שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניעת נשים!

ירושלמיתבדם{של הלן}
לפני 3 חודשים • 27 בינו׳ 2024
ירושלמיתבדם{של הלן} • 27 בינו׳ 2024
עד שהתחלתי את הדינמיקה הנוכחית שיקחתי בצד השולט. מנעתי גמירות חופשי והאמת שזה עזר לנשלטים שהיו לי להגיע למקום הרך והמתמסר כלפי. בהתחלה של הדינמיקה מול הלן גמרתי כמה שהתחשק לי בין המפגשים וגם לא אמרתי שגמרתי ולא ביקשתי רשות. ידעתי שזאת תהיה סוג של שאלת קיטבג ולא רציתי להיות חשופה לאפשרות שאני לא אוכל לגמור. היה שלב שהגמירות הרגישו חמוצות כי הלן לא הייתה מעורבת בהן. היום אני די במניעה מוחלטת, אני יכולה לבקש לגמור ואו שאני אקבל רשות או שלא אבל אני בדרך כלל לא מבקשת כי אני רוצה לחוות את האורגזמות שלי עם השולט.ת שלי. לשאלתך המקורית - אני לא כותבת על זה כי אני לא יודעת מה יש לי לכתוב על זה. אני פשוט נתתי את הגמירות שלי וקיבלתי כל כך הרבה בתמורה.
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}
לפני חודשיים • 28 בינו׳ 2024

Re: מניעת נשים!

nothingspace כתב/ה:
אז יש את האתגר הזה בו מישהו מנסה לא לאונן ימים שלמים ולא לגמור, ובכללי התופעה הזו רווחת במנוספירה בשמות כמו Nofap, חשוווןללאפקאן, וכל החרטות.
וזה לא רווח רק שם, אלא מתבטא גם בפמדום במניעה, בחגורות צניעות, באדג׳ינג ובטיזינג.

אבל לא ראיתי פעם אחת שמישהי (עם נטיה להישלט) כתבה פה על מניעה או על חגורת צניעות שהשולט שם לה, ועל איך שהיא משתגעת מלא לאונן או מחוסר היכולת לגמור ומוצפת בחרמנות.

השאלה שלי היא: מדוע לדעתכם זה פחות רווח?
זה נשמע מגניב לא פחות.

אני חושבת שאני ואתה לא קוראים את אותם הבלוגים, משום שקראתי על מניעה של נשים המון פעמים וחוויתי אותה בעצמי. ותן לי לספר לך שאינלי מושג איך הצלחתי לנהוג ירושלים מרכז הארץ בלי לעשות תאונה, ביום ההוא שבו רק מלשמוע את הקול של הבנאדם הגוף שלי נכנס לגלים של אלוהים ואישתו, כל הגוף היה על רטט, עוררות כזו עוצמיתית שלקחה אותי לטייל בין שבעת היקומים המקבלים וכאבים באזורים ארוגניים וגם בצלעות, וזה בא בהתקפים כאלה שלא יכלתי כבר לנשום.

שמחתי לעדכן!
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 28 בינו׳ 2024
עד שיש פה סוף סוף שרשור בנושא שחביב עלי כל כך, צריך להסיט אותו לכיוון הנכון
קודם כל, ברור שכן! מניעה עובדת חזק וטוב כל כך עם נשים... בטח כשהיא משולבת עם אדג'ינג קבוע, יומיומי
בבקשה בבקשה אל תלכו לעקרונות שיוצאים מסרטי פורנו או לאקססוריז כמו חגורת צניעות לנשים (שהיא אם כבר מקור מצויין לדלקות ומחלות), ממש אין בהם צורך, בטח לא לטווח ארוך
חשוב גם להגיד שבניגוד לרוב הגברים שמצליחים (בקלות יתרה) לגמור, ללא מעט נשים זה מסובך במקרה הטוב. ולכן במקרים האלה מניעה מראש פחות מתאימה.
מצד שני, דווקא אצל מי שמצליחה לגמור, שנהנית מאורגזמות ברמה היומית או השבועית, גם לבד עם עצמה, ברור שכן.
לקחת ממנה את השליטה על צורך עמוק כל כך, בסיסי כל כך. ולא רק למנוע אותה, אלא לגרום לה להיות במצב של גירוי תמידי, להגיע עד כמעט ולעצור, יום אחר יום, כמה פעמים ביום.
זה מוביל תוך ימים לשינויים פיזיים מדהימים, לא רק מנטאליים.
רגישות מוגברת למגע היא רק ההתחלה, יש עוד כל כך הרבה, בטח לנשלטות טובות שלא רק מצליחות להתמיד אלא לוקחות את עצמן לקצה ומשחקות עם אדג'ינג כמה פעמים ביום, לאורך היום.
במצב כזה, עם מניעה ואדג'ינג תמידיים בין סשן לסשן, אפשר להפוך כל מפגש לעוצמתי הרבה יותר
להביא אותה לאורגזמות חזקות, מטלטלות. כאלה שיפרקו את כל המתח שיצטבר בתקופת המניעה
ולפעמים, רק לפעמים, להצליח כתוצאה גם לגרום לה לגמור מחדירה
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 28 בינו׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
נתקלתי בזה כבר כמה פעמים אצל נשים.
אבל הסיבה העיקרית למה זה פחות נפוץ, לדעתי, היא שבעוד שגמירה גברית זה משהו יחסית מאד פשוט וקל, הרבה נשים מלכתחילה נאבקות עם זה שהן לא גומרות מספיק (או אפילו בכלל), ולפיכך מניעה של זה היא פחות מעניינת.

כזה.
לי לוקח מלאאאאאאאאאא זמן לגמור כשאני לבד
עם פרטנר זה כמעט אף פעם לא קורה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
וואלה אדג'ינג ממש מעלה את הסיכוי שאגמור מחדירה. אולי זה אפילו הכרחי.
עצם המניעה לא ממש עושה לי משהו אבל אדג'ינג עושה הרבה. לא חושבת שתקופה ארוכה תעשה לי משהו טוב אבל באמת לא בדקתי איך זה נחווה כשהפרטנר לא רק אומר אסור אלא כל הזמן דואג אקטיבית שאהיה קרובה. עכשיו עשית חשק לנסות. מעניין אם בעלי יזרום. תוהה איך להציע לו.
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}

בקצרה: מה שיולי אמרה

יולי Yuli כתב/ה:
וואלה אדג'ינג ממש מעלה את הסיכוי שאגמור מחדירה. אולי זה אפילו הכרחי.
עצם המניעה לא ממש עושה לי משהו אבל אדג'ינג עושה הרבה. לא חושבת שתקופה ארוכה תעשה לי משהו טוב אבל באמת לא בדקתי איך זה נחווה כשהפרטנר לא רק אומר אסור אלא כל הזמן דואג אקטיבית שאהיה קרובה. עכשיו עשית חשק לנסות. מעניין אם בעלי יזרום. תוהה איך להציע לו.

עוד בקצרה, מניעה, לכולם נראה לי, גורמת לזה שמספיק שיעשו עלייך "פו" ותגמרי👀🫢

ועוד דבר, שמתחבר למאלף פיות ולירושלמית, חגורת צניעות זה אחלה (תומכת) אביזר, לדעתי פשוט האביזר הכי אפקטיבי זו התקבעות התודעה שהגמירות שייכות לפרטנר, זה רצון אמיתי שיקרו איתו ובישבילו

מוסיפה דיון על זה שיש כאן מדרון חלקלק וזה חשוב שיקרה בקשר מבוסס, משום שיש פוטנציאל לפגיעה מנטלית💜
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 בינו׳ 2024
מאלף פיות כתב/ה:
עד שיש פה סוף סוף שרשור בנושא שחביב עלי כל כך, צריך להסיט אותו לכיוון הנכון
קודם כל, ברור שכן! מניעה עובדת חזק וטוב כל כך עם נשים... בטח כשהיא משולבת עם אדג'ינג קבוע, יומיומי
בבקשה בבקשה אל תלכו לעקרונות שיוצאים מסרטי פורנו או לאקססוריז כמו חגורת צניעות לנשים (שהיא אם כבר מקור מצויין לדלקות ומחלות), ממש אין בהם צורך, בטח לא לטווח ארוך
חשוב גם להגיד שבניגוד לרוב הגברים שמצליחים (בקלות יתרה) לגמור, ללא מעט נשים זה מסובך במקרה הטוב. ולכן במקרים האלה מניעה מראש פחות מתאימה.
מצד שני, דווקא אצל מי שמצליחה לגמור, שנהנית מאורגזמות ברמה היומית או השבועית, גם לבד עם עצמה, ברור שכן.
לקחת ממנה את השליטה על צורך עמוק כל כך, בסיסי כל כך. ולא רק למנוע אותה, אלא לגרום לה להיות במצב של גירוי תמידי, להגיע עד כמעט ולעצור, יום אחר יום, כמה פעמים ביום.
זה מוביל תוך ימים לשינויים פיזיים מדהימים, לא רק מנטאליים.
רגישות מוגברת למגע היא רק ההתחלה, יש עוד כל כך הרבה, בטח לנשלטות טובות שלא רק מצליחות להתמיד אלא לוקחות את עצמן לקצה ומשחקות עם אדג'ינג כמה פעמים ביום, לאורך היום.
במצב כזה, עם מניעה ואדג'ינג תמידיים בין סשן לסשן, אפשר להפוך כל מפגש לעוצמתי הרבה יותר
להביא אותה לאורגזמות חזקות, מטלטלות. כאלה שיפרקו את כל המתח שיצטבר בתקופת המניעה
ולפעמים, רק לפעמים, להצליח כתוצאה גם לגרום לה לגמור מחדירה

זאת הייתה תשובה מאוד מחרמנת.
מלישס​(סדיסטית)
מלישס​(סדיסטית) • 28 בינו׳ 2024
אני לא נשלטת בכלל.
אני לא מעוניינת שיגבילו לי גמירה.
פחות מתחברת ( שוב. לא נשלטת)
אבל כן אוהבת להחזיק את זה כמה ימים כי ביום שאני סוף סוף מגיעה לסיפוק , זה נהיה מטורף וכיף ממש.
וכן זה אומר ש לפעמים אני בכוונה לא מאוננת כמה ימים בכדי שכשאפגש עם הפרטנר ואגיע לסיפוק מיני , הגמירה תהיה יותר עוצמתית ואכן זה מה שקורה לי.
Gold Fish{FLR}
Gold Fish{FLR} • 28 בינו׳ 2024
אליפסה מדייקת, כרגיל.