בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נקודות תורפה של גיקים

וולק​(שולט)
לפני חודשיים • 20 בפבר׳ 2024
וולק​(שולט) • 20 בפבר׳ 2024
אצלי, בעיקר הציבור הרוסי מזהה את הרפרנס של הכינוי שלי
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2024
נימרייה כתב/ה:
דרך קלה להרוויח נקודות אצלי
מי שמכיר את הרפרנס של הניק שלי...

אני מכירה את הזאבה נשיר של אש ושל קרח. יש עוד אחת?
זאב אלפא​(שולטת){Anonymousz}
נימרייה כתב/ה:
דרך קלה להרוויח נקודות אצלי
מי שמכיר את הרפרנס של הניק שלי...

משחקי הכס?😌
MrNoOne​(מתחלף)
MrNoOne​(מתחלף) • 20 בפבר׳ 2024
נימרייה זו שפת הנולדור אם אני זוכר נכון. למרות שאף אחד לא קורא לה ככה, הקווניה. אולי יש לזה משמעות אחרת שאני לא מכיר?
מיתוסית​(שולטת)
לפני חודשיים • 21 בפבר׳ 2024
מיתוסית​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2024
מילים מילים כתב/ה:
נאמר זאת כך - יותר מזיון אחד קרה כתוצאה מהנחיה של משחק תפקידים, מהסוג הגיקי.

מי שמשחק משחקי תפקידים (ולא מהסוג המיני...) הוא בהכרח גיק
מיתוסית​(שולטת)
לפני חודשיים • 21 בפבר׳ 2024
מיתוסית​(שולטת) • 21 בפבר׳ 2024
Machivious כתב/ה:
מיתוסית כתב/ה:
אני לא בררנית.
אם אני אתקל במישהו שמגדיר את עצמו כגיק, גם אם זה לא בתחומי העניין שלי, הוא כבר מקבל אצלי מלא נקודות.
להיות גיק זה טיפוס. זה שונות. זה יכולת להבין את תחומי העניין שלי וההיפך, גם אם הם לא זהים ויש פתיחות וסיכוי גבוה יותר כן להיפתח לתחומי העניין של האחר- ולכל הפחות לא לשפוט אותם.

לגמרי.
אני חושב שגיקים מתחומים שונים חווים חיבור מידי על בסיס עצם גיקיותם. עם זאת שמתי לב שגיקים של אותו תחום יכולים לפתח אנטגוניזם. מצאתי שככל שהגיק יותר מעמיק, כך הוא עשוי לחוש בוז ועליונות על בחירותיו וטעמו של גיק חופף.
לדוגמה: גיקים של פרוגרוק יכולים ממש לריב על איזה אלבום של ג'נטל ג'יאנט עונה בצורה הכי מדוייק להצהרת הכוונות של תנועת האופוזיציה לרוק, או גיקים של פנטזיה יכולים לחוש תחושות עמוקות של תיעוב וסלידה מגיקים שלא אוהבים את הסופר החביב עליהם, שלא לדבר על האיבה הידועה בין גיקי פנטזיה לגיקי מד"ב...

לסיכום רק אומר שהגיקים הכלליים הכי נוחים לבריות.

זה כבר לא קשור לגיקיות, זה קשור לפדנטיות, אובססיביות וחוסר יכולת להכיל את האחר/ לנהל דיון.
באותה מידה אני יכולה לריב מלחמת חורמה של DC נגד מארוול או שאני יכולה פשוט לשמוח מעצם זה שהוא אוהב קומיקס/ סרטי אקשן מבוססי קומיקס...
וויכוחים מהסוג שאתה מדבר עליהם יכולים להיות בכל נושא שהוא, וזה כשלעצמו מעורר אנטגוניזם בגלל טרחנות וקטנוניות.

ואפשר להיות גם גיקית מושלמת כמוני שאוהבת סרטים מסויימים של מארוול וסרטים מסויימים של דיסי, שאוהבת גם פנטזיה וגם מד"ב-
אבל מי שאובססיבי לאנימה או שהוא גיימר מכור- לא יחשוב שאני מושלמת חחח
מצד שני, אני כן אוכל לדבר איתו בכיף על התרבות היפנית ועל קוספליי ואני אגיד לו שאני חושבת שהפוקימון הכי חמוד בעולם זה ג'יגליפאף...
אז... וזו בדיוק הטענה שלי- לרוב כן אפשר למצוא איזשהו בסיס משותף בין שני גיקים icon_smile.gif