אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם גילתם שאתם מכירים מישהו מהכלוב בחיים האמיתיים - והוא לא יודע את זה, הייתם מספרים לו?

טוטאלוס
לפני 5 חודשים • 20 בנוב׳ 2023
טוטאלוס • 20 בנוב׳ 2023
מתחביבי:

לשאול אנשים שיש לי איתם הכרות ראשונית בעולם האמיתי - "אז רגע, מה הניק שלך בכלוב?"

במקרה הטוב, מדובר ברגע קצר של חוסר הבנה והשיחה נמשכת באופן טבעי.

במקרה היותר טוב- גמגום, חוורון רגעי, ומבט מופתע 😂 כך או כך השיחה הופכת להרבה יותר מעניינת.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2023
הייתי פותחת שרשור בפורום כדי שכל מי שוחחתי איתו בחודש האחרון ישתין במכנסיים מרוב פחד 😉
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2023
מנסה לסחוט אותו, קודם כל
שליטה עצמית​(שולט)
שליטה עצמית​(שולט) • 20 בנוב׳ 2023
מנקודת המבט שלי: מכיוון שאני חושף רבדים שממש לא אמורים להיות נחלת מי שמכיר אותי רק בצורה רופפת, לא הייתי אוהב את זה.

מצד שני, אני שלם עם מה שאני מעלה, כי זה אני. אז בסופו של דבר, לא אקח את זה קשה מידי.

בעיניי די חובה, או לפחות יותר הוגן ליידע את הצד השני.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2023
מה הטעם? במקרה הטוב זה סתם מביך, במקרה הרע יעורר חרדה ויגרום לצד השני להרגיש חשוף, שכל הפנטזיות ששיתף כאן, אולי אפילו תמונות חושפניות שפרסם, היו גלויות למי שלא היה רוצה שיחשף להם.

כן, בחירה שלו שהעלה את זה לכאן, אבל עשה את זה בידיעה שסביר להניח שמי שמכיר אותו לא נמצא כאן וגם אם כן, שישמור את זה לעצמו, יתן לו להנות מהספק במקום להביא לידיעתו שהוא בעצם חשוף בפניו.

לשלוח לו רמיזות לבחון את התגובות שלו? לקוות שאולי יש לו פנטזיית סחיטה שרוצה להגשים?
זו איזו ציניות שלא הבנתי או שבאמת חושבים שזה יזרום כמו בסרט פורנו?

לרוב, זה אפילו לא שתהיו איזה besties אחרי זה, שיוכלו לדבר על בדס"מ באופן פתוח.
היו לי בעבר מקרים שהתחלתי לדבר עם כמה שהיו ממש בעניין שלי, החלפנו פנטזיות, היה כיף.
כשעברנו לפלטפורמה פרטית יותר גלינו שאנחנו בעצם מכירים במציאות, וזהו, זה היה מספיק כדי להפוך ריגוש למבוכה.
זה נראה מדליק בפנטזיה, אבל במציאות השיחה המינית בנינו נכבתה, זה הרגיש פתאום לא מתאים ולא זורם, להיות חשוף ככה בפני מי שמכיר אותך בתדמית הונילית שלך, שתצטרך לפגוש שוב בקונטקסט לא מיני שיעורר דיסוננס.
לא נשארנו אפילו בקשר ידידותי.

זכרו שרוב המוחלט של הגולשים כאן שואפים לפרטיות ושאנשים שמכירים אותם בחיי היומיום לא ידעו שהם כאן. זה למה בודדים מאוד חושפים את שמם, תמונת פנים או פרטים מזהים.
אם יוצא שאתם מכירים מישהו, תניחו לו. הייתי ממליצה אפילו לא להמשיך לעקוב אחריו, תנו לו את המרחב הפרטי שלו שבסבירות גבוהה לא היה רוצה שיכיל מישהו שמכיר אותו במציאות.
אם אי פעם יצטלבו דרככם ותגלו בדיעבד, מילא, אבל סתם להכריז "היי אני מכיר אותך" רק כדי ליידע מישהו שעכשיו אנחנו יודעים לקשר את הפנים שלו לפנטזיות שלו? מיותר לטעמי.
JustOliver
JustOliver • 20 בנוב׳ 2023
Ollie כתב/ה:
ממש לא.
אני נכנסת לחרדה רק מלקרוא כאן את התגובה על לשאול בפרטי "האם אתה איקס".
מה שבטוח בטוח - בחיים לא להגיד לבנאדם שאתם יודעים מי הוא בלי להגיד מי אתם! זה קריפי as hell, זה מחריד. זה יוצר תחושה שכל העולם הוונילי שלי יודע מי אני בבדסמ, וכאילו בכל רגע נתון עלול להופיע מעבר לפינה סטוקר שיחליט לסחוט אותי (אגב, אני לא אשתף פעולה עם סחיטה, אבל אם אתם לא מנסים לפגוע במישהו אין סיבה שתגרמו לו להרגיש תחושה מזעזעת כזו).
גם אם אמרתם מי אתם זה בעיניי לא לעניין, אבל בלי להגיד מי אתם (מיד בהודעה הראשונה) וגם איך בדיוק הבנתם מי הוא - זה נורא.

בכל מקרה אני לא אפנה אם זיהיתי מישהו, גם כדי לא לפגוע בתחושה שלו שהוא אינו מזוהה, שהיא אפילו יותר חשובה מהאנונימיות עצמה, וגם כדי לא לצאת מהארון בעצמי מולו.
החריג זה אם עושה רושם שהוא לגמרי מחוץ לארון, ובנוסף מתחשק לי להיחשף בפניו.

אני לגמרי מסכים עם OLLIE (שם נהדר😍)
לכבד פרטיות ובחירות של אנשים זה משהו שחייב להתקיים בעולם המעוות והסוטה שלנו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 בנוב׳ 2023
לא הייתי אומרת. גם לא מעניין אותי. אני אפילו חוסמת ברשתות חברתיות אם נתקלתי כדי לא לחדור לפרטיות וגם כי וול, זה באמת לא מעניין אותי. אם כי קרה הפוך, שמישהי זיהתה אותי ואמרה לי - במציאות. זה היה בסדר כי היינו מיודדות כאן במקרה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברור שלא אומרת כלום.
ולא רק בהקשר של הכלוב. באופן כללי, אם גיליתי משהו שאני לא אמורה לדעת, שנגלה לי בטעות - לא אעשה עם זה כלום.
מן הסתם מי שרוצה לכתוב פה את שמו האמיתי - מוזמן לעשות זאת. ככל שלא עשה זאת, יש להניח שהוא מעדיף לשמור על ההפרדה, וזה לא לעניין להרוס לו, רק בגלל שבמקרה יש לי הזדמנות. זה מתקשר לעקרון הכללי של לא לקרוא מכתבים של אחרים ולא לעשות אאוטינג. ואם גיליתי סוד של מישהו אז לא לרכל ולא להעביר הלאה. כי אני מנסה שלא להיות חרא בנאדם.

* * *
אם מדובר במכר אז לא אגיד לו כלום כי ברור שזה סתם יביך ויקריפ אותו.
אם מדובר בחבר קרוב אז לא אוכל להסתיר ממנו שאני יודעת, זה יהיה מוזר וארגיש שאני משקרת לו וזה לא הוגן שאני יודעת עליו והוא לא יודע עלי. ואיך הוא ירגיש אם בעתיד יגלה שידעתי כל הזמן הזה. אז אספר לו שאני יודעת ובאותה נשימה גם אגיד מה הניק שלי. וגם אקבל את זה אם לא ירצה לדבר על זה. אבל רק אם זה אדם שאני מספיק קרובה אליו בשביל להרגיש שאני לא יכולה להסתיר ממנו דברים.

באופן כללי מוטב שלא להתעסק בחשיפת סודות של אנשים ובקלקול תחושת המוגנות שלהם - זה לא מועיל, זה לפעמים מזיק, וזה בטוח שמביא קארמה רעה.

* * *
אם מישהו ממכרי מקשר בין אני האמיתית לבין הניק שלי בכלוב - אל תגידו לי ואל תנסו להתקרב אלי. זה סתם יהיה מביך ומוזר. אבל! אם אנחנו כבר חברים או שאני מאד מוצאת חן בעיניך והיית רוצה שנהיה קרובים - אז כן תספר. כי לספר למכרה שאתה יודע עליה משהו אינטימי זה קריפי, אבל להיות ידיד שלי ולדעת עלי דברים שאני לא יודעת שאתה יודע - זה עוד יותר קריפי. אבל תנסה בבקשה לספר באופן הכי פחות קריפי שאפשר ואל תנסה לתת לזה מקום במערכת היחסים בינינו. תכיר בכך שגילית עלי משהו שהוא לא עניינך ושאתה מספר לי רק בשביל לא להסתיר.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 20 בנוב׳ 2023
לא.
במקרה והוא מצהיר בכלוב שהוא מחוץ לארון אפנה קודם בהודעה פרטית כאן.