צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונות ארוטיות

שלגי
לפני 3 חודשים • 5 בינו׳ 2024
שלגי • 5 בינו׳ 2024
תגובות דוחות (בהודעות, בבלוג, בפורומים) - זו דרך מצויינת לסנן אנשים דוחים.
עדיף כאלה על פני מי שיודע ״לשחק אותה״ מתורבת להשגת היעד.
sea van
sea van • 5 בינו׳ 2024
שלגי כתב/ה:
תגובות דוחות (בהודעות, בבלוג, בפורומים) - זו דרך מצויינת לסנן אנשים דוחים.
עדיף כאלה על פני מי שיודע ״לשחק אותה״ מתורבת להשגת היעד.

הכי נכון ומדוייק!
Reverie
Reverie • 5 בינו׳ 2024
נתחיל מזה שנצא מאותה נקודת הנחה משותפת.
כולנו פה בשביל סקס ומיניות ולחגוג את זה שאנחנו... יכולים!
האמירה של "למה אתן מתפלאות ש.. כי..." זה האשמת הקורבן.
אני אהיה בוטה, זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "למה ציפית כשלבשת שימלה קצרה בקיץ?"
הרי ברור שהיא לבשה שמלה כדי להיאנס ולא כי חם בפאקינג קיץ של מדינת ישראל.
אם אני הולכת לחוף בבגד ים (וזה לא משנה איזה בגד ים, חלק גדול מגופינו חשוף) ומקבלת יחס מזלזל ומגעיל מגברים סוטים, האם זו אשמתי?
אם התלבשתי יפה כי הלכתי לבר עם חברות ואני אוהבת להתלבש בצורה מסויימת כי לי זה יפה ואני אוהבת את זה, האם זה אומר שגברים יכולים לדבר איתי לא יפה ומזלזל ולהטריד?
השאלה בעצם, האם בגלל שהפגנו איזו התנהגות שבתפיסה של אנשים אחרים נחשבת כמזמינה, האם זה אומר שאני אכן מזמינה את היחס?
מזמן הפסקנו לכבד את האחר. זה שאני יכולה להחשיב משהו כלא יפה, כזנות, כ... 10000001 דברים אחרים, לעולם לא יתן לי את הזכות להטיף למישהו שאני לא מכירה על מראה, התנהגות... כי האם איך שאני חושבת בצורה מסויימת, אומר שמי שמולי חושב בצורה זהה?

ואחרי החפירה הזאת, אענה גם על השאלה.
בתור מישהי ששנים לא הייתה מחוברת לעצמי, לגוף שלי והמיניות שלי ואחרי הרבה שינאה עצמית, התחלתי ללמוד לאהוב את עצמי.
חלק מהתהליך שלי, הוא לצלם את עצמי ולמצוא את הדברים שאני כן אוהבת.
וכשאני מוצאת אותם, אני רוצה לחגוג זאת עם העולם.
אז העלתי שתי תמונות שלי. עבורי מי שכן מוצא לנכון לפנות אלי ולתת לי איזה מחמאה או אפילו לתאר מה זה עושה לו, ואללה מעלה לי את האגו שנמצא איפשהו בקרקעית האוקיינוס.
אבל יש הבדל בין לקבל הודעה של:
"ואי תקשיבי יש לך ציצי מהמם... איזה גוף בדיוק ככה אני אוהב... איך בא לי לתפוס, לגעת..."
או:
"זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע, משתין, שורט, מסמן... את רוצה את זה, את דורשת את זה"
או:
"ואו, התמונות שלך כל כך יפות, יש לך גוף מהמם, את מושכת בטירוף בעיניי, קראתי גם את הפרופיל והבלוג שלך..."
ויש עוד מלא דוגמאות, התיבה שלי מלאה לא מחקתי שום הודעות רק כדי לדעת את מי חסמתי ולמה.

בקיצור, אל תתנו לעצמכם את הזכות לשפוט אחרים על פי המוסר שלכם, אתם לא יודעים איפה זה יושב למישהו בפן הרגשי.
אני אלחם בכל מי שיראה אותי כמו פיסת רכוש כאילו זה שראה תמונה שלי זה נתן לו או לה את הזכות לדבר אלי בצורה לא מכבדת.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 5 בינו׳ 2024
רוצים תמונות. רוצים תמונות.
אל תפגעו לנו באיכות החיים.

כל המטרידנים הללו באמת בסוף פוגעים בנו.
הטובים שמפרגנים לתמונות ולא רואים בזה הזמנה לסקס והטרדות.

אבל האם לא שמעתן על האופציה לחסימה?
תחסמו.

אה והמלצה נוספת שלי. בלי פרטים מזהים בתמונות. קר שם בחוץ.
icon_smile.gif
ֶ
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 5 בינו׳ 2024
Reverie כתב/ה:
נתחיל מזה שנצא מאותה נקודת הנחה משותפת.
כולנו פה בשביל סקס ומיניות ולחגוג את זה שאנחנו... יכולים!
האמירה של "למה אתן מתפלאות ש.. כי..." זה האשמת הקורבן.
אני אהיה בוטה, זה כמו להגיד לבחורה שנאנסה "למה ציפית כשלבשת שימלה קצרה בקיץ?"
הרי ברור שהיא לבשה שמלה כדי להיאנס ולא כי חם בפאקינג קיץ של מדינת ישראל.
אם אני הולכת לחוף בבגד ים (וזה לא משנה איזה בגד ים, חלק גדול מגופינו חשוף) ומקבלת יחס מזלזל ומגעיל מגברים סוטים, האם זו אשמתי?
אם התלבשתי יפה כי הלכתי לבר עם חברות ואני אוהבת להתלבש בצורה מסויימת כי לי זה יפה ואני אוהבת את זה, האם זה אומר שגברים יכולים לדבר איתי לא יפה ומזלזל ולהטריד?
השאלה בעצם, האם בגלל שהפגנו איזו התנהגות שבתפיסה של אנשים אחרים נחשבת כמזמינה, האם זה אומר שאני אכן מזמינה את היחס?
מזמן הפסקנו לכבד את האחר. זה שאני יכולה להחשיב משהו כלא יפה, כזנות, כ... 10000001 דברים אחרים, לעולם לא יתן לי את הזכות להטיף למישהו שאני לא מכירה על מראה, התנהגות... כי האם איך שאני חושבת בצורה מסויימת, אומר שמי שמולי חושב בצורה זהה?

ואחרי החפירה הזאת, אענה גם על השאלה.
בתור מישהי ששנים לא הייתה מחוברת לעצמי, לגוף שלי והמיניות שלי ואחרי הרבה שינאה עצמית, התחלתי ללמוד לאהוב את עצמי.
חלק מהתהליך שלי, הוא לצלם את עצמי ולמצוא את הדברים שאני כן אוהבת.
וכשאני מוצאת אותם, אני רוצה לחגוג זאת עם העולם.
אז העלתי שתי תמונות שלי. עבורי מי שכן מוצא לנכון לפנות אלי ולתת לי איזה מחמאה או אפילו לתאר מה זה עושה לו, ואללה מעלה לי את האגו שנמצא איפשהו בקרקעית האוקיינוס.
אבל יש הבדל בין לקבל הודעה של:
"ואי תקשיבי יש לך ציצי מהמם... איזה גוף בדיוק ככה אני אוהב... איך בא לי לתפוס, לגעת..."
או:
"זונה! מישהו צריך לחנך אותך, הייתי ממלא לך את הציצי בזרע, משתין, שורט, מסמן... את רוצה את זה, את דורשת את זה"
או:
"ואו, התמונות שלך כל כך יפות, יש לך גוף מהמם, את מושכת בטירוף בעיניי, קראתי גם את הפרופיל והבלוג שלך..."
ויש עוד מלא דוגמאות, התיבה שלי מלאה לא מחקתי שום הודעות רק כדי לדעת את מי חסמתי ולמה.

בקיצור, אל תתנו לעצמכם את הזכות לשפוט אחרים על פי המוסר שלכם, אתם לא יודעים איפה זה יושב למישהו בפן הרגשי.
אני אלחם בכל מי שיראה אותי כמו פיסת רכוש כאילו זה שראה תמונה שלי זה נתן לו או לה את הזכות לדבר אלי בצורה לא מכבדת.

ין... גברים שחושבים שאנחנו מתלבשחת חשוף בשבילם ולא בשביל עצמנו או בשביל חברות /נשים אחרות פשוט לא קולטים את הקטע.
כמו נשלטים שבטוחים שסשן משותף עם שולטת נוספת לא קשור אליהם
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 5 בינו׳ 2024
כל הדיון מזכיר לי את השאלה הידוע של מי אחראי על תוצאות לא נעימות והטרדות מיניות, הייתי מסכמת את זה ככה:

כולם יודעים שקיימים אנשים לא נעימים/מטרידים/עוברי חוק בעולם.

אם פרצו לי לבית ןגנבו לי כסף מי שביתע את הפשע זה נטו הגנב.

אם העלתי בפייסבוק שאני יוצאת ךמסעדה בין השעות 4 ל6 בערב ואני משאירה בית לא נעול בכתוב איקס, מי אשם שפרצו לי וגנבו לי? הגנב ללא ספק, הוא עבר על החוק.

אם הבית שלי עם מצלמות הבטחה ואני מקפידה לא לפרסם מתי אני מחוץ לבית ונעלתי את הדלת ופרצו לי לבית מי אשם? הגנב

מה ההבדל? במקרה אחד עשיתי פעולות שבמודע מקלות על פושעים במקרה אחר עשיץי פעולות שבמודע מקשות על הפשע להתבצע.

וככה זה בהכל, נכון יש הטרדות ופגיעה מינית גם אם נעשה כל מה שאפשר כדי להתמגן, אבל פה במפורש מדובר בעשייה של משהו שמעלה את הסיכויים שנקבל תגובות כאלו. אז מי שמעלה צריכ הלהיות מודעת לסבירות שזה יקרה, ומי שמגיב ככה עדיין אדם שחוצה גבול.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בינו׳ 2024
זה מעין קונצנזוס לחשוב שתמונות מיניות מובילות להטרדה מינית, כי הן "מעוררות יצרים". אבל בשביל להטריד מינית צריך להרגיש תחושת זכאות לכפות את היצרים שלך על אחרים, אפילו בלי קשר לתוכן שעולה.

אותם אלו שמציקים לבחורות בגלל "התמונה שפרסמה אז למה היא מצפה" הטרידו גם אותי בתקופה שהיה לי פרופיל ריק לגמרי, והבלוג לא היה קיים, ולא היה שום דבר "שביקש את זה".
ועדיין כל האינבוקס היה מלא בהטרדות מיניות, ואני ממש לא היחידה שעשו לה את זה.
תפתחו פרופיל פקטיבי של אישה ותראו בעצמכם שמספיק שמטרידים רק יראו ניק של אישה, לא מיני בכלל, ופשוט ישליכו עליו את כל הדחפים שלהם, כי יש בתוכם תחושת זכאות שמצדיקה אותם בעיניי עצמם. ופוטרת אותם מאחריות לרסן את עצמם, התירוץ רק משתנה.
"למה צפית? פתחת פרופיל בכלוב!" אפילו כשלא באמת נעשה משהו, גם אז מצאו דרך לתרץ שזה באשמת האישה.

תמונה, או שורה כזו או אחרת בפרופיל או בבלוג זאת לא הזמנה לפגוע בך מינית.
ומי שפוגע מינית עושה את זה גם כלפי דוסיות לבושות כמו במאה השערים, שאגב סטטיסטית נפגעות מינית בשיעור שווה לנשים "חשופות". כי הבעיה היא תחושת הזכאות של הפוגע לפעול לפי דחפיו, לספר לעצמו "שהיא רוצה את זה" ולרגע לא לטרוח להטיל בזה ספק, ולא באמת הבגדים של האישה.

אפילו אם מישהי כותבת נאום שלם על פנטזיית אונס שיש לה, זה לא אומר שהיא מזמינה את כולם לאנוס אותה אלא שיש לה איזו פנטזיה שהיא תרצה לגלם עם הגבר הנכון שתסמוך עליו מספיק, שיטרח להכיר אותה ולו רק סביב מה שעושה לה את בפטיש ולא רק עבורו.
כנ"ל לגבי תמונות של הגוף: היא שיתפה במיניות שלה, אבל לא הזמינה אחרים לממש אותה איתה ובטח שלא בבוטות, בלי הזמנה ובירור גבולות משותף שנעשה קודם כל בפניה אנושית ולא בהתנפלות.

יכולה לספר על עצמי שכשאני ראיתי יוצרי פורנו בז'אנרים שלי שצילמו את עצמם פי 1000 יותר הארדקור מתמונת הכלוב הכי נועזת, אם נתקלתי בפרופיל שלהם ב fetlife או כל פלטפורמה מינית אחרת, והרגשתי שבכלל נכון מצידם שיפנו אליהם, תמיד פניתי אליהם כמו בני אדם, שיבחתי באופן ענייני העבודה שנהנתי ממנה מבלי לתאר "מה הייתי עושה להם". זה שפרסמו את המיניות שלהם בפני, וכאן אפילו בכוונה ברורה שאתגרה מזה עם עצמי, לא אומר שהזמינו אותי למיטה שלהם מילולית או פיזית. ולרוב? שם זה נגמר, במחמאה. הם לא רצו אינטרקציה מעבר, וזה כל כך מובן.

זה פשוט כמה אתה בוחר לא לראות בצד השני אוביקט, גם אם אתה מגורה בעקבות משהו "שהוא עשה". היצרים שלך לא במרכז, וחלה עליך האחריות לברר אם הצד השני באמת בעניין *וספציפית איתך* במקום להתנפל עליו ולמצוא לעצמך תירוצים מקלים, אפילו אם רוב האנשים האחרים יצדיקו אותך ותוכל להשקיט את המצפון דרכם.
כחש​(נשלטת)
כחש​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2024
שאבין, השאלה כאן היא למה נשים לא מוכנות לקבל תגובות לא מכבדות?
זו השאלה?
על זה הדיון?
וואט דה פאק? מזה משנה אם זה על תמונות? ותגובות לא מכבדות על מלל נשפטות אחרת?

כותבת את זה בצורה חד משמעית:
זה בכלל לא משנה מה תוכן הפוסט: תמונה אירוטית, תוכן פרובוקטיבי או כזה שנוגע במקומות רגישים או וואטאבר, תמיד אבל תמיד אבל תמיד יש ציפייה ברורה *מכל מי שמגיב* להתנסח בצורה מכבדת. נקודה.
אם אתה לא מסוגל, אם התוכן שלי עורר אותך עד לרמה שאתה לא מסוגל לשלוט במילים שיוצאות לך מהפה ולהבדיל בין תגובה ראויה לאחת שלא כזו אתה תקבל הערה על כך.
ומניסיוני יכולה לשתף שבקושי נתקלתי בתגובות שכאלה וגם כאשר כן, הערתי בנימוס ובמאה אחוז מהמקרים זה התקבל בהבנה ובליווי של התנצלות.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2024
נו זה כמו לשאול למה היא התפלאה שאנסו אותה אחרי שהתלבשה חשוף. לי באופן אישי תגובות מיניות לא מפריעות, כל עוד הן בבלוג ולא בהודעה פרטית
ואגב, עורכת כי כתבו פה ״העלית תמונות של פורנו צפי לתגובות פורנו״ - אני לא זוכרת מתי לאחרונה קיבלתי תגובות מיניות-לא נעימות על תמונות, כך שזה בולשיט. אפשר להגיב באופן מכובד גם על נודז ועובדה שזה קורה, אם כי מה שלא נתפש כמטריד עבור אחת יכול להיתפש כמטריד עבור אחרת

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 05, 2024 9:06 pm, סך-הכל נערך 4 פעמים
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 5 בינו׳ 2024
ערכתי ניסוי מאד לא מדעי עכשיו.
נכנסתי לבלוג של Boy toy כנציג לממתק הגברי הלאומי של הכלוב שמעלה לא מעט תמונות חושפניות וחיפשתי תגובות לא הולמות בכל פוסט עם תמונות כאלה.
אחרי כמה וכמה פוסטים נשברתי.
ואז נכנסתי לבלוג של כחש כנציגה הנשית. על הפוסט הראשון נתקלתי בתגובה דוחה.
אין לי ספק שניסוי אמיתי יוכיח את זה גם סטטיסטית.