לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דפש מוד

לא סתם עוד עבד
לפני 18 שנים • 23 ביולי 2006
לא סתם עוד עבד • 23 ביולי 2006
עד כדי כך הייתי אופטימי, שקניתי כרטיס להופעה כבר בינואר.

לפני כמה שנים זה היה הפיגוע במלון פארק בנתניה, שגרם להם לבטל את ההופעה המתוכננת בישראל. ועכשיו... נותר רק לקוות שהם לא יקבלו שוב רגליים קרות, ובעיקר נותר לקוות - כי זו הדאגה העיקרית - שחברת הביטוח שמבטחת אותם לא תחליט שהיא לא מסכימה לבטח אותם במהלך שהותם בישראל. לא הייתי רוצה להיות בימים אלה במקומו של שוקי וייס.

את הסמית'ס כבר לא ייצא לי לראות בהופעה חיה, אז מה נשאר לי אם לא דפש מוד - הלהקה שאני כ"כ נהנה לשמוע כבר 23 שנים. נגן ה-MP3 שלי כבר מנגן בשבוע האחרון את כל השירים שלהם אחד אחרי השני, מ- I Just Can't Get Enough של 1981 ועד ל-Precious של 2006. ההתרגשות כבר החלה. רק שלא נתאכזב שוב. Haven't the Jewish people suffered enough?

"Shes dressed in black again
And Im falling down again
Down to the floor again
Im begging for more again
But oh what can you do
When shes dressed in black

My mind wanders endlessly
On paths where shes leading me
With games that she likes to play
And words that she doesnt say
Not when were alone
And shes dressed in black"
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 23 ביולי 2006
המלכה קרן כתב/ה:
יש מצב שאני אבוא.
גם הלהקת חימום לא רעה בפני עצמה icon_biggrin.gif

מי הלהקת חימום? אגב, כדאי לך להזדרז עם הכרטיסים, נראה לי...
TOB​(שולט)

מת להגיע

TOB​(שולט) • 23 ביולי 2006
הייתי מת להגיע , לשתגע עד הבוקר אבל לא נשאר אפילו רבע כרטיס אז כנראה שכדאי לחשוב על דרכים יצירתיות להכנס למישהו יש רעיונות icon_rolleyes.gif
FrozenLips
לפני 18 שנים • 24 ביולי 2006
FrozenLips • 24 ביולי 2006
לא נשארו כרטיסים??

מזל שקניתי את שלנו עוד בדצמבר אשתקד icon_smile.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 24 ביולי 2006
להקת החימום היא Blonde Redhead. אישית אני לא מכיר אותם, אבל שמעתי שהם טובים. בעיתונות נכתב בשבוע שעבר, שדווקא הסיכוי שהם לא יגיעו בסוף גדול יותר מהסיכוי שדפש מוד לא יגיעו, אבל נכון להבוקר באתר הרשמי שלהם כתוב עדיין שהם מגיעים, ואפילו יתנו עוד 2 הופעות עצמאיות במועדון הבארבי ב-4 וב-5 באוגוסט.

ולמיטב ידיעתי עדיין ניתן לקנות כרטיסים להופעה גם בטיקטנט ברשת וגם בקסטל. אבל אכן כדאי להזדרז ולרכוש. אין מה לחשוש: החזר כספי מלא של הכרטיס מובטח במקרה של ביטול מצד הלהקה. זה מופיע גם על הכרטיס עצמו.
איימי_​(נשלטת)

Re: מת להגיע

איימי_​(נשלטת) • 24 ביולי 2006
pusy boy כתב/ה:
הייתי מת להגיע , לשתגע עד הבוקר אבל לא נשאר אפילו רבע כרטיס אז כנראה שכדאי לחשוב על דרכים יצירתיות להכנס למישהו יש רעיונות icon_rolleyes.gif

זה בכלל לא נכון. אני קניתי כרטיס אתמול! איך יכול להיות שביום אחד נגמרו כל הכרטיסים?... icon_eek.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 24 ביולי 2006
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
להקת החימום היא Blonde Redhead. אישית אני לא מכיר אותם, אבל שמעתי שהם טובים. בעיתונות נכתב בשבוע שעבר, שדווקא הסיכוי שהם לא יגיעו בסוף גדול יותר מהסיכוי שדפש מוד לא יגיעו, אבל נכון להבוקר באתר הרשמי שלהם כתוב עדיין שהם מגיעים, ואפילו יתנו עוד 2 הופעות עצמאיות במועדון הבארבי ב-4 וב-5 באוגוסט.

ולמיטב ידיעתי עדיין ניתן לקנות כרטיסים להופעה גם בטיקטנט ברשת וגם בקסטל. אבל אכן כדאי להזדרז ולרכוש. אין מה לחשוש: החזר כספי מלא של הכרטיס מובטח במקרה של ביטול מצד הלהקה. זה מופיע גם על הכרטיס עצמו.

כן, אני קניתי בקסטל, והיו כרטיסים גם במשרדים אחרים.
תודה על המידע, לסע"ע.
אני כל כך מתרגשת. אפילו שאני בקושי מכירה אותם. קניתי 4 דיסקים שלהם, להיכרות כללית, ואני לומדת אותם עכשיו... icon_redface.gif
FrozenLips
FrozenLips • 24 ביולי 2006
גישה מצויינת icon_smile.gif

אגב, DoubleMooN ואני נהיה בהופעה - אם מישהו מחפש חברה וסנדוויצ'ים בזמן ההמתנה בכניסה icon_smile.gif