צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיות בזקפה

Out of vanil​(מתחלפת)
לפני 3 שבועות • 6 באפר׳ 2024

Re: בעיות בזקפה

Out of vanil​(מתחלפת) • 6 באפר׳ 2024
[quote="Mommy Dom"]
שאלה לנשים: מה אתן עושות או אומרות במצב כזה ? האם זה גם גורם לכן להרגיש חוסר ביטחון ואיך מתמודדות עם זה ?

שאלה יפה ומאוד חשופה לדעתי 💟

לצערי, אנחנו כחברה/חינוך/תרבות הפורנו מחונכות כנשים וגם כגברים לקשר בין הדברים. בין הוא נמשך ורוצה אותי או נהנה לראות אותי או לגעת בי- לבין התגובה הזאת של עמידה וזיקפה כדבר ברור ושקוף לעין. לצערי, גברים מצופים לתפקד כמו עם זנב של כלב בין הרגליים- כשהכל גלוי ושקוף והזנב צריך לשדר בדיוק מה הוא מרגיש או לא מרגיש.
כמו שכתבת- היה באמת עייף, ונעול שבועיים כך שיכול להיות גם זה וגם אולי חרדת ביצוע וכל הדברים שכבר ArchAngel ציינה וכתבה מעולה.
אני אישית, תלוי סיטואציה, עם אדם ונילי או בן זוג קרוב כן הייתי נעלבת- במיוחד אם זה בא אחרי זיקפה קשה ופתאום נעלם אחרי מגע בגוף שלי או ירידה או מעשה מיני אחר. ואז זה כן מרגיש כאילו יש הקשר בין מגע בין הגוף שלך לבין איבוד עניין בדמות זיקפה. אבל גם- מרכיב חשוב- איך הגבר לוקח או מתייחס לתופעה וכמה זה מפריע לו/מביך אותו/ כמה זה חשוב בכלל מבחינתנו. אולי בכלל לא מעניין אותו ולא אכפת לו- כי הוא בוחר להתרכז כל כולו בך ובהנאה שלך והאיבר שלו לא חשוב בכלל עכשיו. לכן חשוב לדבר ולתקשר תמיד.
עם בן אדם בדסמי- כנראה הייתי עסוקה ולא שמה לב בכלל או אולי אפילו מנצלת את זה לטובה 😊

בכל מקרה, את מהממת ושווה. 🫂💟
Mommy Dom​(שולטת)

Re: בעיות בזקפה

Mommy Dom​(שולטת) • 6 באפר׳ 2024
כפותרגליים כתב/ה:
שאלה לגברים: איך אתם רוצים שנתייחס או לא נתייחס לזה ? מה אתם הייתם רוצים שנאמר לכם או נעשה במצב כזה ?

יקירי כתבתי במפורש שלא הייתה כוונה לחדירה או רצון לכך. אז התגובה שלך לא רלוונטית בנושא הזה. אין צורך לעשות לי הדרכה מה נשלטים אוהבים או לא.
nicknose​(מתחלף)
nicknose​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2024
אני מסכים עם מה שארצ' כתבה - לפעמים זקפה היא רק זקפה, והיא לא בהכרח מעידה על משיכה או על היעדרה. יכול להיות שהוא היה במקום אחר בראש. יכול להיות שפשוט היה לו פיפי. לכו תדעו.

ולגבי התגובה - כמובן שהכל מאוד תלוי בסיטואציה. יכול להיות שאשמח להיות הראשון שמעיר על העניין, בהתאם להקשר - להתבדח, להתנצל, לאוורר מבוכה, או כל תגובה אחרת. יוזמה כזו מהצד הנשלט מחייבת, כמובן, אמון, חיבה ואינטימיות בין הצדדים. צריך להרגיש בנוח כדי לחשוף רגשות בנושא כה רגיש. אם אבחר לדבר על זה בעצמי, אצפה מהשולטת להגיב בעדינות וברגישות רבות עוד יותר מהרגיל. גם עבור הפרוגרסיבים שבינינו, מה שעלול להצטייר כבגידה של הגוף הוא עניין נפיץ.

יכול להיות שאשמח שהשולטת, זו שמובילה את הסיטואציה ונותנת לה את הטון, תהיה זו שתגיב. זה מצריך מידה רבה עוד יותר של אמון, חיבה ואינטימיות - הרי זה הגוף שלי, אז למה שהיא תדבר עליו לפניי? התשובה (בחלק מהמקרים) היא: כי הגוף שלי הוא גם הגוף שלה, והוא הצעצוע שלה ועומד לרשותה, ולכן זה טבעי לגמרי שהיא תהיה זו שמדברת עליו ראשונה. בנוסף, יכול להיות שפשוט אהיה מובך מדי ואסמוך עליה שתעיר על כך. בכל מקרה, זה חייב להתבצע בחביבות ובזהירות.

כלל אצבע שעבד לי יופי עד היום: המשפט "זה קורה לכולם" עוזר פחות מהמשפט "זה לא מפריע לי אם זה לא מפריע לך".
מתי לדאוג, או לפחות לחשוב על העניין שוב, והפעם מזווית שונה? אם זה חוזר על עצמו.
La Joker​(שולט)
La Joker​(שולט) • 6 באפר׳ 2024
לא תמיד זה תלוי באיך את נראת או במשיכה שלו אלייך(ואותו דבר גם ההפך יכול להיות מישהו שסתם חושב על האקט עצמו ויעמוד לו כמו טיל ואין לו בכלל משיכה אליך).
קראתי על זה המון מנשים שלוקחות את זה אישית ולא מבינות שרוב הפעמים אין קשר בין הדברים.
לפעמים זה יכול להיות חוסר ביטחון שלו, לחץ, מחשבות אחרות שמטרידות אותו והוא לא מרוכז בך, תרופות שהוא לוקח וכל מיני דברים נלויים.
מוטב מאוחר​(אחר)
מוטב מאוחר​(אחר) • 6 באפר׳ 2024
יכול להגיד, רק מהניסיון שלי,
כאחד שאין לו בעיה פיזיולוגית, אבל הפסיכולוגי כן משחק לו חזק בראש,
שלפעמים, בפגישה ראשונה, דווקא ככל שאני נמשך לבת הזוג יותר, יש סיכוי יותר גדול שמהלחץ לא יעמוד לי.
בעצם, בהפוך על הפוך, ככל שאני נמשך אליה יותר, ככה יש יותר סיכוי שזה יקרה.
אני צריך, בסיטואציה כזאת, שירגיעו את האווירה.
אם היא וונילית, שנשכב קצת, נדבר, נטלטף ברגוע.
אם שולטת, אז גם פעילות שלא קשורה באיבר שלי יכולה לעזור. נגיד כאב. נגיד לרדת לה שזה תמיד עוזר, אם לא לזקיפה, לפחות להרגשה הכללית...
בכל מקרה, הכי גרוע מבחינתי, אם זה הופכת להיות הבעיה של בת הזוג. שצריך להתחיל בהסברים של זאת לא את, זה אני.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 6 באפר׳ 2024
איזה דיון נהדר ומאלף.
אני באותו פריים אוב מיינד כמוך. אם לא עומד לו, זה ממלא אותי חוסר בטחון לגבי מידת המשיכה שלו אליי או לאקטים שאנחנו מבצעים.

במיוחד כשזה מישהו שהיה נעול. במצב כזה אמור לעמוד לו כמו טיל.

אבל כפי שכתבו פה, זה לאו דווקא המצב. ייתכן שכן אבל גם ייתכן שלא.

זה קרה לי פעמיים עם גברים ונילים בצעירותי. את שניהם הכרתי הרבה זמן כידידים לפני שהקשר נהיה מיני. אחד מהם היה כ"כ בלחץ מהמצב שהוא הזמין כדורים בדואר. עבר לו מהר מאד, ולמעשה המין בינינו היה כ"כ טוב שהוא רצה להמשיך אותו אחרי שנפרדנו.

עם נשלטים נתקלתי בהכל, ובלי קשר למידת ההתאמה או המשיכה. שני נשלטים שלי, אחד במשך קרוב לשלוש שנים, מעולם לא הצליחו לגמור בנוכחותי. היתה זקפה כל הזמן, אבל הם חא גמרו.

אחרים גמרו לפני שהיו אמורים מרוב גרוי.

לאחרים לא עמד בכלל.

וגם עם בן זוגי לשעבר, כשהפסקתי לקחת גלולות וחזרנו לקונדומים זה גרם לבעיות זקפה, והניסיון לדבר על זה גרר חרדת ביצוע. אני פרשתי את זה כחוסר משיכה אליי, והוא פרש את נסיונות הבירור שלי כביקורת.
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
כל תגובה בשרשור זה נכונה בדרכה.
זקפה ושפיכה הינן תגובות פיזיולוגיות חמקמקות בהיותן עם השנים נתונות תחת הסד של הפאן המנטאלי.
התניות מהגורן ומהיקב, אותן רכש הזכר במהלך חייו עד הגיעו אליך.
אין לך כל דרך לתקן אותן, בטווח הקצר, ועם ספק גדול בטווח הארוך.
כל שתוכלי הוא לקבל אותו כפי שהוא, ולעשות מזה, non issue.
)אם סוג הקשר מחייב חדירה פיזית שלו אליך, זו מייט בי א ביט פרובלם).
אך בכלוב אנו נמצאים, וכמעט ספציפית בנושא של קשר בין שולטת לנשלט.
מעבר ליצירתיות שלכן להפוך את הלימון ללימונדה, ישנם נשלטים לא מעטים, ומקווה שגם לא מעט שולטות, שמעדיפות כעיקרון "אותו" ככה.
זקפה תופיע איתך או בלעדייך (בהקשר שלך) פה ושם, מעצם האינטראקציה המינית, ותעדר הרבה גם כשהטוב הזה עוד נוכח.

ואולי,
אם הנושא רלוונטי, תמיד אפשר להחזיק מרשם בתוקף, ובשלב מסוים, לבקש ממנו לפתוח פה, או לפתוח לו בכפייה, לשתות כוס מים (או נוזל אחר☺️) ולחכות יחד לקסם.
וקחו את הפסקה האחרונה בהומור 😀)
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 6 באפר׳ 2024
אמממממ
אולי נכבד את חברות הפורום הזה ונעביר את הדיון לפורום המתאים? 😅
מכל הבעיות של חברות הפורום הזה, אני בטוח שבעיות בזקפה לא חלק מהן...
La Joker​(שולט)
La Joker​(שולט) • 6 באפר׳ 2024
Leaker כתב/ה:
אמממממ
אולי נכבד את חברות הפורום הזה ונעביר את הדיון לפורום המתאים? 😅
מכל הבעיות של חברות הפורום הזה, אני בטוח שבעיות בזקפה לא חלק מהן...

לכבד את חברות הפורום זה לא לכתוב שטויות בשביל להתחנף לאחרות, ולא שזה באמת יעזור לך כי אם היא כתבה את זה כאן זה הרצון שלה והיא חושבת שכאן זה המקום המתאים ומה שאתה עושה זה לא לכבד אותה.
Mary Jane
Mary Jane • 6 באפר׳ 2024
כל מה שנאמר וגם - נראה לי שנעילה של שבועיים בכלובון זה זמן מספיק ארוך כדי לגרום מן טראומה לאיבר מהזדקפות