קשור באופן בו פנטזיה היא חד צדדית באמת. במיניות, לפחות תחת תפיסה ליברלית, מותר לפנטז על כל דבר. אבל כשזה מגיע למעשים,נדרשים תנאים נוספים. הסכמה היא התנאי החשוב שבהם.

אם חשת עוינות בשרשור, אני מנחש שהיא קשורה לכך ששאלה כזו מסגירה חוסר רגישות להבדל בין פנטזיה לבין קשר ממשי.

בנית פה תיאוריה מוסרית אוטופית לא מציאותית, וכלפי המעסיקה קבעת ש "נכפה עליה קשר מיני" כשבפעם ה 22 אומר שמדובר רק על ניקיון. כמו בהרבה מהתגובות שלך יש מילים יפות, שפה גבוה לעיתים גם המון ארס שמטובל במשפטים מתוחכמים, אבל הרעיון הבסיסי בחלק גדול מהתכובות שלך, כמו בתגובה הזאת, משרת רק את הטיעון שלך בלי קשר למציאות.
התשובות שנתתי לאליפסה בעמודים 4+5 פלוס כל התגובות שלי בשירשור תקפות גם להודעה שלך.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 29 בספט׳ 2023
E Boy כתב/ה:
E Boy כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
אם המנקה שאני מעסיקה בשכר היה פתאום מציע לי עיסוי, הייתי מעיפה אותו על טיל ומרגישה מאד מוטרדת.
הרעיון של למצוא מעסיקה לצורך סיפוק הפטיש שלך דוחה אותי ממש.

הכי קל לעוות את הדברים שכתבתי.
לגבי ההצעה למסאז' בכף הרגל אמרתי שזאת יכולה להיות אפשרות, בסיטואציה מסוימת (לא חובה), עם הרבה טאקט ורק כהצעה על הדרך. אם בנית לך תסריט דימיוני אחר זאת זכותך.
לגבי הטענה השנייה שלך "שזה דוחה אותך ", אז הטענה הזאת ודומות לה נטחנו עד דק בפוסט הזה, אמרתי את דעתי , מוזמנת לא להסכים.

תקשיב, וזאת התגובה האחרונה שתהיה לי פה.
אני לא מבין את הקטע שלך. באת לריב ולהתנצח, או שבאת לשאול אנשים מה הם חושבים?

אם כולם אומרים שאתה נוסע נגד כיוון התנועה כנראה שאתה נוסע נגד כיוון התנועה חביבי.

כל האנשים אמרו לך פה שזאת התנהגות לא ראויה וקריפית, ובכל זאת אתה מנסה להתווכח עם כולם ולהראות כמה שזה כן בסדר אז בשביל מה שאלת??

אם אתה בשלך ואתה רוצה לנסות את זה בחייאת לך תנסה ואל תבזבז לנו את הזמן!
שא באחריות ותעדכן איך הלך

קודם כל אני ממש שמח שזאת התגובה האחרונה שלך בפוסט הזה.מהרבה סיבות. כשלא הסתדר לך משהוא עם התגובה שלי השלכת את זה עלי, רק בהודעה הזאת כתבת "מה באת לריב" WTF? אם יש לי דעה אני לא אמור להביע אותה? להביע דעה נקרא לריב? פתחתי פוסט ואני יכול לתמוך ברעיון ושל הפוסט וכמו בכל פוסט יש בעד ונגד. לא אני קיללתי וניבלתי את הפה: דוחה, דביל, ועוד מילים למגיבים/ות שהדעה שלי לא הסתדרה להם/ן.
כתבת "אם כולם אומרים שאתה נוסע...." אז קודם כל עצה אחת ממני, לעולם אל תלך על פי הרוב בעיניים עצומות ובכל מקרה, תשאל את גלילאו גליליי, "ואף על פי כן נוע תנוע". כל סוגיה לגופה, ואם הרוב צודק אז יופי תיהיה עם הרוב ואם לדעתך הרוב לא צודק אז לא, והכל בסדר.
חזרת כמעט בכל התגובות שלך על אותם משפטים (חוץ מהתגובה על סוכני המכירות) וובחלק מהשאלות שלך נתתי תשובה בדיוק לאותה לשאלה בתגובות הקודמות שלי (קצת מתיש למחזר תשובות), בנוסף סיגלת לעצמך נוהג כשאתה מגיב, לרשום משפט אחד קצת ושהצד השני צריך להבין שהאמת נמצאת רק אצלך, כבר בתגובה הראשונה שלך בהתחלת התגובה רשמת *לא פשוט לא*, אתה על באמת חושב שמדובר בילדים בני 4 שתוכל לשכנע אותם בציווי? הדו שיח איתך בהחלט היה "דו שיח של חרשים" ואפילו בתגובה הזאת אתה מייחס לי כל כך הרבה אי דיוקים על דעת עצמך, כתבת בסוף "אם אתה רוצה לנסות את זה" כשמראש בפוסט ההתחלתי אמרתי שהחלטתי שאניי לא רוצה לנסות את זה אלא זה אמור להיות דיון. הגדלת לרשום "אל תבזבז לנו את הזמן" פחחחחחחחחחחחחחח פה לא הפסקתי לצחוק בקול, אני מבזבז את הזמן? אתה לא מפסיק להגיב פה.
לפחות אתה נראה לי אדם עם כבוד, אם אמרת שלא תגיב פה מבחינתי זה סגור, שלום ולא להתראות.

רוצה להאמין שאתה פשוט טרול... מאחל לך בריאות...

פשוט מדהים איך הצהרת באופן שלא משתמע לשני פנים שהתגובה הקודמת שלך תיהיה התגובה האחרונה בשירשור זה, וגם רשמת תגובת פרידה,
והינה הגבת, מביך ומדהים באיזה קלות שברת את המילה של עצמך ועוד על מה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 בספט׳ 2023
סווריןן כתב/ה:
המעבידה לא יודעת שכל זה מתקיים. היא לא סובלת, ולכן אין כאן, לכאורה, בעיה מוסרית.
הכשל טמון בכך שמצב כלשהו עלול להיות רע עבורי, גם מבלי שאני סובל בו. כמו שכולם כאן יודעים, אני גר בדיור מוגן. נניח שאני נכנס לקומה. נניח שיש כאן אחות שחושבת שאני מושך. נניח שכחלק מהטיפול שלה בי, אחת לכמה זמן היא מתחככת בי עד שהיא מגיעה לאביונתה. אני בקומה, ולא מודע לכך שכל זה קורה. האם היא פוגעת בי? האם היא כופה עלי משהו, למרות שאיני מודע לכך?

השוואה לא נכונה, בעיניי. בתרחיש שתיאר פותח השרשור, לא רק שהמעבידה אינה יודעת שההקשר המיני מתקיים, אלא שהוא כלל אינו מתקיים מחוץ לראשו של אחד הצדדים. אי אפשר להשוות זאת למצב שבו אכן מתקיימת - נכפית - פעילות מינית פיזית על אדם שאינו מודע לה, סיטואציה שרובנו נסכים שעונה להגדרה של אונס.

השוואה מדויקת יותר תהיה אם אותה אחות מוצאת גירוי מיני בכך שהיא מחתלת אותך, למעשה משום כך בחרה במשרה זו, אך היא עושה תפקידה נאמנה ואתה לעולם אינך חש מצדה בדבר למעט מקצועיות ורוח נעורים מעצבנת.
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 29 בספט׳ 2023
כנראה שיש אנשים שבוחרים מקצוע על בסיס מיני, כנראה שאם הגבולות יישמרו ומדובר רק על ניקיון( בלי ההצעה של העיסוי) לא ייגרם שום נזק. זה פשוט גורם לי לנוע בחוסר נוחות בכיסא. הידיעה שזה מתקיים לא מתיישבת ולא נוחה לי.
אני לא מצליחה להבין מהיכן שואב את הנאתו, אין לי נסיון בזה אבל האם לא מתקיימת איזושהי אינטראקציה /דינמיקה מסוימת בין הנשלט לשולטת שאין במסגרת כזאת?
בראש שלי הוא צריך להרגיש מושפל או להעריץ את הדמות כדי שזה יהיה מהנה.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 29 בספט׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
סווריןן כתב/ה:
המעבידה לא יודעת שכל זה מתקיים. היא לא סובלת, ולכן אין כאן, לכאורה, בעיה מוסרית.

השוואה לא נכונה, בעיניי. בתרחיש שתיאר פותח השרשור, לא רק שהמעבידה אינה יודעת שההקשר המיני מתקיים, אלא שהוא כלל אינו מתקיים מחוץ לראשו של אחד הצדדים. אי אפשר להשוות זאת למצב שבו אכן מתקיימת - נכפית - פעילות מינית פיזית על אדם שאינו מודע לה, סיטואציה שרובנו נסכים שעונה להגדרה של אונס.

השוואה מדויקת יותר תהיה אם אותה אחות מוצאת גירוי מיני בכך שהיא מחתלת אותך, למעשה משום כך בחרה במשרה זו, אך היא עושה תפקידה נאמנה ואתה לעולם אינך חש מצדה בדבר למעט מקצועיות ורוח נעורים מעצבנת.

קאנט אמר שההתייחסות לאדם אחר כאל תכלית ולא כאל אמצעי הוא עקרון מוסרי יסודי. אני מסכימה.

הדברים שאתם כותבים מעוררים בי אי נוחות, כי בלי בושה אתם מדברים על נשים כאמצעי. לראות באישה תכלית, הדדיות, רגישות, התחשבות וכבוד בסיסי פשוט לא רלוונטים לצורת המחשבה שלכם.

אפשר לבגוד בבת הזוג בלי שהיא תדע. פדופיל יכול ללכת לגנים ציבוריים ולשחק עם ילדים מבלי לפגוע בהם. אפשר להשתמש במשקפת כדי להציץ למישהי דרך החלון מבלי שהיא תדע. אפשר לעשות הרבה מאוד דברים קריפיים בדרכים לגיטימיות, לכאורה.

זה קריפי ומעורר חלחלה
כי יש כאן החפצה מודעת של נשים, רציונליזציה של מעשה ההחפצה, ואטימות רגשית.

הרי ברור לך שאף אחת לא רוצה להיות במקום שהוא תיאר
אף אחת לא רוצה לגלות שהמנקה שלה אינו עוסק בניקיון בתים. שהוא פטישיסט. שהוא מנקה רק אצלה כי היא בסטוטוס שמתאים לו, והטיפוס שלו מבחינת מראה.
באיזה זכות עושים דבר כזה למישהי?
כי אין על זה איסור בחוק הפלילי?
כי אתם שקרנים מספיק טובים ובטוחים שהיא לא תגלה זאת?
ואם היא כן תגלה?
כולנו מכירים את הריטואל
יסגבירו לה שהיא צדקנית ולחוצה ומדברת לא יפה

אני מתנחמת בעובדה שכמעט כל מי שהגיב כאן, הרגיש בבטן כמה זה רקוב.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 בספט׳ 2023
חשבתי להגיב לגופם של מעט הטיעונים שהצלחתי לחלץ מתגובתך בין אד הומינם בלתי מבוסס אחד למשנהו.

איבדתי עניין ב-"יסגבירו" 🥱
hardonforbrokenthing
לפני 7 חודשים • 30 בספט׳ 2023
hardonforbrokenthing • 30 בספט׳ 2023
זאלופון כתב/ה:
חשבתי להגיב לגופם של מעט הטיעונים שהצלחתי לחלץ מתגובתך בין אד הומינם בלתי מבוסס אחד למשנהו.

הפניה שלך לכשל לוגי נעדרת תום לב. או שאתה מאמץ גישה דואליסטית ואז הפנים בהכרח משפיע על החוץ, או שאתה מעדיף גישה מוניסטית ואז הפנים והחוץ חד הם (והסובייקט הוא ממילא רק ההתנהגות שלו). אם הסובייקט הוא רק האופן שבו הוא מתנהג, הדיון הזה הוא כשל לוגי אחד גדול.
רוקי א​(נשלט)
רוקי א​(נשלט) • 30 בספט׳ 2023
hardonforbrokenthing כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

הפניה שלך לכשל לוגי נעדרת תום לב. או שאתה מאמץ גישה דואליסטית ואז הפנים בהכרח משפיע על החוץ, או שאתה מעדיף גישה מוניסטית ואז הפנים והחוץ חד הם (והסובייקט הוא ממילא רק ההתנהגות שלו). אם הסובייקט הוא רק האופן שבו הוא מתנהג, הדיון הזה הוא כשל לוגי אחד גדול.

אנשים חכמים יפשטו כל נושא מורכב למילים פשוטות.

אנשים מתנשאים יקחו רעיון פשוט וינסחו אותו במילים גבוהות לאמור: " חבר'ה תיזהרו ממני, אני כל כך חכמה, שאני יודעת לשלב מילים כגון: כשל לוגי, דואליסטיות, גישה מוניטית, ואת שלושת המילים האלה אני יודעת לשלב עם פנים וחוץ בצורה יחודית, ורק אני ויחידי סגולה אחרים יכולים להבין את הפירוש האמיתי של הדברים. אז על באמת לא כדי לכם להיתעסק איתי כי אם תתעסקו לא תיהיה לי ברירה ואפציץ אותכם בעוד מילים מפוצצות שתרגישו כל כך טיפשים שלא תוכלו לישון בלילה, ואני אומרת לכם את זה מניסיון"
כחש​(נשלטת)

בול

כחש​(נשלטת) • 30 בספט׳ 2023
hardonforbrokenthing כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אנשים חכמים יפשטו כל נושא מורכב למילים פשוטות.

אנשים מתנשאים יקחו רעיון פשוט וינסחו אותו במילים גבוהות לאמור: " חבר'ה תיזהרו ממני, אני כל כך חכמה, שאני יודעת לשלב מילים כגון: כשל לוגי, דואליסטיות, גישה מוניטית, ואת שלושת המילים האלה אני יודעת לשלב עם פנים וחוץ בצורה יחודית, ורק אני ויחידי סגולה אחרים יכולים להבין את הפירוש האמיתי של הדברים. אז על באמת לא כדי לכם להיתעסק איתי כי אם תתעסקו לא תיהיה לי ברירה ואפציץ אותכם בעוד מילים מפוצצות שתרגישו כל כך טיפשים שלא תוכלו לישון בלילה, ואני אומרת לכם את זה מניסיון"