ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון ו/או בן זוג

pam
pam
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2003
pam • 31 ביולי 2003
אז כדאי שתתקרבי בחזרה, ליהי.

את תשמעי עוד ים ומגוון רחב של דעות שונות ומגוונות, וכל הדעות האלה אינן אלא דעות. פרטיות. של אנשים שונים לחלוטין. וכל דיעה וכל השקפת עולם היא לגיטימית ואינדיבידואלית ומתאימה לאותו אדם.

מה שיפה ב-BDSM זה שכל אחד נותן לו את הפרשנות האישית שמתאימה לו בלבד.

יש כאלה שחושבים שזוגיות ורומנטיקה מקומם לא יעלה על הדעת ב-BDSM. זכותם. ויש כאלה שמשוכנעים שימי העבדות והעריצות חלפו מהעולם. אז מה?
Demi
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
Demi • 1 באוג׳ 2003
יש לי כמה שאלות רציניות

הרי אדון יכול להיות בן זוג ויכול להיות יזיז, תלוי בקשר בין המעורבים.

האם הייתם מעלים בדעתכם שבוונילה יזיזה של תשמור לו אמונים ?
אז למה אתם מעלים בדעתכם את זה עכשיו?

האם הייתם מעלים בדעתכם שחברה של לא תפגע ממנו כאשר הוא בוגד?
אז למה אתם חושבים שהיא לא תפגע עכשיו?

ואם הוא אומר לה- אני רוצה להנות גם עם אחרות, האם זה מקובל עליך? כמה רחוק אנחנו יכולים ללכת עם זה?
אז הוא לא היה מתייחס אליה ולדעתה?
ואם הוא היה משקר לה היא לא הייתה נפגעת?

אז למה אתם חושבים שבבדסמ זה שונה
למה
למה
למה

אנחנו לא חייזרים
אנחנו כולה אנשים רגילים שנהנים מעוד פן של אישיותינו זה הכל

ואם יש אישה וונילית לחלוטין שמקבלת את הבגידות של בעלה בעל כורחה ונשארת איתו למרות הכל בגלל אהבתה אליו ונפגעת כל פעם מחדש, האם זה בסדר? לא היינו מייעצים לה לקום וללכת?

אז למה אנחנו אומרים שבבדסמ זה בסדר?

כל המבולבלים וכל אלו שבסרטים שחושבים שיש מותר ויש אסור ויש חוקים וכל זה ברגע שאתם תגדירו מה ההבדל בין הוונילה לבדסמ באותו רגע תדעו את כל התשובות לכל השאלות.

אני לעצמי הגדרתי, ואני מוכן להגן על עמדתי ואני טוען שאין הבדל, שאנחנו סה"כ נהנים מעוד משהו, שגם לגביו צריכה להיות הסכמה זה הכל.
ולסאביות שאדונן עומד על זכותו להחזיק ספחה נוספת הייתי ממליץ להציב לו תנאי, או אני או מישהי אחרת.
וסאביות שבא להן להשתעשע עם עוד שולטים הייתי ממליץ להגיד - היחסים בינינו הם על בסיס של סטוצים, אין מחויבות מעבר ואני לא מחוייבת כלפיך רק כי אתה החלטת, אני יעשה מה שבראש שלי ואם אתה תרצה להמשיך ולהשתעתע איתי אז אשמח אם לא אז לא.
מיקה​(מתחלפת){Master Or}
מיקה​(מתחלפת){Master Or} • 1 באוג׳ 2003
ציטוט: וסאביות שבא להן להשתעשע עם עוד שולטים הייתי ממליץ להגיד - היחסים בינינו הם על בסיס של סטוצים, אין מחויבות מעבר ואני לא מחוייבת כלפיך רק כי אתה החלטת, אני יעשה מה שבראש שלי ואם אתה תרצה להמשיך ולהשתעתע איתי אז אשמח אם לא אז לא.

זה רק חלק מהציטוט המקורי, פשוט עדיין לא למדתי לצטט כהלכה, יסלחו לי האדונים הנכבדים.

דמי אתה כוצב פה דברים שמעלים לי בילבולים קלים:
שפחה/סאבית, זה לא משנה כרגע, אבל ברגע שהיא מחפשת אדון, היא בעצם אומרת אני מחפשת מישהו שיאהב אותי, מישהו שידאג לי, מישהו שינחה אותי ועוד הרבה שכאלה, זה לפחות מה שזה אומר לי, עכשיו אתה אומר: "וסאביות שבא להן להשתעשע עם עוד שולטים", להשתעשע??, אתה היית לוקח את החיים שלך ומשתעשע איתם??, סאבית/שפחה בעצם מניחה את חייה ביד אדונה. ברגע שאתה מכניס עוד כמה שולטים שהיא אומרת להם בא לי להשתעשע אז זה סתם לשחק משחקים זה לא אדון אמיתי, וכנראה גם לא שפחה/סאבית אמיתית.

ועכשיו למשפט המפתח: כל הנאמר הנ"ל נאמר על ידי בלבד לעניות דעתי (שפויה או לא), וזאת היא רק דעתי.
Demi
Demi • 1 באוג׳ 2003
אז זהו מיקה שלדעתי אדון דואג רק בסשן ובזמן המיידי שאחרי הסשן או אם צריך אז גם מעבר לזה לגבי דברים שהתרחשו בסשן, זאת מחויבותו כאדון.
מעבר לזה יש ידידות או חברות או כל קשר שהוא בין בני אדם.
יש סוגים שונים של אהבות , לראיה אני מאוד אוהב את אמא שלי אבל זאת לא אהבה כמו לחברה.
ככה אני רואה את הדאגה ואת האהבה שאת מדברת עליהם.
ואם יש משהו מעבר לזה אז זה בקשר שהוא בגובה העיניים.
וכשאת אומרת ידאג אז כן, אני דואג לחבר טוב שקבענו להפגש והוא לא מגיע וגם לא זמין, אולי קרה לו משהו?
כי דאגה של אדון היא בסשן, לדאוג שהכל יהיה בסדר שלא עוברים גבולות וכו
מעבר לזה הדאגה היא בגובה העיניים כאנשים רגילים לכל דבר ועניין, ככה אני רואה את זה.
וכשאת אומרת שינחה אז למה הוא אמור להנחות, לעבודה סמינריונית? באמת שאת זה אני לא מבין.
אדון זה כולה אדם שאוהב לשלוט מפעם לפעם, להשפיל מפעם לפעם, להעניק כאב מפעם לפעם וזהו, כאדון כאן נגמר תפקידו ואז מתחיל תפקידו כאדם, כחבר, כידיד.

להשתעשע זה ביטוי , הכוונה היא לעשות סשן.
יש כאלו שבא להן לצרף מישהו נוסף או בכלל לעשות משהו שונה עם מישהו אחר.
מה רע בזה?

ולא אני לא משתעשע עם החיים שלי, כשאני משתעשע עם ידידות שלי אני יודע שהן מנוסות ויודעות מה שהן עושות ונוקטות באמצעי הבטיחות, וכל זמן שאני לא בטוח בזה לחלוטין אני לא מתמסר ונשאר עם עין אחת פקוחה אבל זה בדיוק כמו להכיר את נסיכת חלומותי ולעשות סשן ראשון ועדיין לא לבטוח בה כי אמון זה דבר נרכש.

מסכים שבסשן יש לפעמים סיכון לפגיעה חמורה ואפילו סכנת חיים, ולכן לא מתמסרים מייד.

זאת דעתי

עכשיו כשאת אומרת אדון אמיתי למה את מתכוונת אמיתי?
בשבילי מלכה אמיתית היא מישהי שיודעת להעביר סשן כמו שצריך, אחת שיודעת מה היא עושה, אחת שמרגישה אותי, שמסוגלת לקחת אותי לשיאים ושלא עושה טעויות שיפגעו בבריאותי.
ואם אנחנו מתאהבים אז סבבה, ואם לא אז לא אבל היא תשאר מלכה אמיתית.
ואם אנחנו מתאהבים אז אנחנו כבר חברים שמשלבים בדסמ.
ואם אנחנו לא מתאהבים ורק משחקים כלומר עושים סשנים כשמתחשק אז אנחנו סאב ודומית.
ואם מסתדר לנו ואנחנו עושים את זה באופן קבוע אז אנחנו סאב ודומית קבועים.
ואם לא אז לא.

ואני מגיב לך כסאב כדי להראות את זה מנקודה סאבית מכיוון שאת חושבת ושואלת ותוהה כסאבית אז עכשיו אני מתחבר אל הצד הסאבי שלי.

אבל אם אני באמת אוהב אותה אבל היא תפגע בי כמו למשל להודיע לי שיש עוד סאבים ושאני אשתוק ואקבל את זה כנגד רצוני כי ככה היא אחליטה.... אז כשאוהבים מחליטים בייחד זה דבר ראשון.ובינינו אם מישהי שאני באמת אוהב תודיע לי שהיא החליטה כי אני רק סאב אז רק מהפגיעה אני אחתוך.
זאת החלטה שמקבלים בייחד, ואז בייחד מחליטים על גבולות משותפים ואיך עושים את זה בלי לפגוע השניה באחד (זה כי אהבה זה דבר הדדי והיא לא תרצה לפגוע ברגשותי) וזהו.

ולזה אני מתכוון כשאני אומר להפריד בין בדסמ כלומר סשן לחיים כי זה לא אותו דבר ולא צריכים להתבלבל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 באוג׳ 2003
ציטוט: אדון זה כולה אדם שאוהב לשלוט מפעם לפעם, להשפיל מפעם לפעם, להעניק כאב מפעם לפעם וזהו, כאדון כאן נגמר תפקידו ואז מתחיל תפקידו כאדם, כחבר, כידיד.

אתה צודק בהחלט. זוהי ההגדרה הבסיסית לאדון בדסמי, ואני לא סבור שמיקה או מישהו אחר חולק עליך. בנוסף יכול האדון למלא עבור השפחה תפקידים שאינם קשורים ישירות לבדסמ, מאבא ועד גורו. ממה שנכתב כאן עד עכשיו אני מתרשם שתפקיד הגורו של האדון הוא מפתח חשוב להבנת התופעה, שכן אף אחד ואף אחת מעולם לא דרש מהגורו שלו להיות שלו בלבד.
כמובן, זה עדיין לא עונה על השאלות הרגשיות שהצגתי קודם, ועליהן אשמח לשמוע תשובה.

ועוד קצת שאלות, למיקה:
ציטוט: ברגע שאתה מכניס עוד כמה שולטים שהיא אומרת להם בא לי להשתעשע אז זה סתם לשחק משחקים זה לא אדון אמיתי, וכנראה גם לא שפחה/סאבית אמיתית.

מה אם נוריד את המילה להשתעשע? האם את מעלה בדעתך לקחת לך אדון נוסף שימלא עבורך את התפקידים הרציניים שאדונך הנוכחי ממלא?
בהנחה שהתשובה שלילית - למה? ולמה המקרה ההפוך לא הופך את האדון לאדון לא אמיתי ואותך לשפחה לא אמיתית, כהגדרתך?
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 1 באוג׳ 2003
וואו,איזה שירשור התפתח ,תענוג.
אז נתחיל אחת אחד.
כתבתי "אני מאוד הייתי סקרן (באמת )לקרוא תשובות.
כנראה הן לא מרגישות בנוח,חבל. "
מודה,אני מנפילטור לפעמיים,פשוט אחרי תשובתה הראשונה של פאם,חששתי שלא יהיו תגובות לנושא(היו כ50 ציפיות ורק תגובתה של פאם),אז רציתי לעודד תשובות.
זה הכל icon_wink.gif
לענינינו ,ממש קשת רחבה של תשובות ודעות שונות,מה שמראה לנו שהבדס"מ יכול להכיל בתוכו מגוון רחב של אנשים השונים כל כך זה מזה.
אני אישית,לא איש של "סטוץ"(ככה דמי כינה את הסשנים המזדמנים),לא בחיים הוונילים שלי ולא בבדס"מ.
ממש לא יכול להתחבר,אם אני לא מרגיש אהבה,תשוקה,אמונה,הבנה.....זה נראה לי מין משחק,משהו לא טבעי.
במערכת יחסים,אני נותן את כולי,ומצפה שהפרטנרית שלי תתן את הכל,ככה שלא נראה לי שאפשר לתת מעצמך הכל ,כאשר ישנם עוד שותפים מסביב.
לדעתי כל השיחרור הנפשי(ואיתם אולי גם משקעים מהעבר)לא יכולים לצאת ולהשתחרר כאשר הקשר הוא רב משתתפים.
בדס"מ,זה לא רק הצלפות ,השפלות וכאבים,זה הרבה אהבה ,חמלה,צורך,הבנה,בכי ........ואת זה אני יכול להעניק רק לאחת.
יש הרבה הצלפות,אבל אהבה אחת
ותמשיכו,תמשיכו,מעניין השירשור הזה icon_lol.gif
pam
pam
pam • 1 באוג׳ 2003
אין מה להמשיך, דומדומינה. אמרת הכל, בצורה מדוייקת ומעולה. icon_cool.gif
Demi
Demi • 1 באוג׳ 2003
דומדומינה
הרי ידוע שאתה חי עם בת זוגתך
גם ידוע שלפעמים אתם מזמינים עבד/שפחה ללא סקס (לפחות ככך כתבת פעם אם אני לא טועה)

אז איך אתה יכול להסביר :
"במערכת יחסים,אני נותן את כולי,ומצפה שהפרטנרית שלי תתן את הכל,ככה שלא נראה לי שאפשר לתת מעצמך הכל ,כאשר ישנם עוד שותפים מסביב.
לדעתי כל השיחרור הנפשי(ואיתם אולי גם משקעים מהעבר)לא יכולים לצאת ולהשתחרר כאשר הקשר הוא רב משתתפים."

הרי מה שעכשיו אתה כותב נוגד את הרעיון של להזמין עבד/שפחה.
pam
pam
pam • 1 באוג׳ 2003
ההבדל בין "קשר" לבין "מזמינים מידי פעם לסשן" הוא ברור ולא מסובך להבנה.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 1 באוג׳ 2003
pam כתב/ה:
ההבדל בין "קשר" לבין "מזמינים מידי פעם לסשן" הוא ברור ולא מסובך להבנה.

פאם ,כמה טוב שיש לי אותך(בפורום כמובן)
הבדל עצום
דמי,רוצה לבוא? icon_wink.gif