בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוא...(שחשבתי עליו הרבה , ששיקשקתי בנוכחותו )

infinite​(נשלטת)
לפני 21 שנים • 29 ביולי 2003

הוא...(שחשבתי עליו הרבה , ששיקשקתי בנוכחותו )

infinite​(נשלטת) • 29 ביולי 2003
בלילות החמים,
כשאני לבד,
עדיין נזכרת בו...
עדיין חושבת עליו...
על רגליו , הקצת שעירות,
על גבו השחום , החלק ,צבעו הכהה ,
נוגע ברגלי ,
יושב על גבי הערום ,
הרועד, על גופי הכנוע ...
כבר חשבתי שהוא הגבר היחיד בחיי
ואז את מגלה לי שזו בכלל ג'וקה נקבה והיא בהריון והמליטה כל מיני ???? icon_eek.gif icon_lol.gif
טוב שג'וקים חיים רק כמה יממות ,מפלצות כאלה,ינעל דינק , נשבעת לכם (((-:
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 29 ביולי 2003
הם מתים אבל,תמיד יש עוד ועוד ועוד ועוד ועוד.......
הם אף פעם לא ,נכחדים.

icon_wink.gif
Demi
Demi • 29 ביולי 2003
אינפייייייייי הרגת אותי
אני שונא שונא ושונא ג'וקים!
שימותו שיחנקו אמן.

רק רעיון קטן בשבילך... חשבת פעם על סשן חרקים?
כתבתי על זה פעם משהו בפיפ רגע אני תכף מעתיק את זה לכאן.
Demi
Demi • 29 ביולי 2003
טוב זה היה מוקדש פעם לידידה טובה עכשיו אני מקדיש לאינפי...
ואינפי ספרי לנו איך היה icon_lol.gif

החלטנו לעשות משהו מיוחד, משהו שונה, משהו שעוד לא עשינו, משהוא מקורי.
קשרתי אותה על המיטה – ידעתי שהיא תזוז אם רק תוכל ולכן דאגתי שהקשירה תהיה הדוקה במיוחד וכמובן שמתחתי את ידיה ואת רגליה לצדדים כך שלא תוכל לזוז כלל.
חבלים נוספים מתחו את רגליה שהיו פסוקות לרווחה, הם נקשרו מעל הבירכיים ונמתחו לצדדים, זה רק קיבע את תנוחתה כך שלא תוכל לזוז אלא באופן מילימטרי.
כל זה לקח לי משהו כמו 10 דקות והיא כבר הייתה דרוכה, מצפה, מפחדת, אבל תמיד תמיד חמה בדיוק כמו שאני אוהב.
התחלתי ללטף אותה, לגעת בנקודות הרגישות ולהוציא ממנה אנחות של הנאה, החדרתי לבין רגליה דילדו ענקי כמו שהיא אוהבת, ואז עצרתי, נשקתי לה והלכתי לכיוון התיק שלי.
הוצאתי מהתיק מספר קופסאות, בקופסה אחת הייתה דבש , מרחתי את הדבש על שדיה, ביטנה ועל דגדגנה – זה עומד להיות ארוחת צהרים של מישהו...

הרמתי את הקופסה האחרת – שקופה ועם חורים לאיורור. הראתי לה את מה שיש בקופסה ובאותו הרגע עיניה נפתחו בבהלה – "לא... בבקשה לא.. לא... לא..." היא צעקה.
חייכתי, הרי רצינו לעשות משהו מיוחד J

פתחתי את הקופסה והנה ג'וק גדול שחור ומגעיל מתיישב לה על החזה, מסתובב קצת לכאן וקצת לשם ומתחיל ליהנות מארוחת הצהרים שלו...

והיא – צועקת כמי שנפחה את נשמתה...

הנה הוצאתי חיפושית זבל מקופסה נוספת שהכינותי מבעוד מועד.
אם הג'וק הצליח לגרום לה לאבד עשתונות הרי שחיפושית הזבל בזמן שנחתה על גופה בסמוך לדגדגן הביאה לצרחות שכאלו עוד לא שמעתי – לא מכאב ולא משום דבר אחר שעשינו...

וכך ישבתי במשך דקות ארוכות. לה כבר נגמר הכוח לצעוק, היא מלמה דברים לא מובנים, היא בכתה והייתה מזיעה מכל חלקי גופה, זה היה ספייס אחר, זה היה התגלמות כל מה שפחדה מימנו וכל מה שנגעלה מימנו והיא הייתה חסרת אונים לחלוטין.

רציתי להמשיך אבל לא יכולתי, זה כבר היה מאבד משמעות, ג'וק נוסף לא היה משנה כלום.

הרמתי את חיפושית הזבל ואת הג'וק מימנה ושחררתי אותם בחצר, חזרתי אליה והיא עוד שם, בעולם שלה, במקום אחר.

לקח לה כמה שעות לצאת מזה...
מוש​(נשלט){k}
לפני 21 שנים • 30 ביולי 2003
מוש​(נשלט){k} • 30 ביולי 2003
לאור ההתעסקות האינסופית בג'וקים בכלל כאן, ובג'וקים של אינפי בפרט
חשבתי לחלוק אתכם מידע ביולוגי מרתק:
השאלתם את עצמכם מדוע כולנו מפחדים כל כך מג'וקים? (כן, כן, כולנו, גם הגברים הגאים כמוני שמועכים אותם באדישות בנעל הקרובה למקום מגורי כאילו כלום)
ובכן
ג'וקים מפרישים מין סוג של חומר בעל ריח הגורם לתחושת בחילה נוראית. הם עושים את זה כדי להרחיק מעליהם אוייבים, זה מנגנון הגנה. תסכימו איתי שגמל שלמה, חיפושית זבל, או עכביש הם לא חיות אסטיות יותר מג'וק, ובכל זאת הרתיעה/בחילה/בהלה שג'וקים גורמים לנו היא הרבה יותר גדולה. ובכן, זה הסוד שלהם. זה לא ריח ספציפי שניתן לזהות אבל הבחילה מגיעה לכולם. טוב, נו, לא נכנס להכללות, כמעט לכולם.
יתרונם של אנשי הבדסמ על האנשים האחרים בעניין הוא שרובם מצוידים בלא מעט נעליים עם שפיצים - כמאמר הגששים - כדי להרוג את הז'וקים בפינות.
אז פשוט תנו להם בראש.

בקרוב - מאמר מקיף על אמצעי הרבייה של הפרפר האוסטראלי. יש למה לחכות...
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 30 ביולי 2003
מוש כתב/ה:

בקרוב - מאמר מקיף על אמצעי הרבייה של הפרפר האוסטראלי. יש למה לחכות...

אני לא יכול להמתין..אל תשאיר אותנו הרבה זמן במתח....

ובאשר לג'וקים - זה לא הריח, תאמין לי, זה הצורה הדוחה שלהם - הם פשוט חומים קטנים ודוחים - ולא משנה מה קובעים המחקרים...
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 30 ביולי 2003
מה אתה אומר לי כאן שיקי? שצבע חום מגעיל אותך? זה נשמע לך הגיוני?
כדי להוכיח לך את טיעוני המדעי העמוק אני מצרף כאן תמונה קטנה

טוב אני לא מצרף תמונה כי אני לא מצליח לצרף תמונה
(קצת מוגבל מחשבית)
אז אני לא אוכיח את טיעוני פה
לפחות עד שיסבירו לי איך מצרפים תמונות (הינט, הינט)