בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אן הרבה מלכות שמחפות?

a_l​(נשלט)
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006

למה אן הרבה מלכות שמחפות?

a_l​(נשלט) • 26 באוק׳ 2006
סילחה על השגיאות דסלקציה

שלום

למה כמות המלכות שלא בתשלום היא קטנה
נכון שיש את המועדון אבל אל כולם רוצים חשפיה
אנחנו זוג שמחפש כברה הרבה זמן מלכה ולא מוצה
אנחנו יודעים שצריך לרשום ולהגיב
מה עוד צריך לעשות?
kamor​(נשלט)
לפני 17 שנים • 26 באוק׳ 2006
kamor​(נשלט) • 26 באוק׳ 2006
למה אין שולטות ?

זה התחיל כמדומני לפני שנתיים בדיוק.
הגיעו לארץ דרך הגבול עם סוריה להקה של חזירי בר וטרפו את כולן !

סתם , אני צוחק.

יש פה הרבה מלכות .
הכי פשוט זה ללחוץ בתפריט למעלה ולבחור "חברים" .
שם יש אפשרות חיפוש לשולטות.

או שאתם יכולים לפרסם מודעה בלוח הכלוב שאתם מחפשים שולטת.

בהצלחה.
אינטימי
לפני 17 שנים • 28 באוק׳ 2006

מלקות

אינטימי • 28 באוק׳ 2006
אייי
אולי גם הן דיסלקטיות ויצא להן מלך ???? מה לא ?? אולי ???
icon_wink.gif
fotlover​(נשלט)
לפני 17 שנים • 28 באוק׳ 2006

למה

fotlover​(נשלט) • 28 באוק׳ 2006
אחי אתה שואל למה אין מלכות בלי תשלום? ואני שואל למה לעזאזל רב המלכות שנמצאות כאן כותבות את האמירה הפלצנית "לא מעוניינת בפניות" אז... למה את כאן?
    התגובה האהובה בשרשור
Mistress Ana​(שולטת)
לפני 17 שנים • 30 באוק׳ 2006

Re: למה

Mistress Ana​(שולטת) • 30 באוק׳ 2006
fotlover כתב/ה:
אחי אתה שואל למה אין מלכות בלי תשלום? ואני שואל למה לעזאזל רב המלכות שנמצאות כאן כותבות את האמירה הפלצנית "לא מעוניינת בפניות" אז... למה את כאן?

אולי מלכות רוצות להחליט בעצמן למי לפנות ולמי לא..?
a_l​(נשלט)

מלכות

a_l​(נשלט) • 30 באוק׳ 2006
שלום חברים

לא כולם רוצים הוא יכולים ללכלת למלכה בתשלום
אנחנו מחפשים כבר הרבה זמן לפגוש מלכה
אן לנו נסיון ואנחנו רוצים להתנסות

שלחנו פניות להרבה מלכות וכמעת אף אחת לא עונה

האמת שהיחדות שעונות הם מלכות בתשלום וזה כול הכבוד
Madame T​(שולטת)

Madame T​(שולטת) • 30 באוק׳ 2006
Mistress Ana כתב/ה:
fotlover כתב/ה:

הכלוב משמש בין היתר כאתר הכרויות, אבל לא רק. יש אנשים (ואני מדברת כללית עכשיו, לאו דווקא על שולטות), שנכנסים לאתר כדי לקרוא בפורומים השונים, להשתתף בהם, לכתוב ולקרוא בלוגים, לקרוא כתבות במגזין, להיות בקשר עם ידידים, מכרים אחרים. יש כאלה שנמצאים בקשר ולא מחפשים קשר אחר או שפשוט לא מעונינים בקשר. אולי זה 'פלצני' בעיניך, בעיני זכותו של כל אחד לשהות כאן כראות עיניו גם אינו בהכרח 'מחפש'.
a_l​(נשלט)

צודקת ב100%

a_l​(נשלט) • 30 באוק׳ 2006
את צודק
מדינה חופשית כול אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה
Lynx81​(נשלט)
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006

Lynx81​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2006
Madame T כתב/ה:
Mistress Ana כתב/ה:
fotlover כתב/ה:

הכלוב משמש בין היתר כאתר הכרויות, אבל לא רק. יש אנשים (ואני מדברת כללית עכשיו, לאו דווקא על שולטות), שנכנסים לאתר כדי לקרוא בפורומים השונים, להשתתף בהם, לכתוב ולקרוא בלוגים, לקרוא כתבות במגזין, להיות בקשר עם ידידים, מכרים אחרים. יש כאלה שנמצאים בקשר ולא מחפשים קשר אחר או שפשוט לא מעונינים בקשר. אולי זה 'פלצני' בעיניך, בעיני זכותו של כל אחד לשהות כאן כראות עיניו גם אינו בהכרח 'מחפש'.

אחת הדוגמאות לכך היא אלה שלא סגורים על עצמם, יש כאלה שלא יודעים יודעים בדיוק מה הם רוצים. הם נמצאים במעין שלב ביניים של חקירה ולמידה או גילוי עצמי.
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006

Madame T​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2006
True prophet כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
Mistress Ana כתב/ה:
fotlover כתב/ה:

אחת הדוגמאות לכך היא אלה שלא סגורים על עצמם, יש כאלה שלא יודעים יודעים בדיוק מה הם רוצים. הם נמצאים במעין שלב ביניים של חקירה ולמידה או גילוי עצמי.

צודק בהחלט. יש כאלה שהם חדשים בתחום ורוצים ללמוד תיאורטית במה מדובר, שאולי לא יודעים עדין בוודאות לאיזה צד הם נמשכים או אם הם בכלל נמשכים. השהות באתר הזה בהחלט נותנת אפשרות לחקור וללמוד, לשאול שאלות, להתייעץ עם אחרים אם רוצים ולא בהכרח ישר ליצור קשר כזה או אחר (אם בכלל).