צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מאסטרים ששווים ל....

LINOR
לפני 16 שנים • 4 באוק׳ 2007

יש מאסטרים ששווים ל....

LINOR • 4 באוק׳ 2007
טוב אני חדשה כאן בפורום אני נמצאת כאן תכלס 4 ימים (למרות שנרשמתי לפני שנה בערך) בתקופה הקצרה בה אני נמצאת בפורום יצא לי להכיר כמה נשלטות וחוויות שלהן מסשנים של אדונים שלקחו את עולם הסאדיזם קצת יותר מידי רחוק.
לא יכול להיות שיערכו סשנים מזעזעים שחוצים את גבולות הטעם הטוב והשם הטוב בו המרקיז דה סאד יצר בעולם.
סשנים כגון "חוויה מתקנת לאונס" ועוד מיני רבים שהם פליליים מאוד אך מחוסר הוכחה אין אפשרות לנשלטת להתלונן גם מהתירוץ בו הטענה שהיא הגיעה מרצונה לסשן או שיש לה מילת ביטחון.
חציית הגבולות האלו הגיעה לרמה לא אנושית.
אני אישית מזדעזעת מסוגי האנשים האלו בהם הם מנצלים את הבחורות שמעוניינות להיות נשלטות ולשחק את משחק המאזוכיזם. המאסטרים מנצלים את המשחק לטובתם האישית וכמו שהרבה גברים חושבים מהזין ולא חושבים צלול!
אם ישנן עוד בנות שמותקפות בשליטה אכזרית ולא לפי חוקי המשחק תעוררו את שאר הבנות כאן כי עדיין הכוח בידים שלכן ברגע שתפסיקו להיות נשלטות של המון מאסטרים מהסוג הזה הם יבינו כמה הטעות שלהם גדולה וכמה הם באמת לא שייכים לעולם הזה אלא שייכים למוסדות פסיכיאטרים.
אני משתדלת לעקוב אחרי נשלטות ולשמוע את הסיפורים שלהן ואת החוויות הלא נעימות שהן עוברות.
הגיע הזמן גם לחנך את המאסטרים!
סנדרה מכשפה קוסמת​(שולטת)

צודקת לגמרי!!!

לצערי הנושא הזה דובר רבות וזה לא דבר חדש.... רק המזעזע הוא שיש כאלה המנצלים את הטוטאליות ואולי הנאיביות של הנשלטות ה"עיוורות" למינהן...

הרבה מאוד נשלטות מגיעות ממקמות של פגיעה נפשית ופיזית והן ממשיכות לחוות חויות כאלה מתוך רצון כן ולא....

וכן גם לדעתי אם יש נשלטות שעברו תחת ידייו של שולט כזה או אחר זה צריך להיות מדווח לשאר הבנות הנוגעות בדבר

אחלה סופ"ש icon_smile.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 באוק׳ 2007
לינור, למטבע יש שני צדדים.

והסיפורים ששמעת הם במעמד צד אחד, של הנשלטת שסיפרה.
את אינך יודעת שזה מה שבאמת קרה, אחד לאחד. מה הייתה האוירה וכו'.
את מקבלת סיפור על פי זווית ראייה של אותה נשלטת ואיך שהיא חושבת שהתנהגה.
זהו סיפור חד צדדי.

במקרים כאלה על אני הולך על אמינות.
עד כמה אני מכיר אישית את הבן אדם שמספר לי את זה
ואם אין נטייה להגזמה.

והרגשת פגיעות לא תמיד מעידה על פגיעה אמיתית.
ודוגרי, יש כאלה שנפגעות לך מכל דבר...זה לא הופך את זה לנכון וצודק.

לא בכל גברים אשמים.
יש נשים שבאמת נפגעות, אבל לא כל פגיעה צריך להטיל זאת ישר על הצד הגברי.
לא מעט פעמים אני רואה התנהגות בעייתית של מישהי שגורמת לה שוב ושוב ליפול
לאותן מצבים ולהתחבר לאותם אנשים מפוקפקים. לפעמים אפילו בידיעה ברורה וצלולה
שלה על מה שעומד לקרות.

אותן נשים, במקרה של מעשים חוזרים שמסיבים להם נזק,
צריכות לקחת אחריות על עצמן ולשנות דפוס התנהגות.

האחריות היא קודם כל על עצמך ובטחונך, ללא קשר לאיזה מערכת
יחסים אתה נמצא ובאיזה "תפקיד" או "סטטוס".

ישנם גם מקרים של "אי התאמה", נסיון שלא צלח
ולא צריך להיגרר ל"אני מאשימה".

לסיכום,
אני מסכים שיש סיכונים ויש אנשים שמנצלים.
וזה בשני המינים - גברים ונשים.

לא כל אישה היא מלאכית עם כנפיים.
D M Dogy​(מתחלף)
D M Dogy​(מתחלף) • 4 באוק׳ 2007
אני מסכים עם טום בכמעט הכל
רק רציתי לחדד את נושא שני צדדיו של המטבע
כי קיימות גם "מלכות" שמחפשות ולפעמים מוצאות
מה שניקרא "עבד כספומט" ניצול כספי
זהו ניצול מחפיר של נישלט שמחפש מלכה
ונופל ברישתה של מישהי שמגדירה את עצמה
כמלכה למטרת ניצול כספי....
יש כאלה שאפילו כותבות שהן מחפשות עבד כספומט.
נולי
נולי • 4 באוק׳ 2007
דוגי צודק מאוד. יש בהחלט להזהר משני הצדדים. יש לא מעט מלכות נצלניות.
אם כי שולט ששומע את שפחתו צועקת מתוך אקסטזה "די אבא די" וממשיך יש פה טעם לפגם.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 4 באוק׳ 2007
יש גם סאביות ששוות ל...

אגב, בואו נצא רגע מהטרמינולוגיה, מאסטרים, סאביות, מלכות, עבדים, סה"כ מדובר בבני אדם.
וזה לא שהם לוקחים את "עולם הBDSM" רחוק מדי, סה"כ מדובר באנשים שמממשים את האופי הפגום שלהם, ונותנים לזה שם מקצועי עם קונוטציה חיובית.

מה לעשות, קהילת הBDSM היא עיר מקלט של כל מני אנשים עם בעיות מנטאליות.
מאוד נוח לקרוא לעצמך מאסטר במקום אדם אלים. מאוד נוח לה לקרוא לעצמה שפחה, במקום בחורה במצוקה נפשית.
ולא, אני לא אומר שכל מי שעושה BDSM דפוק בראש. רק מכיר בעובדה שבאופן יחסי (ל20 ומשהו אלף משתמשים בכלוב), מעטים הם אלו שהBDSM שלהם מגיע ממקור יציב בנפש.
Queeny​(מתחלפת){being}

לא תורמת לדיון הזה, אבל

Queeny​(מתחלפת){being} • 4 באוק׳ 2007
הייתי חייבת להגיב למשפט הזה:
LINOR קוקס כתב/ה:
השם הטוב בו המרקיז דה סאד יצר בעולם.

השם הטוב? המרקיז דה-סאד???
על מנת להעמיד עובדות היסטוריות על דיוקן, המרקיז זה-סאד באמת אנס את קורבנותיו, באמת רצח אחדות ואחדים מהן, כל מה שהוא עולל היה בלי הסכמתן של מי שבהן דש ואותן טחן, דקר, סימם, בעל באחוריהן וכן הלאה.
המונח "סאדיזם" במובנו ההיסטורי מדבר בדיוק על מה שעושים דומים, מאסטרים וגבירות שהוא נצלני ואינו בהסכמה.

ו
LINOR
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007
LINOR • 5 באוק׳ 2007
[quote="עבודת מאסטר"]יש גם סאביות ששוות ל...

אגב, בואו נצא רגע מהטרמינולוגיה, מאסטרים, סאביות, מלכות, עבדים, סה"כ מדובר בבני אדם.
וזה לא שהם לוקחים את "עולם הBDSM" רחוק מדי, סה"כ מדובר באנשים שמממשים את האופי הפגום שלהם, ונותנים לזה שם מקצועי עם קונוטציה חיובית.

מה לעשות, קהילת הBDSM היא עיר מקלט של כל מני אנשים עם בעיות מנטאליות.
מאוד נוח לקרוא לעצמך מאסטר במקום אדם אלים. מאוד נוח לה לקרוא לעצמה שפחה, במקום בחורה במצוקה נפשית.

[color=yellow]אני מסכימה איתך בכל מילה,זה נכון למטבע יש שני צדדים יש כאלו שרוצות לעשות את הנעשה ויש כאלו שלוקחים בכוח.
הנקודה היחדיה שלי היא לבנות שנכנסות לעולם הבדס"מ ללא כל ידע בנושא אלא מתוך פנטזיה שלפעמים קצת עוברת גבולות הטעם הטוב.לכן אני אומרת רק תפקחו עיניים אין כל מטרה לפגוע באדון ספציפי חס וחלילה אני מאמינה שאני חלק מהעולם הזה וכמו שלא הייתי רוצה שיפגעו בי אז כנ"ל.[/
color]
LINOR
לפני 16 שנים • 5 באוק׳ 2007
LINOR • 5 באוק׳ 2007
כשאת רוצה להודיע על מחזה או מופע

את תולה שלטים בכל מקום