מילים מילים
שולט

איזור
מרכז
גיל
39
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
אני גיק הארדקור, נשוי, גס ומנומס, שמשתמש במילים ככלי נשק קהה. לא פואטי, יותר פרוזאי. סופיסט. סופיסטיקייטד. סופי. סופני.

מאמין בתקשורת פתוחה וכנה, ולרוב מצליח אפילו לקיים.
השקפות על עולם השליטה

שולט מזה שנים רבות. בוגר מספר קשרי שליטה.

מחזיק בבייבי נהדרת וכרגע בלי זמן לעוד קשר. מחפש תמיד נשים מעניינות ומלהיבות לשוחח איתן. אין מגבלת גיל או העדפה. נגלה אם מתאימים לאורך הדרך. זו גם ככה רק שיחה.

הסתכלי על המבט של הייזל למעלה. תראי איך היא מתמסרת למצלמה. האם אי פעם הבטת במישהו כך? אם את מסוגלת לסוג כזה של התמסרות את מעניינת אותי.

אני לא יכול לשלוט במישהי שאני לא מעריך ומכבד. מעוניין להכיר את המחשבות שעוברות לך בראש, ואחרי שאגלה שאני אוהב אותן, אוהב אותך. בשבילי, שליטה היא לראות אותך במצבים פגיעים, כחלק מהמשחק ומחוצה לו. לראות אותך ברגעים בהם את מפחדת, כועסת, עצובה.


דברים שמחרמנים אותי: שליטה מרחוק, משחקי תפקידים, שליטה פומבית, כינויים משפילים, טיזינג. יותר מכל, יכולת מילולית גבוהה ופתיחות רגשית. אם את מסוגלת להפתיע ולחרמן בעזרת מילים בלבד, ואם את מדברת בכנות ומוכנה להיפתח, יש לך את תשומת הלב שלי.

גבולות
לא אגרום כאב גופני רק לשם הכאב. סטירות, מכות ומשיכת שיער הם ביטוי של תשוקה ודרך לשלוט; הכאב עצמו לא עושה לי את זה. לא מת על ציוד בדס"מ כבד ופטישיסטי אבל מוכן לנסות. הכי חשוב - לא אפר את הקשר שלי עם בת זוגי. הלו"ז שלי גמיש ואפשר להיפגש פעמים רבות, בכל מקום ולעשות הכל, אך הקשר לא יבוא על חשבון הזמן שלי עם בת זוגי.
תאריך עדכון
16 במאי 2021
תאריך הצטרפות
21 בינואר 2014
  שלחי הודעה