שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו התחרפנתם? - כל יום שישי זה חוזר על עצמו -

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 21 שנים • 14 ביולי 2003

תגידו התחרפנתם? - כל יום שישי זה חוזר על עצמו -

כל יום שישי זה חוזר על עצמו אני מתעוררת מהשינה בצהרים, אדי האדרנלין מהמועדון של הערב לפני כבר התפוגגו להם, אני גולשת קצת בחוויות כואבות, נכנסת לכלוב, בודקת הודעות פרטיות ומגלה - איזה 8 – 10 בכולן אותו המסר אבל במילים ובסגנון מתחלף: ראיתי אותך אתמול במועדון חששתי/פחדתי/התביישתי לגשת אליך.
את מקסימה/מדהימה/יפה/הכובע שלך מקסים, אשמח להכיר אותך icon_sad.gif
אבקש בכל לשון של בקשה, לגשת אלי אפילו אם אני ניראת עסוקה,עצבנית לא מעונינתicon_smile.gif לאזור אומץ ולהגיד שלום אני "XXXXX" אחרת מה שווה השחר של העידן החדש *

* "אנחנו ממש בפתחו של עידן חדש בבד"סם הישראלי, אנחנו ממצים את עידן האינטרנט, הצ'אטים והפורומים ולצד עידן זה מבציע לו שחר של עידן חדש. עידן היציאה אל המציאות, עידן שבו לא צריך לארגן מפגשים סודיים עם רשימות סודיות עוד יותר. עידן של פתיחות מדהימה, של כבוד הדדי וכיבוד הדיסקרטיות אפילו שכולנו במועדון אחד גדול. כי הרצון להיפגש להכיר ולהרגיש ביחד, הוא חזק מכל דבר אחר. הרצון הזה שמאפשר לנו מלכות, עבדים, שפחות, אדונים ושאר מתעניינים, להתקבץ ביחד להרגיש נורמאליים בתשוקתנו ובסטייתנו - הוא חזק מכל דבר. .." (המכשפה פסח 2003)
שלהבת​(נשלטת)
לפני 21 שנים • 14 ביולי 2003

Re: תגידו התחרפנתם? - כל יום שישי זה חוזר על עצמו -

שלהבת​(נשלטת) • 14 ביולי 2003
המכשפה כתב/ה:
כל יום שישי זה חוזר על עצמו אני מתעוררת מהשינה בצהרים, אדי האדרנלין מהמועדון של הערב לפני כבר התפוגגו להם, אני גולשת קצת בחוויות כואבות, נכנסת לכלוב, בודקת הודעות פרטיות ומגלה - איזה 8 – 10 בכולן אותו המסר אבל במילים ובסגנון מתחלף: ראיתי אותך אתמול במועדון חששתי/פחדתי/התביישתי לגשת אליך.
את מקסימה/מדהימה/יפה/הכובע שלך מקסים, אשמח להכיר אותך icon_sad.gif
אבקש בכל לשון של בקשה, לגשת אלי אפילו אם אני ניראת עסוקה,עצבנית לא מעונינתicon_smile.gif לאזור אומץ ולהגיד שלום אני "XXXXX" אחרת מה שווה השחר של העידן החדש *

אם אין אני לי - מי לי...
איזה הזיות מתוקות יש לך
אשליות אשליות רבות
X MAN
לפני 21 שנים • 15 ביולי 2003
X MAN • 15 ביולי 2003
והשאלה שנשאת היא למה ?

למה????

המכשפה חושבת שזה מעניין מישהוא
sleeper​(נשלט)

אז ככה

sleeper​(נשלט) • 15 ביולי 2003
האמת היא שלמסיבות עדיין לא הגעתי, אבל אם ננסה לנתח מבחינה פסיכולוגית את מה שעובר לרוב הסאבים בראש, נראה שהם עדיין פוחדים, או מעצמם, או מהכניסה הרשמית כל כך לעולם השליטה, שלהציג את עצמך לפני מלכה עושה לך. אני מניח שרוב הסאבים מעדיפים עדיין להשאר בעילום שם ופשוט לשלוח הודעה, זה הרבה יותר קל... הרבה יותר דיסקרטי, וההרגשה של החשיפה לעולם קטנה הרבה יותר...

כמובן שאני אומר את זה מנסיון... אני אישית עדיין די מפחד לצאת... מהארון??? ועדיין לא הייתי בשום מסיבה, והאמת היא שרק לפני כמה ימים נרשמתי לאתר... צריך להתחיל מתישהו... ואין טעם להסתיר את עצמך

אז ברוח השינוי גבירתי המכשפה, אני יכול להבטיח לך שכשאראה אותך במסיבה (אני בספק אם זו תהיה הבאה עלינו לטובה... מבחנים) אני אבוא, אציג את עצמי, ואומר שלום.
פשוט... אלך אחרי הכובע icon_biggrin.gif

להתראות בשמחות
שלהבת​(נשלטת)
שלהבת​(נשלטת) • 15 ביולי 2003
סלייב אפס(ש) כתב/ה:
שלהבת ואקס-מן לא שווים תגובה.

סלייב אפס (והדגש הוא על האפס)
הייתי בטוחה שאת השיר אתה מקדיש לי
מה זה הדבר הזה? כותב תגובות של שורה אחת או מילה אחת
ובחתימה...
טוב שלא הכנסת את שיר השירים