בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההורים רוצים לבוא לדאנג'ן

NelieL
לפני 16 שנים • 10 באוק׳ 2007

ההורים רוצים לבוא לדאנג'ן

NelieL • 10 באוק׳ 2007
לראות במה מדובר, מה זה ש"כל כך תפס אותי" שם ביפו העתיקה.
היום שאל אותי במה מדובר בעצם, בחיוך וחצי כזה, וגם ביקש לראות את השוטים שאני מכינה,ודווקא הלך טוב יחסית, הוא מעט הזיע והתפתל אבל הסברתי יפה ומדוייק כמה שיכולתי על העולם ועל הקשר שלי אליו, ואפילו שלחתי אותו לפה לכלוב לקרוא מאמרים.
היא בהכחשה קלה אבל יודעת חלקית.

זהו, אני לא בארון יותר.
עכשיו נשאלת השאלה, זה הגיוני שהם יבואו לראות?
קרה לכם?
מכירים סיפורים?

שתפו שתפו, אני מרגישה לבד פה במערכה המשונה הזו..

ייס שצריכה חיזוקים.

****מוזר כל כך**** icon_eek.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 באוק׳ 2007
חח בפעם האחרונה שסיפרתי לאבא שלי על הנו לימיט ועל הדאנג'ן הוא חשב אולי לפתוח ליין לבדסמים בצפון חחחחח
אני לא הייתי מסכימה שיבואו לראות אותי במועדונים, אני לא אוכל להרגיש חופשייה ואני בטח לא אעשה לידם סשנים...

האמת שלי היה קשה להסביר לו למה אנשים אוהבים לקבל מכות ושישפילו אותם ועוד יותר למה אני אוהבת את זה... קשה לי להסביר. איך את הסברת? icon_rolleyes.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 10 באוק׳ 2007
חחח אמיץ מצידך ייסאן. אמיץ מצידך כבר מזמן כחולית.
אולי פשוט שיעשו בדאנג'ן ערב מיוחד בקונספט של "אסיפת הורים"? יאללה. כבר ראינו סטיות גדולות יותר מזה.
שוגי​(מתחלף)

המשפחה השסק"ית

שוגי​(מתחלף) • 10 באוק׳ 2007
לא מבין מה מפליא.
לפעמים הורים מפתיעים.
אחיות זה נחשב?!
icon_lol.gif
קליבר​(שולט)

לי יש אחות תותבת ...

קליבר​(שולט) • 10 באוק׳ 2007
אני גם חושב שזה נחשב , לא ?
( לא חורגת , תותבת ..)

ולפעמים יש כאן משפחות בכלוב , כלומר עוד לא שמעתי על הורים וילדים , אבל תטוח יש אבל על אחים ואחיות בהחלט ... אה כן וגם בעל ואשה אבל זו סטיה שלא כדאי לדבר עליה , זה משהוא קשה מאד .
( עוזרד , הנה גם לי היו 3 דקות לכתוב משהוא , אגב )
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 10 באוק׳ 2007
אצלי כולם יודעים כבר שנים על חיבתי הרבה לפטיש ולביזאר, ועל ביקוריי התכופים בדאנג'ן. אמא שלי שיגעה אותי במשך חודשים שהיא רוצה לבוא איתי פעם ולראות את המועדון, עד שלפני שנה בערך נכנעתי והבאתי אותה איתי למועדון. בשבילי זו הייתה חוויה המממ... מוזרה ולא שגרתית. היא נהנתה והתלהבה, ומאז היא כל הזמן שואלת אותי מתי אני לוקח אותה שוב. ביומולדת שלי היא הגיעה שוב, וגם האחים שלי היו. אבא שלי, לעומת זאת, לא מוכן לבקר במועדון. אפילו ליומולדת שלי הוא לא הסכים לבוא.
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 באוק׳ 2007
בוא נאמר שאם היית הולך בד"כ עם בגדי עור וויניל ומצליף במועדון (או מקבל הצלפות) אז פחות היה נוח לך להסתובב במועדון, בייחוד אם מכירים אותך בו ואנשים מבקשים ממך ללקק לך את הכפות רגליים וכאלה icon_rolleyes.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 10 באוק׳ 2007
למרות שאני לא מסתובב במועדון עם בגדי עור וויניל ולא מצליף (או מוצלף), הרגשתי באותו ערב לא בנוח ולא משוחרר. זה בטח לא משהו שהייתי מוכן לחוות על בסיס קבוע. זה מוזר מדי, אפילו בשביל דפוק כמוני. וזה עוד לפני שדיברתי על הגברים שהתחילו איתה ממש מול עיניי או ביקשו ללקק לה את המגפיים icon_eek.gif
קטסטרופה{Adonai}

מניאק, מה אתה מסתכל עלי?

קטסטרופה{Adonai} • 10 באוק׳ 2007
זה לא אני התחלתי עם אמא שלך!

תתנצל מיד!
Kate McCannon
Kate McCannon • 10 באוק׳ 2007
באופן מפתיע (זה נראה לך הגיוני???) - אני לא מכירה את ההורים שלך, אז לא יכולה להמליץ בדיוק, אבל לדעתי הדאנג'ן יכול לעשות קצת טראומה.
חברה ונילית שהייתה איתי ביומולדת של ונוס, קצת נבהלה. והיא לא נבהלת מהר, היא גם קצת חולה בדרכה שלה.
אולי כדאי לתת להם לעכל את זה, להסביר להם יותר על המהות, על זה ששני הצדדים באמת נהנים. לספר להם מה את מרגישה בזמן סשן, וכך להכין אותם לחוויה בדאנג'ן שעלולה להיות מצמררת עבורם, כמי שנחשפים לזה בפעם הראשונה.
לדעתי חשוב מאוד להדגיש את הצד של הנשלט. להסביר שזה רק מהנה, ולהסביר שהשולט לא עושה את זה מתוך רוע אלא כי הוא משלים את הנשלט מהצד השני.
תעבדי איתם הרבה על ההסברים. לא הייתי קופצת מיד על הדאנג'ן או הלימיט.

זה לפחות מה שהייתי עושה עם אמא שלי..
לאבא שלי לא הייתי מספרת, אחרת נראה את כל האדונים הקשוחים מולו, ברגע שהוא שמע שמישהו מהם נגע בבת שלו עם שוט icon_lol.gif