שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יצא לכם להכיר מלכה,או עבד,ככה סתם?

Mis Clair
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004
Mis Clair • 23 באוק׳ 2004
דוכיפת כתב/ה:
Mis Clair כתב/ה:
המלכה הכחולה כתב/ה:
זה דורש שיכתבו על זה סיפור!!!!

מרשה לי?
icon_smile.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

רק אם הסיפור יהיה פיקנטי כמו המציאות...........

אז אולי,אם יותר לבקש,תספרי לנו את המציאות,שאולי אינה תמיד יפה כמו הדמיון,אבל בסופו של דבר היא האמת?וכפות רגליך-הדמיון כבר החל לנוע-מהיר ועצבני....
לא הייתי מקבל אותך לעבוד אצלי-התמוטטות כלכלית בטוחה... icon_redface.gif

יש לי רעיון ! icon_twisted.gif
תכתוב לי אתה את ההמשך, אתה או כל אחד אחר
שמסוגל לחבר המשך למה שקרה, להמשיך את המילים שלי
ולפתח את המתרחש לכל כיוון שרק יעלה על הדעת.......
מעניין לדעת למי מהכותבים בפורום יש דמיון פרוע באמת!
רבותיי, זאת תחרות! המנצח ישמע את מה שקרה באמת מפי באופן אישי. icon_wink.gif icon_wink.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 24 באוק׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 24 באוק׳ 2004
עבד ר. ידידי,אכן,"טעמתי" כדבריך,הייתי שייך,לאחת ,לבעלך-מיסטרססס-שאין ספק שהיא גבירה,שולטת,ברמח אבריה ובהוויתה כולה.מה שלא מפריע לדמיון לרוץ....
מיס קלייר,הכפפה הורמה(אני נשארתי למטה, ) .....מחר בע"ה
ana
ana
לפני 19 שנים • 25 באוק׳ 2004

חיי נסיכה ואנילית

ana • 25 באוק׳ 2004
את מלכה אומרים לי.
מסתכלים ביראת קודש על רגלי. פעם העזו גם ללטף לי את הנעל, החוצפן..
אני נותנת סטירה או שניים באותו הזמן. נושכת את האף. מצליפה עם הרצועה של הכלבה. מוליכה אנשים ברחוב איתה. בועטת כשמתחשק לי. מקללת ומשפילה באהבה. אין לי ספק שאני נשלטת.
כשחוזרים ואומרים לי כמה אני רוצה להיות הכלב שלך ו...כל היום, מחלון המכונית, אני רק מחייכת.

למה כ"כ נדיר לפגוש גברים שנותנים את התחושה שהם "אדונים" ואדונים גם כשהם אחרייך מחזרים? מדוע כל אישה/בחורה שיודעת שנראית טוב ויש לה נעליים, כפות רגליים, רגליים יפות היא מלכה, למראית עין? האם זו לעתים רק טקטיקת חיזור לבנטינית?
בעצם, האם לא כל הנשים הן השולטות במערכת זוגית טובה לטווח ארוך?
idoido
לפני 19 שנים • 25 באוק׳ 2004

אני מאמין שאני השיאן העולמי של כל הזמנים בתחום הזה.

idoido • 25 באוק׳ 2004
לפני שבכלל ידעתי על קיומו של האתר הזה ועל קיומה של קהילה שוצפת וגועשת ליברלית ואינטילגנטית זו.

מגוחך ככל שישמע, או כמו שאמר לי חבר טוב מותיקי הקהילה: אלוהים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים, יצא לי להתקל בשלוש!!! (3!!!) דומיות בתקופה של כמו שנה.

אחת הכרתי בצ'אט באינטרנט, צ'אט שאין לו קשר לשליטה בפרט או למין בכלל, אלא צ'אט שקשור לתחביב משותף של שנינו. הכימיה ביננו היתה חזקה מאד, ומהר מאד הפכה לסמי רומנון קצרצר. היא זו שחשפה את קלפיה. הדבר ברמת העקרון בהחלט גירה אותי וסיקרן אבל לא ממש הרגשתי בשל...

השניה היתה מנהלת חשבונות של איזשהי חברה שהיתה חייבת לי כסף. נפגשתי איתה על מנת לקבל תשלום על איזשהו פרוייקט והיא פשוט ניסתה. זה היה מדהים. לא האמנתי למה ששמעתי אבל גם במקרה הזה, למרות היותה מאד נאה ומושכת, לא ממש היה לי אומץ לזרום עם הקטע.

המקרה השלישי היה עם בחורה שהתחלתי בפאב ואפילו הבאתי את הסיפור הדי מלא באתר זה.
jjj​(נשלט)
לפני 19 שנים • 31 באוק׳ 2004

כן...יצא לי יותר מפעם אחת

jjj​(נשלט) • 31 באוק׳ 2004
כן...פשוט גדול.
תמיד זה דרך שיחה באיזה באר...כשאני והיא כבר שתינו...ואיךשהוא אני מרגיש שזה כיוון נכון לדבר עליו (אנרגיה שפורצת ממנה, איטואיציה...לא יודע) , קרה לי כבר מספר פעמים בקיצור, משניים מהם גם נהייתה מין מערכת יפה ולא חד פעמית!
בקיצור מומלץ ... אין דרך יפה יותר לדעתי.

בהצלחה לכולם
שפינוז_
לפני 19 שנים • 31 באוק׳ 2004

ככה סתם

שפינוז_ • 31 באוק׳ 2004
יצא לי להכיר שתי דומיות (לגברים וסוויציות בינן לבין עצמן) ביחד ולעבור ארוע של פעם בחיים!
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 6 בנוב׳ 2004
לפני ה - 14 באפריל 2002 (היום בו המכשפה נכנסה לעולם האינטרנט הבדס"מי) הכרתי עבדים רק בדרכים רגילות. פשוט לא היו לי אמצעי תקשורת שבהם מתרכזים אנשים שחובבים BDSM וחלק מהזמן הייתי במערכת יחסים מאוד ארוכה עם עבד, כך שמתי שחיפשתי אם חיפשתי זה היה בדרכים רגילות.

ברוב המיקרים הייתי רואה מישהו שמוצא חן בעיני וזורקת איזה משפט פיתיון לחלל ורואה מה זה עושה, אם היה מדובר בעבד, תמיד הצלחתי לפרוט לו על המיתר הנכון....

את אחת ההכרויות אפילו תעדתי בסיפור עבד אופנוען: "חלפו כעשר דקות ולידי עצר רוכב אופנוע. הוא לבש חולצה סמרטוטית, מעיל ישן, מגפי בוקרים ומכנסי ג'ינס מלוכלכות. התכוננתי להתעלם ממנו אבל הוא היה גבוה ומוצק ומבעד לחריץ בקסדה ראיתי את עיניו הכחולות ננעצות בי. הוא הוריד את הקסדה ושאל בנימוס "סליחה אולי את יודעת איפה זה רחוב פינסקר?"
על אף העובדה שאני מאוד אוהבת בחורים מנומסים, הסברתי לו באדישות וסובבתי את הראש לצד השני. חשבתי שיגיד תודה וייסע משם אבל רגליו נתקעו ברצפה והוא המשיך להביט בי בעיניו הכחולות. "למה אתה בדיוק מחכה" שאלתי בנזיפה קלה והוא התקרב צעד אחד אלי ואמר, "רציתי לשאול אותך על השרשרת שתלויה לך בחגורה". לפתע נזכרתי שהיום החלטתי להוסיף לחצאית השחורה שלי ולחולצה הצמודה חגורת עור שחורה עם ניטים שממנה משתלשלת שרשרת ברזל דקה וכסופה. הוא המשיך להביט בי בעיניו הכחולות ברצינות תהומית וכאילו רמז לי שהוא מחכה לתשובה. הוא הזכיר לי קצת את מתיו פרי (מהסדרה חברים). החלטתי לענות לו תשובה מתחכמת ולבדוק את התוצאה. "השרשרת, המממם זה למקרה שאני אפגוש איזה כלבלב שארצה לקשור," אמרתי תוך שאני בטוחה כי עוד דקה יעלם במחשבה כי אני מטורפת...
"אני לא ממש כלבלב", אמר לי פתאום לאחר מחשבה, "אבל אולי כלב דוברמן" הוסיף והשפיל את ראשו לכיוון הרצפה"

למי שלא קרא זה הזמן: http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&UserID=84&ItemID=19
מושון
לפני 19 שנים • 7 בנוב׳ 2004
מושון • 7 בנוב׳ 2004
לי זה קרה בצבא (הסדיר).
זו היתה פקידה של אחד המפקדים הבכירים.
נראתה מצויין עם חזות של מלכה. bowdown.gif
היא היתה באה הרבה לחמ"ל ומדברת על הצלפות והשפלות קשירות וכו'.
אני הייתי נגנב.

רק כדי לתת לכם מושג - זה היה לפני למעלה מ-15 שנה.
מועדון הדנג'ן? פורומים? אינטרנט? - מה זה?
מי שהיה בקטע, ועוד חייל בסדיר,
לא היתה לו דרך לתקשר עם אחרים שהיו בקטע.
מי בכלל חשב שיש אחרים בקטע.
זו היתה סטיה שלך עם עצמך וזהו. popworm.gif

ופתאום מלכה! פצצה!! מדברת על כך בגלוי!!! shocked.gif
שיט! היתה לי אז חברה (ונילית למותר לציין icon_confused.gif ) במשך שנתיים.
אכלתי את הלב.
kitiara
לפני 19 שנים • 7 בנוב׳ 2004
kitiara • 7 בנוב׳ 2004
זה תמיד קורה לי - רק בפנטזיות icon_rolleyes.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 8 בנוב׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2004
גם לי.... icon_redface.gif
מושון(מה שלומך ידידי?)אכן,מי ידע....
הייתי עבד של גבירה שמתגוררת בת"א לפני כעשר שנים.דרך מודעה שפרסמתי ב"עיר".מערכת יחסים די ארוכה,והסתבר שלפני ת"א היא התגוררה בחיפה 5 דקות ממקום מגורי....מי ידע,איך נפגשים,איפה מכירים.כל נסיונותי בחיי היום יום..טוב,לא אחזור על מה שכבר כתבתי..מחכה למגלה גבירות של דומי.הבטיחה אך לא קיימה...