צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

הלן הדובה
לפני 5 חודשים • 10 בנוב׳ 2023
הלן הדובה • 10 בנוב׳ 2023
קיפודית כתב/ה:
גבר נחדר לא יכול להיות שולט.
זה לא מבטל את התכונות שלו. הוא יכול להיות חזק וכל מה ששולט נתפס ככזה אבל הוא לא יכול להיות שולט.

זו יכולה להיות דעתך ואת לא תקבלי שולט שכזה אבל - אם אישה שולטת יכולה להיחדר (בכל חור) אז גם שולט. אם הוא נהנה מזה ובא לו אז הוא יכול. להחפיץ אדם עם זיין או סטראפ און שיפעל למען העונג האישי שלי זה לגמרי להיות שולט/ת.

למה לדבר בצורה אבסולוטית? יש כל הרבה אנשים שונים בעולם.
שולט בכבוד​(שולט)
לפני 5 חודשים • 10 בנוב׳ 2023
שולט בכבוד​(שולט) • 10 בנוב׳ 2023
כאשר זה נעשה עם הרבה KY ללא ציפורן כמובן. ההרגשה היא נהדרת. קשה להסביר ולתאר למי שלא חווה. אם משלבים עם מציצה טובה...... תענוג אלוהי. אל תוותרו תנסו. אגב כשהאצבע בפנים עד הפרק השני צריך לחפש מעיין מקום מחוספס ואז לעשות תנועות של בוא הנה עם האצבע כלפי הבטן.
ירח בוקר​(נשלטת)
לפני 5 חודשים • 11 בנוב׳ 2023
ירח בוקר​(נשלטת) • 11 בנוב׳ 2023
בתור נשלטת (עם פוטנציאל חבוי לסוויץ') אני יכולה לראות את עצמי מענגת גבר בתחת בלי שזה מוריד מהתדמית שלו בעיני, בין אם זה במסגרת שירות שאני נותנת לו או סתם כאקט אוהב בלי יחסי כוחות מוגדרים.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 חודשים • 12 בנוב׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 12 בנוב׳ 2023
הניק שלי כאן מזוהה עם האקט הזה, הבלוג שלי מלא בסיפורים, חוויות ומדריכים שסובבים סביבו.
ולאורך 11 השנים שאני פה, בכל פעם שהייתי מפרסמת פוסט כלשהו האינבוקס שלי היה מתמלא בהודעות שהתחילו ב"אני שולט אבל..."
ותמיד היה חבל לי לשמוע את ה"אבל" הזה.

חבל שיש בושה סביב משהו שעושה למישהו טוב ולא פוגע באף אחד.
חבל שבעולם הבדס"מי שמתיימר לפתיחות ולצאת מהתבניות המגבילות יש שיפוטיות.
חבל ששולטים צריכים לפתוח פרופילים כפולים כאילו הם עושים פשע שצריך להסתיר.
חבל שיש סטנדרט כפול בין נשים לגברים, ששולטים הרבה יותר מוגבלים במה ש"מותר" להם לעשות אחרת הם לא נלקחים ברצינות.
ולא רק בעניין חדירה אליהם. ראיתי דיונים דומים על האם מותר לשולט לרדת לנשלטת, ובעצם כמעט על כל דבר.
האמירות האלו אף פעם לא מופנות לשולטות, ומי שמטיל ספק על דומיננטיות של אישה שאוהבת שחודרים אליה נחשב חשוך.

חדירה היא מה שעושים ממנה.
היא יכולה להיות נטרלית כמו כל סקס אחר, היא אפילו יכולה להיות אקט של שליטה של הנחדר/ת בחודר/ת.
ומנסיוני, הגברים שנחדרים צריכים להיות ממש בטוחים בעצמם, לדעת את ערכם ועוד תוכנות שנחשבות גבריות כדי להיות שלמים עם זה ולהנות.
הלן הדובה
לפני 5 חודשים • 12 בנוב׳ 2023
הלן הדובה • 12 בנוב׳ 2023
bondman כתב/ה:
די שולטים.
גם את זה תקחו מאיתנו ?????

אם הצלחנו, כנראה שזה לא שלכם.
cermitfrog
לפני חודש • 17 במרץ 2024

Re: אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

cermitfrog • 17 במרץ 2024
שוסי כתב/ה:
ידוע כי הנאות הפרוסטטה לא שייכות להעדפות מיניות.כלומר לכל הגברים יש עצבים באזור.
אם כן,האם יש גברים המגדירים את עצמם כשולטים כאן,שאוהבים pegging?( לא רק אצבע ולשון- ממש ויברטור או דילדו)

אני
Mary Jane
לפני חודש • 17 במרץ 2024
Mary Jane • 17 במרץ 2024
גם לטעמי יש גבול לאקטים ולפעולות שהמילה ״שולט״ יכולה להכיל.

יכול להיות שהוא ״שולט״ ברוב או עיקר הזמן, אבל לא כשמזיינים אותו בתחת. כי זה אקט שדורש מידה של התמסרות ולהיות פתוח ומקבל וגונח וכו וכו
החונך
לפני חודש • 17 במרץ 2024
החונך • 17 במרץ 2024
מי שלא גמר מהחור האחורי לא יודע אורגזמה מה היא.
לא קשור לשולט או נשלט.
קשור ללהפסיד את אחד הדברים הכי חזקים שיש לעולם להציע.
3 דקו של אורגזמה.
מי שהאגו לא מאפשר לו או הנורמות לא באמת פתוח.
כל אברי פתוחים לנשלטת שלי לענגני.
לשלוט זה לנווט. ולנווט למקום שלא מעכב שיאים.
אם הנורמות מפריעות או הפחד...זאת לא שליטה.
גברים תאפשרו, קבלו מאחורה ותגיעו לאורגזמות מטורפות. שלא ידעתם שג ר יכול לחוות..
מהמקום הכי בטוח וחזק .
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 17 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 17 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
גם לטעמי יש גבול לאקטים ולפעולות שהמילה ״שולט״ יכולה להכיל.

יכול להיות שהוא ״שולט״ ברוב או עיקר הזמן, אבל לא כשמזיינים אותו בתחת. כי זה אקט שדורש מידה של התמסרות ולהיות פתוח ומקבל וגונח וכו וכו

אבל זה רק סוג אחד של חדירה.
אם הוא קושר אותה, מתייחס אליה כמו איזה אוביקט שהוא רוכב עליו ועושה בו מה שבא לו, ובטח בזמן שהוא מדגיש ומשחק בזה שהיא אפילו לא חווה גירוי מזה ונמצאת שם להנאה שלו, איך הוא בדיוק זה שמתמסר אליה?
Power bottom זה מונח קיים, והם ממש לא "מקבלים וגונחים", הם יודעים לקחת ולהוביל את הסיטואציה.