שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

Mary Jane
לפני חודש • 17 במרץ 2024
Mary Jane • 17 במרץ 2024
הנאה של אחד הצדדים זה לא הדבר הבלעדי שמגדיר מהי שליטה. יש עוד אלמנטים שצריכים להתקיים כדי לענות על הגדרת שליטה, וזה לא התמונה המשונה מאוד המתוארת לפיה גבר קושר אישה, מרכיב עליה דילדו, מחדיר לישבנו ורוכב עליה 🤦🏻‍♀️
Redcaffeine​(נשלטת)
לפני חודש • 17 במרץ 2024
Redcaffeine​(נשלטת) • 17 במרץ 2024
לדעתי פגינג זה בסך הכל אקט. הוא יכול להיות משפיל, כוחני, וכואב.
ויכול להיות מחבר, עדין, ונעים.
עוד סוג של חדירה.
גם נשיקה, יכולה להיות משפילה וכוחנית, או עדינה ואוהבת.

פגינג אכן משוייך יותר לאקטים משפילים וליחסי שליטה, אבל אנחנו הם אלו שנותנים את המשמעות.

כשפרטנר שולט נתן לי לחדור אליו, הרגשתי מכובדת כל כך. הוא סמך עליי מאוד. זה לא היה משפיל, אפילו אמרתי לו תודה שנתן לי לחוות את זה איתו, תודה שבחר בי.
הרגשתי חיבור. אהבה. אמון מטורף.
בפעם הראשונה זה היה כמו סקס ונילי - איטי, לאט לאט מתכווננים מחדש, מכירים את התחושה, מוצאים את הקצב והתנוחה, לפעמים מחובקים ולפעמים פחות, לפעמים מסתכלים בעיניים (ולפעמים אי אפשר icon_wink.gif ).
בפעמים אחרות, הוא לקח יותר פיקוד. בהמשך זה כבר היה לךק מסשן. אפילו קצת מחפצן, מעליב.

לפעמים זה שימש כקלף במשחק או בסשן - בתור פרס או עונש (רק הוא יגמור ואפילו לא באף צורה בתוכי), לפעמים אפילו כחלק מאפטרקייר.

הכל עניין של המשמעות שאנחנו נותנים לאקט.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון מרץ 17, 2024 11:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 17 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 17 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:
הנאה של אחד הצדדים זה לא הדבר הבלעדי שמגדיר מהי שליטה. יש עוד אלמנטים שצריכים להתקיים כדי לענות על הגדרת שליטה, וזה לא התמונה המשונה מאוד המתוארת לפיה גבר קושר אישה, מרכיב עליה דילדו, מחדיר לישבנו ורוכב עליה 🤦🏻‍♀️

ככה אפשר לקחת כל אקט של שליטה ולפרק אותו לגורמים שיראו מאוד שטחיים, ואף משונים כשמתארים אותם בנפרד כאיזו רשימת מכולת מבלי לחוות את הדינמיקה שמתקיימת בין הזוג שמעניקה להם משמעות של שליטה.

שליטה היא גם יותר מגבר שקושר אישה ומרכיב עליה מצבטים לפטמות, וגם יותר מגבר שמבקש מהאישה שמולו לרדת על ארבע בזמן שהוא מרכיב עליה אוזניים פרוותיות.

ברור שמדובר בדינמיקה שלמה שכוללת בה אלמנטים נוספים כדי שזאת תחשב שליטה ולא סתם רצף אקטים מוזרים במיוחד.
אני רק אומרת שאקט של חדירה שחווה הצד השולט לא אוטומטית מבטל את עמדתו כשולט. זה בהחלט תלוי באיך הוא מתנהל בחדירה הזו, ויש נחדרים שבאמת שולטים בסיטואציה.
בדיוק כמו ששולטת יכולה לשלוט כשהיא נחדרת.
-wintermute-​(נשלט)
לפני חודש • 17 במרץ 2024
-wintermute-​(נשלט) • 17 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:

נדמה לי שאם אשה יכולה להיחדר ולשלוט, אז גם גבר ברמת העקרון. אבל זה סוג אחר של שליטה, שכן מתמסר ומשחרר, אבל מחזיק את הכוח ברמה היותר מנטלית או כללית. זה בגדול מה שמאשימים בו נשלטים גרועים ששולטים מלמטה ומביימים את השולטת שתעשה בדיוק מה שהם רוצים, רק שכאן זה במודע, בלי היומרה להיות נשלט.
-wintermute-​(נשלט)
לפני חודש • 17 במרץ 2024
-wintermute-​(נשלט) • 17 במרץ 2024
אבל בעצם אני לא חולק עליך, הוא לא יכול לשלוט לגמרי ולהתמסר באמת בו זמנית, אבל זה לדעתי לפרק את זה יותר מדי. גם כששולטת מתענגת ובאופוריה ממשהו שהנשלט עושה בשבילה היא קצת מאבדת שליטה, זה פשוט משהו שקורה הלוך ושוב ונדמה לי שמה שיתן את הטון זה התמונה הגדולה, מי קובע את הדברים הגדולים יותר, ומי שולט רק בתפקיד הקטן שמיעדים לו.
EL PATRON​(אחר)
לפני חודש • 17 במרץ 2024

Re: אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

EL PATRON​(אחר) • 17 במרץ 2024
שוסי כתב/ה:
ידוע כי הנאות הפרוסטטה לא שייכות להעדפות מיניות.כלומר לכל הגברים יש עצבים באזור.
אם כן,האם יש גברים המגדירים את עצמם כשולטים כאן,שאוהבים pegging?( לא רק אצבע ולשון- ממש ויברטור או דילדו)

ברור! איפה הבעיה?!
Mary Jane
לפני חודש • 18 במרץ 2024
Mary Jane • 18 במרץ 2024
ArchAngel כתב/ה:
…..

אני רק אומרת שאקט של חדירה שחווה הצד השולט לא אוטומטית מבטל את עמדתו כשולט. זה בהחלט תלוי באיך הוא מתנהל בחדירה הזו, ויש נחדרים שבאמת שולטים בסיטואציה.
בדיוק כמו ששולטת יכולה לשלוט כשהיא נחדרת.

אקט של חדירה אכן לא מבטל פוזיציה כשלעצמו. אלא שיש גבול ויש הבדל בין גברים לנשים, בהתחשב בסט האיברים הפיזיולוגיי ובדרכי ההתענגות (כן, אני מאלה שחושבים שיש הבדל).

אישה שרוכבת על גבר אינה דומה למצב שבו נשלטת מסכנה עם תותב נדרשת לחדור לגבר מאחור ולקרוא לו תוך כדי השולט שלי (זה באופן כללי, אלא אם מהנדסים ביגע ובטירחה איזו פוזיציה של חוסר אונים גמור וכולי, וגם אז זה נראה גבולי).

היא אולי יכולה לכנות אותו לאחר מכן ״השולט שלי״, אבל לא תוך כדי (: כך לדעתי. ויש סיבה לכך שהמקרה האחרון לא שכיח בעולם השליטה ולא מסתדר בראש כ״שליטה״ (אלא כהתענגות ונילית לגיטימית). ואם אנחנו חלוקות בנקודה העקרונית הזו, כנראה שנשאר חלוקות 🌺
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 18 במרץ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 18 במרץ 2024
שולט בכבוד כתב/ה:
כאשר זה נעשה עם הרבה KY ללא ציפורן כמובן. ההרגשה היא נהדרת. קשה להסביר ולתאר למי שלא חווה. אם משלבים עם מציצה טובה...... תענוג אלוהי. אל תוותרו תנסו. אגב כשהאצבע בפנים עד הפרק השני צריך לחפש מעיין מקום מחוספס ואז לעשות תנועות של בוא הנה עם האצבע כלפי הבטן.

לדעתי בפוסט הכוונה יותר לחדירה עם סטראפ און.
מציצה עם עיסוי פרוסטטה, פחות פוגעת בדימוי השולט.
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 18 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 18 במרץ 2024
אנשים יכולים להיות קווירים ולהמציא כל קינק שבא להם. אנשים לא מחוייבים לחיות לפי איזושהי נוסחה המונית. זה אפילו מדליק כשהם לא.

בתוך הקשר זוגי זה גם לא ממש משנה איך בדיוק קוראים לדברים.

אבל בתוך הקשר חברתי, שבו מדברים ולמילים יש משמעות, שליטה לא יכולה להיות כל דבר שמישהו "מרגיש" שהוא שליטה. אני מסכימה עם מארי ג׳יין, זה פשוט לא מסתדר בראש. חדירה אל גבר היא לא רק גירוי עצבי, יש לאקט כזה ממד נפשי ופסיכולוגי. אני פשוט לא יכולה לראות באקט כזה שליטה גברית במובן המקובל של המילה.
Master Bruce
לפני חודש • 18 במרץ 2024
Master Bruce • 18 במרץ 2024
לא מתחבר באופן אישי לפגינג, אבל לא רואה עם זה שום סתירה עם יחסי שליטה כאלה או אחרים.

אני כן רוצה לדבר על הכותרת של הפוסט, היא מעצבנת אותי.
הרי מי שרוצה או לא רוצה להגיב על הנושא יעשה את זה בכל מקרה, זה לא שהתוכן של השרשור נשאר סודי יותר מכמה שניות.

אז... למה בעצם? חוץ מאשר זלזול פוגעני בשולטים כאילו שולטים מסרבים לקרוא תוכן מסויים, אני לא רואה כאן שום דבר טוב.