ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ כדרך המהירה ביותר לגיהינום

פלוציף הפנתר
לפני 17 שנים • 1 באפר׳ 2007

בדס"מ כדרך המהירה ביותר לגיהינום

פלוציף הפנתר • 1 באפר׳ 2007
מתנצל מראש על הדרמטיות אבל מי שהכניס עצמו בצל קורות עולם הבדס"מ שידע שהוא מזהם את הנשמה שלו. וזה מנסיון...
מנסיון של אחד שהיה ונילי לחלוטין טוב לבב זך וטהור עד שהציץ ונפגע יום אחד, וגילה אט אט איך החשיפה היומיומית לבדס"מ משנה את אשיותו לרעה.
אתם לא יכולים להיות חשופים כל היום לתכנים של רוע סדיזם והתעללות, ולצאת מזה נקיים ללא רבב, גם אם תגידו לעצמכם שזה שפוי ובהסכמה...
בסופו של דבר זה מחלחל פנימה לאישיות ולחיים היומ-יומיים שלכם ומתבטא באינטרקציה עם סביבתכם מחוץ לעולם הזה.
לא יעזור כלום עיסוק תמידי בתכני בדס"מ על צורותיו השונות מחזק את הצד האפל ויצר הרע של הבנאדם.
מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 2 באפר׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2007
בתור חובב משפד ילדים, קוטל ארנבונים וחבר במפלגה הניאו-נאצית הישראלית הראשונה, אני יכול לומר לך שאתה מה-זה טועה! icon_razz.gif

ובנימה יותר רצינית... נו שיט, שרלוק. עכשיו, בבקשה, מצא לך מקום שבו זה יעניין מישהו.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 2 באפר׳ 2007
לדעתי אתה מזהם את האתר יותר מאשר אני מזהם את נשמתי ,ובמקרה שלך הזיהום חמור כפליים
בכך ש5000 מנויים צריכים לקרוא ולהזדהם בשטויות שאתה רושם .
חביבי ,מסע הפחדה מתאים לטהרן [או אולי בני ברק ..] וטהרן כידוע לך נמצאת כמה אלפי קילומטר מכאן ...
huan
huan • 2 באפר׳ 2007
הממ למען האמת הוא לא כל כך טועה, עם כי דרך הניסוח שלו, ההכללה הגסה והדרמטיות שלו בהחלט יכולים לפגוע במהות דבריו, מהות שמשותפת לא רק לבדסמ אלה לדי הרבה תחומים בחיים.(גם עם הוא לא ממש התכוון לומר זאת או לא הבין שהוא אומר זאת).

הבדסמ בהחלט פורץ את גבולות הנורמות החברתיות וככזה חוגים מסויימים יכולים להגדיר אותו כ"רע" כ"מזהם את הנשמה" ומה לא...בדיוק כשם שחוגים ואינדווידואלים הגדירו וממשיכים להגדירים דברים כמו "חופש","הומואים","זכות בחירה לנשים","פמניזם","אינטלגנציה" ומה לא כשורש הרע ומשחיתי הנשמה ובשביל חלק מהאנשים הם אכן כאלה והם באמת סבלו וממשיכים לסבול בעקבות ההתנסות באותם דברים (גם בכלוב יש אנשים המתיחסים לבדסמ כקללה שהרסה להם את החיים, בדיוק כמו נשים שהסטנדרטים החדשים של חופש ושוויון הם הדבר הכי רע שקרה להם ואנשים אנטלגנטים וחכמים שלא היו מתנגדים לאיזו תסמונת דאון קטנה )

מההבט הזה פלוציף בהחלט צודק, בשבילו הבדסמ יכול היה לשמש כמשחית האישיות והנשמה אך להאשים בזה את בדסמ יהיה מגוחך בערך כמו להאשים את הפילוסופיה של הקמוניזם בכך שאנשים לא הצליחו להגשים אותה והיא גרמה להרבה מאוד סבל. אין כאן אשמים, אין רוע רק אנשים ורעיונות כאשר לא ניתן להצביע על אף אחד מהשניין כגורם למצב (עם כי לרוב האנשים תהיה נטייה להאשים את הרעיון במקום לחשוב שאנשים כמותם היו יכולים להיות אחראיים לכך ושלא לדבר על עצמם)
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 2 באפר׳ 2007
פלספן הפנתר..
אדם ללא פרופיל, מישהו מכיר אותך בצורה מסויימת?

לרגע חשבתי לצחצח עליך חרבות מהמקלדת אבל הלכתי
לבדוק כמה דברים לפני כן והגילויים מעניינים עד הרדמות
על כורסא נוחה כשברקע פסוקו של יום..
מה ששיעמום גורם לי לעשות..טפו !

זה ניק שני לאותו אדם, לאחר קריאת פוסטים קודמים,
11 בסך הכל, הסיגנון כמעט צורח מהמסך.
11 סך הכל? בכמעט שנתיים?
מעליב.
רוב התגובות באמת לא מעניינות ורק סיפור על מלכה בתשלום
שיעשע אותי למדי.
ואגב, אנו כבר כאן כך שנפשנו הרכה הושחתה מזמן..

שיהיה לך חג שמח, איש מושחת מ-BDSM,
ותחסוך מאיתנו את המרור שלך- יש לנו משלנו.
ויטו אנדוליני
ויטו אנדוליני • 2 באפר׳ 2007
אין מידי מה להשחית, הרי כולנו הגענו לכאן בגלל שאנחנו כבר מושחתים ומחפשים איך להשחית
עוד את נפשנו.
וחוץ מזה, סך הכל הייתי קצת חרמן ובאתי, למה צריך יותר מידי לפזר תיאוריות על משהו פעוט? icon_eek.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 2 באפר׳ 2007
מאותגר כתב/ה:
אין מידי מה להשחית, הרי כולנו הגענו לכאן בגלל שאנחנו כבר מושחתים ומחפשים איך להשחית
עוד את נפשנו.
וחוץ מזה, סך הכל הייתי קצת חרמן ובאתי, למה צריך יותר מידי לפזר תיאוריות על משהו פעוט? icon_eek.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
גדול..
נוריתE
נוריתE • 2 באפר׳ 2007
פלוציף הפנתר
פלוציף הפנתר • 2 באפר׳ 2007
קודם כל היה צפוי התגובות הציניות והמתלהמות שלכם,כנראה שאלה המגננות שלכם והדרך שלכם להתמודד עם הסוגיה הזו...
אני לא דתי והדת רחוקה ממני כרחוק מזרח ממערב, אני בסה"כ מדבר מנסיון אישי וממה שחוויתי על בשרי אני יכול לספר לכם שהאישיות שלי השתנתה 180 מעלות, ככל שנכנסתי עמוק יותר ויותר לעולם הבדס"מ, הפכתי לאדם ציני יותר, רע יותר, וזה בהחלט התבטא ביחס שנתתי לסביבה.
מי שחושב שלצפות כל היום בסרטי התעללות ולהתגרות מזה לא משפיע על צורת החשיבה שלו ולא חודר באיזושהי צורה לתפיסת/השקפת העולם שלו אז שיבושם לו, אני חושב שכן...
ברור לי שרבים התחברו לעולם הזה כי מראש היו כאלה וזה התאים להם ככפפה ליד, לא על אלה אני מדבר...
אני לא הסוגיה פה ולא צריך לתקוף אותי, אז אנא נסו להסיר את המגננות שלכם ותתיחסו לנושא לגופו של ענין, קרי - האם העיסוק בבדס"מ משפיע לרעה על האישיות וצורת החשיבה שלנו?
אשמח לשמוע את דעתכם הלא מתלהמת icon_wink.gif
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2007
פלוציף הפנתר כתב/ה:
מי שחושב שלצפות כל היום בסרטי התעללות ולהתגרות מזה לא משפיע על צורת החשיבה שלו ולא חודר באיזושהי צורה לתפיסת/השקפת העולם שלו אז שיבושם לו, אני חושב שכן...
ברור לי שרבים התחברו לעולם הזה כי מראש היו כאלה וזה התאים להם ככפפה ליד, לא על אלה אני מדבר...
אני לא הסוגיה פה ולא צריך לתקוף אותי, אז אנא נסו להסיר את המגננות שלכם ותתיחסו לנושא לגופו של ענין, קרי - האם העיסוק בבדס"מ משפיע לרעה על האישיות וצורת החשיבה שלנו?
אשמח לשמוע את דעתכם הלא מתלהמת icon_wink.gif

אתה ועוד איך הסוגייה. אני מכיר כמה עשרות אנשים מהאתר, ועוד אי אלו חובבי בדסם שלא נמצאים בכלוב, ואף אחד מהם לא צופה כל היום בסרטי התעללות -- אני בספק אם פעם בחודש, אחרי שמשביעים איזשהו רעב התחלתי.

תמיד יש מקרי קצה, אבל ככלל -- בתור מישהו שמסתובב בקהילה מזה 10 שנה -- לא, העיסוק בבדס"מ לא משפיע לרעה על האישיות -- לא יותר מאשר קריאה בתנ"ך, קריאת מד"ב, עיסוק בספורט, עיסוק באמנות או מגוון עיסוקים אחרים. מה שרוב העיסוקים האלה עושים הוא לחדד הבנות ותפישת עולם שהייתה שם קודם.

גילית את האתה האמיתי, פנתר. אתה ממש לא אוהב מה שגילית. בעיה שלך, עכשיו לך תפתור אותה. זה לא קשור לבדס"ם, זה קשור אליך.