צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה היפוטטית (מזכירה שהיא גם שפחה)

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 13 באוג׳ 2005

שאלה היפוטטית (מזכירה שהיא גם שפחה)

השבוע בדיוק התחלתי לחפש בעבודה מזכירה חדשה, כי המזכירה שלי הולכת לעבוד במקום אחר. אז ישבתי לדבר עם מישהו בעבודה שלי שגם יודע על תחביבי המוזרים icon_smile.gif ואז עלתה השאלה.

האם מזכירה שהיא גם שפחה תהיה מזכירה יותר טובה ? כלומר, צייתנית, מסורה, שמחה בחלקה - יותר ממישהי שהיא לא בעניין ?
monk

אממממ

monk • 13 באוג׳ 2005
לא ראית את הסרט? icon_rolleyes.gif
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)

Re: אממממ

monk כתב/ה:
לא ראית את הסרט? icon_rolleyes.gif

monk מה הקשר לסרט בכלל ?
הסרט מתאר יחסים מיניים סאדו מאזוכיסטיים בין שני אנשים שהם במקרה עורך דין ומזכירה - אין שם שום סצאנה שמדברת על מה שאני שואלת!
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
האם מזכירה שהיא גם שפחה תהיה מזכירה יותר טובה ? כלומר, צייתנית, מסורה, שמחה בחלקה - יותר ממישהי שהיא לא בעניין ?

לדעתי, זה שהיא שפחה לאו דווקא יהפוך אותה למזכירה צייתנית ומרוצה מעבודתה, מה שכן יעשה אותה למרוצה מהעבודה זה סביר להניח השכר והתנאים icon_smile.gif
צדקן
צדקן • 13 באוג׳ 2005
מזכירה ביום ושפחה בלילה - מתכון מצויין לפנטזיות בלבד

לא אמרת אם את מחפשת מזכירה שהיא במקרה סאבית אבל בינכן לא יהיו יחסי שליטה
או שמא -
את מחפשת סאבית שבמקרה עובדת כמזכירה. או שגם תשנה מקצוע כחלק ממערכת היחסים בינכן.

למרות שזה לא בלתי אפשרי, ערבוב של עבודה ו"משפחה" לרוב לא עובד.
איפשהו הקסם נעלם והשפעות הדדיות מתחילות לזלוג מהחיים הפרטיים למקצועיים ולהיפך.

בקיצר, הצדקן אומר לא בריא בכלל.

אם זאת, היה ואינך מחפשת קשר של שליטה אלא רק סאבית בשל תכונות אופי, הייתי אומר...
זה תלוי!

תלוי באישיות כמובן. לכל סאבית יש את מידת ה"כניעות" - התמסרות שלה. מי יותר ומי פחות.

אחרי שתנסי אל תשכחי לכתוב לנו על הרפתקאותייך!

אגב, למה מזכירה ולא מזכיר?
SEAMASTER​(שולט)

זה אפשרי

SEAMASTER​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
אויי כמה שזה אפשרי ואני יכול לומר לך מנסיון שאם המזכירה תהיה מאוד מחוברת לקטע ואליך היא תהיה מס' 1 ! ואני מדבר מנסיון icon_smile.gif .
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2005
הממ...זה יכול להיות מעניין icon_smile.gif (כלבה, עד שאת לא מסיימת להקליד את כל המאה דפים האלה את נשארת עם הבאט פלאג בתחת icon_biggrin.gif )
מכשי שיהיה בהצלחה !
icon_smile.gif

נ.ב. אני אמנם לא מזכירה אני בשירות לקוחות ורוצה לומר לך שאם לקוח צועק עליי או אומר משהו (כי הבוס שלי בחיים לא צועק עליי הוא אדם מקסים והוא יותר נשלט ממני חח ) אז אני מעמידה אותו במקום אם הוא אינו צודק ,כמו כל אדם אחר , לקוח/ה בעבודה שתופס/ת תחת זה בדיוק כמו כל אדם אחר שתופס תחת , לא מעניין אותי שאישתו לא נתנה לו בלילה עליי לא צועקים אם זה לא מוצדק ואני דיי דומיננטית בעבודה שלי .כמובן אם הוא צודק אני אשמע את הצעקות שלו (אחרי שאני קצת ארחיק את השפורפרת מהאוזן (: ) גם אם יתחשק לי לקפוץ מהחלון ואנסה להסביר לו את המצב .
ואני עדיין מאד שפחה כשצריך , לאדם הנכון . אצלי כן יש הפרדה בעניין זה .
קליבר​(שולט)

אני הייתי נזהר

קליבר​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
מלקשור , תרתי משמע , את העבודה עם הבילויים ...
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 13 באוג׳ 2005
חשבתי על זה פעם והגעתי למסקנה
שאם היא עובדת בעבור משכורת אז זה לא משנה מה היא עושה אחרי העבודה
ואם היא עובדת מתוך שירות לאדון/גברת אז היא יכולה להחליט יום אחד שזה לא חלק מהפטיש שלה למיין ניירות/להכין קפה/לענות לטלפונים
וככה עסק לא יכול להתנהל (במיוחד אם היא תעשה שביתת קפה icon_cool.gif .)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוג' 14, 2005 2:46 am, סך-הכל נערך 2 פעמים