לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אילו אנשים מתוסבכים

dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 18 שנים • 19 במרץ 2006

אילו אנשים מתוסבכים

הגיעה מישהי חדשה לאתר לפני מספר ימים.
בירכתי אותה לשלום.
התעניינתי מה משך אותה לאתר.
היא כתגובה במסר מאוד מאוד קצר: "יש מסנג'ר ומצלמה?"
הממ icon_rolleyes.gif
בקיצר, מפה לשם היא הגיעה למסנג'ר שלי:

<צינזרתי את שמה>

מישהי ששמה שמור במערכת אמר/ה:
מה שלומך?
dr jekyll and MASTER hyde אמר/ה:
טוב תודה, ואת?
מצוין
אפשר לראות או תך במצלמה?
מצלמה?מי את אגב? כיצד הגעת אליי?
שלחת לי מסנגר בכלוב אני xxxxxxx
אה... גם שם שאלת ישר על המצלמה...אין הגעת ישר למצלמה אני לא ממש יודע. ועוד באתר כזה, שאנשים קנאים לגבי הפרטיות שלהם...
?
וואלה זהו? דום שתיקה?

מישהי ששמה שמור במערכת אומר/ת:
כי יש הרבה שקרנים בעסק הזה ואני רוצה לראות עם מי מדברת
סליחה, פשוט היה לי טלפון אני בעבודה
dr jekyll and MASTER hyde אומר/ת:
אז אני לא שקרן... אני מחפש קשר אמיתי.
מדברים קצת כאן, מחליפים תמונות שמגיע הזמן הנכון ואז אולי גם עוברים לטלפון... פשוט אין לזה ממש צורה ישר לשאול על מצלמה
אז תמונה לפחות כדי לראות שיש כוון להמשיך לדבר....אפשר?
משהו כללי ועדכני רק לראות כוון
ולך יש?
כן
אז אשמח לראות
גם אני אשמח לראות. תשלח לי
את ממש סומכת עליי אני רואה
אני לא מכירה אותך ואין סיבה שאסמוך עליך כרגע. בהמשך אם אני אראה שיש מה לסמוך מן הסתם אני אסמוך
ראית שהחלפתי? <את תמונת התצוגה>
אה עכשיו רואה...זה מאד מאד כללי אין גוף..
טוב, עושה רושם שרק תמונה מעניינת אותך ולא הבנאדם עצמו
אתה עושה רושם שאתה לחוץ.
לא ממש. את זו שלחוצה על תמונה
אולי פשוט תראה תמונה נורמלית ומשם נמשיך במקום לנתח מה עושה ומה לא עושה וכוכ וכו
עם כל המכוערים שיש , אני לא לחוצה לכלום, אני פשוט לא מעוניינת לבזבז דקה אחת על משו שאין טעם בכלל
בשביל זה צריך לראות קודם
את לא יודעת מהיכן אני, מה אני אוהב... ישר תמונה. זה לא נראה רציני...
לא מבינה ממה אתה מפחד כולה תמונה
איזה ראש קטן אתה. ברור לכל העולם חוץ ממך שאם אין מזיכה חיצונית אין טעם להמשיך בכלל זה מכשול ראשון
אם החיצוני שלך לא בסגנון שלי למה לי להתעניין מי אתה בכלל?
שטחית משהו... את חדשה בקהילה. לא ניק מוכר. אני לא יודע מה את מחפשת. איזה סוג קשר. מהיכן את בארץ. אם בכלל מתאים לי. הדבר האחרון שמעניין אותי זו תמונה.
אתה מטומטם משהו, ויותר מדי מתוסבך, שעה שלמה על תמונה או מצלמה, יכולת כבר לםפתוח מצלמה, ואם הית מוצא חן היינו ממשיכים משם אבל אתה חייב להיתקע כמו טיפש על נקודות מפגרות . חותמת לך שבחיים לא תמצא כלום ואף אחת לא כאן בכלוב ולא באף מקום כי אתה מתוסבך ומחפש להתסבך עוד יותר, ואין לך טיפת יחסי אנוש.איזה טמבל...מקווה שאין הרבה כמוך באתר הזה
<חסמה אותי וברחה>
Madame T​(שולטת)

מתפלאת

Madame T​(שולטת) • 19 במרץ 2006
שה"שיחה" ביניכם התארכה כל כך.... לפעמים כדאי פשוט "לחתוך" וזהו... אבל זו דעתי האישית בלבד. כל אחד עושה מה שמתאים לו כמובן.
huan
huan • 19 במרץ 2006
ואני עדיין לא מבין מה הייתה הבעיה לשלוח לה תמונות
אני בעצמי לא פריק תמונות אבל יש אנשים שחשוב להם לדעת עם מי בדיוק הם מדברים
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
זאלופון:
"טוב" לדעת שהנגע הנ"ל לא קשור למין או מגדר בדסמי מסויים...

huan:
היא לא ממש ידעה מהיכן אני בארץ. מה אני מחפש וכו'... וגם אם היא באמת השקיעה וקראה את הפרופיל שלי, עדיין יש עוד נעלם במשוואה. אני לא ידעתי עליה כלום. מהיכן היא, מה היא אוהבת, איזה סוג קשר היא מחפשת. דברים בסיסיים שחשובים עוד לפני כל משיכה חיצונית.
אני לא בא ואומר "אני השולט ואת תעשי מה שאני אומר", אני מעוניין להכיר את הבנאדם קודם.
מן הראוי לדעתי לדבר איזה 5-10 דק', לתת לאדם שמולך את הכבוד הראוי, בין אם הוא נשלט או שולט. להתעניין קצת, ואז אם זה נשמע רלוונטי, לבקש להחליף תמונה.
ואגב, אם אתה זה שמציע, מן הראוי שתשלח קודם. המתחיל במלאכה אומרים לו גמור.
huan
huan • 19 במרץ 2006
,תראה החלפת תמונה זה לא תמיד קטע של משיכה חיצונית...גם אנשים שמדברים מתוך ידידות בלבד מחליפים תמונות ואני אישית לא רואה בזה שום דבר פסול
בחוגים וונילים זה מקובל ביותר להחליף תמונה כמה שורות אחרי ה"היי" הראשוני
Uranus
Uranus • 19 במרץ 2006
שטויות במיץ... !

אתה הולך ברחוב, או הולך למסיבה או יושב בבאר ומישהי גורמת לך לסובב את הראש, אתה לא ממש תחשוב מיהי או מאיפה היא ומה הביא אותה לכאן... אם יש לך בטחון עצמי - אתה תפנה אליה ואם אין, לא תפנה. הרצון לפנות אליה יתעורר מאיך שהיא נראית. מהאופי שלה וההתאמה ביניכם תתפתח משיכה אולי בהמשך אבל הטריגר הראשוני הוא מראה.

וחלאס התייפיפות, אין כל רע בלהיות טיפה שטחיים ומראה זה דבר חשוב מאוד - 6000000 איברי חישה יש לנו בגוף ותשעים וחמישה אחוז (ואנא... אל תחפשו אותי בדקויות, הבנתם את הנקודה) מהם נמצאים בעיניים.

גם במקרים בהם מתאהבים במישהו בוירטואליה ולבסוף הוא לא קשור לציפיות...האכזבה היא כמעט בלתי אפשרית להתגברות ובסוף זה מסתיים. ואפילו לא צריכים להיות טרולים כדי לאכזב, מספיק להיות שונים מהדמות שהתפתחה בראש.

אני דוקא תומך בבחורה שהיתה אגרסיבית ולעניין, לא מתאים לה להכנס לרוטינה המעייפת של מאיפה את ? מה מביא אותך לכאן ? מתי הבנת שללקק לגברים את הרגליים זה הקטע שלך ?
לפני שקודם נראה מי אתה.

להזכירך, עשרות אלפי שנים הליבידו שלנו התפתח ממראה בחורה יפה או גבר מחוספס ושרירי, אז היום אתה מצפה שאנשים ידלקו אחד על השני כי אנחנו תותחים בלשאול שאלות ולענות תשובות מתוחכמות ?

(ואני מסכים עם חואן - לפעמים זה כיף להחליף תמונה אפילו בשיחה ידידותית, לזכור שאנחנו לא רק מסרים טקסטואליים שמועברים באפס ואחד, אלא שגם יש מישהו עם פנים מאחורי הטקסט)
Madame T​(שולטת)

מה בוער?

Madame T​(שולטת) • 19 במרץ 2006
כששני אנשים משוחחים ברשת ברור שקיימת סקרנות טבעית לדעת איך הצד השני נראה, מעבר ל"בדיקה" אם ישנה משיכה הדדית או לא. יחד עם זאת, לא כל אחד מעוניין ישר לחשוף את עצמו, אלא קודם להכיר מעט את האדם שעומד מולו, כדי לראות אם יש בכלל שפה משותפת כלשהי, כיוון משותף ועניין להמשיך בשיחה. במידה ויש והדבר מתאים, מחליפים תמונות, אבל בקצב שמתאים לשני הצדדים וזה לא בהכרח אחרי ה"היי" הראשון. במקרה שתיאר ד"ר ג'קיל נראה לי שכל כיוון השיחה לא העלה בו רצון לחשוף את עצמו לא בתמונה ולא בדרך אחרת, מאחר שלא היה ממש "הד" חיובי מהצד השני. כך אני התרשמתי בכל אופן. וכבר אמר מי שאמר "הטון עושה את המוסיקה", תלוי איך מציגים דברים ולא משנה כרגע אם מדובר בגבר או אישה, שולט/ת או נשלט/ת, קודם כל כולנו בני אדם ורצוי "לשמוע" את מה שהצד השני אומר, ביחוד כשההכרות עדין טריה מאד, ולא ללחוץ עליו לעשות משהו שלא מתאים לו לעשות עדין בשלב זה של ההכרות. שום דבר לא בוער. ומי ש"בוער" לו כנראה שמחפש משהו שטחי לחלוטין ולא מעבר.
teacher​(שולט)

עיקרון ההדדיות

teacher​(שולט) • 19 במרץ 2006
באופן כללי, נראה לי שזה רק נימוס בסיסי
לתת את אותו המידע שאתה מבקש, לא?

''נעים מאוד, אני אברשה, מי את?''
''אני שולח לך תמונה, אני אשמח אם תשלחי גם את''
אצטרה אצטרה..

חוסר נימוס יכול במקסימום להיתקל חזרה בחוסר נימוס,
אני במקומך, בשלב מסויים אולי הייתי אומר כמו פריצי - ''סתמי''.
וטורק את הצ'אט בפרצוף של העדשה הזו.

וזה לא משנה אם אתה גבר, אישה, אנדרוגינוס או טרנס.
teacher
Succubus​(אחרת)

Re: אילו אנשים מתוסבכים

Succubus​(אחרת) • 19 במרץ 2006
מה שבאמת לא הבנתי: היה די ברור מתחילת השיחה שיש פה מישהי שמחשיבה מראה לפני כל דבר אחר. אם זה לא מתאים לך (ונראה די ברור שזה לא מתאים לך) - למה המשכת לשוחח איתה?
מנתקים וזהו. אתה לא תהיה זה שישנה את הגישה שלה, זה לא מתאים לך - חבל על בזבוז הזמן.