בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא הבנתי.

Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 9 חודשים • 20 בדצמ׳ 2023

Re: לא הבנתי.

Sunna סאנה​(שולטת) • 20 בדצמ׳ 2023
שוסי כתב/ה:
כשאנחנו מוצאים את עצמנו נמשכים לאדם אחר,אנחנו לא בהכרח ישר נמשכים לאיבר המין שלו.
גברים נמשכים לבר רפאלי,גם בלי לראות לה את הפות.
אנחנו נמשכים לכל מיני איברי גוף,ובכלל,לאדם שהוא בשלמותו.
כשגבר מגלה שהוא הטרו,הוא מגלה שהוא הטרו,לא כי הוא מגלה שהוא נמשך לפות.הוא מגלה שהוא פשוט נמשך לנשים בכלליות.
אז אם אתם מוצאים את עצמכם נמשכים לאשה מסוימת.לכל איבריה,לדרך שבה היא מדברת,מתנהלת ולכל מה שהיא,אז פתאום המשיכה תעלם כי תגלו שיש לה פין במקום פות?
אני טוענת,שאם נמשכתם,אבל פוסלים מעצם איבר המין,אתם טרנספובים.
משיכה לאיברי מין בניגוד למשיכה מינית מוכללת,היא משיכה נרכשת.אתם נמשכים לפות בהקשר מסוים,בגלל משהו מסוים,כחלק ממשהו מסוים.אם תסתכלו עכשיו על תמונה של רק פות ללא שאר חלקי גוף,זה כנראה לא יעורר בכם משיכה.
עכשיו,הייתי מקבלת את הטענה שלא תרצו לקיים מגע מיני עם פין,כי אתם מעדיפים משגל וכו.אבל יש בניכם גם מי שחובב אנאלי,אוראלי ואף אוהב להיחדר בעצמו.

אוקיי, אני כאן פשוט להגיד כקול שאני (מן הסתם בתור מי שאני) רואה כשפוי
כמו שכתוב בפוסט, אכן יש אפשרות להימשך לנראות ללא קשר לאיבר המין
אבל, משיכה היא לא עניין נרכש, ולהגיד את זה לאנשים זה רע לא משנה מה.
משיכה לאיבר מין יכולה להיות נפרדת מהמראה החיצוני, אבל מה שחשוב זה שתיהן ביחד, שיהיה לאדם את איבר המין שאני נמשכת אליו (במקרה שלי, לרוב לא זין), וגם את הנראות שאני נמשכת אליה (שלא ממש משנה לי בתכלס מבחינה מגדרית אם יראו כמו גבר או אישה או כלום, פשוט שיהיו תכונות ספציפיות במראה שאני מוצאת מושכות.
להגיד שיש אפשרות למשיכה לאיבר מין כדבר נרכש זה מטעה, לא נכון ולא אפשרי. אנשים יכולים לגלות על עצמן-ם שהם מתחילין להימשך אולי למין או מגדר אחר או נוסף באמצע חייהם, כי מיניות היא דבר שיכול ובסדר שישתנה, אבל להניח שזה המצב מכיל הנחות רקובות מהיסוד.
נשים טרנסיות הן אכן נשים, גם לפי מומחים בבריאות הנפש. זה לא אומר שהן נקבות חברים, זה פשוט אומר שהן נשים, עניין של מגדר.
דרך מאוד טובה לדעת את המגדר שלך היא להגיד "אם מחר היית קם כמין האחר, האם עדיין היית מרגיש-ה גבר/אישה? למרות שעכשיו יש לך את איבר המין האחר בין הרגליים? למרות שיש לך הורמונים אחרים?" אם התשובה היא כן, אז כנראה שזה המגדר שלך.
ככה הרבה נשים טרנסיות מתארות את החוויה שלהן, פשוט מאז ומעולם. מעין לקום בבוקר כל יום ולהרגיש "כן, אני אישה".

יש אנשים שנמשכים לזין ולנשים, ויש אנשים שנמשכים לכוס ולנשים, ונשים טרנסיות או גברים טרנסים לא צריכים את העזרה של "להכריח" אף אחד להימשך אליהם.
לכתוב את הדברים שכתבת אכן משאיר מעין מסר של "זה לא בסדר שלא תשכב-י עם מי שאת-ה לא מעוניין לשכב איתו-ה", וזה מסר שהוא מעבר לשגוי.
BlueBear
BlueBear • 20 בדצמ׳ 2023
אליפסה כתב/ה:

זו לא הגדרה מעגלית.
להגיד "אישה היא כל מי שהיא אישה", זו הגדרה מעגלית.

להגיד "אישה היא מי שתופסת את עצמה או חווה את עצמה כאישה" זו לא הגדרה מעגלית. זה לטעון שנשיות היא בעיקר עניין שנשען על הגדרה עצמית וחוויה סובייקטיבית.

להגיד אישה היא מי שתופסת את עצמה כאישה זאת הגדרה מעגלית.
הגדרה לא מעגלית לא יכולה להשתמש במילה שאת מנסה להגדיר.
זה כמו שאני אגיד שאני שוורטקוקן כי אני מרגישה וחווה את עצמי כשוורטקוקן. את מבינה מזה אומר? יש לזה משמעות?
אי אפשר להבין מה ההגדרה אם משתמשים במילה שלא מבינים כדי להגדיר אותה.

נשיות ואישה הם לא אותו הדבר. גבר יכול להיות עם מאפיינים נשיים. זה לא הופך אותו לאישה.
אישה יכולה להיות עם מאפיינים גבריים וזה לא יהפוך אותה לגבר.

ואני לא חייב להיות ביולוג כדי להגדיר אישה. צריך רק היגיון בריא.
כמו שאני לא חייב להיות מתמטיקאי כדי לדעת לעשות חשבון.
תואר לא אומר שמישהו צודק.

עד שטרנסג'נדרים חיו בעצמם בשלום ובשקט לאף אחד הם לא הפריעו.
היום כשהם נכנסים לתחרויות ספורט כנשים. קרבות MMA ומפוצצים נשים במכות. כשהם נכנסים לנשים מלקלחות ובאים בדרישה שיסכימו ויגדירו אותם כמו שהם רוצים. אז התחילה הבעיה.
אבל מכל אלה הבעיה הכי גדולה שלי זה הדרך שבה הם מקטינים נשים. וזה חוזר לעניין ההגדרה. העובדה שגבר שם איפור, לא הופך אותו לאישה. העובדה שהוא אוהב שמלות לא הופך אותו לאישה וגם לא נעלי עקב ולא תנועות הידיים. להיות אישה זה הרבה יותר מזה.

ולמי שחושב שזה בסדר ועוזר לעודד גבר שחושב שהוא אישה לעשות ניתוח כדי להיות בגוף שהוא חושב שהוא צריך להיות.....למה זה בסדר אבל זה לא בסדר לכרות לגבר רגל בריאה אם הוא מרגיש שהוא אמור להיות בגוף של נכה? או שאולי אם הוא רק יגדיר את עצמו כנכה הוא אמור לקבל תו נכה והנחות של נכים וכו'?
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19132621/
https://www.youtube.com/results?search_query=body+integrity+identity+disorder
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 20 בדצמ׳ 2023
שוסי, התהיי לי לדמות אם?
BlueBear
BlueBear • 20 בדצמ׳ 2023
פרלין כתב/ה:
בלובר, בחיים לא ראיתי אותך בעד נשים, עד השרשור הזה.

אני אולי התנגדתי לרעיון שפורסם על ידי אישה ואולי אמרתי משהו נגד אותה אישה. מעולם לא אמרתי משהו נגד נשים כמגדר.
בחוויה שלי, ברגע שאני אומר משהו שמתנגד לאג'נדה הפממניסטית אני איטומטית מקוטלג כשובניסט אינסל וכו'.
הלן הדוב
הלן הדוב • 20 בדצמ׳ 2023
הייתי צריכה לצחוק. תודה. זה משעשע לחשוב שאם יש לי זין ואני אוהבת לשים את הזין שלי בפוט זה אומר שאני טרנסופובית.
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני 9 חודשים • 21 בדצמ׳ 2023
Sunna סאנה​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2023
BlueBear כתב/ה:
אליפסה כתב/ה:

זו לא הגדרה מעגלית.
להגיד "אישה היא כל מי שהיא אישה", זו הגדרה מעגלית.

להגיד "אישה היא מי שתופסת את עצמה או חווה את עצמה כאישה" זו לא הגדרה מעגלית. זה לטעון שנשיות היא בעיקר עניין שנשען על הגדרה עצמית וחוויה סובייקטיבית.

להגיד אישה היא מי שתופסת את עצמה כאישה זאת הגדרה מעגלית.
הגדרה לא מעגלית לא יכולה להשתמש במילה שאת מנסה להגדיר.
זה כמו שאני אגיד שאני שוורטקוקן כי אני מרגישה וחווה את עצמי כשוורטקוקן. את מבינה מזה אומר? יש לזה משמעות?
אי אפשר להבין מה ההגדרה אם משתמשים במילה שלא מבינים כדי להגדיר אותה.

נשיות ואישה הם לא אותו הדבר. גבר יכול להיות עם מאפיינים נשיים. זה לא הופך אותו לאישה.
אישה יכולה להיות עם מאפיינים גבריים וזה לא יהפוך אותה לגבר.

ואני לא חייב להיות ביולוג כדי להגדיר אישה. צריך רק היגיון בריא.
כמו שאני לא חייב להיות מתמטיקאי כדי לדעת לעשות חשבון.
תואר לא אומר שמישהו צודק.

עד שטרנסג'נדרים חיו בעצמם בשלום ובשקט לאף אחד הם לא הפריעו.
היום כשהם נכנסים לתחרויות ספורט כנשים. קרבות MMA ומפוצצים נשים במכות. כשהם נכנסים לנשים מלקלחות ובאים בדרישה שיסכימו ויגדירו אותם כמו שהם רוצים. אז התחילה הבעיה.
אבל מכל אלה הבעיה הכי גדולה שלי זה הדרך שבה הם מקטינים נשים. וזה חוזר לעניין ההגדרה. העובדה שגבר שם איפור, לא הופך אותו לאישה. העובדה שהוא אוהב שמלות לא הופך אותו לאישה וגם לא נעלי עקב ולא תנועות הידיים. להיות אישה זה הרבה יותר מזה.

ולמי שחושב שזה בסדר ועוזר לעודד גבר שחושב שהוא אישה לעשות ניתוח כדי להיות בגוף שהוא חושב שהוא צריך להיות.....למה זה בסדר אבל זה לא בסדר לכרות לגבר רגל בריאה אם הוא מרגיש שהוא אמור להיות בגוף של נכה? או שאולי אם הוא רק יגדיר את עצמו כנכה הוא אמור לקבל תו נכה והנחות של נכים וכו'?
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19132621/
https://www.youtube.com/results?search_query=body+integrity+identity+disorder

ולזה שוב אגיד
שהאגודה הפסיכיאטרית בישראל מכירה בטרנסיות לא כהפרעה נפשית, אלא כדבר אמיתי.
מגדר הומצא על ידי בני אדם, ורק בתרבות המערב הפך להיות רק גבר או אישה. אצל ילידי אמריקה היה גם מאז ומתמיד מושג בשם two spirits שהיה מגדר קדוש שלא היה גבר ולא אישה. בתרבויות מסוימות באפריקה גם תמיד היו נשים טרנסיות. בתרבות המערב היה ״או או״ ופשוט אנחנו אלו שעשינו קולוניזציה לשאר העולם.
מין זה דבר שהיה תמיד, ותמיד היה לא רק זכר ונקבה (אינטרסקס למשל, או גם לדוגמה אצל דגי ליצן הם נולדים זכרים ועם ההתבגרות הופכים לנקבות, יש דוגמאות של לביאות שהצמיחו רעמה ושאר הלהקה מתייחסת אליהם כתפקיד האריה בלהקה.

האגודה הפסיכיאטרית לא מכירה באנשים שמזדהים כנכים, וזה למשל לא היה משהו משחר ההיסטוריה, בניגוד לטרנסיות, היא גם לא מכירה בבריאות של אדם שמאמין שאין לו רגל.
היא כן יצאה בהצהרה שאנשים טרנסים הם לא חולי נפש, ואם אצה רוצה להקשיב לרפואה, אז תקשיב לרפואה בבקשה ולמה שהם אומרים.
אני גם אשאל, אם אתה היית אתה, אבל קם מחר בבוקר בגוף של נקבה, היית אישה?
זה פשוט מה שאנשים טרנסים חווים הרבה מהזמן.

בנוסף לכך, יש מחקר בשם מוח הפסיפס, שמראה שהן לנשים והם לגברים יש גם תפקודים במוח שנחשבים מתרחשים יותר אצל גברים, וגם תפקודים שמתרחשים יותר אצל נשים, וגם כאלו שמתרחשים אצל שניהם באותה שכיחות, אבל החשוב הוא שגילו במחקר הזה שאין אדם שיש לו רק תכונות כאלו או כאלו, או א אפילו רוב מוחלט של תכונות מסוימות של מגדר מסוים.
בסופו של דבר מגדר נובע מתפיסה עצמית, דבר שאתה נראה שלא מסכים עליו, אבל זה שונה ממספר מאפיינים מיניים אחרים.
במידה ותרצה, יש מספר מחקרים שאני יכולה לשלוח לך ולפרסם כאן שמדברים על מגדר לאורך ההיסטוריה, ומגדר ומין וההגדרות השונות שיש לכל אחד
כי גם מין ניתן להגיד ב4 דרכים שונות שהן כולן נכונות
ישנם איברי מין, ישנם סממני מין משניים, יש כרומוזומים, יש מערכות רבייה, יש הורמונים. לפעמים יש אנשים שמערכות הרבייה שלהם לא תואמות עם אברי המין, ומסתבר שיש להם ביצים טמונות בבטן, אבל גם איבר מין נקבי. מה אפשר לומר על המגדר של האנשים הללו? שהוא כלום? שהוא אחד מהם? כנראה שאפשר לומר שזה מה שהם מרגישים פשוט.

אני גם אוסיף שאף אחד לא נותן או נתן לטרנסיות לחיות בשקט, והאמרה הזאת ש״עכשיו בגלל שהן מכריחות את עצמן למרחב הציבורי אז מתחילים לכעוס״ זה לא נכון.
בנוסף לכך שזה המרחב הציבורי, ורצוי שהוא יהיה ציבורי, כלומר, שלא להיה קהילה שלמה של אנשים שלא יראו.
טרנסים הם הקבוצה שמראים כלפיה הכי הרבה פשעי שנאה מהקהילה הגאה. בזכות נשים טרנסיות יש ללהטבים זכויות באמריקה, עקב מחאות שנוצרו בעקבותיהן ושהן הנהיגו.

אתה אומר שזה לא בסדר לזרום עם האמרה של אדם שרוצה לעשות ניתוח לשינוי מין, אך למעשה כמות הועדות שיש לפני על מנת לוודא שפיות ורצון אמיתי מוודאות שהדבר נעשה מתוך ידיעה שלמה על ההשלכות ארוכות הטווח.
בעולם הפסיכיאטריה כותבים כי הדבר הנכון לעשות עבור טרנסים הוא לתמוך ברצון שלהם במידה ורואים כי הוא אכן קיים, ושזאת התרופה היחידה לדיכאון ולאובדנות שחווים עקב אי הקבלה החברתית.

הבעיה היא לא האדם, אלא התגובה של הסביבה שלו.
אוסיף גם כי נשים טרנסיות לוקחות אסטרוגן שלפעמים מוריד את רמת הטסטוסטרון שלהן נמוך יותר מהרמות טסטוסטרון של נשים נקבות.
יש גם נקבות שהן באופן טבעי עם רצות טסטוסטרון גבוהות באופן משמעותי יותר מאחרות, האם גם אותן צריך להגביל באולימפיאדות? כנראה שהתשובה היא לא. דבר נכון יותר לעשות זה פשוט להקצות לרמות משקל וטסטוסטרון, כך שהתחרויות יהיו מבוססות באופן הזה
BlueBear
BlueBear • 21 בדצמ׳ 2023
Sunna סאנה כתב/ה:
ולזה שוב אגיד
שהאגודה הפסיכיאטרית בישראל מכירה בטרנסיות לא כהפרעה נפשית, אלא כדבר אמיתי.
מגדר הומצא על ידי בני אדם, ורק בתרבות המערב הפך להיות רק גבר או אישה. אצל ילידי אמריקה היה גם מאז ומתמיד מושג בשם two spirits שהיה מגדר קדוש שלא היה גבר ולא אישה. בתרבויות מסוימות באפריקה גם תמיד היו נשים טרנסיות. בתרבות המערב היה ״או או״ ופשוט אנחנו אלו שעשינו קולוניזציה לשאר העולם.
מין זה דבר שהיה תמיד, ותמיד היה לא רק זכר ונקבה (אינטרסקס למשל, או גם לדוגמה אצל דגי ליצן הם נולדים זכרים ועם ההתבגרות הופכים לנקבות, יש דוגמאות של לביאות שהצמיחו רעמה ושאר הלהקה מתייחסת אליהם כתפקיד האריה בלהקה.

האגודה הפסיכיאטרית לא מכירה באנשים שמזדהים כנכים, וזה למשל לא היה משהו משחר ההיסטוריה, בניגוד לטרנסיות, היא גם לא מכירה בבריאות של אדם שמאמין שאין לו רגל.
היא כן יצאה בהצהרה שאנשים טרנסים הם לא חולי נפש, ואם אצה רוצה להקשיב לרפואה, אז תקשיב לרפואה בבקשה ולמה שהם אומרים.
אני גם אשאל, אם אתה היית אתה, אבל קם מחר בבוקר בגוף של נקבה, היית אישה?
זה פשוט מה שאנשים טרנסים חווים הרבה מהזמן.

ולפני עשור הם הכירו בטרנסים כהפרעה נפשית. את חושבת שהם טעו אז, אני חושב שהם טועים עכשיו.
גם בין הרופאים יש מחלוקות ולא רק בנושא הזה ואם את בוחרת להאמין לכל מה שאומרים לך רק בגלל שיש לו תואר, זה כבר עניין שלך.
ואם את חושבת שההחלטות האלה נטולות פוליטיקה, את טועה ואת אחראית לעצמך לחקור ולשאול לפני שאת מחליטה משהו.
אני לא אומר שלא עשית את זה, אני אומר שמותר לי לחלוק על אגודה פסיכיאטרית גם בלי להיות פסיכיאטר בדיוק כמו שמותר לי לחלוק על מתמטיקאי שהחליט פתאום ש 1+1=3.

את מציגה את שתי הרוחות כאילו זה משהו שאנשי השבט באו ובחרו. כאילו מישהו קם בבוקר והחליט שהוא אחרת. וזאת כדי להתאים לאידיאולוגיה של היום.
את קוראת לזה מגדר. הם לא קראו לזה מגדר. זאת הייתה דרך שלהם להגדיר גבר שקטן מדיי בשביל ללכת לצוד או אישה חזקה פיזית. ומה שבטוח, זה לא גבר שהפך לאישה ולא אישה שהפכה לגבר.
לא חקרתי שבטים אפריקאים בשביל להגיד אם היה או לא, אני מניח שזה אותו דבר. גברים עם סממנים נשיים ונשים עם סממנים גבריים תמיד היו ותמיד יהיו. זאת הייתה דרך להגדיר אותם. זה לא אומר שהגבר קם בבוקר ואמר שהוא אשה ואז כל הגברים בשבט נמשכו אליו מינית וניסו להכניס אותו להריון או שהוא ניסה להניק תינוק (וכן ראיתי טרנסג'נדרים שניסו את זה ובכו שזה לא הוגן שהם לא מצליחים ואם זה לא הפרעה נפשית אז לא יודע מה כן).
לשאלתך אני לא יודע לענות. כי אני לא יכול להתעורר בגוף של אישה. וגם אם אשנה את איברי המין שלי, מבנה השלד וכל הבפנים שלי לא השתנה. אני לא גדלתי על הפחדים שאשה גדלה איתם. אני לא יודע להתמודד עם מבטים מוזרים של גברים זרים באוטובוס. אצלנו מבטים כאלה זה סימן לאלימות.
אני לא אדע איך זה לחוות מחזור ושינויי הורמונים והצורך הביולוגי של הגוף להכנס להריון ולהתרבות (גם אצל אלה שקיבלו החלטה מודעת לא להביא ילדים).
אני אפילו לא יודע מה אני לא יודע, כי לא הייתי אישה ואני לא יודע איך לכמת אישה לחוויות.
ואני חושב שזה עונה גם על מה שרשמת לגבי המחקר.

בסופו של את ה"מגדר" בתרבות שלנו, המציא ג'ון מאני שהגיע אליו פעוט מסכן שבתאונה נשרף איבר מינו. ג'ון מאני רצה להוכיח בדיוק את מה שאת טוענת ודאג שהפעוט יעשה ניתוח לשינוי מין ושכנע את ההורים לגדל אותו כילדה.
הוא שכנע אותם שאם יגדלו אותו כילדה, הוא יאהב דברים של בנות וכו' כי זאת סך הכל התניה חברתית. והעובדה היא שזה נכשל, הילד נטה להיות מאוד גברי ולאהוב דברים של בנים עד שבסוף גילו לו את האמת כדי למנוע ממנו להתאבד. ואז הוא שינה מין חזרה בניסיון להחזיר לעצמו את החיים אבל בסופו של דבר הוא התאבד ומעט אחריו גם אחיו.
בכל הזמן הזה, מאני פרסם את הניסוי שלו כניסוי מוצלח ועל הפדופיל המטורלל עם הניסוי הכושל הזה מתבססת כל האג'נדה שמגדר ומין הם שונים.

Sunna סאנה כתב/ה:
יש גם נקבות שהן באופן טבעי עם רצות טסטוסטרון גבוהות באופן משמעותי יותר מאחרות, האם גם אותן צריך להגביל באולימפיאדות? כנראה שהתשובה היא לא.

בטח שכן. דחיסות העצם והשריר, מבנה השלד, הגובה, כל אלה לא משתנים. זה לא מקרי שכל האתלטים הכושלים הופכים לאתלטיות שוברות שיאים.
זה לא מקרי שבקרב MMA האישה עם טכניקה מטורפת לא מצליחה להזיז לטרנסית שמתקרבת אליה כמו איזה בבון ללא מפריע ומפוצצת אותה בשני אגרופים.
לטסטסטורון אין משמעות כאן.

ברשותך אני לא אתייחס לשאר הפוסט שלך. זה גם ככה כבר ארוך מדיי ואם ייארך עוד אף אחד לא יקרא. אבל יש לי כמה שאלות אלייך.
אם מין ומגדר הם דברים שונים, תגדירי בבקשה את ההבדל ביניהם.
ואם ההגדרה של אחד מהם זה הרגשה, איזה משמעות יש לזהות לפי הרגשה? שפה באה כדי שנוכל לתקשר אחד עם השני, איך אני יכול להבין מזה אומר בשבילך? זה לא בהכרח אותה הרגשה בשבילי? מה המשמעות פה? איך אנחנו יכולים לתקשר ככה?
אם אישה זאת הרגשה פנימית, מדוע הם הולכים לעשות שינוי מין ולקבל את הגוף שהיו אמורים להיוולד בו? זה כבר פיזי, לא הרגשה ונוגד את הרעיון שאישה זאת הרגשה.
אם אישה זאת הרגשה פנימית, איך זה שכל הטרנסג'נדרים מנסים להראות כפי שמקובל שנשים יראו? פתאום ציפורניים ארוכות ולק, שיער ארוך, איפור. זה המשמעות של להיות אישה?

וחשוב לי להדגיש. אין בי שנאה לטרנסג'נדרים. אני מאמין שצדקנו בעבר כשהגדרנו את זה כהפרעה נפשית.
אני חושב שהנתונים האמריקאיים שמראים שאחוז ההתאבדות אחרי ניתוח הוא גבוה יותר מוכיח את זה.
זה לא מגיע ממקום רע. זה מגיע ממקום שאני חושב אחרת לגבי הטיפול.
itchyqouteg​(שולט)
itchyqouteg​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2023
חחחחח כמה דיבורים אלוהים ישמור
כיף לי להחדיר את הזין שלי למקום חם ולח ובכל זאת אני לא דוחף אותו לתנור לעוגות ולעוד שלל מקומות שאני לא מעוניין בהם
למה אני צריך להסביר איפה אני רוצה לדחוף את הזין שלי
לא רוצה לגעת בזין
לא רוצה לגעת איפה שפעם היה זין
מוכן להתפשר על מקום שזין היה בו (או בתוכו) זמנית בהנחה שהוא נקי
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2023
בכנות, לא עומדת להגיב לכל מה שכתבת, אתה החלטת להתעלם מחלקים חשובים ממה שאני כתבתי ולהמציא עובדות מבוססות על התפיסה שלך ללא מחקרים מגבים. אוסיף כי עקב הטענה שלך כי יש סיכוי גבוה יותר לאובדנות לאחר ניתוח לשינוי מין, שזו טענה הפוכה ממה שאני הכרתי, רציתי לוודא את עצמי ולבדוק האם הטיעון שלך אכן מבוסס במחקרים. בניגוד למה שכתבת, המחקרים אשר כללו הכי הרבה אוכלוסייה, החדשניים ביותר שעוקבים אחר הכי הרבה שנים, במקומות שונים בעולם, כותבים ההפך ממה שטענת. הסיכוי לאובדנות ואף לצורך בטיפול פסיכולוגי יורד משמעותית לאחר התאמות מגדריות, כשהסיכוי הנמוך ביותר הוא כאשר משווים אנשים טרנסים שעשו ניתוח תחתון ועליון לעומת אנשים שלא עברו התאמה מגדרית.
בעיקר כתבתי את התגובה הזאת כדי שאנשים לא יחשבו שהסטטיסטיקות שכתבת נכונות.

מצחיק שגם אני עמדתי לדבר על ג'ון מאני, אך אני מתייחסת לסיפור באופן אחר. גם לאחר קבלת הורמונים שלא אפשרו לו לפתח סממנים מיניים של זכר, איבר מין לא זכרי ויחס שונה מצד הסביבה כל חייו, הבחור הרגיש בחור. זה מה שעבורי דווקא מראה את הדגש המשמעותי של מגדר. על אף שהוא גודל כילדה, והסממנים המיניים שלו היו של נקבות (לא מרצונו), הוא הרגיש גבר ללא קשר לגופו ולמתרחש בגופו.

אוסיף גם שאתה כתבת ש"אתה לא יודע איך תרגיש עם המבטים באוטובוס כי אצל גברים זה סימן של אלימות". תן לי לגלות לך משהו- גם נשים מרגישות שזה סימן של אלימות, התשובה היא שזה פשוט לא נעים כשמביטים בך בקריפיות, וזה מפחיד.
ואגב אגב- גם זכרים יכולים להניק, יש אפשרות בהחלט לפתח את החזה באופן הזה, ויש עדויות ומחקרים על כך.