בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעצם, כולם מסוויצ'ים

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 3 בנוב׳ 2006

בעצם, כולם מסוויצ'ים

איימי_​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2006
זה נכון. כולם כולם מסוויצ'ים.
אתמול חטפתי שוק. מישהי שהכרתי כשפחה הכי שפוטה שיש בכלל, הכי חרופה- גיליתי שיש לה סאבית. שבעצם תמיד הייתה מתחלפת...
מוזר. נראה לי שנהיה יותר אופנתי להיות סוויץ'. פעם הזהויות היו פחות נזילות, לפחות זו תחושתי.

ועוד מחשבה, לא לגמרי קשורה- לפעמים נדמה לי שדווקא הסוויצ'ים הם השולטים והנשלטים הכי טובים. הם מסוגלים להתמסר לחלוטין, ואז לשלוט לחלוטין. לא יודעת למה. אולי הזהות הכפולה היא שמאפשרת להם את החופש להיות לגמרי, מבלי לאבד את עצמם.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 3 בנוב׳ 2006
איימוש איימוש
זה הרי ברור וידוע לכולם כבר מזמן. icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 3 בנוב׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
איימוש איימוש
זה הרי ברור וידוע לכולם כבר מזמן. icon_wink.gif

שקט! מכות תקבל! icon_twisted.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 3 בנוב׳ 2006
כן, בוקר טוב אליהו...

מתחלפים הם כוח העלית של הבדסם, מוכנים לכל משימה בים באוויר וביבשה !

והסיבה שאין סרטים ואפשר להתמסר לגמרי היא האיזון. יש איזון, ויש פחות אגו ומה להוכיח מאשר אצל שולטים לדוגמא, וכנשלטים אנחנו יודעים להתנהג כפי שהיינו מצפים מהנשלטות שלנו .. ( :

אבל לא כולם כולם מתחלפים. כלומר הם יכולים להיות, אבל לא בהכרח רוצים, או רוצים ופוחדים נורא והמרחק שעליהם לעבור הוא גדול מדי בשביל לעשות במהלך חיים אחד. אולי בגלגול הבא.
Xesra

ככה זה לרוב..

Xesra • 3 בנוב׳ 2006
רק אחרי שהיית שם, אתה יכול באמת להבין..
הכי טוב הוא ללמוד על בשרך
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 3 בנוב׳ 2006
לא, לא כולם מתחלפים.
אני חושב שלמתחלפים קשה יותר להבין למה אנשים אחרים לא מבקשים להנות משני העולמות, ולדעתי הדבר דומה גם אצל הבי-סקסואלים.

לקרוא לסוויצ' גדלות נפש? לא נראה לי. זה פשוט עניין של אופי.
איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
לא, לא כולם מתחלפים.
אני חושב שלמתחלפים קשה יותר להבין למה אנשים אחרים לא מבקשים להנות משני העולמות, ולדעתי הדבר דומה גם אצל הבי-סקסואלים.

לקרוא לסוויצ' גדלות נפש? לא נראה לי. זה פשוט עניין של אופי.

נכנסת כאן לוויכוח הגדול ביותר עלי אדמות. האם כולם מתחלפים, או שלא icon_cool.gif

מה שאני חושבת שחשוב, הוא לא להיות סגור לחוויות. להיות נאמן לעצמך. אם אתה מרגיש שאתה בוחר שלא להסוויץ' כי אתה מפחד, זה שווה בדיקה והתמודדות, לדעתי. וגם אם זה פשוט לא מעניין אותך, שווה לבדוק, שוב ושוב ושוב, האם זה באמת לא מעניין אותך. האם אתה כנה עם עצמך.
מה זה אומר בשבילנו להיות "שולט"/ "נשלט"? האם יש זהות שמתאימה יותר לדרך בה היינו חפצים לראות את עצמנו? אולי גם זה השפיע על בחירתנו לדבוק בזהות זו...

בקצרה- נושא מורכב icon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: ככה זה לרוב..

איימי_​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
Xesra כתב/ה:

לא כולם יכולים ללמוד על בשרם, או רוצים (או לחלופין- על בשרו של מישהו אחר icon_smile.gif )

עד כמה זהותנו הבדס"מית היא בחירה מודעת?
לא כאן 123456

Re: ככה זה לרוב..

לא כאן 123456 • 4 בנוב׳ 2006
Xesra כתב/ה:

כל כך יפה רשמת הייתי חייב להגיב...נ ה ד ר!
אני
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 4 בנוב׳ 2006
המציאות קצת יותר מסובכת ממה שאתם מתארים, וצריך גם לקבל פרופורציות. מושג הסוויצ' הוא מאוד אופנתי, מאוד נזיל ומשתמשים בו לעיתים קרובות מידי ללא הצדקה (כמעט כמו הקולרים...). פגשתי מישהי שטוענת שהיא מתחלפת למרות שכל כולה צועקת סאביות, ולמה היא קוראת לעצמה מתחלפת? כי מיידי פעם היא מחזיקה את השוט ביד?
מה שחשוב זה מה שאתה מרגיש בפנים, לא הטכניקה ולא המשחקים בדנג'ן עם החבר'ה. אם כל אחד יעשה את חשבון הנפש שלו עם עצמו ויהיה גם כנה עם עצמו כמות המתחלפים תרד מאוד וכן, גם האוכלוסיה הכללית כאן תרד מאוד. בסה"כ רוב האנשים כאן הם ונילה-קינקים במקרה הטוב ולכן מפלטם הקל ביותר הוא להיות סויץ'. למה לא להנות מכל העולמות? למרות שבעצם זו הונאה עצמית.

אבל, יש אנשים שהם סוויצ'ים אמיתיים, אין הרבה כאלו כמו שאין הרבה סאבים\יות דומים\יות.

המשפט הכ"כ שגור "הכי טוב ללמוד על בשרך" לא מחייב שבן אדם יהיה סוויץ. אני מכיר לא מעט אנשים שהם דומים או דומיות שמנסים\ות כל דבר על בשרם אפילו עד הקצה ממש והם לא מחשיבים את עצמם כסוויצ'ים, אין בכלל קשר.

להיות שולט או נשלט זה לא חוויה פיזית בלבד אל תפלו בפח של הטכניקה או המשחקים, הכל מתחיל ונגמר בראש ושם צריך לחפש.

ולגבי סרטים, אני כבר לא יודע איך להתיחס לזה, אבל זה פשוט לא נכון. יש הרבה אנשים שחיים בסרט והתפקיד שלהם (או זה שהם אומרים על עצמם) בכלל לא קשור. אני כבר מכיר מספיק אנשים שמגדירים את עצמם כסוויצ'ים שחיים בסרט שעוד לא חשבו עליו בהוליווד, אין פה שום קשר לאיזון נפשי. אפשר להגיד גם ההפך, עצם העובדה שסוו'צים לא יכולים להגדיר מה הם באמת והם קופצים מתפקיד לתפקיד דווקא זה יכול להעיד על חוסר יציבות או "סרט". אבל, וזה אבל גדול, לדעתי לא זה ולא זה נכונים. אנשים חיים בסרט כי הם חיים בסרט בלי קשר למה שהם מגדירים את עצמם. הם גם מגיעים לבדס"מ כדי כי הם חיים בסרט כמו שהם מגיעים למקומות אחרים כי הם חיים בסרט. הם פשוט חיים בסרט ואין לזה קשר לכלום.

לגבי יכולת התמסרות. מטבעם הסוויצ'ים לא יתמסרו לגמרי, בגלל זה הם סוויצ'ם, אין שום רע בזה, זו נטיה וזה אחלה.
התמסרות בסשן אין דינה כהתמסרות מתמשכת יומיומית, לאורך זמן, טוטלית. זה קשה, תובעני, מעטים מסוגלים לזה.
המושג של להתמסר לחלוטין או לשלוט לחלוטין לדעתי מאבד מערכו כשאתם מדברים על סשן. זו לא התמסרות מוחלטת, זו התמסרות מותניית, זו לא התסרות אמיתית. ולכן להגיד שרק סוויצ'ים מסוגלים לשלוט הכי טוב או להבין מה זו שליטה אמיתית היא אמירה מאוד לא מדוייקת.

לדעת לשלוט או להתמסר לחלוטין זה שילוב של אופי, ידע (או רצון ללמוד), נטיה וכנות (ואולי עוד כמה שלא חשבתי עליהם...) ולא משנה איך תגדיר את עצמך דום, סאב או פרת משה רבינו. בסוף אחרי שמתנסים ולומדים מגיעים למקום הזה שבו יכולים באמת להגדיר לעצמנו מה אנחנו.

העניין הוא שהקהילה מאוד צעירה, האנשים מאוד צעירים ולא ממש ברורה להם הדרך או התפקיד שמתאים להם ולכן הם מנסים כל הזמן וזה סבבה לגמרי. בסוף הם ימצאו את הדרך הנכונה להם.
לכן לא צריך להתפלא שה"סאבית החרופה" של אתמול הפכה פתאום ל"דומית דורסת" ולא אתפלא שהיא תסיים את דרכה עם וניל בצעידה מלווה בכינורות לעבר השקיעה......