שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרדה בין סקס לחיי היומיום

Menta​(שולטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
Menta​(שולטת) • 13 במרץ 2024
אם אתה מחפש זוגיות עם מישהי שמתחברת לפוט פטיש, אבל רוצה שהפוט פטיש יקרין רק על המיניות שלכם, אז מן הסתם צריך לחפש מישהי שמתאימה לך כבת זוג פלוס אוחזת באותו פטיש כמוך.

לא להיפך: לחפש מישהי שיש לה אותו פטיש כמוך, לבסס את כל ההיכרות על זה, ולנסות ליצור זוגיות על בסיס חיבה לכפות רגלים.

הבעיה היא שתפיסת שליטה כמשהו מיני בלבד גורמת למי שאוחז בגישה הזו לחתור לשליטה מינית מול כל מי שמוכנה לתת לו אותה.

הוא פונה רק לשולטות, והקריטריון היחיד הוא התאמה בפטישים.

אבל אז כשהוא גומר, הוא לא מבין מה הוא עושה עם האישה הזרה שמולו. ומה שהוא עושה זה להגיד ביי. כי אין שום חיבור מעבר לחיבור המיני.

זה שונה כשמראש מחפשים קשר זוגי עם מישהי, ואז מחפשים התאמה והכרות. ואז הבדסמ נכנס לאן שמתאים לשני הצדדים. למיטה, למטבח, לסלון.
sprinkle{M}
לפני חודש • 13 במרץ 2024
sprinkle{M} • 13 במרץ 2024
זוגיות שכוללת בתוכה שליטה מושפעת בכל התחומים והשליטה מקרינה על כל היבטים שלה וזוגיות קינקית מתבטאת רק במיניות.
ההבדל הוא שבתקופות הקשוחות של הזוגיות השליטה תמיד שם ותמיד מכתיבה את יחסי הכוחות בעוד שהקינק נדחק הצידה ונשארת זוגיות כמו בכל מצב אחר.
זה אפשרי וטוב וזה אפשרי וטוב, ולא תלוי בדבר מלבד מידת ההתאמה ומה שניכם מחפשים.
כפותרגליים
לפני חודש • 13 במרץ 2024

נראה שהשאלה באמת היא למה הכוונה במילה "רגש", אז אנ

כפותרגליים • 13 במרץ 2024
ArchAngel כתב/ה:
רגשות הם לא רק רגשות רומנטיים. לכולם יש רגשות, תמיד, וגם במהלך סקס.
אלו לא חייבים להיות רגשות של אהבה, קרבה, ובוא נהיה ביחד לנצח נצחים.
אבל האדם שמולך כן מפעיל אותך רגשית כך או אחרת, ולכן אתה מרגיש תשוקה וריגוש מולו.
אתה מרגיש שאתה נמשך לשולטת בדרך הבדס"מית שלך, וגם אם כל שאתה חווה ממנה זה רגש של השפלה, עדיין הרגשת משהו ולא הפרדת רגש ממין.
אני מניחה שאתה נהנה להישלט ע"י מישהי שגורמת לך להרגיש את המתח הזה סביבה, ולא סתם אחת שתעשה הכל בצורה מכאנית, מונוטונית תוך כדי דקלום יבש בלי רגשות בכלל.
תקן אותי אם אני טועה.

אני חושבת ש mary jane התכוונה שזה מוזר לה שמניחים שאפשר לעשות כזה סוויץ' חד בין שלל הרגשות שצפים באינטרקציה כזו לבין דקה אחרי שיצאת מחדר המיטות.
כאילו רגע אחרי שסיימתם פתאום כל הרגשות שצפו בך- המתח, הציפייה, ההשפלה, ההתמסרות וכו'... פתאום נעלמים וזה לחלוטין מתנתק מהצד השני כאילו כלום.
בטח כשזה לא סטוץ, ואתה מדבר על זוגיות שבה אתם ממשיכים לחוות אחד את השני. ובזוגיות בטח שנכנסת אהבה למשוואה, ועוד רגשות יותר מורכבים שאי אפשר באמת לנתק מחדר המיטות.

זה שיש זוגות שמגבילים אקטים בדס"מיים לחדר המיטות בעקבות אילוצי החיים והעדפות אישיות, לא אומר שהמשיכה הבדס"מית שלהם זה לזה (והרגשות הנובעים ממנה) חודלים מלהתקיים לחלוטין מחוץ למיטה.
כמובן שלא רק סביב זה מתבססת הזוגיות ויש בה עוד הרבה צדדים ואתם לעולם לא רק דמויות קינקיות.

ולצורך העניין, אני אישית לא תופשת את בעלי כ"הנשלט שלי" אלא כבעלי שבין היתר גם אוהב להישלט.
אבל אני נוטה להסכים עם אליפסה שהמשיכה המינית שלנו משליכה הלאה, גם אם באופן סמוי.
זה לא אומר שכל הזמן אנסה או ארצה לשלוט בו. זה כמו שאתה סטרייט וזה לא אומר שכל הזמן רק תנסה להשכיב את בת הזוג שלך, אבל הנשיות שלה שמושכת אותך לא נעלמת לחלוטין וחוזרת רק כשעולה צורך בסקס.

בסופו של דבר שפה היא עניין של הגדרות. השאלה איך מגדירים רגש, ואולי באמת אני צריך להיות יותר ספציפי. אני מתכוון באופן ספציפי לרגשות של אהבה, חיבה, קירבה וכו', מבחינתי (ומבחינת גברים רבים ככל שידוע לי) הקשר בין רגשות כאלו לבין משיכה מינית הוא כמו הקשר בין יום חמישי לתרנגולת, כלומר אין שום קשר בין הדברים. כך שבזוגיות למעשה אמורים להתקיים זה לצד זה שני מימדים נפרדים מקבילים, אחד הוא מה שנקרא "רגשות רומנטיים" והשני הוא מה שנקרא "משיכה מינית". כפי שכבר כתבתי, יתכן שבמקרה קיים אדם שהשפלה והיותו כנוע למשל מול האדם שמולו מעוררים אצלו במקרה ובאופן בלתי תלוי את שני הדברים, אבל אצל רבים זה לא כך, ויש לא מעט גברים לפחות שכניעות והשפלה זה דבר שרלוונטי עבורם רק בחדר המיטות ולא קשור לרגשות כגון, אהבה, חום, איכפתיות, אמפתיה דאגה כנה וכו' (אצל חלק זה אפילו סותר אגב).

נכון שמדובר באותם אנשים בסיטואציות שונות, אבל השפלה, שליטה וכו' אמורות להתקיים כחלק מהמשחק המקדים שמכניס לאווירה המינית ובונה את המתח המיני ואין להן ערך (או אפילו יכולות להיות בעל ערך שלילי) כשהן מופיעות בסיטואציות יומיויות. שוב, אני מתייחס ספציפית לאותם אנשים, כמוני, (וזה נפוץ פחת אצל נשים) שמבחינתם אהבה ורגשות דומים הם חסרי קשר למשיכה מינית.

אגב, אני אשתף במשהו שנשמע די "פסיכי" אבל זה המקום היחיד שבו אני יכול לשתף בזה (בטח שלא בעבודה או בלי מודים למשל icon_smile.gif), -עקב הפוט פטיש החזק שלי (גם לכפות רגלי נשים וגם לכפות רגליים שלי האמת) יש לי מעין פנטזיה מוזרה, שבה יש לי בת זוג שמה שמתקיים בינינו זה שכל עוד שנינו לא יחפים אז אין מיניות, וכשמורידים נעליים ויותר מזה, גם גרביים, זה האות שמבשר שהחגיגה הקינקית מתחילה. זה לא אומר שאסור להיות יחפים בסיטואציות אחרות icon_smile.gif אבל הכוונה גם שיש התמקדות בכפות הרגליים בסיטואציה כזו, בהתחלה זה יכול להיות משהו מאוד מרומז כמו רק מבטים מסוימים לכיוון הנ"ל ואיזו הערה מרומזת דו משמעית וכו' ומשם זה כבר מתחיל להיבנות לאט. בכל אופן אני קצת סוטה מהנושא (ונראה שגם סוטה באופן כללי, אבל זה המקום הלגיטימי כנראה) אבל הקשר הוא שיש איזה טריגר מיני שאין לו שום קשר לרגשות של אהבה וכו' שמכניס את הקינקיות לסיטואציה ונפתח מגרש המשחקים.
Sunna סאנה​(שולטת)
לפני חודש • 13 במרץ 2024
Sunna סאנה​(שולטת) • 13 במרץ 2024
ממש אבל ממש קורה ולגיטימי
אני מאמינה שזה אפילו הרוב
יכול להיות שבעתיד תמיד שיש דברים שאתה נהנה מהם באופן מיני והם לא מיניים, ומרגישים כמו מעין פורפליי לאקט עצמו, וזה גם ממש ממש בסדר.
יכול להיות שתחליטו בעתיד אתה ומי שתהיה איתו-ה שאתם מעוניינים לפעמים לעשות סצנה לא מינית בדרך למין שכוללת שליטה, וזה ממש מובן.
אנחנו לא בני אדם טוטאליים, והגיוני שרובינו נרצה רוב הזמן שפרטנרים שלנו יתייחסו אלינו כשווים להם, כי זה אכן המצב, ולפעמים באופן אחר. זה משהו שנעים לנו לזמן מוגבל, ואם זה לא מאוזן באיזון שנוח לנו, זה ממש מובן לא לרצות
כפותרגליים
לפני חודש • 13 במרץ 2024

מה קדם למה הביצה או התרנגולת: תלוי מה אתה מחפש, ובזוגיות המצ

Menta כתב/ה:
אם אתה מחפש זוגיות עם מישהי שמתחברת לפוט פטיש, אבל רוצה שהפוט פטיש יקרין רק על המיניות שלכם, אז מן הסתם צריך לחפש מישהי שמתאימה לך כבת זוג פלוס אוחזת באותו פטיש כמוך.

לא להיפך: לחפש מישהי שיש לה אותו פטיש כמוך, לבסס את כל ההיכרות על זה, ולנסות ליצור זוגיות על בסיס חיבה לכפות רגלים.

הבעיה היא שתפיסת שליטה כמשהו מיני בלבד גורמת למי שאוחז בגישה הזו לחתור לשליטה מינית מול כל מי שמוכנה לתת לו אותה.

הוא פונה רק לשולטות, והקריטריון היחיד הוא התאמה בפטישים.

אבל אז כשהוא גומר, הוא לא מבין מה הוא עושה עם האישה הזרה שמולו. ומה שהוא עושה זה להגיד ביי. כי אין שום חיבור מעבר לחיבור המיני.

זה שונה כשמראש מחפשים קשר זוגי עם מישהי, ואז מחפשים התאמה והכרות. ואז הבדסמ נכנס לאן שמתאים לשני הצדדים. למיטה, למטבח, לסלון.

השאלה אם קיימות בכלל נשים עם פוט פטיש היא שאלה שאני שואל את עצמי במשך שנים ובאמת גם תיכננתי לפתוח שרשור בנושא. כך שלחפש אישה שיש לה פוט פטיש זה מבחינתי משהו שאני בכלל לא יודע אם הוא קיים בעולם, ואם הוא כן קיים אז כנראה שהוא די נדיר. (נכון שאני מציין את זה באופן מפורש גם בפרופיל ואפילו כתבתי את זה ב"לוחות", אבל האמת היא שאני לא מצפה בכלל שמישהי כזו תגיע, כי שוב, אני בספק בכלל שהיא קיימת), אבל קודם כל, עקב אופיו של האתר זה המקום לפרט על הפטיש העיקרי שלי, ולגבי הפרסום ב"לוחות" לפרסם הודעה אפשר, כי אין מה להפסיד.

באופן כללי ברור שזוגיות צריכה להיות מבוססת על כימיה כבני אדם, על הרצון להיום עם אדם שיש איתו מכנה משותף, חיבור מסוים, הרגשה טובה ונוחה ביחד וכו', גם בי כמובן יש הרבה מעבר לפטיש שלי, וגם לגבי, אישה שכבר מתכתבת או מדברת איתי רואה דברים רבים שאין להם שום קשר לפטישים ולמיניות ומחליטה על סמך התמונה הכוללת. אם אני באתרי הכרויות "רגילים" אני בכלל לא מציין את הפטישים והאלמנטים הקינקיים שלי מן הסתם ומדגיש דברים אחרים, אבל אתרים קינקיים, בין אם מדובר בכלוב, או פטלייף או כל דבר אחר, הם המקום להרחיב יותר על הדברים האלו. מעבר לכך, אני פתוח לכל סוג של קשר, החל מידידות, דרך יזיזות, או מפגשים מיניים בלבד וכלה בזוגיות (שבתקווה תשלב בחדר המיטות מה שאני אוהב ומה שהיא אוהבת, ושכל אחד יוכל לדבר את "השפה" של הצד השני ואולי גם ליצור שפה משותפת), מעבר לכפות רגליים, כל העניין של השפלות ושליטה מגרה אותי מינית, אבל התמקדות בכפות רגליים זה מבחינתי השיא.

כך שבשורה תחתונה כשמדובר בזוגיות, בהחלט אני לא מתחיל שם, אלא מחפש דברים אחרים הרבה לפני זה, הסיבה שהובנתי אחרת היא פשוט כי באתר הזה, אני כותב מה שמבחינתי אני יכול לכתוב כאן ולא באתר הכרויות "רגיל".
כפותרגליים
לפני חודש • 13 במרץ 2024

..

ivy כתב/ה:
רק אומרת שאפשר לעשות בדסם/שליטה גם מחוץ למיטה וממש לא להיות נשלטים ביומיום, כי זה נראה שתמיד יש איזשהו בלבול - אפשר להיות נשלטת של הבעלים שלך 24/7 [ובעיני גם רצוי] ובכל שאר המקומות לא. אבל להגביל את זה למיטה? נשמע לי יותר כמו משחק

אלא אם כן מדובר באנשים שרוצים את זה רק באופן מיני, כשאת מערכת היחסים עצמה הם רוצים שוויונית, כלומר, אולי, במונחים שלך, רוצים את זה רק כ"משחק".
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 14 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 14 במרץ 2024
אתה ממשיך להגיד שאנחנו צריכות להבין שעבור גברים רבים הקשר בין סקס לבין אהבה הוא כמו בין יום חמישי לביו תרנגולת, ועלינו להבין את זה.
אבל די לא הבנתי למה חשובה לך ההפרדה הזו כאשר אתה מדבר על זוגיות רצינית שאתה רוצה ליצור, שבהגדרה מורכבת משילוב בין אהבה ומיניות.

וגם העניין הוא כזה:
1. כשאנחנו מדברות על להכיר קודם דרך התאמה עם אדם ואחר כך להוסיף את הפטיש למשוואה, הכוונה היא לא בלהתחיל מרומנטיקה אלא מלבנות כימיה הדדית.
יש גברים שמבלבלים בין השניים, ובטח כשיש אפשרות במרחב כמו הכלוב פשוט להתחיל מלציין את הפטיש שלך עוד מהכינוי לפני שבכלל אמרת "היי", אבל זה שזה אפשרי ונוח לא אומר שזה מה שעובד.

לנשים לא אכפת שיש לך פטיש מסוים, אפילו אם יש להן את אותו הפטיש בדיוק.
שולטות לא עונות להודעה ריקה של "המלכה תשפילי אותי", ונשלטות לא עונות ל"כלבה על ארבע", והן גם לא יפנו לפרופילים של גברים שכל מה שתיארו בהם זה מה הם רוצים בסשן.
הן צריכות להרגיש שיש ביניהם את הכימיה הנכונה כדי לרצות להגשים דווקא איתו את הקינק שיש להן.

אישה לא חייבת להיות מאוהבת בך, לא חייבת לרצות אותך לקשר רציני, לא חייבת להרגיש רגשות רומנטיים כלשהם אליך. אבל כן להרגיש שאפשר לסמוך עליך, שאתה מסקרן אותה ומשהו בך כגבר מדבר אליה מעבר לעובדה שיש לך כפות רגליים.
כפות הרגליים שלך לא אומרות לה כלום אם הגבר שמחובר אליהן לא מעניין אותה.
זה פשוט קריטי לנו לכל הפחות כדי לא לחוות אקטים מכאניים, וגם כדי להרגיש בטוחות מול גבר זר. בלי קשר לאהבה אליו בכלל.

2. המטרה שלך היא להכיר אישה, נכון? אם היית רוצה להכיר גבר, היית יכול להמשיך להיאחז בטיעון איך גברים חווים יחסי שליטה.
אבל כשאתה מחפש נשים, כדאי להקשיב למה שהן אומרות שמתאים להן במקום לחזור ולהגיד להן איך גברים תופשים את זה.

(למרות שמנסיוני כאחת שיצאה רק עם גברים, ולא מעט, עוד לא הכרתי גבר אחד שרצה להתקדם למציאות אם לא הרגיש שיש בי לפחות אכפתיות כלפיו.
אף אחד לא רוצה נזק בלתי הפיך רק כי הוא חרמן. ובקרב גברים נשלטים יש חשש משמעותי להגשים במציאות, ויעידו השולטות על היעלמויות לפני מפגשים וכמה הן צריכות לעבוד כדי לבסס אמון, ליצור קרבה אנושית איתו כדי שזה יתקדם הלאה מאוננות מקלדת- החרמנות לבדה ממש לא מספיקה)

מה שמנטה כתבה לך נכון. אם אתה תחפש מישהי סביב הפטיש שלך לכפות הרגליים אל תתפלא שכפות רגליים לא יוגבלו למיטה בלבד, כשזה היה מוקד העניינים המרכזי ביניכם.
כדי שתהיה לכם זוגיות היא צריכה להתחיל כאחת, מהאישה שהיא, כשכפות הרגליים ברקע.

ואמנם אתה משתף שבאפליקציות "רגילות" אתה לא מציין בכלל את הפטישים שלך, ובאתרים כמו הכלוב ופטלייף כן. אבל אני חושבת שאתה פועל פה בצורה מפוצלת שלא מסייעת לך למצוא את מה שאתה רוצה בקשר אחד.
נשמע שבאתרים ונילים אתה לגמרי ונילי, באתרים בדס"מיים אתה לגמרי בדס"מי.
אבל העניין הוא שלזוגיות אתה צריך להביא את שני הצדדים האלו, בדיוק כמו תצטרך להביא אליה רגשות מיניים ורומנטיים כאחד.

הייתי ממליצה לך להוסיף את האישיות הונילית שלך לפרופילים הבדס"מיים ולא רק את מה שאתה מחפש בסשנים במקום להתעקש שכגבר אתה לא צריך משהו כזה (שהרי המטרה שלך היא לא למשוך גברים אחרים), ולהשאיר רמיזות מותאמות על קינק במרחבים ונילים ככה שגם שם לא תבזבז את זמנך לחלוטין.
כפותרגליים
לפני חודש • 14 במרץ 2024

שמחתי לקבל את התגובה הזאת...

כפותרגליים • 14 במרץ 2024
ArchAngel כתב/ה:
אתה ממשיך להגיד שאנחנו צריכות להבין שעבור גברים רבים הקשר בין סקס לבין אהבה הוא כמו בין יום חמישי לביו תרנגולת, ועלינו להבין את זה.
אבל די לא הבנתי למה חשובה לך ההפרדה הזו כאשר אתה מדבר על זוגיות רצינית שאתה רוצה ליצור, שבהגדרה מורכבת משילוב בין אהבה ומיניות.

וגם העניין הוא כזה:
1. כשאנחנו מדברות על להכיר קודם דרך התאמה עם אדם ואחר כך להוסיף את הפטיש למשוואה, הכוונה היא לא בלהתחיל מרומנטיקה אלא מלבנות כימיה הדדית.
יש גברים שמבלבלים בין השניים, ובטח כשיש אפשרות במרחב כמו הכלוב פשוט להתחיל מלציין את הפטיש שלך עוד מהכינוי לפני שבכלל אמרת "היי", אבל זה שזה אפשרי ונוח לא אומר שזה מה שעובד.

לנשים לא אכפת שיש לך פטיש מסוים, אפילו אם יש להן את אותו הפטיש בדיוק.
שולטות לא עונות להודעה ריקה של "המלכה תשפילי אותי", ונשלטות לא עונות ל"כלבה על ארבע", והן גם לא יפנו לפרופילים של גברים שכל מה שתיארו בהם זה מה הם רוצים בסשן.
הן צריכות להרגיש שיש ביניהם את הכימיה הנכונה כדי לרצות להגשים דווקא איתו את הקינק שיש להן.

אישה לא חייבת להיות מאוהבת בך, לא חייבת לרצות אותך לקשר רציני, לא חייבת להרגיש רגשות רומנטיים כלשהם אליך. אבל כן להרגיש שאפשר לסמוך עליך, שאתה מסקרן אותה ומשהו בך כגבר מדבר אליה מעבר לעובדה שיש לך כפות רגליים.
כפות הרגליים שלך לא אומרות לה כלום אם הגבר שמחובר אליהן לא מעניין אותה.
זה פשוט קריטי לנו לכל הפחות כדי לא לחוות אקטים מכאניים, וגם כדי להרגיש בטוחות מול גבר זר. בלי קשר לאהבה אליו בכלל.

2. המטרה שלך היא להכיר אישה, נכון? אם היית רוצה להכיר גבר, היית יכול להמשיך להיאחז בטיעון איך גברים חווים יחסי שליטה.
אבל כשאתה מחפש נשים, כדאי להקשיב למה שהן אומרות שמתאים להן במקום לחזור ולהגיד להן איך גברים תופשים את זה.

(למרות שמנסיוני כאחת שיצאה רק עם גברים, ולא מעט, עוד לא הכרתי גבר אחד שרצה להתקדם למציאות אם לא הרגיש שיש בי לפחות אכפתיות כלפיו.
אף אחד לא רוצה נזק בלתי הפיך רק כי הוא חרמן. ובקרב גברים נשלטים יש חשש משמעותי להגשים במציאות, ויעידו השולטות על היעלמויות לפני מפגשים וכמה הן צריכות לעבוד כדי לבסס אמון, ליצור קרבה אנושית איתו כדי שזה יתקדם הלאה מאוננות מקלדת- החרמנות לבדה ממש לא מספיקה)

מה שמנטה כתבה לך נכון. אם אתה תחפש מישהי סביב הפטיש שלך לכפות הרגליים אל תתפלא שכפות רגליים לא יוגבלו למיטה בלבד, כשזה היה מוקד העניינים המרכזי ביניכם.
כדי שתהיה לכם זוגיות היא צריכה להתחיל כאחת, מהאישה שהיא, כשכפות הרגליים ברקע.

ואמנם אתה משתף שבאפליקציות "רגילות" אתה לא מציין בכלל את הפטישים שלך, ובאתרים כמו הכלוב ופטלייף כן. אבל אני חושבת שאתה פועל פה בצורה מפוצלת שלא מסייעת לך למצוא את מה שאתה רוצה בקשר אחד.
נשמע שבאתרים ונילים אתה לגמרי ונילי, באתרים בדס"מיים אתה לגמרי בדס"מי.
אבל העניין הוא שלזוגיות אתה צריך להביא את שני הצדדים האלו, בדיוק כמו תצטרך להביא אליה רגשות מיניים ורומנטיים כאחד.

הייתי ממליצה לך להוסיף את האישיות הונילית שלך לפרופילים הבדס"מיים ולא רק את מה שאתה מחפש בסשנים במקום להתעקש שכגבר אתה לא צריך משהו כזה (שהרי המטרה שלך היא לא למשוך גברים אחרים), ולהשאיר רמיזות מותאמות על קינק במרחבים ונילים ככה שגם שם לא תבזבז את זמנך לחלוטין.

כמו שאני מעוניין לגרום לנשים להבין איך גברים בנויים (באופן כללי, תמיד יש יוצאים מהכלל) אני גם מאוד שמח ללמוד עוד על איך נשים בנויות (ושוב, אני לא מכליל כל אדם הוא עולם ומלואו ויש יוצאי דופן בכל קבוצה כמובן). בהחלט פתחת לי כאן כמה נקודות למחשבה, וחידדת חלק מההבדלים באופן שלא ניסחתי אותו לעצמי בכזו צורה מעולם, נראה שמהשרשור הזה יצא גם ערך שיכול ללמד משהו וזה מאוד מועיל. מעריך מאוד את התגובה הזאת שנגעה בנקודות החשובות באופן חד ומדויק.
וולק​(שולט)
לפני חודש • 14 במרץ 2024
וולק​(שולט) • 14 במרץ 2024
קשרים של 7/24 אולדסקול, מאסטר-שפחה או מלכה-עבד מאוד נדירים.
אנחנו לא גרמניה או ארה"ב.
בארץ רוב הסיכויים שגם אם תמצא מישהי קינקית או בדסמית או גם וגם, הקינק ישאר רק במיטה.
הבעיה היא למצוא מישהי שתתאים לך ואם הקשר מונוגמי, "לשמור על הגחלת" לאורך שנים.
כמו שArchangel כתבה, כשאתה נשוי עם ילדים זה נדחק לפינה והתדירות ממש יורדת עם השנים. גם הזמן שמוקדש לזה, קטן. אלו החיים.
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 14 במרץ 2024
Aristotle​(נשלט) • 14 במרץ 2024
וולק כתב/ה:
קשרים של 7/24 אולדסקול, מאסטר-שפחה או מלכה-עבד מאוד נדירים.
אנחנו לא גרמניה או ארה"ב.
בארץ רוב הסיכויים שגם אם תמצא מישהי קינקית או בדסמית או גם וגם, הקינק ישאר רק במיטה.
הבעיה היא למצוא מישהי שתתאים לך ואם הקשר מונוגמי, "לשמור על הגחלת" לאורך שנים.
כמו שArchangel כתבה, כשאתה נשוי עם ילדים זה נדחק לפינה והתדירות ממש יורדת עם השנים. גם הזמן שמוקדש לזה, קטן. אלו החיים.

ממש מסכים עם הפרספקטיבה שלכם לגבי חיי משפחה. בתור רווק בלי ילדים זה בהחלט משהו שהתפספס לי.

סיקרן אותי דבר אחר. למה לדעתך 24/7 אולדסקול כן מתקיים בחו"ל אבל בארץ לא?