ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם הייתם פוגשים אנשים בעולם השליטה

איתר​(נשלט)
לפני 3 שבועות • 26 באוג׳ 2024

איך אתם הייתם פוגשים אנשים בעולם השליטה

איתר​(נשלט) • 26 באוג׳ 2024
אני לא ישב פה ויסתיר למה אני שואל...
אני חדש בכל הקטע של השליטה (לפחות בתחום השליטה בארץ) ואני רוצה לדעת איפה אתם פוגשים אנשים אחרים עם אותם הרעיונות בין אם זה למצוא שולטת בשבילך או סתם לפגוש אנשים שאוהבים את אותם הדברים
לאיפה אתם הולכים ומה אתם עושים
Redcaffeine​(נשלטת)
לפני 3 שבועות • 27 באוג׳ 2024
Redcaffeine​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2024
ברוך הבא.
המלצה כנה, לא לקפוץ ישר מים. לא להכיר ולחתור להיכרויות בשביל שליטה.
להכיר, כדי להכיר.
לייצר מעגל חברים. לצאת למסיבות, ללכת למאנצ'ים, להיות פעיל (בין אם זה באתר כאן בבלוג של עצמך ולאט לאט של אחרים, אולי בפטלייף, אולי בקבוצות פייסבוק, טלגרם).
כמו בחיים הונילים, הקשר המתאים יבוא, לא כי חיפשת, אלא כי הוא יצוץ.
תסתובב, תקרא, תכיר אחרים, תכיר את עצמך.
אל תחפש מישהי רק כי זו הפנטזיה שלך, תאמין לי, אנחנו מרגישות את זה, שולטת (וכל אישה ואיש) היא לא כלי למימוש פנטזיה, אלא אדם שצריך להכיר, לרכוש אמון ולפתח אמון, ולאט לאט הקשר יתפתח.
    התגובה האהובה בשרשור
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
אני פגשתי:
במאנצ'ים.
במועדון הדאנג'ן.
בכלוב.
בפורומים אחרים שהם לא הכלוב.
בטינדר.

לכל מקום יש יתרונות וחסרונות.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 27 באוג׳ 2024
מבחינת חברויות מצאתי את עצמי בקבוצות טלגרם, אולי כי אני חיה בחור במדבר.
משם זה התפתח לכמה קשרי שליטה ואחד משמעותי מאןד.

אבל עיקר הכרות שלי שהובילו למפגשים היו במסיבות.
ללכת למאנצ'ים זה אתגר בשבילי כי אני גרה בחור והחיים שלי עמוסים.
אם מישהו גר יחסית במרכז ונטול ילדים מאנצ'ים זה אחלה דרך פשוט להכיר אנשים ומשם דברים נפלאים יכולים להתפתח.

אני יודעת מצד רבים מסצינת ההכרויות בכללי שהדרך הטובה ביותר להכיר הם בסוג של מפגשי קהילה (גרושים/גיקים) וכו'...
כשגרתי בתל אביב רוב ההכרויות שלי היו ממפגשי חברים
איתר​(נשלט)
איתר​(נשלט) • 27 באוג׳ 2024
כולכם מדברים על מאמצים אבל אני לא מצליח למצוא אף מאנצ' וגם פחות מתאים לי פאטלייף וכאלה כי אני לא יכול להכיר את הבן האדם עצמו אני רק מכיר את הקינקימ שלו
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 27 באוג׳ 2024
איתר כתב/ה:
כולכם מדברים על מאמצים אבל אני לא מצליח למצוא אף מאנצ' וגם פחות מתאים לי פאטלייף וכאלה כי אני לא יכול להכיר את הבן האדם עצמו אני רק מכיר את הקינקימ שלו

הסתכלת בלוח הבילויים כאן באתר ?

יש גם את המאנץ הירושלמי שנחשב לאיכותי מאוד ב-05/09 בשעה 20:00, פאב הגורן, רח' ריבלין 1

https://docs.google.com/forms/d/1N9GD7S6LwQCQTfuN51gmKgy17bSEmcLz1OwpORP8jWw/viewform?ts=664895fd&fbclid=IwY2xjawE6eylleHRuA2FlbQIxMAABHfSAPF1FA5hTzt6bSOoYaqpD9jBxW3WzMbPekSdq-hi3m0X1G8f0CA8okQ_aem_w4X5QSUrwVZ38j6BdFW1ew&edit_requested=true