ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן .... כן, בטח !

תשוקה אדומה​(לא בעסק)
לפני 17 שנים • 24 במאי 2007

הדאנג'ן .... כן, בטח !

כבר שנים שאני משתוקקת לראות את " הדאנגן" .
לא שהיה איכפת לי בבעלות מי זה, הרי בגיל 18 זה ממש לא מה שמעניין ... רק רציתי לראות ולחוות את המקום.
7 שנים אחרי ואני בסופו של דבר מוצאת את עצמי בתוך אוכלוסיית ה BDSM והדאנג'ן יותר קרוב מתמיד.
נתנאלה המקסימה שאין עליה המליצה בחום לבוא ולראות ... והרי רצון היה אז מה הבעיה ?!
בטלפון מספרת בהתלהבות : " יש מסיבת שבועות, כולם בטוגות ... יהיה סוף רק אל תשכחי לבוא בלבן !!! "
אני בלבן ... ?!!!! שיהיה.
בתור קבועה בנו לימיט ואני לא מדברת רק על ימי שישי , הזדעזתי מהדאנג'ן .
( אולי פשוט ציפיתי ליותר מדי ואולי המקום פשוט מעפן ! - סליחה אבל לא מצאתי מילה טובה יותר )

כמובן שפניתי לאמילי בפרטי כדי לקבל קצת יותר אינפורמציה ובתשובה חזרה היה רשום :

" פתיחת דלתות: 23:30 "

בתור אדם דייקן הגענו לפני אבל מצאנו את עצמנו כרגיל מתעסקים אחד בשניה בחוץ וכשהסתכלתי בשעון היה כבר 23:30.
ניגשנו למאבטח בחוץ והוא טען : ..." שהמועדון עדיין לא מוכן " , אז המתנו ... והמתנו .... והמתנו ....
השעה הייתה כבר 00:25 והמועדון עדין לא פתוח ואנחנו כמו כלבים ממתינים בחוץ ! וואלה !
אז בואי ואגיד לך משהו אמילי .... אני בחיים לא מחכה בחוץ ואם רשמתם כניסה ב 23:30 אז תעמדו בזה ואם יש תקלות וזה יכול להיות אז יוצאים החוצה ומסבירים לאנשים למה הם ממתינים...
לפחות בנו לימיט ( יאמר לזכותו של רוני ) גם אם המסיבה מתחילה ב 23:30 ואנחנו מגיעים לפני, רוני מאפשר לאנשים להיכנס ולשבת על הבר או להתפנן איפה שבא להם ולא נותן להם להמתין באמצע הרחוב שעה !!
עכשיו אם מישהו/י מתכוונים לרשום שזה היה אירוע חד פעמי אז תשכחו מזה , כי זאת לא הייתה הפעם הראשונה שזה קרה .
שעה וחצי אחרי חזרנו ( בגלל עקשנותי כמובן ) וההתרשמות שלי מהמקום :

המוזיקה הייתה מעולה והבר בדיוק ההפך - גם באיכות המשקאות וגם באיכות השירות.
היין היה כל כך זול וצעיר שעוד תסס והחמיץ והברמנית הייתה כל כך עסוקה בלדבר "בכיף" עם חברים שלה, אז למה להפריע לה ?!
יכולתי לקחת לבד בקבוק מצידו השני של הבר, להוריד כוסית נחמדת ולמזוג לי בכיף.

ההופעה הייתה יפה חוץ מזה פשוט ..... כלום !
devilwitch.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במאי 2007
המממ... את יודעת שכשכותבים "פתיחת דלתות ב 23:30" זה לא אומר שאת חייבת לדייק ולהגיע ב 23:30 כי אחרת לא יכניסו אותך, נכון?...
(בלי להכנס לשאלה האם זה בסדר לכתוב כך ולפתוח רק ב 00:30)

ולמה את אומרת שבחיים את לא מחכה? הנה, חיכית icon_smile.gif
אני, אגב, בחיים לא מגיב בפורומים.
walking dead
walking dead • 24 במאי 2007
המלצה קטנה:

לפעמים כדאי לבקר במקום כלשהו יותר מפעם אחת. בשביל שתוכלי לעמוד על טיבו האמיתי.

באופן זה, את יכולה לדעת אם מדובר בבעיות נקודתיות קבועות במקום או בתקלה חד פעמית שקרתה מכוח אילוצים שונים (פורס מאז'ור), ואז להחליט אם באמת נאה המקום בעינייך או לא.
קטסטרופה{Adonai}

יקירתי, הטעו אותך.

קטסטרופה{Adonai} • 24 במאי 2007
הדנג'ן זה מועדון ובית לחובבי ואוהבי DDSM.
זה לא מועדון חלופי זוגות!
Lost_Song

DDSM

Lost_Song • 24 במאי 2007
זה כמו BDSM רק משוכלל יותר ? icon_razz.gif
תשוקה אדומה​(לא בעסק)
.".כי אחרת לא יכניסו אותך, נכון?... " מה זה קשור איפה אתה חי ? אתה מבין בכלל מה רשמתי ?!
זה ויכוח מיותר לחלוטין רמה נמוכה של מועדון זה רמה נמוכה ואין מה להוסיף !
תשוקה אדומה​(לא בעסק)

Re: יקירתי, הטעו אותך.

קטסטרופה כתב/ה:
הדנג'ן זה מועדון ובית לחובבי ואוהבי DDSM.
זה לא מועדון חלופי זוגות!

מותק הטעו אותך ....
אתה מדבר עם מלכה לכל דבר ולא עם הפודל של השכן שלך !
Venus in Furs
Venus in Furs • 24 במאי 2007
אממ, זה הפורום הלא נכון. שרשור כזה צריך להיות ב"הבליינים" ...

icon_rolleyes.gif

מעבר לזה, עובדה ידועה היא שכשכותבים בישראל שעת פתיחה של מועדון מתכוונים לשעה אחת לפחות קדימה, פלוס מקדם האיחור האופנתי...

הופעתי בהרבה מועדונים בחיי, ועוד לא קרה שהופעה התחילה פחות משעה וחצי לאחר השעה הרשמית. אבל מסתבר שלא מעט אנשים לא מודעים ל'כלל' הזה, ולכן קורות אי נעימויות כאלו... זה באמת מבאס לחכות הרבה זמן לפתיחה של המועדון.

לגבי הבאר, נראה לי שהיו שלושה בארים פעילים באותו ערב, ואפשר לשוטט ביניהם ולמצוא את הפנוי יותר. לפחות הבאר בלאונג' נראה לי פנוי לגמרי בכל פעם ששוטטתי לשם...

ומעבר להההכל, תבואי שוב... אולי תתרשמי קצת אחרת. בכלל נראה לי שכשעוברים ממקום שרגילים אליו למקום אחר תמיד יש תחושות קצת מוזרות... icon_cool.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 24 במאי 2007
א. משפט אחד שכתבת, בשורה השביעית של הפוסט שלך, מספיק כדי לספר את הסיפור כולו. קשה מאוד לשכנע ולרצות את המשוכנעים מראש, שמגיעים עם אג'נדה וכוונה תחילה לא להנות ורק לחפש את החסרונות והפגמים.
ב. זה נחמד שאת משתוקקת לראות את הדאנג'ן כבר 7 שנים. חבל רק שהמועדון קיים רק ארבע וחצי שנים. שנייחס את אותה מידה של אמינות גם להתרשמות שלך מהמקום?
ג. ידעתי שהמצב של מועדון חילופי הזוגות הוא על הפנים, אבל לא ידעתי שהמצב חמור עד כדי כך. בשרשור אחר דיברו על תחרות ידידותית. כתבתי שם מה דעתי על זה.
ד. ברכותיי. זכית בכניסה חינם מחר למועדון חילופי הזוגות.
ה. אם כבר ללכלך, למה בפורום הכללי ולא בפורום הבליינים? (זה ה-OCD שבי שואל).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי מאי 24, 2007 2:30 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
D-HUNTER
D-HUNTER • 24 במאי 2007
אני מסכים עם כל מילה של FREE SPIRIT את צריכה לבוא למקום יותר
מפעם אחת כדי לחוות עליו דעה.
מעבר לכך שבכל זמן שאני בא לדנג'ן אומנם אני בא קצת יותר מאוחר אבל גם שבאתי מוקדם יכולתי לכנס ולחקות בבר או בלאונג'..
אגב יש שלושה ברים במקום, אם אחד לא מצא חן בענייך השרות יכולת לבחור עוד שתיים ...
לגבי אמילי אני בטוח שאם היית שאולת אותה שאלה קצת יות ספצפית היא היתה עונה לך ובזה
אני בטוח.השרות והנחמדות והכיף שאמילי ומאסטרFוטיצ'ר ופאט משרים על המקום זה דבר מיוחד במינו אני לא הייתי מחליף אותו בשום מקום אחר פשוט טאצ' מיוחד שמתאים למקום ולאנשים שבאים...
מעבר לזה היתה מסיבה נהדרת סשן מרכזי ממש יפה אני מאוד נהנתי..
ואני ממליץ לך לנסות ולבוא שוב לדנג'ן זהו אחלה מועדון יש בו המון מה לתת לקהל היעד שלו.