צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטע מוזר...

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 ביוני 2006

קטע מוזר...

פסיכו לוג​(שולט) • 8 ביוני 2006
עמדתי להיכנס למיטה. ההדרן היומי שלי הוא קפיצה למייל ולכל אתר בו אני רשום לבדוק הודעות ועידכונים בפורום. נכנסתי גם לכאן, ו.... "יש לך הודעה חדשה" icon_eek.gif

סבבה. לחצתי. ראיתי שם שאיני מכיר. טוב זה לא חדש. אני מקבל מידי פעם הודעות בנושאים שונים מאנשים שמעולם לא שוחחתי איתם. לחצתי על ההודעה, ו...הוכיתי בהלם shocked.gif

הודעה משולטת. "אני רוצה להכיר" היא אמרה. וואו.
כבר קיבלתי כל מיני הודעות. כשקיבלתי הצעה מגבר נשוי לבוא לנקות ולסדר לי את החדר כבר חשבתי ששום דבר לא יפתיע אותי. obviously טעיתי scratchead.gif

שוחחנו קצת. לאחר זמן מאוד קצר הבנתי את מקור אי ההבנה. היא חדשה! כן, זה הכול! היא לא יודעת איך זה עובד. פשוט מאוד. היא לא ידעה שכשהיא רושמת שם משתמש חדש, ברגע שהיא לוחצת על "אישור", כל שהיא צריכה הוא לעצום עיניים, ולאחוז מהר בחוזקה בכסא, כדי לא לעוף אחורה מנחשול הפניות שעומד להציף אותה.
כלובי, אולי אתה צריך להוסיף את ההוראות הללו לתקנון האתר, למנוע טעויות משולטות תמימות כאלו בעתיד? write.gif
Morticia
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2006
Morticia • 9 ביוני 2006
טעות? אולי חכמה?
icon_rolleyes.gif

אני אומרת: של נעליך מעל רגליך ותגיד תודה.
Dear Balak

אכן טעות כאלה קורות למכביר

Dear Balak • 9 ביוני 2006
אני רשום רק מספר שעות לפורום הזה וכבר מוצף בפניות.
אחת הפונות ביקשה שאתאר את התכונות הטובות והרעות שלי.
ובכן...

יש לי מעט מאוד תכונות רעות. הראשונה היא שאני לא יודע לשקר. כן, גבר אמין, רגיש ופגיע שתמיד אומר את האמת בפנים.

התכונה השלילית השניה היא שאני תמיד משקיע מהלב. סוס עבודה אמיתי שלא מוותר לעצמו. לא משנה באיזה תחום אני שולח את ידי, תמיד אעשה זאת על הצד הטוב ביותר.

תכונות אופי שבהן אני גאה - נו באמת !
מוזס קריסט, דו מי אה פייבור.

פורום שלם לא יספיק כדי לפרט ולתאר את כל מעלותיי הגלויות והנסתרות.

כעת רק אציין שאני נראה טוב, בעל אי קיו הרבה מעל הממוצע, ספורטיבי, נעים הליכות, כריזמטי, מנהיג מלידה, נוח לבריות, קשוב ואכפתי, אינטלגנטי, מושך וגברי, עדין, רגיש, ספונטני, גבוה, אטלטי, חמוד, משכיל, קורא הרבה, חיית מסיבות, מכונת סקס שלא ניתנת לעצירה, ביקורתי, צנוע, מדיף ריח טוב, מוכשר בתחומים רבים ואוהב חיות מחמד.

אני בטוח שבחלוף הזמן תיחשפו לשאר התכונות הרבות והמעולות שלי.
Morticia
Morticia • 9 ביוני 2006
Queencie כתב/ה:
icon_rolleyes.gif

ע"ע צניעות...

אופטימית... icon_wink.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 9 ביוני 2006
Morticia כתב/ה:
Queencie כתב/ה:
icon_rolleyes.gif

ע"ע צניעות...

אופטימית... icon_wink.gif

תמיד!! icon_biggrin.gif
Morticia
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006
Morticia • 10 ביוני 2006
פסיכולוג יקר, אם לזה אתה קורא סמויה אזי אתה בהחלט רגיש...
icon_wink.gif
Mr Kinks​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2006
Mr Kinks​(מתחלף) • 10 ביוני 2006
בחיים לא קרה לי.

I'm going to cry myself to sleep now... icon_biggrin.gif