בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

ArchAngel​(שולטת)
לפני חודש • 18 במרץ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 18 במרץ 2024
Mary Jane כתב/ה:

אישה שרוכבת על גבר אינה דומה למצב שבו נשלטת מסכנה עם תותב נדרשת לחדור לגבר מאחור ולקרוא לו תוך כדי השולט שלי (זה באופן כללי, אלא אם מהנדסים ביגע ובטירחה איזו פוזיציה של חוסר אונים גמור וכולי, וגם אז זה נראה גבולי).

היא אולי יכולה לכנות אותו לאחר מכן ״השולט שלי״, אבל לא תוך כדי (: כך לדעתי. ויש סיבה לכך שהמקרה האחרון לא שכיח בעולם השליטה ולא מסתדר בראש כ״שליטה״ (אלא כהתענגות ונילית לגיטימית). ואם אנחנו חלוקות בנקודה העקרונית הזו, כנראה שנשאר חלוקות 🌺

אנחנו אכן נשאר חלוקות, וזה גם בסדר שלא נסכים ושזאת לעולם לא תהיה כוס התה שלך.

אבל זה פשוט מרגיש לי שאת מבטלת חוויה שלא חווית בעצמך, ולכן זה נראה לך כל כך מלאכותי, מאולץ, סותר וכו'.
שהם מהנדסים את הסיטואציה הזו בכוח, והוא מניח עליה איזה תותב והיא המסכנה והמבולבלת נאלצת לדלקם לו "השולט שלי" כדי שירגיש אחד, והם סתם מספרים לעצמם איזה סיפור מגוחך כדי בכוח למסגר את זה כשליטה.

אפשר ככה גם לבטל את השליטה שלי בגבר כשאני עם סטרפאון, ולהגיד שאני סתם מתיימרת הרי אין לי זין ואני שמה תותב, ואני כולה עושה תנועות מוזרות מאחור והוא שם קורא לי שולטת, כשהוא הרי בכלל חזק ממני פיזית ויכול להעיף אותי ממנו בשניות, אבל בזכות העמדת הפנים הזו יש לנו סשן.
אבל זה יהיה תיאור שטחי שלא באמת מרגיש לנו ככה. יש בנינו דינמיקת שליטה שבזכותה זה נחווה לנו אמיתי, ולא בגלל דיקלומים ריקים הוא לא חושב על הסטרפאון שלי כאיזה תותב מטופש.

סשן מורכב יותר מאשר התיאורים השטחיים שלו, זאת באמת דינמיקה שלמה שיוצרת חוויה רגשית של שליטה.
ולנסות להסביר חוויה שסביר להניח שלא התנסית בה, ואם התנסית אז לא התחברת, זה משהו שפשוט לא יעבור במילים.
שליטה מרגישים כשהיא שם, ורק כשמתחברים אליה מרגישים שהיא "הגיונית" ולא סתם שני מוזרים שמנסים לעבוד על עצמם.

אני אישית לא מעוניינת להישלט, אבל לא כל חדירה שלי לגבר הייתה במסגרת סשן של שליטה. לפעמים גם סתם עשינו סקס וזהו.
והיו לי כמה סטוצים עם גברים שהסתבר שהתנהלו כ power bottoms שניהלו את הסיטואציה יותר טוב ממני, ידעו לקחת ולא רק לקבל. כן, אפילו שזה דרך התחת שלהם.

בפעם הראשונה שזה קרה לי הייתי מופתעת "כי אני החודרת הרי".
אבל בגלל שחוויתי קצת מזה, ברור לי שאחד כזה בסשן שליטה גברית של ממש היה יודע טוב מאוד לגרום נשלטת להרגיש שהוא באמת שולט בעניינים, שהיא חסרת אונים כשכל המשקל שלו עליה, והוא מפיק ממנה את הצורך שהיא מתמסרת אליו ולא הוא זה "שמקבל ממנה". הוא לוקח.
והוא ממש לא יחכה שהיא תקרא לו "שולט שלי" כדי להרגיש שהוא כזה. אני בספק שבכלל ישארו לה מילים.
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 18 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 18 במרץ 2024
ארכ,

אני לא חושבת שיש כאן יומרה לבטל את החוויה של מישהו. באופן אישי אני חושבת שאנשים אותנטיים, שאינם תבניתיים, הם מדליקים.

יש כאן פשוט טענה אמפירית על העולם. לא כל מה שאפשרי מבחינה לוגית מתקיים בעולם. מבחינה לוגית אין סיבה לבטל את האפשרות שנער בן 13 יתגלה כמטפל זוגי מוצלח מאוד. מבחינה אמפירית זה נשמע מאוד לא סביר. לרוב, לנער בן 13 פשוט אין את הכישורים המתאימים.

מבחינה לוגית אולי אין שום מניעה שגבר שכמה לפגינג יהיה גם שולט. אבל מבחינה אמפירית זה נשמע מאוד בלתי סביר. ההכרות שלי עם גברים ונשים ומה שביניהם מלמדת שזו דינמיקה מאוד לא סבירה (אפילו אם היא מתקיימת בקרב יחידי סגולה).
FootJunky
לפני חודש • 18 במרץ 2024
FootJunky • 18 במרץ 2024
בסוף זה איך שהשולט מעצב את האקט לנשלטת, ואיזה קונטקסט הוא נותן לזה.

היה לי שולט (מושלם, תחזור כבר לארץ!!) שבנה במשך חודשים את העניין של החור שלו,
כלומר, אסור היה לי להתקרב לחור שלו במשך חודשים, לא עם האצבע, לא עם הלשון, בטח שלא עם הזין.
הוא דיבר על זה כעל מקום קדוש ואני הייתי זונה מלוכלכת ולא ראוייה icon_smile.gif ככה חודשים

ואני, המתמסר שאני, רק רציתי ללטף עם הלשון את החור שלו, שירשה לי להיכנס אליו ולהרגיש אותו ולענג אותו
וכשזה סוף סוף קרה, כשהוא סוף סוף הרשה,
זה אכן הרגיש כמו מתנה שקיבלתי משולט, כמו זכות, התרגשתי ממש

גם כשהוא שכב על הגב עם רגליים פתוחות כשהזין שלי בתוכו והתנשקנו -
זה לא הרגיש שהוא כנוע, זה הרגיש שאני סוגד לו.

קיצר, הכל בדינמיקה, בעיצוב ההקשרים וביצירתיות של השולטים.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 18 במרץ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 18 במרץ 2024
עוקבת כדי לקבל רעיונות. אז מה אם אני שולטת יש פה כמה רעיונות מעניינים לביסוס שליטה
Berry fox
לפני חודש • 18 במרץ 2024

Re: אם אני אכתוב את הנושא,שולטים לא יכנסו

Berry fox • 18 במרץ 2024
שוסי כתב/ה:
ידוע כי הנאות הפרוסטטה לא שייכות להעדפות מיניות.כלומר לכל הגברים יש עצבים באזור.
אם כן,האם יש גברים המגדירים את עצמם כשולטים כאן,שאוהבים pegging?( לא רק אצבע ולשון- ממש ויברטור או דילדו)

כןicon_smile.gif אפילו מאד
מזל שאני אנונימי ולא צריך לחשוש מחשיפה
Berry fox
לפני חודש • 18 במרץ 2024
Berry fox • 18 במרץ 2024
אליפסה כתב/ה:
ארכ,

אני לא חושבת שיש כאן יומרה לבטל את החוויה של מישהו. באופן אישי אני חושבת שאנשים אותנטיים, שאינם תבניתיים, הם מדליקים.

יש כאן פשוט טענה אמפירית על העולם. לא כל מה שאפשרי מבחינה לוגית מתקיים בעולם. מבחינה לוגית אין סיבה לבטל את האפשרות שנער בן 13 יתגלה כמטפל זוגי מוצלח מאוד. מבחינה אמפירית זה נשמע מאוד לא סביר. לרוב, לנער בן 13 פשוט אין את הכישורים המתאימים.

מבחינה לוגית אולי אין שום מניעה שגבר שכמה לפגינג יהיה גם שולט. אבל מבחינה אמפירית זה נשמע מאוד בלתי סביר. ההכרות שלי עם גברים ונשים ומה שביניהם מלמדת שזו דינמיקה מאוד לא סבירה (אפילו אם היא מתקיימת בקרב יחידי סגולה).

את חושבת שאקט החדירה , במנותק מכל קונטקסט אחר, הוא משפיל או מסמן ?
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 19 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 19 במרץ 2024
Berry fox כתב/ה:

לא.

אני חושבת שאם גבר ואישה מתנסים בפגינג, לא תהיה שם דינמיקה של שליטה גברית. מה שהם יחפשו לחוות באקט הזה כמעט לעולם לא יהיה שליטה או דומיננטיות גברית.
Berry fox
לפני חודש • 19 במרץ 2024
Berry fox • 19 במרץ 2024
אליפסה כתב/ה:
Berry fox כתב/ה:

לא.

אני חושבת שאם גבר ואישה מתנסים בפגינג, לא תהיה שם דינמיקה של שליטה גברית. מה שהם יחפשו לחוות באקט הזה כמעט לעולם לא יהיה שליטה או דומיננטיות גברית.

במחילה ובזהירות, מבלי לפגוע בכבודך או לבטל את החוויה שלך, אני לא מסכים.
אני כן מסכים שזה נדיר יותר, ויכול להיות רק במערכת יחסים סופר אינטימית
אבל בהינתן התנאים , הרצון ומזג האויר- זה אפשרי
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 21 במרץ 2024
אליפסה​(שולטת) • 21 במרץ 2024
זה בסדר גמור, כבודי לא נפגע כשחושבים אחרת ממני 🙂

לא אמרתי שזה בלתי אפשרי. היו כאן תיאורים של החוויה הזו, אז זה קיים. אני רק אומרת שזה אידיוסינקרטי.

לא רק שזה נדיר. זה מאוד לא מותאם לאופן שבו מרבית האנשים חווים פגינג.
Mary Jane
לפני חודש • 22 במרץ 2024
Mary Jane • 22 במרץ 2024
אידיוסינקרטי, אהבתי 🙂👌