סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה בטעות זה היה?

cermitfrog
לפני שבועיים • 30 באפר׳ 2024
cermitfrog • 30 באפר׳ 2024
דווקא יצא לי כמה פעמים להכנס לחור הלא נכון, בעיקר בעמידה שהגב שלה מופנה אליי.
למזלי זה היה אחרי זיון ארוך כשהיא הייתה כבר מוכנה ולא כאב (שנינו היינו מופתאים) .

אבל זה קורה.
מילים מילים​(שולט)
מילים מילים​(שולט) • 30 באפר׳ 2024
קרה לי עם מאהבת בקשר ארוך. פחות או יותר כמו שאינטו תיארה. לא במקלחת, כן בתנוחה ואינטנסיביות שהפכו את זה לאפשרי שיקרה בטעות. כאב לה מאוד למשך כמה דקות, ואחרי זה נרגע ברובו. מן הסתם לא חזרנו לסקס באותו הערב.
אני בכל זאת שותף לדעה הרווחת פה שזה מאוד מחשיד, בוודאי כשאת גם מוסיפה שיש קורלציה בין המקרים לבין קשרים חדשים או אגביים. שלא יתפרש מהתגובה שלי שאני חושב שצריך לעבור על זה לסדר היום.
השוקע
השוקע • 30 באפר׳ 2024
כנראה דיעה לא נפוצה פה, אבל קרה לי שהייתי עם בת זוג (חובבת אנאלי) והכל היה מאד רטוב ובסוף שאלתי אותה באיזה חור הייתי והיא אמרה שהיא לא בטוחה

לא נרשמה טראומה
Grey / Green
Grey / Green • 30 באפר׳ 2024
כן, זה יכול לקרות בטעות וזה מבאס לאללה.
Huginn​(שולט)
לפני שבועיים • 1 במאי 2024
Huginn​(שולט) • 1 במאי 2024
בטח שיכול לקרות בטעות, אם הוא רטוב ומורגל. ובטח אם ביקרו בו לאחרונה יחסית.
סווריןן
לפני שבועיים • 1 במאי 2024
סווריןן • 1 במאי 2024
לאחרונה הייתה סדרה מדוברת סביב 'טעויות' מסוג זה - I May Destroy You. שם עסקו, בין היתר, בפרטנרים מזדמנים שכאילו בטעות הקונדום נקרע להם או נשר באמצע הזיון. בסדרה הגיבורה מגלה אתר בו גברים חולקים חוויות של הונאה מסוג זה, כולל ה gaslighting אחר כך לבת הזוג... בסדרה זה הוצג כסוג של אונס - האישה הסכימה לסקס, אבל לא לסקס הזה (בסדרה אימצו הגדרה רחבה, ואולי נכונה, של אונס).

לרובנו, גברים כנשים, חדירה אנאלית מחייבת המון סיכה וחדירה מדורגת. אחרי חדירה, האזור עשוי להיות משוחרר יותר. קשה להניח חדירה מקרית לגמרי לפי טבעת יבש. מוזר לי שהיו למעלה כאלה שכתבו שהם חוו משהו כזה. אם השרשור מבטא תהייה כנה אודות ארוע ממשי, זה לא סתם 'לא טעות', אלא כפיית סקס לא רצוי, וכדאי להתרחק ממי שעשה זאת.